Santos | 3:1 | Paraná | |||||||||
Karabükspor | 0:7 | Fenerbahce |
|
||||||||
Kayserispor | 1:2 | Akhisarspor | |||||||||
CS U Craiova | 0:1 | FCSB | |||||||||
Dukla Prague | 0:2 | Slavia Prague | |||||||||
AaB Reserves | 2:4 | FCN Reserves | |||||||||
OB Reserves | 4:2 | FCH Reserves | |||||||||
Bröndby IF | 0:1 | FC Midtjylland | |||||||||
Slaven Belupo | 1:0 | NK Istra | |||||||||
NK Rudes | 1:0 | Dinamo Zagreb | |||||||||
FC KTP | 0:0 | HJK Klubi 04 | |||||||||
Helsinki IFK | 2:1 | FF Jaro | |||||||||
IF Gnistan | 4:1 | LPS | |||||||||
KuFu-98 | 2:1 | Pallo-Kerho 37 | |||||||||
VPS | 1:1 | FC Honka | |||||||||
ND Gorica | 0:2 | NK Triglav | |||||||||
Dunav | 3:1 | Vitosha | |||||||||
Pirin | 0:1 | Etar | |||||||||
Vélez Sarsfield | 1:1 | Argentinos Jrs. | |||||||||
Agropecuario | 0:0 | San Martín (T) | |||||||||
Orlando | 1:2 | Atlanta | |||||||||
LAFC | 2:2 | New York City | |||||||||
Cúcuta Dep. | 1:1 | Tigres FC | |||||||||
Stjarnan | 3:3 | Víkingur | |||||||||
Copiapó | 0:1 | Melipilla | |||||||||
Luch | 1:3 | Dinamo Minsk | |||||||||
Nashville SC | 2:0 | Louisville City | |||||||||
Suwon FC | 1:0 | Ansan Greeners | |||||||||
Bucheon FC | 0:1 | Asan Mugunghwa | |||||||||
Persepolis | 2:1 | Al-Jazira | |||||||||
Al-Ahli | 2:2 | Al-Sadd SC | |||||||||
Al-Faisaly SC | 0:1 | Al-Jazeera Club | |||||||||
Guaraní | 2:2 | General Diaz | |||||||||
3 de Febrero | 3:0 | CD Capiatá | |||||||||
Bray Wanderers | 2:2 | Waterford FC | |||||||||
Derry City | 1:4 | Dundalk FC | |||||||||
U. Concepción | 3:2 | Antofagasta | |||||||||
Fulham | 2:0 | Derby | |||||||||
Cádiz CF | 2:0 | Real Zaragoza | |||||||||
Sakhalin | 5:1 | Irtysh Omsk | |||||||||
Smena | 2:1 | Dinamo Barnaul | |||||||||
Servette FC | 4:2 | FC Winterthur |
|
||||||||
Teplice B | 3:0 | Sl. Liberec B | |||||||||
Karvina B | 2:4 | Slovacko B | |||||||||
Sparta Prague B | 4:1 | Pribram B | |||||||||
Slavia Prague B | 1:2 | C. Budejovice B | |||||||||
Olomouc B | 3:1 | Trinec B | |||||||||
FCZ Brno B | 4:1 | Jihlava B | |||||||||
Nybergsund | 3:1 | Stabæk II | |||||||||
Odd II | 1:6 | Moss | |||||||||
Vålerenga II | 1:1 | Arendal | |||||||||
Sloboda Uzice | 1:1 | FK Indjija | |||||||||
GKS Tychy | 0:3 | Raków | |||||||||
Häcken | 5:0 | Elfsborg | |||||||||
Kalmar FF | 1:0 | Sirius | |||||||||
AIK | 1:1 | Östersund | |||||||||
Norrby | 1:3 | Degerfors | |||||||||
Halmstad U21 | 2:2 | Trelleborg U21 | |||||||||
Zhetysu | 4:2 | Ordabasy | |||||||||
Nasaf Qarshi | 2:0 | Neftchi | |||||||||
H. Petah Tikva | 4:2 | Maccabi Herzlya | |||||||||
Hapoel Bnei Lod | 0:2 | H. Ramat Gan | |||||||||
H. Kfar Saba | 3:0 | Ironi Nesher | |||||||||
Ramat haSharon | 0:0 | Hapoel Marmorek | |||||||||
Saprissa | 1:1 | LD Alajuelense | |||||||||
FC Motagua | 1:1 | Marathón | |||||||||
Gümüshanespor | 2:0 | Sanliurfaspor | |||||||||
Bandirmaspor | 0:2 | Sakaryaspor | |||||||||
Afyonspor | 3:2 | Sivas 4 Eylül | |||||||||
Menemen FK | 2:1 | A. Keciörengücü | |||||||||
Lions Gibraltar | 0:3 | St Joseph's FC | |||||||||
Lori Vanadzor | 2:1 | Shirak II | |||||||||
Erebuni Erewan | 2:2 | Ararat-Armenia | |||||||||
Ararat II | 0:2 | Alashkert II | |||||||||
Urartu II | 6:1 | Gandzasar II | |||||||||
Pyunik II | 0:3 | FC Noah | |||||||||
Belgium U17 | 2:1 | Spain U17 | |||||||||
Netherlands U17 | 6:5 on pens | Ireland U17 | |||||||||
Persik Kendal | 0:0 | PSPS Riau | |||||||||
Persekabpas Pasuruan | 1:0 | Persid | |||||||||
Portmore United | 2:1 | Central FC | |||||||||
Atl. Pantoja | 6:5 on pens | Arnett Gardens | |||||||||
Junior FC | 0:1 | Indep. Medellín | |||||||||
Once Caldas | 1:0 | Deportes Tolima | |||||||||
América | 2:2 | Santos Laguna | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club
Match