Man City | 5:0 | Liverpool |
|
||||||||
Arsenal | 3:0 | Bournemouth | |||||||||
Leicester | 1:2 | Chelsea |
|
||||||||
Everton | 0:3 | Tottenham |
|
||||||||
Stoke City | 2:2 | Man Utd |
|
||||||||
Brighton | 3:1 | West Brom |
|
||||||||
Southampton | 0:2 | Watford |
|
||||||||
TSG Hoffenheim | 2:0 | Bayern Munich |
|
||||||||
1.FSV Mainz 05 | 3:1 | B. Leverkusen |
|
||||||||
SC Freiburg | 0:0 | Bor. Dortmund |
|
||||||||
Bor. M'gladbach | 0:1 | E. Frankfurt |
|
||||||||
VfL Wolfsburg | 1:1 | Hannover 96 |
|
||||||||
FC Augsburg | 3:0 | 1.FC Köln |
|
||||||||
Real Madrid | 1:1 | Levante | |||||||||
Barcelona | 5:0 | Espanyol | |||||||||
Valencia | 0:0 | Atlético Madrid |
|
||||||||
Sevilla FC | 3:0 | SD Eibar | |||||||||
OGC Nice | 4:0 | Monaco |
|
||||||||
Montpellier | 0:1 | FC Nantes | |||||||||
R. Strasbourg | 0:1 | Amiens SC | |||||||||
Troyes | 0:0 | Toulouse | |||||||||
SM Caen | 2:1 | Dijon | |||||||||
Juventus | 3:0 | Chievo Verona | |||||||||
Heracles Almelo | 2:4 | Feyenoord |
|
||||||||
Ajax | 3:0 | PEC Zwolle | |||||||||
Excelsior | 0:3 | Vitesse | |||||||||
Willem II | 1:2 | ADO Den Haag | |||||||||
Atlético-MG | 1:1 | Palmeiras |
|
||||||||
Vasco da Gama | 1:0 | Grêmio |
|
||||||||
Lens | 2:3 | FC Lorient | |||||||||
FC Porto | 3:0 | Chaves | |||||||||
Marítimo | 1:0 | Rio Ave | |||||||||
Tondela | 2:2 | Paços Ferreira | |||||||||
Fenerbahce | 2:3 | Basaksehir |
|
||||||||
Karabükspor | 0:1 | Besiktas |
|
||||||||
Konyaspor | 0:2 | Alanyaspor | |||||||||
Sivasspor | 0:2 | Kayserispor |
|
||||||||
Shakhtar D. | 3:1 | Zorya Lugansk | |||||||||
Vorskla Poltava | 1:1 | Olimpik Donetsk | |||||||||
Royal Antwerp | 1:1 | Sint-Truiden | |||||||||
Mouscron | 2:1 | Club Brugge |
|
||||||||
Zulte Waregem | 2:2 | KV Kortrijk | |||||||||
SK Beveren | 5:1 | KAS Eupen | |||||||||
Rangers | 4:1 | Dundee FC | |||||||||
Heart of Midl. | 0:0 | Aberdeen FC | |||||||||
St. Johnstone | 1:1 | Hibernian FC | |||||||||
Motherwell FC | 2:0 | Kilmarnock FC | |||||||||
Ross County | 1:1 | Partick Thistle | |||||||||
Juventude | 2:1 | Internacional |
|
||||||||
Paysandu | 0:1 | América-MG |
|
||||||||
Londrina-PR | 3:2 | Ceará SC |
|
||||||||
Criciúma EC | 2:1 | Luverdense | |||||||||
Boa Esporte | 1:1 | Figueirense FC | |||||||||
Spartak Moscow | 1:0 | Rubin Kazan | |||||||||
Rostov | 2:2 | Arsenal Tula | |||||||||
Tosno | 2:2 | Anzhi | |||||||||
AO Xanthi | 1:1 | Olympiacos | |||||||||
Atromitos | 0:0 | PAS Giannina | |||||||||
Asteras Tripoli | 1:3 | PAS Lamia | |||||||||
Palermo | 3:3 | FC Empoli | |||||||||
Carpi | 1:0 | Salernitana | |||||||||
Bari | 0:2 | Venezia | |||||||||
Pro Vercelli | 1:4 | Cremonese | |||||||||
Spezia Calcio | 2:1 | Virtus Entella | |||||||||
Ternana | 1:0 | Cesena | |||||||||
Ascoli | 1:2 | Novara | |||||||||
Avellino | 5:1 | Foggia | |||||||||
New York City | 0:1 | Portland | |||||||||
Chicago | 1:1 | New York | |||||||||
Toronto | 4:0 | San Jose | |||||||||
Al-Duhail SC | 2:4 | Al-Sadd SC | |||||||||
Union SG | 4:0 | KSV Roeselare | |||||||||
Lierse SK | 2:2 | KVC Westerlo | |||||||||
LASK | 2:1 | Sturm Graz |
|
||||||||
Austria Vienna | 2:2 | Wolfsberger AC |
|
||||||||
SKN St. Pölten | 1:2 | SCR Altach |
|
||||||||
SV Mattersburg | 0:5 | Admira Wacker | |||||||||
Sigma Olomouc | 1:1 | Slavia Prague | |||||||||
Slovan Liberec | 0:3 | Viktoria Plzen | |||||||||
Banik Ostrava | 2:2 | Jablonec | |||||||||
Zlin | 2:0 | Teplice | |||||||||
Bohemians 1905 | 1:0 | Slovacko | |||||||||
Javor-Matis | 0:2 | Red Star | |||||||||
Partizan | 3:0 | Mladost | |||||||||
Spartak | 2:1 | Napredak | |||||||||
Backa | 1:1 | Radnicki Nis | |||||||||
Radnik | 3:1 | Rad | |||||||||
NK Osijek | 2:1 | Hajduk Split | |||||||||
HNK Rijeka | 7:0 | Cibalia | |||||||||
UD Almería | 2:1 | Lorca FC | |||||||||
Sporting Gijón | 1:1 | Real Oviedo | |||||||||
Barça Atlètic | 4:0 | Córdoba CF | |||||||||
SD Huesca | 0:0 | Sevilla Atl. | |||||||||
Puebla FC | 0:0 | CD Cruz Azul |
|
||||||||
FC Basel | 1:2 | Lausanne-Sport |
|
||||||||
FC Zürich | 1:1 | FC St. Gallen |
|
||||||||
Estudiantes LP | 0:1 | Defensa | |||||||||
Vélez Sarsfield | 2:0 | Atl. Tucumán | |||||||||
Belgrano | 1:0 | San Martín (SJ) | |||||||||
Patronato | 2:1 | Argentinos Jrs. | |||||||||
Olimpo | 1:1 | Independiente |
|
||||||||
Arsenal Sarandí | 0:1 | CA Colon | |||||||||
Al-Shabab | 1:0 | Al-Batin | |||||||||
