China U17 | 1:4 | Iran U16 | |||||||||
Turkey U16 | 0:2 | Austria U16 | |||||||||
Sweden U16 | 2:0 | Ireland U16 | |||||||||
Karlsruher SC | 0:0 | Erzgebirge Aue |
|
||||||||
Libertad | 0:0 | Atl. Tucumán | |||||||||
Peñarol | 2:0 | The Strongest | |||||||||
Millonarios | 1:1 | Independiente |
|
||||||||
Deportivo Lara | 2:7 | Corinthians |
|
||||||||
Alanyaspor | 3:2 | Antalyaspor |
|
||||||||
Y. Malatyaspor | 3:2 | Kayserispor |
|
||||||||
Trabzonspor | 3:0 | Karabükspor | |||||||||
Genclerbirligi | 1:0 | Bursaspor | |||||||||
Akhisarspor | 2:1 | Ankaraspor | |||||||||
Sepsi OSK | 2:1 | Daco-Getica | |||||||||
Aalborg BK | 0:0 | Nordsjaelland | |||||||||
FC Copenhagen | 0:2 | FC Midtjylland | |||||||||
AC Horsens | 2:2 | Bröndby IF | |||||||||
Slaven Belupo | 2:1 | NK Osijek | |||||||||
NK Lokomotiva | 2:1 | Cibalia | |||||||||
NK Istra | 1:1 | NK Rudes | |||||||||
Ilves | 0:0 | VPS | |||||||||
TPS | 0:1 | HJK Helsinki | |||||||||
FC Honka | 2:1 | PS Kemi | |||||||||
KuPS | 2:1 | IFK Mariehamn | |||||||||
FC Lahti | 0:0 | RoPS | |||||||||
SJK Seinäjoki | 0:1 | FC Inter | |||||||||
FC Vaajakoski | 1:2 | MYPA | |||||||||
LPS | 1:9 | FC Viikingit | |||||||||
Savon Pallo | 1:3 | JPS | |||||||||
Rudar Velenje | 0:1 | ND Gorica | |||||||||
Neudrossenfeld | 3:2 | FC Lichtenfels | |||||||||
F. Regensburg | 3:0 | TSV Bad Abbach | |||||||||
Vict. Clarholz | 2:1 | Delbrücker SC | |||||||||
SV Dessau 05 | 3:0 | GW Piesteritz | |||||||||
Haldensleber SC | 3:1 | RW Thalheim | |||||||||
VfB Neckarrems | 2:1 | VfL Pfullingen | |||||||||
SKV Rutesheim | 0:4 | TSV Essingen | |||||||||
FC 07 Albstadt | 7:3 | TSG Tübingen | |||||||||
SC Lahr | 2:5 | Kehler FV | |||||||||
Rielasingen | 3:0 | FC Bad Dürrheim | |||||||||
SC Willingen | 2:3 | SSV Sand | |||||||||
Friedrichsthal | 4:0 | SF Köllerbach | |||||||||
TSV Klausdorf | 2:0 | FC Kilia Kiel | |||||||||
1.FC Bruchsal | 0:1 | FC Espanol | |||||||||
Greifswalder FC | 6:1 | FC Pommern | |||||||||
Güstrower SC | 1:3 | MSV Pampow | |||||||||
A. Ludwigshafen | 2:2 | Hassia Bingen | |||||||||
FK Pirmasens II | 2:1 | Waldalgesheim | |||||||||
BW Papenburg | 0:6 | Vorw. Nordhorn | |||||||||
Oberliederbach | 0:2 | SG Kinzenbach | |||||||||
Usinger TSG | 4:1 | Wald-Michelbach | |||||||||
Racing Club | 0:1 | Sarmiento (R) | |||||||||
Defensa | 1:0 | Mitre (SdE) | |||||||||
Keflavík | 1:2 | Fjölnir | |||||||||
KR Reykjavík | 1:1 | Breidablik | |||||||||
Valur | 2:2 | Stjarnan | |||||||||
Víkingur | 0:1 | Grindavík | |||||||||
ÍR | 1:3 | Thróttur | |||||||||
Fram Reykjavík | 3:0 | Leiknir | |||||||||
HK Kópavogs | 3:1 | Selfoss | |||||||||
ÍA Akranes | 3:1 | Haukar | |||||||||
S. Brijeg U19 | 2:0 | Banja Luka U19 | |||||||||
Wanderers | 1:2 | Valdivia | |||||||||
AC Barnechea | 2:1 | Puerto Montt | |||||||||
Zeljeznicar BL | 2:0 | Sutjeska Foca | |||||||||
US Ben Guerdane | 3:0 | EGS Gafsa | |||||||||
