New Zealand | 0:0 | Peru | |||||||||
Denmark | 0:0 | Ireland | |||||||||
Botafogo | 0:1 | Athletico-PR |
|
||||||||
Corinthians | 1:0 | Avaí FC |
|
||||||||
Scheveningen | 1:1 | ASWH | |||||||||
VV Capelle | 2:3 | ODIN '59 | |||||||||
PAS U19 | 2:1 | Platanias U19 | |||||||||
AEK Athens U19 | 0:1 | Panetolikos U19 | |||||||||
Doxa Dramas | 0:0 | AO Trikala | |||||||||
Tubize-Braine | 1:2 | Lierse SK | |||||||||
KVC Westerlo | 0:1 | Union SG | |||||||||
Patro Eisden | 1:2 | KSK Heist | |||||||||
KSV Oudenaarde | 4:0 | Eendracht Aalst | |||||||||
Lommel SK | 3:1 | VW Hamme | |||||||||
RFC Seraing | 1:1 | KMSK Deinze | |||||||||
FCV Dender EH | 2:2 | ASV Geel | |||||||||
Pancevo U17 | 0:1 | Vojvodina U17 | |||||||||
Brodarac U17 | 0:1 | Čukarički U17 | |||||||||
Red Star U17 | 4:2 | Partizan U17 | |||||||||
Apolon 4 U17 | 1:0 | Jagodina U17 | |||||||||
Vozdovac U17 | 0:2 | Kiker U17 | |||||||||
NK Olimpija | 3:0 | NK Maribor | |||||||||
Chemie Leipzig | 1:0 | Budissa Bautzen | |||||||||
Bischofswerda | 1:3 AET | VfB Auerbach | |||||||||
GW Lübben | 1:0 | RSV Waltersdorf | |||||||||
Einheit Bernau | 2:0 | Pr. Eberswalde | |||||||||
Werderaner FC | 1:2 | FSV Bernau | |||||||||
Sachsenhausen | 1:5 | SV Falkensee/F. | |||||||||
TSV Neuried | 0:4 | SV Erlbach | |||||||||
SB Rosenheim | 1:2 | SpVgg Landshut | |||||||||
ASV Dachau | 1:2 | TuS Geretsried | |||||||||
FC Deisenhofen | 0:1 | TSV Kastl | |||||||||
ESV Freilassing | 5:3 | TSV Grünwald | |||||||||
FC Töging | 0:3 | Pfarrkirchen | |||||||||
Quelle Fürth | 1:3 | TSV Buch | |||||||||
ATSV Erlangen | 1:0 | TSV Sonnefeld | |||||||||
Neudrossenfeld | 6:1 | ASV Veitsbronn | |||||||||
SC 04 Schwabach | 1:1 | FSV Bayreuth | |||||||||
TSV Abtswind | 5:1 | ASV Rimpar | |||||||||
TG Höchberg | 1:2 | Schwebenried | |||||||||
1.FC Fuchsstadt | 2:2 | TSV Karlburg | |||||||||
SV Etzenricht | 1:7 | Bad Kötzting | |||||||||
TSV Bad Abbach | 0:1 | TSV Bogen | |||||||||
TSV Waldkirchen | 2:0 | Ettmannsdorf | |||||||||
ASV Cham | 3:1 | SV Hutthurm | |||||||||
FC Fahner Höhe | 1:2 | FSV Martinroda | |||||||||
SpVgg Geratal | 2:1 | E. Eisenberg | |||||||||
Nordhausen II | 5:2 | SC 1903 Weimar | |||||||||
Heiligenstadt | 0:0 | Thüringen Weida | |||||||||
Bad Langensalza | 0:1 | SGG Schweina | |||||||||
FC 1910 Lößnitz | 2:1 | Pirna-Copitz | |||||||||
K. Markkleeberg | 1:4 | BSG Stahl Riesa | |||||||||
Radebeuler BC | 0:0 | VfB Zwenkau | |||||||||
MTV TB Lbg. | 4:0 | SV Emmendorf | |||||||||
Rotenburger SV | 1:1 | TSV Etelsen | |||||||||
HSC/BW Tündern | 5:4 | STK Eilvese | |||||||||
Woltmershausen | 9:1 | SV Grohn | |||||||||
Oldenburger SV | 0:2 | TSV Pansdorf | |||||||||
TSV Travemünde | 3:8 | VfB Lübeck II | |||||||||