Al-Fayha | 1:0 | Al-Taawoun | |||||||||
Ferencváros | 5:2 | Vasas FC | |||||||||
Debrecen | 3:1 | Diósgyőr | |||||||||
Újpest FC | 1:3 | Puskás AFC | |||||||||
Mezőkövesd | 2:2 | Balmazújváros | |||||||||
Holstein Kiel | 2:1 | 1.FC K'lautern |
|
||||||||
Arm. Bielefeld | 0:4 | MSV Duisburg |
|
||||||||
FC Ingolstadt | 1:2 | Erzgebirge Aue |
|
||||||||
Independiente | 2:2 | Barcelona SC | |||||||||
FCV Farul | 1:0 | FCSB | |||||||||
Daco-Getica | 2:2 | ACSM Poli Iasi | |||||||||
Raków | 1:2 | Stal Mielec | |||||||||
Odra Opole | 1:0 | Z. Sosnowiec | |||||||||
Gornik Leczna | 1:0 | Podbeskidzie | |||||||||
GKS Katowice | 0:1 | Wigry Suwalki | |||||||||
Pogon Siedlce | 1:0 | Stomil Olsztyn | |||||||||
Slavia Sofia | 0:4 | Ludogorets | |||||||||
Pirin | 5:0 | Loko Plovdiv | |||||||||
Cafetaleros | 0:0 | San Luis | |||||||||
Atlante | 0:0 | Min. Zacatecas | |||||||||
Venados FC | 1:0 | Oaxaca | |||||||||
Zacatepec | 0:1 | Celaya | |||||||||
Murciélagos | 2:3 | Correcaminos | |||||||||
Cimarrones | 3:1 | Potros UAEM | |||||||||
Slask Wroclaw | 2:1 | Legia Warszawa |
|
||||||||
Cracovia | 1:1 | Jagiellonia | |||||||||
Korona Kielce | 1:0 | Sandecja | |||||||||
CD Iquique | 1:1 | Colo-Colo | |||||||||
U. de Chile | 2:2 | O'Higgins | |||||||||
Union Española | 1:0 | U. Concepción | |||||||||
San Luis | 0:2 | Wanderers | |||||||||
Ankaragücü | 1:2 | Balikesirspor | |||||||||
Altinordu | 3:4 | C. Rizespor | |||||||||
Denizlispor | 2:3 | Elazigspor |
|
||||||||
Ulsan HD | 4:2 | Gimcheon Sangmu | |||||||||
FC Seoul | 0:0 | Jeju United | |||||||||
Aarhus GF | 1:4 | Randers FC | |||||||||
Libertad | 0:3 | Sol de América | |||||||||
Cerro Porteño | 1:0 | Rubio Ñú | |||||||||
Oliveirense | 1:2 | FC Porto B | |||||||||
Santa Clara | 2:1 | União Madeira | |||||||||
Guimarães B | 0:3 | Coimbra | |||||||||
Sassuolo U19 | 5:1 | Milan U19 | |||||||||
Lazio U19 | 0:1 | Chievo U19 | |||||||||
Atalanta U19 | 0:2 | Fiorentina U19 | |||||||||
Napoli U19 | 2:1 | Genoa U19 | |||||||||
M. Tel Aviv | 2:0 | Bnei Sakhnin | |||||||||
FC Ashdod | 0:2 | Kiryat Shmona | |||||||||
H. Beer Sheva | 1:0 | H. Ashkelon | |||||||||
Hapoel Haifa | 2:1 | Bnei Yehuda | |||||||||
SH Port | 3:1 | TJ Jinmen Tiger | |||||||||
SD Taishan | 0:0 | Jiangsu FC | |||||||||
TSV Steinbach | 1:3 | SV Elversberg |
|
||||||||
Schott Mainz | 0:2 | SC Freiburg II |
|
||||||||
Stuttgart II | 0:2 | FSV Mainz 05 II | |||||||||
SSV Ulm 1846 | 1:1 | Hessen Kassel | |||||||||
K. Offenbach | 3:0 | Stuttg. Kickers | |||||||||
Stadtallendorf | 2:0 | FCA Walldorf | |||||||||
Monte. Yamagata | 2:2 | Kyoto Sanga | |||||||||
Nagoya Grampus | 0:1 | Oita Trinita | |||||||||
Avispa Fukuoka | 0:1 | Ehime FC | |||||||||
Reno. Yamaguchi | 3:5 | Shonan Bellmare | |||||||||
Yokohama FC | 2:0 | Zweig. Kanazawa | |||||||||
Mito HollyHock | 1:2 | FC Gifu | |||||||||
FK TSC | 1:0 | Proleter | |||||||||
Sindjelic Bg | 0:0 | Novi Pazar | |||||||||
Jagodina | 0:3 | Radnicki 1923 | |||||||||
Grenoble | 0:0 | Red Star FC | |||||||||
Nea Salamis | 1:4 | APOEL Nicosia | |||||||||
Olympiakos N. | 1:1 | Apol. Limassol | |||||||||
AEL Limassol | 1:0 | Doxa Katokopias | |||||||||
AS Trencin | 2:2 | Slo. Bratislava | |||||||||
Dunajska Streda | 0:0 | Tatran Presov | |||||||||
Podbrezova | 2:4 | MSK Zilina | |||||||||
Ruzomberok | 2:1 | Michalovce | |||||||||
FK Senica | 0:1 | FC ViOn | |||||||||
Entag El Harby | 1:1 | Zamalek | |||||||||
Ittihad Alex | 2:4 | Ismaily | |||||||||
Tanta SC | 0:0 | El Nasr | |||||||||
Brann | 2:1 | Sogndal | |||||||||
RS Berkane | 0:3 | Ittihad Tanger | |||||||||
CR Al Hoceima | 1:1 | Hassania | |||||||||
Difaâ El Jadida | 0:0 | CA Khénifra | |||||||||
FC Annecy | 2:3 | FC Villefranche | |||||||||
Olymp. Lyon B | 1:0 | AS Saint-Priest | |||||||||
GOAL FC | 2:5 | ASM Belfort | |||||||||
SAS Epinal | 1:1 | Moulins-Yzeure | |||||||||
MC Algiers | 1:1 | ES Sétif | |||||||||
JS Saoura | 2:0 | US Biskra | |||||||||
USM Blida | 2:3 | JS Kabylie | |||||||||
Patro Eisden | 1:5 | Lommel SK | |||||||||
FCV Dender EH | 1:0 | KMSK Deinze | |||||||||
KSK Lierse Kem. | 2:2 | VW Hamme | |||||||||
RE Virton | 1:2 | KSK Heist | |||||||||
Dessel Sport | 2:1 | Eendracht Aalst | |||||||||
KSV Oudenaarde | 1:2 | FC Knokke | |||||||||
Gryf Wejherowo | 1:1 | Radomiak | |||||||||
Blekitni | 0:0 | Wisla Pulawy | |||||||||
GKS Jastrzebie | 2:1 | Olimpia Elblag | |||||||||
