Brighton | 9:00 PM | Man City |
|
||||||||
Udinese Calcio | interrupted | AS Roma |
|
||||||||
Aparecidense | 2:0 | Sampaio-MA | |||||||||
Columbus | 2:1 | Monterrey |
|
||||||||
Ural | 3:00 PM | Rostov | |||||||||
Fakel Voronezh | 5:15 PM | KS Samara | |||||||||
CSKA Moscow | 7:30 PM | Spartak Moscow | |||||||||
Akhmat Grozny | 7:30 PM | Sochi | |||||||||
TEC | 8:00 PM | Quick DH | |||||||||
Huachipato | 0:0 | The Strongest | |||||||||
Botafogo | 3:1 | Universitario | |||||||||
Nacional | 2:1 | Táchira | |||||||||
Bolívar | 2:1 | Flamengo |
|
||||||||
Independiente | 2:3 | Palmeiras |
|
||||||||
Libertad | 1:2 | River Plate |
|
||||||||
Heerenveen | 6:45 PM | PSV Eindhoven |
|
||||||||
Go Ahead Eagles | 9:00 PM | Feyenoord |
|
||||||||
CS U Craiova | 8:45 PM | CFR Cluj | |||||||||
UTA Arad | 3:45 PM | Otelul Galati | |||||||||
FC Hermannstadt | 6:00 PM | Petrolul | |||||||||
Atlético-GO U20 | 8:00 PM | Grêmio U20 | |||||||||
Cuiabá U20 | 9:00 PM | Bragantino U20 | |||||||||
Botafogo U20 | 10:30 PM | Fluminense U20 | |||||||||
JäPS II | 5:30 PM | FC Kiffen | |||||||||
Ilves II | 6:00 PM | VJS Vantaa | |||||||||
NoPS II | 7:15 PM | Valkeakosken | |||||||||
PPJ/Lauttasaari | 7:20 PM | FC Kontu | |||||||||
NS Mura | 8:00 PM | NK Rogaska | |||||||||
Dep. Binacional | 2:3 | Ayacucho FC | |||||||||
ATL UTD 2 | 1:0 | Chattanooga FC | |||||||||
Leones FC | 4:5 on pens | Pereira | |||||||||
Al-Fayha | 5:00 PM | Al-Tai | |||||||||
Al-Wehda | 8:00 PM | Al-Hazem | |||||||||
Al-Riyadh | 8:00 PM | Al-Ahli | |||||||||
Danubio FC | 0:1 | Athletico-PR |
|
||||||||
Coquimbo Unido | 1:2 | Racing Club |
|
||||||||
RB Bragantino | 2:1 | Luqueño | |||||||||
Real Tomayapo | 0:2 | Belgrano | |||||||||
Rayo Zuliano | 0:4 | CS Ameliano | |||||||||
Leiria | 7:00 PM | Penafiel | |||||||||
Nieciecza | 6:00 PM | Odra Opole | |||||||||
Motor Lublin | 6:00 PM | Chrobry Glogow | |||||||||
GKS Katowice | 8:30 PM | Gornik Leczna | |||||||||
Djurgården | 7:00 PM | Malmö FF | |||||||||
Norrköping | 7:00 PM | Elfsborg | |||||||||
Halmstads BK | 7:00 PM | Hammarby | |||||||||
Kalmar FF | 7:00 PM | GAIS | |||||||||
Västerås SK | 7:00 PM | Mjällby AIF | |||||||||
Turkistan | 0:0 | Kaysar Zhas K. | |||||||||
FK Ekibastuz | 3:0 | Aktobe II | |||||||||
Kaspiy Aktau | 2:00 PM | Ulytau | |||||||||
Young Violets | 7:30 PM | Kremser SC | |||||||||
Chaux-de-Fonds | 7:30 PM | FC Coffrane | |||||||||
Olancho FC | 1:1 | CDS Vida | |||||||||
Lobos UPNFM | 1:0 | CD Olimpia | |||||||||
Liberia | 3:3 | AD San Carlos | |||||||||
Kirchheimer SC | 8:00 PM | Kirchanschöring | |||||||||
Qatar U23 | 4:00 PM | Japan U23 | |||||||||
South Korea U23 | 7:30 PM | Indonesia U23 | |||||||||
Aarhus GF U19 | 12:30 PM | Odense BK U19 | |||||||||
Rivers United | 5:00 PM | Katsina Utd. | |||||||||
Dewa United | 2:2 | Madura United | |||||||||
Barito Putera | 1:5 | Bhayangkara FC | |||||||||
Arema FC | 0:0 | PSM Makassar |
|
||||||||
PERSIB | 2:00 PM | Borneo FC |
|
||||||||
Mes Rafsanjan | 4:15 PM | Paykan FC | |||||||||
Celaya | 4:3 | Tapatío | |||||||||
Atlético La Paz | 3:1 | Venados FC | |||||||||
Royal Antwerp | 8:30 PM | Union SG | |||||||||