Schleswig 06 | 1:9 | TSV Kropp | |||||||||
TSV Bordesholm | 4:1 | Eckernförder SV | |||||||||
Husumer SV | 1:0 | BW Löwenstedt | |||||||||
Büdelsd. TSV | 2:1 | C. Schönkirchen | |||||||||
Osterrönfeld | 0:2 | Gettorfer SC | |||||||||
SG Bad Soden | 4:2 | Schwalmstadt | |||||||||
FSV Dörnberg | 2:2 | Weidenhausen | |||||||||
SV Schwetzingen | 3:1 | TuS Bilfingen | |||||||||
VfB Eppingen | 1:0 | FC Espanol | |||||||||
1.FC Bruchsal | 1:3 | Friedrichstal | |||||||||
FC Zuzenhausen | 0:1 | SpVgg Neckarelz | |||||||||
VfR Gommersdorf | 0:1 | FC Kirrlach | |||||||||
TuS Hohenecken | 0:0 | Bad Kreuznach | |||||||||
FC Neustadt | 0:3 | FC Auggen | |||||||||
SV Kuppenheim | 1:1 | FC Bad Dürrheim | |||||||||
FC 04 Singen | 4:3 | SV Endingen | |||||||||
SC Lahr | 4:1 | Freiburger FC | |||||||||
SV Linx | 2:3 | FC Radolfzell | |||||||||
SV Stadelhofen | 2:2 | FV Lörrach-Br. | |||||||||
FC 07 Bensheim | 4:2 | Wald-Michelbach | |||||||||
SC Herford | 3:3 | SpVgg Vreden | |||||||||
Halberg Brebach | 0:2 | RW Hasborn | |||||||||
B. Neunkirchen | 3:2 | VfB Dillingen | |||||||||
VfL Primstal | 4:3 | Elversberg II | |||||||||
VfB Marburg | 1:1 | TuS Dietkirchen | |||||||||
VfB Linz | 1:2 | SG Kyllb./B./G. | |||||||||
FSV Tarforst | 3:0 | SG Malberg/R. | |||||||||
SGA Boizenburg | 2:1 AET | FSV Malchin | |||||||||
Penkuner SV | 0:4 | Hansa Rostock |
|
||||||||
SG Karlsburg | 0:9 | Greifswalder FC | |||||||||
Doberaner FC | 1:3 AET | TSV Bützow | |||||||||
Ludwigsfelde | 1:3 | Energie Cottbus |
|
||||||||
Optik Rathenow | 0:1 | Babelsberg 03 | |||||||||
BSG Stahl | 0:3 | U. Fürstenwalde | |||||||||
MSV Neuruppin | 2:0 | U. Klosterfelde | |||||||||
Halle-Ammendorf | 1:0 | G. Halberstadt | |||||||||
Haldensleber SC | 5:6 on pens | Lok Stendal | |||||||||
SV BW Zorbau | 3:2 | Askan. Bernburg | |||||||||
FC Saalfeld | 4:2 on pens | DJK Struth | |||||||||
BSG Wismut Gera | 7:5 on pens | W. Nordhausen | |||||||||
FC Iserlohn | 2:3 | SF Lotte | |||||||||
Atl. Rafaela | 1:1 | Almagro | |||||||||
Ind. Rivadavia | 0:0 | Guillermo Brown | |||||||||
Aldosivi | 2:2 | Flandria | |||||||||
Quilmes | 1:1 | Nueva Chicago | |||||||||
Sarmiento Junin | 3:3 | Santamarina | |||||||||
Atl. Tucumán | 3:1 on pens | Rosario Central |
|
||||||||
Sport Ancash | 1:4 | Unión Huaral | |||||||||
Dep. Coopsol | 4:2 | Dep. Hualgayoc | |||||||||
Leones FC | 1:0 on pens | Orsomarso SC | |||||||||
Pereira | 1:1 | Real Cartagena | |||||||||
Quindío | 1:3 | Llaneros FC | |||||||||
Fukushima Utd. | 3:1 | Kagoshima Utd. | |||||||||
Yokohama SCC | 3:4 | G. Osaka Res. | |||||||||
FC Tokyo Res. | 2:0 | Fujieda MYFC | |||||||||
FC Ryukyu | 0:0 | Tochigi SC | |||||||||