GKS Belchatow | 1:1 | Legionovia | |||||||||
MKS Kluczbork | 1:1 | Garbarnia | |||||||||
Esperance | 1:0 | AS Gabès | |||||||||
JS Kairouan | 1:0 | Club Africain | |||||||||
Stade Gabèsien | 1:3 | CS Sfaxien | |||||||||
ES Metlaoui | 1:0 | US Ben Guerdane | |||||||||
CO Medenine | 1:2 | CA Bizertin | |||||||||
Chelsea U21 | 2:2 | Sunderland U21 | |||||||||
Gyeongnam FC | 2:2 | Suwon FC | |||||||||
Seoul E-Land | 2:3 | FC Anyang | |||||||||
Ansan Greeners | 0:1 | Busan IPark | |||||||||
Juventud | 0:1 | Defensor SC | |||||||||
Danubio FC | 1:1 | Rampla Jrs | |||||||||
FC Winterthur | 1:1 | FC Chiasso | |||||||||
FC Vaduz | 2:2 | Rapperswil-Jona | |||||||||
FC Astana | 7:0 | Atyrau | |||||||||
Akzhayik | 2:0 | Okzhetpes | |||||||||
UCAM Murcia | 0:2 | FC Cartagena | |||||||||
Écija Balompié | 2:0 | Lorca Deportiva | |||||||||
Cerro Largo | 0:1 | Progreso | |||||||||
Miramar | 0:2 | Mvd City Torque | |||||||||
Maldonado | 0:1 | Cerrito | |||||||||
Central | 1:2 | Club Oriental | |||||||||
Villa Española | 0:1 | Canadian | |||||||||
FK Qabala | 1:1 | Zira FC | |||||||||
Shamakhi | 3:2 | Kapaz PFK | |||||||||
St. Mirren | 4:2 | Inverness CT | |||||||||
Livingston FC | 2:2 | Queen o. t. S. | |||||||||
Morton | 3:2 | Dunfermline A. | |||||||||
Dundee United | 1:1 | Dumbarton | |||||||||
Brechin City | 1:1 | Falkirk | |||||||||
SFC Opava | 1:0 | Pardubice | |||||||||
Frydek-Mistek | 0:2 | Viktoria Zizkov | |||||||||
Kremin | 1:1 | Rukh Lviv | |||||||||
Zhemchuzhyna O. | 1:0 | Kolos Kovalivka | |||||||||
Obolon | 0:1 | FK Poltava | |||||||||
PFK Sumy | 0:1 | Girnyk-Sport | |||||||||
Naftovyk | 1:3 | Desna | |||||||||
Cherkashchyna | 0:0 | Balkany Zorya | |||||||||
Arsenal Kyiv | 2:0 | FK Kramatorsk | |||||||||
Real Sociedad B | 3:1 | Barakaldo CF | |||||||||
Arenas Club | 2:2 | Bilbao Athletic | |||||||||
Real Unión | 1:0 | CD Vitoria | |||||||||
CA Osasuna Prom | 0:0 | Caudal Dep. | |||||||||
Gernika | 2:0 | CD Izarra | |||||||||
Metallurg Bk. | 1:3 | Pakhtakor | |||||||||
Varbergs BoIS | 2:1 | Värnamo | |||||||||
Dalkurd | 1:1 | Falkenbergs FF | |||||||||
IK Frej Täby | 1:0 | Åtvidabergs FF | |||||||||
ZJ FC | 2:2 | QD FC | |||||||||
YN F. Tigers | 2:3 | MZ Hakka | |||||||||
SZ FC | 0:1 | CZ Mighty Lions | |||||||||
BD Yingli ETS | 0:1 | XJ T. Leopard | |||||||||
IM Zhongyou | 0:1 | DL Pro | |||||||||
BJ Chengfeng | 1:0 | WH Yangtze | |||||||||
SH Shenxin | 2:2 | SX KQ Yuejia | |||||||||
Maritzburg Utd. | 0:2 | SuperSport Utd. | |||||||||
Kagoshima Utd. | 1:5 | Tochigi SC | |||||||||
FC Ryukyu | 2:2 | Fujieda MYFC | |||||||||
Gir. Kitakyushu | 0:1 | Fukushima Utd. | |||||||||
Kataller Toyama | 0:0 | C. Osaka Res. | |||||||||
Inegölspor | 2:1 | Bodrum FK | |||||||||
Körfez SK | 1:0 | Etimesgut Bld | |||||||||
M. Lipetsk | 0:1 | Sokol Saratov | |||||||||
Raith Rovers | 2:1 | Ayr United | |||||||||
East Fife | 0:1 | Queen's Park | |||||||||
Stranraer | 3:1 | Airdrieonians | |||||||||
Arbroath | 1:4 | Albion Rovers | |||||||||
Alloa Athletic | 2:1 | Forfar Athletic | |||||||||
Zrinjski Mostar | 5:2 | Celik Zenica | |||||||||
FK Sarajevo | 4:0 | NK Vitez | |||||||||
Sloboda Tuzla | 0:1 | GOSK Gabela | |||||||||
Suduva | 4:6 on pens | Zalgiris | |||||||||
Copiapó | 1:0 | S. Morning | |||||||||
Magallanes | 3:0 | AC Barnechea | |||||||||
Puerto Montt | 1:1 | La Serena | |||||||||
IK Oddevold | 2:0 | Mjällby AIF | |||||||||
Oskarshamns AIK | 2:3 | Utsiktens BK | |||||||||
Skövde AIK | 2:2 | Qviding FIF | |||||||||
FK Karlskrona | 2:3 | Ängelholms FF | |||||||||
Assyriska BK | 0:0 | Kristianstad FC | |||||||||
Husqvarna FF | 4:0 | FC Rosengård | |||||||||
Ararat Yerevan | 1:2 | FC Urartu | |||||||||
First Vienna FC | 0:1 | SV Horn | |||||||||
FK Decic Tuzi | 0:0 | B. Podgorica | |||||||||
OFK Grbalj | 1:1 | Sutjeska Niksic | |||||||||
Rudar Pljevlja | 1:0 | Kom Podgorica | |||||||||
OFK Titograd | 2:0 | FK Iskra | |||||||||
Hibernians FC | 1:1 | Floriana | |||||||||
Balzan FC | 0:0 | Sliema Wander. | |||||||||
Birkirkara FC | 2:0 | Mosta FC | |||||||||
Tarxien | 1:2 | Gzira Utd. | |||||||||
NK Lucko | 3:0 | NK Varazdin | |||||||||
NK Kustosija | 0:1 | HNK Sibenik | |||||||||
NK Solin | 1:1 | NK Novigrad | |||||||||
Zimbru Chisinau | 1:1 | Petrocub | |||||||||
Dacia | 4:1 | Dinamo-Auto | |||||||||
BATE Borisov | 2:0 | Slavia | |||||||||
Soligorsk | 2:0 | Krumkachi | |||||||||