CS Constantine | 0:0 | Paradou AC | |||||||||
Dinamo Batumi | 1:1 | Shukura | |||||||||
FC Gagra | 1:1 | FC Telavi | |||||||||
Tskhinvali | 0:1 | FC Shevardeni | |||||||||
Portland 2 | 7:3 | Ventura County | |||||||||
FC Liefering | 2:2 | FC Wacker |
|
||||||||
WSG Tirol | 1:1 | Wiener Neustadt | |||||||||
SV Kapfenberg | 3:3 | FAC | |||||||||
Blau Weiss Linz | 0:2 | A. Lustenau |
|
||||||||
SV Ried | 0:1 | TSV Hartberg |
|
||||||||
Sol de América | 1:0 | Nacional | |||||||||
JK Viljandi | 1:1 | Paide | |||||||||
Rakvere Tarvas | 2:3 | JK Welco | |||||||||
Ajax Lasnamäe | 0:6 | TJK Legion | |||||||||
Ayacucho FC | 3:0 | Comerciantes | |||||||||
Thai Honda FC | 2:1 | Chiangmai FC | |||||||||
Ubon United | 0:3 | Chiangrai Utd. | |||||||||
Bohemians | 0:2 | Dundalk FC | |||||||||
Cork City | 4:0 | Bray Wanderers | |||||||||
St. Pat's | 5:2 | Derry City | |||||||||
Waterford FC | 3:6 | Limerick FC | |||||||||
Drogheda United | 2:0 | Wexford FC | |||||||||
UCD | 3:0 | Athlone Town | |||||||||
Finn Harps | 0:1 | Cobh Ramblers | |||||||||
CD Tenerife | 1:0 | Sporting Gijón | |||||||||
Rapperswil-Jona | 0:1 | Neuchâtel Xamax | |||||||||
FC Vaduz | 5:2 | FC Chiasso | |||||||||
FC Wil 1900 | 0:2 | Servette FC |
|
||||||||
FC Winterthur | 2:0 | FC Aarau | |||||||||
FC Wohlen | 2:5 | FC Schaffhausen | |||||||||
Velke Mezirici | 2:1 | HS Kromeriz | |||||||||
1.SK Prostejov | 2:6 | Lisen | |||||||||
Hlucin | 4:0 | Val. Mezirici | |||||||||
Unicov | 1:2 | MFK Vyskov | |||||||||
TJ Jinmen Tiger | 1:2 | SD Taishan | |||||||||
Baltyk Gdynia | 3:0 | Kotwica | |||||||||
Sokol Ostroda | 0:1 | Lechia Tomaszow | |||||||||
Odra Opole | 0:3 | Ruch Chorzow | |||||||||
Brommapojkarna | 2:1 | Kalmar FF | |||||||||
GAIS | 0:1 | AFC Eskilstuna | |||||||||
Gefle | 1:2 | J-Södra IF | |||||||||
Vasalund U19 | 2:2 | Djurgården U19 | |||||||||
Hapoel Marmorek | 0:1 | H. Petah Tikva | |||||||||
Ironi Nesher | 0:5 | Ramat haSharon | |||||||||
H. Ramat Gan | 0:5 | H. Kfar Saba | |||||||||
Maccabi Herzlya | 3:1 | Hapoel Bnei Lod | |||||||||
SC Neusiedl/See | 3:2 | Rapid Wien II | |||||||||
Mauerwerk | 1:0 | FC Stadlau | |||||||||
SV Horn | 2:2 | Ebreichsdorf | |||||||||
Traiskirchen | 1:2 | SKU Amstetten | |||||||||
FC Marchfeld | 2:1 | Bruck/L. | |||||||||
SC YF Juventus | 4:4 | United Zürich | |||||||||
TuS Dassendorf | 0:2 | TuS Osdorf | |||||||||
H. Zehlendorf | 2:0 | TeBe Berlin | |||||||||
1.FC Frankfurt | 1:2 | Anker Wismar | |||||||||
Altlüdersdorf | 4:0 | Victoria Seelow | |||||||||
Sandersdorf | 2:0 | Inter Leipzig | |||||||||
Skalica | 2:0 | Slavoj Trebisov | |||||||||
Emmen U19 | 1:1 | FC Twente U19 | |||||||||
SR Donaufeld | 4:1 | Union Mauer | |||||||||
Austria XIII | 1:2 | Gersthof | |||||||||
SV Donau | 0:0 | 1210 Wien | |||||||||
Gerasdorf | 3:2 | Wienerberg | |||||||||
Wiener Viktoria | 3:3 | TWL Elektra | |||||||||