Kagura Shimane | 4:5 on pens | Saurcos Fukui | |||||||||
Mits. Mizushima | 1:3 | Ococias Kyoto | |||||||||
Cob. Onagawa | 1:2 | Teg. Miyazaki | |||||||||
Tiamo Hirakata | 1:2 | Kochi Utd. | |||||||||
FC Kariya | 7:1 | H. Tokachi SE | |||||||||
Vonds Ichihara | 1:0 | Atletico Suzuka | |||||||||
Correcaminos | 4:0 | Dorados Sinaloa | |||||||||
San Luis | 2:1 | Leones Negros | |||||||||
Cafetaleros | 0:1 | Tampico Madero | |||||||||
Cimarrones | 1:1 | Venados FC | |||||||||
Murciélagos | 4:0 | Atlante | |||||||||
Adelaide United | 1:2 | Newcastle | |||||||||
Melbourne | 1:1 | Brisbane Roar | |||||||||
HNK Orasje | 6:1 | Travnik | |||||||||
Br. Gracanica | 3:2 | NK Iskra Bugojno | |||||||||
NK Jajce | 1:0 | Igman Konjic | |||||||||
J. Bihac | 3:6 | Velez Mostar | |||||||||
FK Olimpik | 1:0 | FK Rudar Kakanj | |||||||||
Drina Zvornik | 0:0 | Podrinje | |||||||||
Mrkonjic | 2:1 | Napredak | |||||||||
Rudar Prijedor | 2:0 | Tekstilac | |||||||||
Sloga Meridian | 2:3 | Zeljeznicar BL | |||||||||
Slavija S. | 2:1 | Kozara Gradiska | |||||||||
USM Blida | 0:0 | ES Sétif | |||||||||
DRB Tadjenanet | 1:1 | USM El Harrach | |||||||||
JS Kabylie | 2:2 | CR Belouizdad | |||||||||
MC Oran | 2:0 | O Médéa | |||||||||
USM Alger | 1:2 | CS Constantine | |||||||||
JS Saoura | 1:0 | USM Bel Abbès | |||||||||
Pyramids FC | 1:0 | El Raja | |||||||||
Ittihad Alex | 2:1 | A. Damanhour | |||||||||
Enppi SC | 0:1 | Zed FC | |||||||||
Copiapó | 1:0 | Rangers Talca | |||||||||
Puerto Montt | 2:2 | AC Barnechea | |||||||||
Magallanes | 2:0 | Coquimbo Unido | |||||||||
S. Morning | 0:3 | Cobresal | |||||||||
NK Dekani | 0:1 | NK Nafta 1903 | |||||||||
NK Dob | 3:1 | NK Rogaska | |||||||||
NK Bravo | 4:0 | ND Ilirija | |||||||||
NK Krka | 2:1 | NK Radomlje | |||||||||
Gyeongju KHNP | 2:0 | Gimhae FC | |||||||||
Forfar Athletic | 2:0 | East Fife | |||||||||
Albion Rovers | 0:2 | Alloa Athletic | |||||||||
Airdrieonians | 2:0 | Stranraer | |||||||||
Queen's Park | 0:2 | Arbroath | |||||||||
Barry Town | 2:0 | Llandudno | |||||||||
Carmarthen | 0:2 | Newtown | |||||||||
Prestatyn | 0:2 | Cardiff Met | |||||||||
Berwick Rangers | 1:1 | Edinburgh City | |||||||||
Clyde FC | 1:1 | Stirling Albion | |||||||||
Cowdenbeath | 1:3 | Elgin City | |||||||||
Montrose | 1:1 | Annan Athletic | |||||||||
Peterhead | 2:3 | Stenhousemuir | |||||||||
Dundee United | 1:2 | Crusaders | |||||||||
Dumbarton | 2:0 | Raith Rovers | |||||||||
Inverness CT | 1:0 | Falkirk | |||||||||
General Diaz | 1:0 | Olimpia | |||||||||
Luqueño | 0:2 | Sol de América | |||||||||
CA Cerro | 1:0 | Plaza Colonia | |||||||||
River Plate | 1:1 | Danubio FC | |||||||||
Racing Club | 2:3 | Sud América | |||||||||
Peñarol | 1:0 | Juventud | |||||||||