Monaco U21 | 0:1 | FC Martigues | |||||||||
Marseille B | 2:0 | Fréjus-St-Raph. | |||||||||
Marignane GFC | 1:0 | OGC Nice B | |||||||||
Bergerac | 0:1 | Hyères 83 | |||||||||
UTC | 2:0 | Dep. Municipal | |||||||||
Ayacucho FC | 3:0 | U. San Martín | |||||||||
AD Cantolao | 3:2 | Juan Aurich | |||||||||
Cjarlins Muzane | 2:0 | Mantova | |||||||||
VfR Garching | 0:3 | 1860 Munich |
|
||||||||
Gr. Fürth II | 2:1 | SV Schalding | |||||||||
Seligenporten | 3:1 | Nuremberg II | |||||||||
FC Pipinsried | 0:3 | FC Memmingen | |||||||||
Eastern | 1:3 | Tai Po | |||||||||
Southern | 2:1 | Rangers | |||||||||
Orion | 3:2 | R&F HK | |||||||||
PERSIB | 2:2 | Semen Padang | |||||||||
Bhayangkara FC | 2:1 | Persipura | |||||||||
Persiba | 3:0 | Gresik United | |||||||||
Dep. Anzoátegui | 0:2 | Caracas FC | |||||||||
Carabobo FC | 5:1 | Trujillanos | |||||||||
UE Cornellà | 1:0 | Hércules CF | |||||||||
Sepidrood | 1:3 AET | Malavan | |||||||||
Foolad | 0:1 | Iranjavan FC | |||||||||
Baadraan | 3:1 | Paykan FC | |||||||||
Rah Ahan | 1:2 | Khooneh | |||||||||
Siah Jamegan FC | 3:1 | Bargh Jadid | |||||||||
NK Domzale | 6:1 | NK Triglav | |||||||||
NK Ankaran | 0:2 | ND Gorica | |||||||||
Vardar | 3:1 | Sileks | |||||||||
Los Chankas | 6:1 | Def. La Bocana | |||||||||
Loko Sofia | 2:0 | Neftochimic | |||||||||
Montana | 1:3 | Nesebar | |||||||||
Sozopol | 2:1 | Strumska Slava | |||||||||
Oborishte | 0:0 | Pomorie | |||||||||
Linfield | 1:0 | Glentoran | |||||||||
Cliftonville | 2:1 | Dungannon | |||||||||
Ards FC | 0:3 | Coleraine | |||||||||
Ballinamallard | 1:5 | Crusaders | |||||||||
Warrenpoint | 1:3 | Ballymena Utd | |||||||||
NK Bravo | 2:3 | NK Dekani | |||||||||
NS Mura | 6:2 | Verzej | |||||||||
NK Radomlje | 5:2 | ND Ilirija | |||||||||
NK Fuzinar | 2:1 | NK Rogaska | |||||||||
Tabor Sezana | 2:2 | NK Brezice 1919 | |||||||||
Drava Ptuj | 1:0 | NK Dob | |||||||||
Hai Phong FC | 0:2 | Binh Duong FC | |||||||||
Da Nang FC | 3:0 | Can Tho FC | |||||||||
SV Stripfing | 1:4 | Leobendorf | |||||||||
Spratzern | 0:2 | Kremser SC | |||||||||
GC Zürich U21 | 2:2 | FC Baden 1897 | |||||||||
FC Schötz | 1:3 | Luzern U21 | |||||||||
Zug 94 | 1:0 | FC Langenthal | |||||||||
FC Solothurn | 3:0 | FC Sursee | |||||||||
SC Buochs | 5:0 | Kickers Luzern | |||||||||
Dinamo Tbilisi | 1:1 | Shukura | |||||||||
FC Locomotive | 4:2 | FC Dila | |||||||||
Metta | 2:5 | Liepaja | |||||||||
Spartaks | 0:3 | JFK Ventspils | |||||||||
Coruxo FC | 1:0 | Valladolid Prom | |||||||||
FC Prishtina | 1:0 | KF Liria | |||||||||
FC Drita | 0:0 | KF Flamurtari | |||||||||
Le Mans FC | 2:1 | C'Chartres | |||||||||
Rennes B | 1:1 | Fontenay | |||||||||
Le Havre B | 1:1 | US Saint-Malo | |||||||||
Lorient B | 1:0 | US Granville | |||||||||
AS Vitré | 5:2 | Stade Briochin | |||||||||
SO Romorantin | 5:0 | Trélissac FC | |||||||||
Lipt. Mikulas | 4:1 | Komarno | |||||||||
Spisska N. Ves | 1:0 | Inter Bratislava | |||||||||
Bardejov | 1:0 | Nove Mesto | |||||||||
MFK Zvolen | 3:2 | FK Poprad | |||||||||
KF Skënderbeu | 2:0 | Flamurtari FC | |||||||||
FK Kukësi | 1:0 | FC Kamza | |||||||||
KF Teuta | 2:1 | FC Luftëtari | |||||||||
Cheonan City | 2:1 | Gimhae FC | |||||||||
Gyeongju KHNP | 0:1 | Daejeon Korail | |||||||||
Östersund | 3:0 | AFC Eskilstuna | |||||||||
Pol. Warsaw | 0:0 | Aleksandrow L. | |||||||||
LKS Lomza | 3:2 | Pelikan Lowicz | |||||||||
Krasnodar 2 | 1:0 | Spartak V. | |||||||||
Anzhi 2 | 1:1 | Chaika Pes. | |||||||||
Mashuk-KMV | 0:1 | Biolog | |||||||||
Druzhba Maikop | 1:0 | Legion | |||||||||
Larne FC | 1:1 | Ballyclare | |||||||||
Lurgan Celtic | 1:2 | Loughgall | |||||||||
Knockbreda FC | 2:1 | Limavady | |||||||||
HW Welders | 3:2 | Institute FC | |||||||||
PSNI FC | 5:2 | Dergview | |||||||||
1.SK Prostejov | 0:0 | Mohelnice | |||||||||
Lisen | 2:1 | Petrkovice | |||||||||
Zlinsko | 1:3 | Uhersky Brod | |||||||||
Hlucin | 1:1 | Unicov | |||||||||
1.HFK Olomouc | 1:2 | Hodonin | |||||||||
Jiskra Rymarov | 2:2 | Hulin | |||||||||
FC Dornbirn | 2:2 | Kitzbühel | |||||||||
FC Hard | 1:1 | Altach Juniors | |||||||||
Alberschwende | 1:2 | FC Kufstein | |||||||||
Grödig | 2:2 | Hohenems | |||||||||
SV Wörgl | 1:1 | Wals-Grünau | |||||||||
FC Wacker II | 3:0 | Seekirchen | |||||||||
Tampines Rovers | 5:1 | Hougang Utd. | |||||||||
Geylang | 2:0 | Balestier Khals | |||||||||