St. Peter/Au | 1:2 | SV Stripfing | |||||||||
Langenrohr | 0:6 | Kremser SC | |||||||||
Zwettl | 0:0 | Kottingbrunn | |||||||||
Rohrbach/G. | 0:4 | Leobendorf | |||||||||
Mattersburg II | 5:1 | Stegersbach | |||||||||
Klingenbach | 2:2 | Parndorf II | |||||||||
Markt Allhau | 3:3 | Siegendorf | |||||||||
SV Wallern | 2:3 | SV Grieskirchen | |||||||||
St. Marienk. | 1:1 | Gmunden | |||||||||
ASKÖ Donau Linz | 0:0 | Micheldorf | |||||||||
SPG Wels | 7:1 | St. Valentin | |||||||||
Union Perg | 3:1 | Andorf | |||||||||
Weißkirchen | 3:4 | Edelweiß | |||||||||
Bad Radkersburg | 1:5 | Bruck/Mur | |||||||||
TSV Pöllau | 2:2 | St. Anna/Aigen | |||||||||
Fürstenfeld | 3:0 | Liezen | |||||||||
Heiligenkreuz | 1:4 | ASK Voitsberg | |||||||||
Lebring | 4:4 | Mettersdorf | |||||||||
SVG Bleiburg | 1:0 | Annabichler SV | |||||||||
SAK Klagenfurt | 0:2 | ATUS Ferlach | |||||||||
SV Spittal/Drau | 1:1 | KAC 1909 | |||||||||
SK Treibach | 6:1 | SV St.Jakob/Ros | |||||||||
VST Völkermarkt | 2:1 | ASKÖ Gmünd | |||||||||
SV Feldkirchen | 4:2 | SV Kraig | |||||||||
Union Innsbruck | 0:5 | Zirl | |||||||||
Imst | 0:1 | Kundl | |||||||||
Lauterach | 2:3 | Höchst | |||||||||
Rankweil | 0:3 | Dornbirner SV | |||||||||
Wolfurt | 2:0 | Schwarzach | |||||||||
Zell am See | 2:2 | ÖTSU Hallein | |||||||||
A. Salzburg | 1:1 | Golling | |||||||||
Bergheim | 0:3 | Neumarkt | |||||||||
Eugendorf | 0:1 | Bürmoos | |||||||||
SAK 1914 | 6:1 | Strobl | |||||||||
Kuchl | 3:1 | Bramberg | |||||||||
Straßwalchen | 1:2 | Bischofshofen | |||||||||
FC Collex-Bossy | 2:0 | Signal FC | |||||||||
Perly-Certoux | 1:1 | CS Interstar | |||||||||
Stade-Payerne | 0:2 | FC Bulle | |||||||||
FC Hergiswil | 5:2 | FC Hochdorf | |||||||||
FC Wangen b. O. | 2:0 | Aargau U21 | |||||||||
MKS Polonia U19 | 4:2 | Resovia U19 | |||||||||
Gümüshanespor | 1:4 | Sakaryaspor | |||||||||
Afyonspor | 0:1 | A. Keciörengücü | |||||||||
SS Folgore | 3:1 | Tre Fiori | |||||||||
Sai Gon FC | 1:1 | Khanh Hoa FC | |||||||||
KF Trepca 89 | 6:1 | KF Vllaznia | |||||||||
FC Besa | 3:4 | KF Llapi | |||||||||
KF Flamurtari | 0:3 | Feronikeli 74 | |||||||||
Glacis United | 0:3 | Gibraltar Utd. | |||||||||
Grebbestads IF | 0:1 | Tvååkers IF | |||||||||
Katwijk | 2:1 | Sparta U21 | |||||||||
Bali United | 1:0 | Arema FC |
|
||||||||
PSMS | 1:0 | Sriwijaya FC | |||||||||
DL Chanjoy | 2:0 | ZB Cuju | |||||||||
Zimbru Chisinau | 0:0 | Milsami | |||||||||
Santos Laguna | 2:1 | Toluca | |||||||||
SK Beveren | 1:3 | KV Kortrijk | |||||||||
Zulte Waregem | 5:0 | Lierse SK | |||||||||
Mouscron | 5:0 | OH Leuven | |||||||||
Notts County | 1:4 | Coventry | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club | Match | |
---|---|---|
Flávio Silva Persik | 5:2 | |
L. Lalbiaknia Aizawl FC | 1:0 | |
Yandi Sofyan Persikabo 1973 | 4:2 | |
Yandi Sofyan Persikabo 1973 | 4:1 | |
Flávio Silva Persik | 4:0 |