Estonia U15 | 0:8 | FC Flora U17 | |||||||||
JK Vaprus U17 | 2:4 | FC Santos U17 | |||||||||
Levadia U17 | 0:1 | JK Järve U17 | |||||||||
TJK Legion U17 | 2:3 | FC Nomme U17 | |||||||||
Tammeka U17 | 6:1 | Narva U17 | |||||||||
Navy FC | 0:1 | Suphanburi FC | |||||||||
Samut Prakan C. | 1:1 | Sukhothai FC | |||||||||
Thai Honda FC | 1:2 | Ratchaburi FC | |||||||||
Port FC | 5:3 | Sisaket FC | |||||||||
Ubon United | 2:1 | Jumpasri Utd. | |||||||||
Doncaster | 1:1 | Rotherham | |||||||||
Blackpool | 2:3 | Portsmouth | |||||||||
Bradford | 0:1 | Plymouth | |||||||||
Gillingham FC | 1:1 | Bury | |||||||||
MK Dons | 1:0 | Fleetwood | |||||||||
Oxford United | 1:2 | Northampton | |||||||||
Scunthorpe Utd. | 1:0 | Bristol Rovers | |||||||||
HW Welders | 3:2 | Limavady | |||||||||
Institute FC | 3:0 | Larne FC | |||||||||
Knockbreda FC | 1:2 | Portadown | |||||||||
PSNI FC | 0:5 | Ballyclare | |||||||||
Dergview | 3:2 | Lurgan Celtic | |||||||||
Ballymena Utd | 2:1 | Linfield | |||||||||
Carrick Rangers | 0:2 | Warrenpoint | |||||||||
Cliftonville | 5:0 | Ballinamallard | |||||||||
Pro Vercelli | 2:1 | FC Empoli | |||||||||
Avellino | 0:0 | Virtus Entella | |||||||||
Spezia Calcio | 1:1 | Frosinone | |||||||||
Matera | 3:3 | Trapani | |||||||||
Monopoli | 0:1 | Rende | |||||||||
Fondi Calcio | 2:1 | Sicula Leonzio | |||||||||
Siracusa | 1:3 | Lecce | |||||||||
Cosenza | 1:0 | Juve Stabia | |||||||||
Casertana | 3:0 | Paganese | |||||||||
Fidelis Andria | 0:0 | Bisceglie | |||||||||
A. Keciörengücü | 2:0 | Sariyer | |||||||||
Hatayspor | 1:0 | Körfez SK | |||||||||
Altay SK | 1:0 | Bandirmaspor | |||||||||
Karagümrük | 1:1 | Silivrispor | |||||||||
U. de Chile | 1:3 | Wanderers | |||||||||
Alcorcón | 1:1 | Lorca FC | |||||||||
Albacete | 2:0 | UD Almería | |||||||||
Real Zaragoza | 3:2 | Rayo Vallecano |
|
||||||||
CD Tenerife | 2:0 | CyD Leonesa | |||||||||
Barça Atlètic | 0:2 | SD Huesca | |||||||||
FC Mantois | 2:0 | Lorient B | |||||||||
Paris FC B | 0:2 | FC Versailles | |||||||||
CS Balotesti | 2:0 | Metaloglobus | |||||||||
CS Afumati | 0:0 | Chindia | |||||||||
Olimpia SM | 3:2 | Dacia U. Braila | |||||||||
UTA Arad | 1:2 | ASA Tg. Mures | |||||||||
Pandurii | 1:1 | Ripensia | |||||||||
Miroslava | 0:1 | Foresta Suceava | |||||||||
CS Mioveni | 2:2 | Sportul Snagov | |||||||||
Dinamo 2 S-Pb | 2:1 | Murom | |||||||||
S. Kostroma | 0:0 | Energia V. Luki | |||||||||
Veles Moscow | 4:0 | Kolomna | |||||||||
Dolgoprudnyi | 4:0 | Pskov-747 | |||||||||
FK Ryazan | 3:0 | FK Kaluga | |||||||||
Dinamo Bryansk | 0:2 | Strogino Moscow | |||||||||
Zenit Penza | 2:5 | Novomoskovsk | |||||||||
Ararat Moskau | 1:0 | Energomash | |||||||||