Loko Vltavin | 1:2 | Chrudim | |||||||||
Vysehrad | 4:1 | Prevysov | |||||||||
Benesov | 0:1 on pens | Litomericko | |||||||||
Kraluv Dvur | 3:0 | Usti nad Orlici | |||||||||
Lok Leipzig | 0:1 | Viktoria Berlin |
|
||||||||
FC 08 Homburg | 7:0 | FV Eppelborn | |||||||||
K'lautern II | 2:1 | RW Koblenz | |||||||||
Eintracht Trier | 3:0 | FC Karbach | |||||||||
Hertha Wiesbach | 0:6 | SV Saar 05 | |||||||||
FK Pirmasens | 5:1 | FSV Jägersburg | |||||||||
SV Morlautern | 1:1 | FSV Salmrohr | |||||||||
Xelajú | 2:1 | CD Petapa | |||||||||
AD Carmelita | 1:1 | Santos FC | |||||||||
Leverkusen U19 | 1:0 | Pr. Münster U19 | |||||||||
Duisburg U19 | 0:0 | 1.FC Köln U19 | |||||||||
Belshina | 4:0 | Volna Pinsk | |||||||||
Luch | 1:1 | FK Smorgon | |||||||||
Slonim | 3:3 | FK Baranovichi | |||||||||
Mikashevichi | 0:1 | Orsha | |||||||||
Smolevichi | 1:0 | Energetik-BGU | |||||||||
Torpedo Minsk | 5:0 | Kronon | |||||||||
Osipovichi | 1:1 | Svetlogorsk | |||||||||
FCI Tallinn | 1:3 | FC Flora | |||||||||
Sillamäe Kalev | 3:1 | JK Trans Narva | |||||||||
SGV Freiberg | 0:1 | TSG Balingen | |||||||||
FCA Walldorf II | 0:2 | FV Ravensburg | |||||||||
Sandhausen II | 0:4 | SSV Reutlingen | |||||||||
TSG Backnang | 3:0 | TSG Weinheim | |||||||||
FSV Bissingen | 1:1 | FC 08 Villingen | |||||||||
Tainan City | 2:2 | Ming Chuan Univ | |||||||||
Leopard Cat | 3:2 | NTUS | |||||||||
Royal Blues | 0:3 | Taipower | |||||||||
Podrinje | 1:0 | Zvijezda 09 | |||||||||
Kozara Gradiska | 1:3 | Rudar Prijedor | |||||||||
Zeljeznicar BL | 2:0 | Mrkonjic | |||||||||
Napredak | 1:1 | Sutjeska Foca | |||||||||
Tekstilac | 0:1 | Drina Zvornik | |||||||||
Vidar | 4:3 | Odd II | |||||||||
Vindbjart FK | 1:1 | Bryne | |||||||||
Hønefoss | 1:0 | Vard | |||||||||
Hamburger SV II | 2:1 | Eutin 08 | |||||||||
Wolfsburg II | 1:0 | St. Pauli II | |||||||||
SSV Jeddeloh II | 4:2 | TSV Havelse | |||||||||
SC Weiche 08 | 2:0 | Altona 93 | |||||||||
KR Reykjavík | 0:3 | ÍBV | |||||||||
Víkingur Ó. | 4:4 | Fjölnir | |||||||||
TSB Flensburg | 0:3 | Holst. Kiel II | |||||||||
Türkspor Kiel | 2:8 | Strand 08 | |||||||||
Pogon II | 1:4 | Lech Poznan II | |||||||||
GKS Przodkowo | 3:2 | KKS Kalisz | |||||||||
Wierzyca Pelplin | 3:2 | Kotwica | |||||||||
Wda Swiecie | 2:1 | Sokol Kleczew | |||||||||
KP Starogard | 2:0 | Unia Solec | |||||||||
Ener. Gryfino | 0:0 | Polonia Sroda | |||||||||
FC Hochdorf | 3:3 | FC Lugano II | |||||||||
Sangiovannese | 2:1 | Imolese | |||||||||
Forlì | 0:3 | Romagna Centro | |||||||||
Carpaneto Chero | 1:2 | Lentigione | |||||||||
Sammaurese | 2:0 | VF Colligiana | |||||||||
Villabiagio | 1:0 | Mezzolara | |||||||||
Etoile Carouge | 5:2 | SC Düdingen | |||||||||
BSC YB U21 | 0:0 | Vevey-Sports | |||||||||
FC Portalban | 2:3 | Lausanne II | |||||||||
FC Echallens | 4:2 | Lancy FC | |||||||||
Azzurri LS | 2:4 | Meyrin FC | |||||||||
FC Fribourg | 3:2 | FC Naters | |||||||||
Barry Town | 2:0 | Newtown | |||||||||
Aberystwyth | 0:2 | Cardiff Met | |||||||||
Bangor City | 1:0 | Carmarthen | |||||||||
Rustavi | 0:0 | Sioni Bolnisi | |||||||||
Bergama FK | 1:2 | Iskenderunspor | |||||||||
B. Yeni Carsi | 2:2 | C. Dardanel | |||||||||
Catalcaspor | 2:1 | Bayrampasa | |||||||||
FC Honka | 4:2 | Ekenäs IF | |||||||||
Kokkolan PV | 0:0 | FF Jaro | |||||||||
Borgosesia | 0:0 | AVC Vogherese | |||||||||
Arconatese | 1:1 | Olginatese | |||||||||
Derthona | 1:2 | Caratese | |||||||||
Caronnese | 2:1 | Bra | |||||||||
Chieri | 1:0 | Borgaro | |||||||||
Castellazzo | 2:2 | Casale | |||||||||
CA Veragüense | 3:1 | Alianza FC | |||||||||
Sirens FC | 4:0 | Melita | |||||||||
Mqabba FC | 1:3 | Zebbug Rangers | |||||||||
Rakvere Tarvas | 0:3 | Kalev | |||||||||
FCI Levadia U21 | 1:0 | Santos Tartu | |||||||||
SC Binningen | 2:5 | FC Biel-Bienne | |||||||||
FC Muri-G. | 1:2 | FC Tavannes | |||||||||
SC Dornach | 2:3 | FC Konolfingen | |||||||||
Frosinone U19 | 0:2 | Cagliari U19 | |||||||||
Salernitana U19 | 1:0 | Ternana U19 | |||||||||
Palermo U19 | 1:1 | Bari U19 | |||||||||
Foggia U19 | 3:2 | Ascoli U19 | |||||||||
Pescara U19 | 4:1 | Avellino U19 | |||||||||
Crotone U19 | 1:1 | Benevento U19 | |||||||||
Internacional | 3:5 | Red Star U19 | |||||||||
Spartak U19 | 4:2 | Kragujevac U19 | |||||||||
Indjija U19 | 0:5 | Partizan U19 | |||||||||
Vojvodina U19 | 0:0 | Radn. Nis U19 | |||||||||
Vozdovac U19 | 5:2 | Radnicki P. U19 | |||||||||