Zorkiy | 5:1 | Sokol Saratov | |||||||||
Vit. Guimarães | 1:4 | Oliveirense | |||||||||
Moreirense | 2:1 | Feirense | |||||||||
Balkany Zorya | 1:1 | Rukh Lviv | |||||||||
Arsenal Kyiv | 3:1 | Gelios | |||||||||
Kremin | 0:1 | Kolos Kovalivka | |||||||||
FK Kramatorsk | 2:0 | FK Poltava | |||||||||
Naftovyk | 1:0 | MFK Mykolaiv | |||||||||
PFK Sumy | 0:0 | Obolon | |||||||||
Desna | 1:2 | Girnyk-Sport | |||||||||
Lisen | 2:2 | Unicov | |||||||||
Petrkovice | 2:0 | Uhersky Brod | |||||||||
MFK Vyskov | 0:0 | 1.HFK Olomouc | |||||||||
1.SK Prostejov | 4:0 | Zlinsko | |||||||||
HS Kromeriz | 1:2 | Hlucin | |||||||||
Mjøndalen | 3:1 | Ullensaker/Kisa | |||||||||
Proleter | 2:0 | Radnicki 1923 | |||||||||
Metalac | 3:0 | CSK Celarevo | |||||||||
NK Varazdin | 1:0 | NK Lucko | |||||||||
NK Novigrad | 2:0 | NK Solin | |||||||||
HNK Sibenik | 1:0 | NK Kustosija | |||||||||
Din. Zagreb II | 0:2 | NK Sesvete | |||||||||
Polonia Sroda | 2:1 | Sokol Kleczew | |||||||||
GKS Przodkowo | 0:1 | KP Starogard | |||||||||
Elana Torun | 5:0 | Wierzyca Pelplin | |||||||||
Ener. Gryfino | 0:1 | Centra Ostrow | |||||||||
Górnik Konin | 4:2 | Wda Swiecie | |||||||||
LKS Lomza | 0:1 | Mazur Elk | |||||||||
GKS Wikielec | 1:5 | Huragan Morag | |||||||||
Wislanie J. | 2:1 | MKS Trzebinia | |||||||||
Wisla Sand. | 2:0 | Spartakus Daleszyce | |||||||||
Wólczanka | 1:1 | Unia Tarnow | |||||||||
Orleta R.P. | 2:1 | Karpaty Krosno | |||||||||
Avia Swidnik | 0:4 | Motor Lublin | |||||||||
NKP Podhale | 3:0 | Podlasie B.P. | |||||||||
Olimpia Grudz. | 0:2 | Odra Opole | |||||||||
Newcastle U18 | 0:3 | Sunderland U18 | |||||||||
Rozwój Katowice | 1:2 | Olimpia Elblag | |||||||||
Garbarnia | 1:1 | Wisla Pulawy | |||||||||
Siarka T. | 2:0 | Warta Poznan | |||||||||
Gwardia Koszalin | 0:2 | GKS Jastrzebie | |||||||||
ROW Rybnik | 1:1 | Znicz Pruszkow | |||||||||
Orhangazi Bld | 2:2 | C. Dardanel | |||||||||
Bayrampasa | 1:0 | Erbaaspor | |||||||||
CD Vitoria | 0:0 | Barakaldo CF | |||||||||
Arenas Club | 0:0 | Real Sociedad B | |||||||||
Bilbao Athletic | 1:1 | SD Amorebieta | |||||||||
Recre Granada | 1:1 | Lorca Deportiva | |||||||||
Las Palmas Atl. | 0:0 | Betis Deportivo | |||||||||
FC Cartagena | 2:1 | Real Murcia | |||||||||
CCD Cerceda | 0:2 | RM Castilla | |||||||||
Valencia B | 1:2 | Hércules CF | |||||||||
Darica GB | 0:1 | Kirikhanspor | |||||||||
Ankara Demir | 4:0 | Beykoz Ishakli | |||||||||
Muglaspor | 1:2 | Van Spor FK | |||||||||
E. Erokspor | 1:4 | 1461 Trabzon | |||||||||
Tepecik Spor | 1:0 | Karaköprü Bld | |||||||||
SC Weiche 08 | 1:1 | Eutin 08 | |||||||||
Braunschweig II | 4:1 | Hamburger SV II | |||||||||
BSV Rehden | 0:0 | Hannover 96 II | |||||||||
Union Gurten | 4:0 | UnionSt.Florian | |||||||||
Stadl-Paura | 0:0 | Bad Gleichenb. | |||||||||
SC Weiz | 1:2 | A. Klagenfurt |
|
||||||||
Vorwärts Steyr | 2:2 | FC Gleisdorf 09 | |||||||||
Wattenscheid 09 | 0:0 | RW Oberhausen | |||||||||
FC Pipinsried | 3:0 | FC Unterföhring | |||||||||
FC Augsburg II | 0:1 | Gr. Fürth II | |||||||||
SpVgg Bayreuth | 3:0 | Seligenporten | |||||||||
W. Burghausen | 2:0 | 1860 Munich |
|
||||||||
Nuremberg II | 6:2 | 1860 Rosenheim | |||||||||
VfB Eichstätt | 3:0 | Schweinfurt 05 | |||||||||
Mauerwerk | 1:1 | SC Neusiedl/See | |||||||||
FC Admira II | 0:0 | Ebreichsdorf | |||||||||
Saalfelden | 2:1 | Hohenems | |||||||||
Alberschwende | 1:3 | St. Johann | |||||||||
FC Hard | 1:1 | Seekirchen | |||||||||
USK Anif | 3:3 | Wals-Grünau | |||||||||
Altach Juniors | 2:2 | Kitzbühel | |||||||||
SV Wörgl | 2:2 | Grödig | |||||||||
FC Dornbirn | 2:2 | FC Wacker II | |||||||||
Vevey-Sports | 3:1 | FC Thun U21 | |||||||||
Lausanne II | 0:1 | FC Naters | |||||||||
Martigny-Sports | 2:1 | FC Fribourg | |||||||||
BSC YB U21 | 0:0 | FC Echallens | |||||||||
Etoile Carouge | 1:2 | Lancy FC | |||||||||
FC Baden 1897 | 0:1 | FC Black Stars | |||||||||
FC Schötz | 3:2 | FC Bassecourt | |||||||||
Luzern U21 | 2:0 | FC Langenthal | |||||||||
FC Solothurn | 3:1 | Zug 94 | |||||||||
GC Zürich U21 | 5:2 | Kickers Luzern | |||||||||
Eschen/Mauren | 0:1 | FC Mendrisio | |||||||||
SV Höngg | 5:1 | FC Tuggen | |||||||||
St. Gallen U21 | 2:1 | FC Gossau | |||||||||
Red Star ZH | 4:3 | Winterthur U21 | |||||||||
FC Seuzach | 2:5 | FC Kosova | |||||||||
AC Bellinzona | 2:0 | FC Balzers | |||||||||
Sanarate FC | 1:1 | Comunicaciones | |||||||||
Cobán Imperial | 1:1 | Antigua GFC | |||||||||
Xelajú | 2:1 | CD Marquense | |||||||||
Marathón | 5:0 | Lobos UPNFM | |||||||||
TuS Dassendorf | 4:1 | FC Süderelbe | |||||||||
SV Curslack-N. | 0:1 | Concordia | |||||||||
FC 08 Homburg | 4:1 | SV Morlautern | |||||||||
Pfeddersheim | 1:1 | RW Koblenz | |||||||||
Hertha Wiesbach | 0:2 | Idar-Oberstein | |||||||||
SV Saar 05 | 1:3 | FSV Jägersburg | |||||||||
FV 04 Würzburg | 5:1 | SpVgg Weiden | |||||||||
SpVgg Ansbach | 4:2 | FSV Erlangen-B. | |||||||||
Jahn Forchheim | 2:1 | Schweinfurt II | |||||||||
Aschaffenburg | 4:0 | DJK Don Bosco | |||||||||
1.FC Sand | 1:3 | Würzb. Kick. II | |||||||||
1.FC Frankfurt | 4:2 | Malchower SV | |||||||||
CZ Jena II | 2:1 | VfB Krieschow | |||||||||
Bremer SV | 1:1 | Brinkumer SV | |||||||||
Leher TS | 4:1 | BTS Neustadt | |||||||||
SG Aumund-Veg. | 0:6 | BSC Hastedt | |||||||||
Blumenthaler SV | 6:2 | W. Bremen III | |||||||||
FC Dornbreite | 3:2 | PSV Neumünster | |||||||||
Türkspor Kiel | 4:2 | Friedrichsberg | |||||||||