Moravac | 3:2 | Napredak U19 | |||||||||
FC Bulle | 2:0 | FC Colombier | |||||||||
Sarraz-Eclépens | 3:2 | CS Romontois | |||||||||
HK Kópavogs | 2:0 | Thór | |||||||||
Leiknir F. | 6:0 | Haukar | |||||||||
Nordsjaell. U19 | 1:2 | Copenhagen U19 | |||||||||
Aalborg BK U19 | 1:3 | Midtjylland U19 | |||||||||
Silkeborg U19 | 5:3 | Vejle BK U19 | |||||||||
Randers FC U19 | 1:4 | Aarhus GF U19 | |||||||||
Odense BK U19 | 3:2 | Lyngby BK U19 | |||||||||
Jeunesse Esch | 4:2 | US Hostert | |||||||||
Hacettepe | 1:1 | Kirklarelispor | |||||||||
RC Lens B | 1:2 | JA Drancy | |||||||||
LOSC Lille B | 0:0 | AC Amiens | |||||||||
US Lusitanos | 2:1 | Borgo | |||||||||
AS Furiani | 0:1 | Arras FA | |||||||||
TSV Aubstadt | 2:1 | Würzb. Kick. II | |||||||||
SpVgg Ansbach | 2:0 | 1.FC Sand | |||||||||
FC Amberg | 0:2 | FV 04 Würzburg | |||||||||
Jahn Forchheim | 2:1 | TSV Großbardorf | |||||||||
FSV Erlangen-B. | 2:1 | SV Erlenbach | |||||||||
Schweinfurt II | 1:2 | SpVgg Weiden | |||||||||
Ankara Demir | 1:0 | K. Erciyesspor | |||||||||
Beykoz Ishakli | 0:0 | Turgutluspor | |||||||||
Novara U19 | 3:0 | Empoli U19 | |||||||||
Parma U19 | 0:0 | Carpi U19 | |||||||||
Entella U19 | 2:2 | Brescia U19 | |||||||||
Cesena U19 | 1:3 | Cittadella U19 | |||||||||
Venezia U19 | 2:4 | Spezia U19 | |||||||||
SPAL U19 | 0:0 | ProVercelli U19 | |||||||||
JX Lushan | 1:1 | GD Sou. Tigers | |||||||||
HN Boying | 2:3 | SH JuJuSports | |||||||||
SC Longfor | 1:0 | KS FC | |||||||||
Alga Bishkek | 1:1 | Neftchi | |||||||||
Kara-Balta | 3:1 | Alay Osh | |||||||||
FC Wiltz 71 | 6:0 | CS Grevenmacher | |||||||||
Lubin II | 1:1 | Ruch Zd. | |||||||||
Pol. Glubczyce | 0:1 | Gornik II | |||||||||
Skra Czesto. | 1:0 | Pniowek P. | |||||||||
Sleza Wroclaw | 0:4 | Piast Zmigrod | |||||||||
M. Legnica II | 0:1 | Stal Brzeg | |||||||||
BKS Stal Bielsko-Biala | 2:1 | L. Dzierzoniow | |||||||||
Mainz 05 U19 | 3:3 | FC Bayern U19 | |||||||||
SC Freiburg U19 | 2:1 | Heidenheim U19 | |||||||||
AO Xanthi U19 | 1:0 | Olympiacos U19 | |||||||||
AEK Athens U19 | 4:2 | AE Larisa U19 | |||||||||
Panionios U19 | 0:2 | Panetolikos U19 | |||||||||
Levadiakos U19 | 1:0 | Platanias U19 | |||||||||
Akhmat II | 3:2 | Loko Moscow II | |||||||||
Dynamo M II | 1:1 | Zenit II | |||||||||
FK Tosno II | 1:0 | Anzhi II | |||||||||
Rostov II | 3:1 | Arsenal Tula II | |||||||||
IM Caoshangfei | 3:0 | BJ IT | |||||||||
SY Dongjin | 0:0 | JL Baijia | |||||||||
Pennarossa | 1:1 | La Fiorita | |||||||||
SS Folgore | 1:2 | Tre Fiori | |||||||||
Cailungo | 2:0 | Fiorentino | |||||||||
AFC A'dam U19 | 2:0 | Feyenoord U18 | |||||||||
NAC Breda U19 | 1:0 | VVV U19 | |||||||||
Dordrecht U19 | 1:1 | Roda JC U19 | |||||||||
Emmen U19 | 1:2 | Excelsior U19 | |||||||||
Den Bosch U19 | 1:5 | Almere City U19 | |||||||||
FC Twente U19 | 1:3 | PEC Zwolle U19 | |||||||||
TSV Kottern | 3:0 | 1860 München II | |||||||||
FC Ismaning | 1:5 | SV Heimstetten | |||||||||
ASV Neumarkt | 1:1 | Kirchanschöring | |||||||||
Schwaben Augsb. | 1:0 | SB Traunstein | |||||||||
SpVgg Hankofen | 2:4 | TSV Landsberg | |||||||||
TSV Kornburg | 3:1 | Wolfratshausen | |||||||||
RB Leipzig U19 | 0:0 | D. Dresden U19 | |||||||||
Chemnitz U19 | 0:3 | Hamburg U19 | |||||||||
Hannover 96 U19 | 2:0 | U. Berlin U19 | |||||||||
St. Pauli U19 | 1:4 | Holst. Kiel U19 | |||||||||
Braunschw. U19 | 1:4 | Niendorf U19 | |||||||||
Arameisk SIF | 1:2 | Sandvikens IF | |||||||||
Sollentuna FK | 2:1 | Vasalunds IF | |||||||||
FC Thalwil | 4:6 | Winterthur U21 | |||||||||
FC Wettswil | 0:0 | FC Kosova | |||||||||
FC Balzers | 0:2 | FC Gossau | |||||||||
FC Tuggen | 1:2 | FC Mendrisio | |||||||||
SV Höngg | 4:2 | FC Seuzach | |||||||||
SV Ried II | 1:0 | Union Perg | |||||||||
SV Bad Ischl | 2:2 | SV Wallern | |||||||||
SPG Wels | 8:2 | St. Marienk. | |||||||||
SV Grieskirchen | 2:0 | Andorf | |||||||||
ASKÖ Oedt | 4:3 | Edelweiß | |||||||||
St. Valentin | 1:3 | SPG Wels II | |||||||||
FC Kilia Kiel | 0:5 | Husumer SV | |||||||||
TSV Altenholz | 1:4 | Eckernförder SV | |||||||||
Büdelsd. TSV | 4:2 | Schleswig 06 | |||||||||
Gettorfer SC | 2:1 | C. Schönkirchen | |||||||||
Osterrönfeld | 1:1 | TSV Kropp | |||||||||
TSV Klausdorf | 3:2 | TSV Bordesholm | |||||||||
Stirling Albion | 2:3 | Clyde FC | |||||||||
Peterhead | 1:1 | Montrose | |||||||||
Elgin City | 0:1 | Annan Athletic | |||||||||
Edinburgh City | 1:0 | Berwick Rangers | |||||||||
Stenhousemuir | 1:0 | Cowdenbeath | |||||||||
Hantharwady Utd | 1:1 | Chin Utd. | |||||||||
Rakhine United | 3:3 | Yadanarbon FC | |||||||||
Nay Pyi Taw FC | 0:3 | Zwekapin Utd. | |||||||||
KJP Kouvola | 3:5 | Mikkelin | |||||||||
FC Kuusysi | 3:0 | Pallokerho | |||||||||
Abia Warriors | 4:1 | Rivers United | |||||||||
Enyimba Aba | 1:0 | Katsina Utd. | |||||||||
Akwa United | 3:0 | Kano Pillars | |||||||||
Nasarawa United | 2:1 | ABS FC | |||||||||
Niger Tornadoes | 2:0 | Shooting Stars | |||||||||
Remo Stars FC | 0:1 | Sunshine Stars | |||||||||
South China | 3:0 | Wan Chai | |||||||||
Tung Sing | 4:2 | Kwun Tong | |||||||||
Davao Aguilas | 2:2 | Global FC | |||||||||
Vissel U18 | 3:0 | Avispa U18 | |||||||||
Cerezo U18 | 1:1 | Yonago Kita HS | |||||||||
Sanfrecce U18 | 5:2 | Hig. Fukuoka HS | |||||||||
Kumamoto Ozu HS | 1:4 | HanUHS | |||||||||
Sparta U21 | 2:2 | Achilles '29 | |||||||||
Katwijk | 2:0 | GVVV | |||||||||
HHC Hardenberg | 4:3 | Kozakken Boys | |||||||||
Lienden | 0:3 | IJsselm.vogels | |||||||||
VVSB | 1:1 | FC Lisse | |||||||||
FC Wil II | 2:3 | Chur 97 | |||||||||
Schaffhausen II | 2:2 | FC Kreuzlingen | |||||||||
FC Uzwil | 6:2 | FC Einsiedeln | |||||||||
FC Linth 04 | 5:1 | FC Winkeln SG | |||||||||
Longford Town | 1:4 | Cork City | |||||||||
SönderjyskE U19 | 2:3 | Akademisk U19 | |||||||||
Viborg FF U19 | 3:1 | Hellerup IK U19 | |||||||||
B.93 U19 | 2:0 | HB Köge U19 | |||||||||
Roskilde U19 | 2:2 | Naesby BK U19 | |||||||||
Thisted FC U19 | 6:2 | Holbaek B&I U19 | |||||||||
Naestved BK U19 | 1:3 | Hvidovre IF U19 | |||||||||
Follo FK | 1:6 | Grorud | |||||||||
Alta | 4:0 | Brumunddal | |||||||||
Skeid | 3:1 | Kjelsås | |||||||||
Vietnam U18 | 5:0 | Philippines U18 | |||||||||
Myanmar U18 | 7:0 | Brunei U18 | |||||||||
A. Lustenau II | 4:2 | Admira Dornbirn | |||||||||
Fussach | 4:1 | Wolfurt | |||||||||
JIPPO | 2:2 | Warkaus JK | |||||||||
Kurkimäen | 0:2 | FC Vaajakoski | |||||||||
SC Riverball | 4:1 | Savon Pallo | |||||||||
Kapfenberg II | 0:0 | FC Trofaiach | |||||||||
Payasspor | 0:0 | Sultanbeyli Bld | |||||||||
Wa. Poznan U19 | 2:1 | Warta G. U19 | |||||||||
Lechia U19 | 0:2 | Lubin U19 | |||||||||
S. Szczecin U19 | 1:5 | Slask U19 | |||||||||
Piast U19 | 2:2 | Arka Gdynia U19 | |||||||||
Miedz U19 | 7:1 | Glogow U19 | |||||||||
Falubaz U19 | 1:3 | Lech U19 | |||||||||
TSV Moosach | 0:4 | SV Erlbach | |||||||||
SB Rosenheim | 1:1 | TSV Neuried | |||||||||
SpVgg Landshut | 2:0 | TSV Kastl | |||||||||
ESV Freilassing | 0:4 | FC Deisenhofen | |||||||||
TuS Geretsried | 2:0 | FC Töging | |||||||||
TSV Grünwald | 1:1 | Pfarrkirchen | |||||||||
FC Jazz | 6:2 | EsPa | |||||||||
FC Viikingit | 3:0 | TPV | |||||||||
BK-46 | 4:0 | NuPS | |||||||||
IF Elfsborg U19 | 1:0 | Halmstad U19 | |||||||||
Trelleborg U19 | 5:3 | GAIS U19 | |||||||||
BoIS U19 | 2:3 | Malmö FF U19 | |||||||||
Kalmar FF U19 | 3:0 | Falkenberg U19 | |||||||||
Signal FC | 0:4 | CS Chênois | |||||||||
Bayreuth II | 1:3 | ASV Veitsbronn | |||||||||
TSV Buch | 3:0 | SV Mitterteich | |||||||||
SpVgg Selbitz | 4:2 | Quelle Fürth | |||||||||
SV Friesen | 1:3 | ATSV Erlangen | |||||||||
FK Berane | 1:0 | FK Cetinje | |||||||||
Zurrieq FC | 3:1 | Qala Saints FC | |||||||||
PEC Zwolle U17 | 2:1 | FC Twente U17 | |||||||||
Tokyo Int'l Uni | 2:3 | Waseda A-Style | |||||||||
Nihon Kogaku. | 1:5 | Toin Univ. FC | |||||||||
Toho Titanium | 2:1 | Yokohama GS | |||||||||
FC Korea | 0:3 | Kanagawa Teach. | |||||||||
AKA Admira U16 | 5:2 | Vorarlberg U16 | |||||||||
AKA Rapid U16 | 8:0 | AKA SV Ried U16 | |||||||||
Tokyo 23 | 0:2 | Tsukuba FC | |||||||||
Celik U17 | 1:0 | NK Vitez U17 | |||||||||
Zr. Mostar U17 | 5:0 | GOSK U17 | |||||||||
Sloboda T U17 | 0:1 | FK MDK U17 | |||||||||
Bijeljina U17 | 3:0 | Banja Luka U17 | |||||||||
S. Brijeg U17 | 0:0 | Sarajevo U17 | |||||||||
Braunschw. U17 | 2:2 | E. Cottbus U17 | |||||||||
Volendam U19 | 0:5 | Ajax U19 | |||||||||
Groningen U19 | 1:5 | Utrecht U19 | |||||||||
Vitesse U19 | 1:1 | Willem II U19 | |||||||||
ADO U19 | 1:3 | PSV U19 | |||||||||
Feyenoord U19 | 5:0 | Heerenveen U19 | |||||||||
NEC U19 | 5:0 | Sparta U19 | |||||||||
AZ U19 | 1:1 | Graafschap U19 | |||||||||
LKS U19 | 2:3 | Korona U19 | |||||||||
Progres U19 | 5:1 | Rzeszow U19 | |||||||||
Wisla U19 | 2:0 | MOSP U19 | |||||||||