TuS Sulingen | 1:4 | Arm. Hannover | |||||||||
1.FC Wunstorf | 7:0 | BV Cloppenburg | |||||||||
MTVE Celle | 1:2 | Spelle-Venhaus | |||||||||
SV Atlas | 9:2 | SVG Göttingen | |||||||||
Komarno | 1:1 | Skalica | |||||||||
Inter Bratislava | 1:7 | MSK Zilina B | |||||||||
FK Poprad | 1:0 | SKF Sered | |||||||||
MFK Zvolen | 1:0 | Lok. Kosice | |||||||||
Spisska N. Ves | 2:1 | Bardejov | |||||||||
Sparta R. U17 | 5:0 | Heerenveen U17 | |||||||||
Groningen U17 | 3:0 | PSV U17 | |||||||||
Ajax U17 | 3:2 | NEC U17 | |||||||||
Emmen U17 | 2:4 | Feyenoord U17 | |||||||||
ADO U17 | 0:1 | AZ U17 | |||||||||
FC Twente U17 | 2:1 | Vitesse U17 | |||||||||
PEC Zwolle U17 | 2:0 | Utrecht U17 | |||||||||
Post SV | 0:1 | ASK Elektra | |||||||||
Union Mauer | 2:2 | FavAC | |||||||||
1210 Wien | 2:1 | Gersthof | |||||||||
Gerasdorf | 5:1 | SV Donau | |||||||||
Wiener Viktoria | 4:4 | Austria XIII | |||||||||
TWL Elektra | 5:2 | Slovan HAC | |||||||||
St. Peter/Au | 2:1 | Zwettl | |||||||||
SV Stripfing | 2:0 | Rohrbach/G. | |||||||||
Leobendorf | 1:0 | Rohrendorf | |||||||||
Scheiblingkir. | 3:1 | Gaflenz | |||||||||
Waidhofen/T. | 1:1 | SC Retz | |||||||||
Ardagger | 1:0 | Langenrohr | |||||||||
Magdeburg U17 | 0:2 | Braunschw. U17 | |||||||||
Union Perg | 1:1 | ASKÖ Oedt | |||||||||
Weißkirchen | 1:1 | SV Grieskirchen | |||||||||
SV Ried II | 2:1 | SPG Wels | |||||||||
SPG Wels II | 7:0 | Andorf | |||||||||
St. Marienk. | 2:1 | Edelweiß | |||||||||
SV Wallern | 2:2 | Gmunden | |||||||||
Fürstenfeld | 1:0 | ASK Voitsberg | |||||||||
Köttmannsdorf | 1:1 | SK Maria Saal | |||||||||
Kematen | 4:1 | Kundl | |||||||||
Hall | 1:2 | SV Innsbruck | |||||||||
Völs | 0:2 | Kirchbichl | |||||||||
SK St. Johann | 0:2 | Silz/Mötz | |||||||||
Imst | 3:3 | WSG Tirol II | |||||||||
Mayrhofen | 1:2 | Union Innsbruck | |||||||||
SV Zams | 3:3 | Zirl | |||||||||
Strobl | 3:1 | A. Salzburg | |||||||||
Eugendorf | 2:3 | ÖTSU Hallein | |||||||||
Bürmoos | 3:1 | Zell am See | |||||||||
Hallwang | 2:0 | Kuchl | |||||||||
Neumarkt | 2:0 | Golling | |||||||||
Bramberg | 0:1 | Bischofshofen | |||||||||
Altenmarkt | 5:2 | Straßwalchen | |||||||||
Vorarlberg U18 | 0:4 | Stmk.-Sturm U18 | |||||||||
AKA Tirol U18 | 0:1 | AKA Salzb. U18 | |||||||||
AKA Rapid U18 | 0:1 | AKA Admira U18 | |||||||||
AKA LASK U18 | 0:4 | St. Pölten U18 | |||||||||
AKA Austria U18 | 3:0 | AKA WAC U18 | |||||||||
AKA SV Ried U18 | 2:0 | Burgenland U18 | |||||||||
Vorarlberg U16 | 2:5 | Stmk.-Sturm U16 | |||||||||
AKA Tirol U16 | 2:4 | AKA Salzb. U16 | |||||||||
AKA Rapid U16 | 3:1 | AKA Admira U16 | |||||||||
AKA LASK U16 | 1:2 | St. Pölten U16 | |||||||||
AKA Austria U16 | 1:0 | AKA WAC U16 | |||||||||
AKA SV Ried U16 | 1:6 | Burgenland U16 | |||||||||
Lichtenberg 47 | 7:6 on pens | Viktoria Berlin |
|
||||||||
SW Neukölln | 0:4 | BFC Dynamo | |||||||||
Berliner SC | 4:0 | BSV GW Neukölln | |||||||||
Altglienicke | 6:2 | Spand. Kickers | |||||||||
BSC YB U18 | 4:2 | FC Basel U18 | |||||||||
Aarau U18 | 0:4 | GC Zürich U18 | |||||||||
Team Ticino U18 | 2:1 AET | Lausanne U18 | |||||||||
FC Zürich U18 | 1:2 | Servette U18 | |||||||||
Miramar | 1:1 | CA Atenas | |||||||||
Canadian | 2:2 | Club Oriental | |||||||||
Central | 1:1 | Rentistas | |||||||||
Mvd City Torque | 4:1 | Villa Teresa | |||||||||
Villa Española | 1:1 | Cerro Largo | |||||||||
Cerrito | 1:1 | Huracán | |||||||||
Maldonado | 0:0 | Progreso | |||||||||
NB Yinbo | 2:0 | NJ Balanta | |||||||||
BT Fanmeng | 5:0 | YC Laohuoji | |||||||||
HN Ticai | 5:3 | Guiyang Hongrun | |||||||||
Jagiellonia U19 | 1:2 | MOSP U19 | |||||||||
Resovia U19 | 0:1 | Stomil U19 | |||||||||
Korona U19 | 3:3 | Legia U19 | |||||||||
LKS U19 | 0:3 | Wisla U19 | |||||||||
MKS Polonia U19 | 2:2 | Progres U19 | |||||||||
Wisla Plock U19 | 1:1 | Znicz U19 | |||||||||
Slask U19 | 3:2 | Lech U19 | |||||||||
Wa. Poznan U19 | 0:3 | Podbeskidzie Bielsko-Biala U19 | |||||||||
Zambia | 2:2 | Cameroon | |||||||||
Gabon | 0:0 | Mali | |||||||||
Tunisia | 0:0 | Libya | |||||||||
DR Congo | 3:1 | Guinea | |||||||||
Ivory Coast | 0:2 | Morocco | |||||||||
CD El Nacional | 1:0 | Guayaquil City | |||||||||
CD Macará | 2:1 | Uni. Católica | |||||||||
Fuerza Amarilla | 0:3 | CS Emelec | |||||||||
Barcelona SC | 2:1 | CD Clan Juvenil | |||||||||
Wing Yee | 6:0 | Citizen | |||||||||
HKFC | 6:0 | Tung Sing | |||||||||
Mutual | 1:1 | Double Flower | |||||||||
St Joseph's FC | 0:1 | Europa FC | |||||||||
Lynx FC | 2:1 | Gibr. Phoenix | |||||||||
SC Olching | 3:3 | Türk. Augsburg | |||||||||
FC Gundelfingen | 3:2 | Bad Grönenbach | |||||||||
Nördlingen | 1:1 | Memmingen II | |||||||||
Oberweikertsh. | 1:1 | TSV Gilching-A. | |||||||||
Rijnsburgse B. | 1:0 | AFC Amsterdam | |||||||||
FC Lisse | 1:2 | Katwijk | |||||||||
Barito Putera | 4:1 | Persela | |||||||||
Borneo FC | 3:2 | Arema FC |
|
||||||||
San Nicolò | 2:0 | Monticelli | |||||||||
IK Frej Täby | 0:0 | Akropolis IF | |||||||||
Örgryte | 3:1 AET | Mjällby AIF | |||||||||
SV Altengamme | 3:2 | Rahlstedter SC | |||||||||
Meiendorfer SV | 5:1 | SC Condor II | |||||||||
Czechia U21 | 3:1 | San Marino U21 | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club | Match | |
---|---|---|
Yan Ferreira Sport Recife (Own Goal) | 3:0 | |
James Dadge South Shields (Own Goal) | 0:1 | |
Romario Antigua GFC | 3:0 | |
F. Alemán Saprissa | 3:4 | |
Diego González Saprissa (Own Goal) | 3:3 |