MKS Polonia U19 | 0:2 | Legia U19 | |||||||||
Jagiellonia U19 | 2:0 | Motor U19 | |||||||||
IF Bromma U19 | 4:0 | AIK U19 | |||||||||
Gefle U19 | 0:0 | Assyriska U19 | |||||||||
Sundsvall U19 | 2:1 | Hammarby U19 | |||||||||
TPS U19 | 4:0 | FC Espoo U19 | |||||||||
HIFK U19 | 0:2 | Ilves U19 | |||||||||
JJK U19 | 2:3 | Reipas U19 | |||||||||
TuS Dassendorf | 4:0 | V/W Billstedt | |||||||||
TSV Buchholz 08 | 1:3 | Barmbek-U. | |||||||||
FC Türkiye | 2:4 | SV Rugenbergen | |||||||||
SV Curslack-N. | 5:1 | FC Süderelbe | |||||||||
SC Olching | 1:2 | Nördlingen | |||||||||
Türk. Augsburg | 1:1 | Bad Grönenbach | |||||||||
SpV Kaufbeuren | 2:0 | SC Ichenhausen | |||||||||
Oberweikertsh. | 2:0 | FC Gundelfingen | |||||||||
Askan. Bernburg | 1:0 | Einheit Kamenz | |||||||||
Ein. Rudolstadt | 1:2 | FSV Barleben | |||||||||
Lausanne U18 | 3:1 | Team Ticino U18 | |||||||||
BEJUNE U18 | 2:3 | BSC YB U18 | |||||||||
Luzern U18 | 2:3 | GC Zürich U18 | |||||||||
FC Zürich U18 | 3:1 | Aarau U18 | |||||||||
FC Basel U18 | 3:1 | Servette U18 | |||||||||
St. Gallen U18 | 2:1 | FC Sion U18 | |||||||||
VfR Gommersdorf | 1:2 | SG Kirchheim | |||||||||
TuS Bilfingen | 0:1 | VfR Mannheim | |||||||||
SV Schwetzingen | 0:3 | FC Zuzenhausen | |||||||||
VfB Eppingen | 3:0 | Durlach-Aue | |||||||||
Romonta Amsdorf | 5:0 | Haldensleber SC | |||||||||
Fort. Magdeburg | 1:2 | SV Dessau 05 | |||||||||
IMO Merseburg | 3:1 | Sangerhausen | |||||||||
MSV Börde | 3:1 | GW Piesteritz | |||||||||
U. Schönebeck | 1:1 | Blau-Weiß Dölau | |||||||||
Buxtehude | 4:3 | FC Bergedorf 85 | |||||||||
VfL Lohbrügge | 6:1 | Bramfelder SV | |||||||||
Freiburger FC | 7:1 | FV Lörrach-Br. | |||||||||
SV Endingen | 2:1 | SC Hofstetten | |||||||||
Kehler FV | 0:1 | FC Radolfzell | |||||||||
FC 04 Singen | 0:3 | SV Stadelhofen | |||||||||
FC Bad Dürrheim | 1:1 | FC Auggen | |||||||||
Vändra Vaprus | 3:1 | Viimsi JK | |||||||||
SV Donau | 1:5 | Austria XIII | |||||||||
Post SV | 1:2 | Gersthof | |||||||||
Union Mauer | 1:2 | Wienerberg | |||||||||
Bischofshofen | 7:1 | Eugendorf | |||||||||
ÖTSU Hallein | 2:1 | A. Salzburg | |||||||||
SV Donaustauf | 4:1 | Schwarzenfeld | |||||||||
Bad Kötzting | 1:2 | SV Hutthurm | |||||||||
TSV Bogen | 2:0 | SV Raigering | |||||||||
TSV Bad Abbach | 0:2 | Burglengenfeld | |||||||||
SV Etzenricht | 1:2 | SV Neukirchen | |||||||||
Blumenthaler SV | 4:1 | BTS Neustadt | |||||||||
OSC Bremerhaven | 1:2 | Brinkumer SV | |||||||||
VfL 07 Bremen | 1:2 | ESC Geestemünde | |||||||||
FV Biebrich 02 | 3:1 | FC Dorndorf | |||||||||
FSV Fernwald | 6:1 | Schwanheim | |||||||||
TSV Bicken | 1:1 | V. Kelsterbach | |||||||||
Melchiorshausen | 3:3 | SV Hemelingen | |||||||||
SV Neuberg | 0:0 | Horitschon | |||||||||
St. Margarethen | 3:2 | Markt Allhau | |||||||||
Halberg Brebach | 3:1 | Auersmacher | |||||||||
SG Mettlach | 4:1 | VfL Primstal | |||||||||
SF Köllerbach | 2:3 | SG Lebach | |||||||||
RW Hasborn | 3:1 | FSG Bous | |||||||||
VfB Dillingen | 3:0 | Elversberg II | |||||||||
Phoenix Kisdorf | 1:3 | VfR Horst | |||||||||
CSC 03 Kassel | 0:1 | SC Willingen | |||||||||
SG Betzdorf | 2:1 | SG Neitersen/A. | |||||||||
SG Alfbachtal | 1:1 | SF Eisbachtal | |||||||||
TG Höchberg | 1:1 | TSV Lengfeld | |||||||||
TSV Karlburg | 1:1 | ASV Rimpar | |||||||||
TSV Heimb. | 1:1 | TuS Röllbach | |||||||||
SC Melle 03 | 2:0 | Heidmühler FC | |||||||||
FT Braunschweig | 3:1 | Lupo-Martini II | |||||||||
1.FC Wunstorf | 3:2 | MTVE Celle | |||||||||
Threave Rovers | 2:1 | Glasgow Uni | |||||||||
Hall | 2:0 | Union Innsbruck | |||||||||
TuS Hohenecken | 3:4 | RWO Alzey | |||||||||
Waldalgesheim | 2:4 | Bad Kreuznach | |||||||||
SV BE Steimbke | 2:2 | Ramlingen-E. | |||||||||
Querétaro U20 | 1:1 | Club León U20 | |||||||||
Monterrey U20 | 0:2 | Club Necaxa U20 | |||||||||
Lobos U20 | 1:2 | CA Morelia U20 | |||||||||
SV St.Jakob/Ros | 0:1 | ASKÖ Gmünd | |||||||||
SK Maria Saal | 3:1 | ATUS Ferlach | |||||||||
Vaasa IFK | 3:0 | Pallo-Kerho 37 | |||||||||
TP-47 | 1:3 | GBK | |||||||||
FC Wohlen U23 | 4:0 | FC Biberist | |||||||||
FC Rothrist | 1:2 | SC Zofingen | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club | Match | |
---|---|---|
C. Theisen TSV Steinbach | 2:2 | |
Nick Galle TSV Steinbach | 2:1 | |
Erik Weinhauer Rot-Weiß Erfurt | 1:1 | |
Dylan Esmel TuS Koblenz | 0:1 | |
Y. Niakaté FC Baniyas | 1:2 |