Real Madrid | 2:4 AET | Atlético Madrid |
|
||||||||
Israel U17 | 2:2 | Belarus U17 | |||||||||
Moldova U21 | 1:0 | Armenia U21 | |||||||||
Türkiye U17 | 2:0 | Latvia U17 | |||||||||
Ponte Preta | 3:1 | Criciúma EC | |||||||||
Flamengo | 1:0 | Grêmio |
|
||||||||
Cruzeiro | 4:2 on pens | Santos |
|
||||||||
TSV Bogen | 3:1 | FC Deisenhofen | |||||||||
E. Karlsfeld | 0:4 | ASV Dachau | |||||||||
Kehler FV | 1:0 | TuS Oppenau | |||||||||
HSC/BW Tündern | 4:0 | Bad Pyrmont | |||||||||
Krähenwinkel | 1:1 | VfL Bückeburg | |||||||||
TuS Sulingen | 4:2 | TV Stuhr | |||||||||
Eckernförder SV | 0:2 | Büdelsd. TSV | |||||||||
LSK Hansa | 0:1 | E. Braunschweig |
|
||||||||
VfL Oldenburg | 0:2 | VfL Osnabrück |
|
||||||||
SSV Berghausen | 1:8 | KFC Uerdingen | |||||||||
BSC Fortuna | 0:1 | Energie Cottbus |
|
||||||||
Los Angeles | 2:2 | Colorado | |||||||||
León | 2:1 | Min. Zacatecas | |||||||||
Chivas | 1:0 | Oaxaca | |||||||||
Tampico Madero | 3:1 | Necaxa | |||||||||
Tiburones Rojos | 0:3 | América |
|
||||||||
Puebla FC | 1:1 | Monterrey |
|
||||||||
Limeño | 1:1 | Pasaquina | |||||||||
Jaguares FC | 2:1 | A. Bucaramanga | |||||||||
CD América | 2:0 | Leones FC | |||||||||
Junior FC | 1:0 | Quindío | |||||||||
Atl. Nacional | 1:0 | Patriotas | |||||||||
Inter Palmira | 1:2 | Barranquilla FC | |||||||||
Sarajevo U17 | 0:1 | Zeljeznicar U17 | |||||||||
Tuzla City U17 | 1:0 | GOSK U17 | |||||||||
Celik U17 | 0:2 | Bijeljina U17 | |||||||||
Krupa U17 | 1:1 | Sloboda T U17 | |||||||||
Zvijezda 09 U17 | 3:1 | Zr. Mostar U17 | |||||||||
Mladost Kakanj | 0:1 | Siroki Brijeg | |||||||||
Radnik Bijelj. | 0:0 | Celik Zenica | |||||||||
Sloboda Tuzla | 1:0 | FK Krupa | |||||||||
GOSK Gabela | 3:2 | FK Tuzla City | |||||||||
Zeljeznicar | 2:2 | FK Sarajevo | |||||||||
Atlantas | 0:1 | Kauno Zalgiris | |||||||||
Nogoom FC | 0:2 | El Mokawloon | |||||||||
Suwon Bluewings | 1:2 | FC Seoul | |||||||||
Jeju United | 2:3 | Daegu FC | |||||||||
Pohang Steelers | 5:2 | Jeonbuk Hyundai | |||||||||
Jeonnam Dragons | 0:1 | Gangwon FC | |||||||||
Incheon Utd. | 0:0 | Gimcheon Sangmu | |||||||||
Gyeongnam FC | 3:3 | Ulsan HD | |||||||||
Seoul E-Land | 0:2 | Daejeon Hana C. | |||||||||
Nacional | 1:0 | Sol de América | |||||||||
Elgin City | 7:8 on pens | Arbroath | |||||||||
Dundee United | 3:2 | St. Johnst. B | |||||||||
Cove Rangers | 5:6 on pens | Montrose | |||||||||
East Kilbride | 6:5 on pens | Spartans | |||||||||
Hundested IK | 6:3 on pens | BK Union | |||||||||
Greve Fodbold | 0:4 | FC Roskilde | |||||||||
Hvidovre | 1:4 | Fremad Amager | |||||||||
Darlington | 1:1 | Blyth Spartans | |||||||||
Stjarnan | 2:0 | Hafnarfjördur | |||||||||
Sport Boys | 1:0 | Dep. Binacional | |||||||||
Alianza Lima | 1:0 | Ayacucho FC | |||||||||
Comerciantes | 0:4 | AD Cantolao | |||||||||
Al-Ittihad | 5:0 | Ohod Club | |||||||||
Warriors FC | 2:1 | Tampines Rovers | |||||||||
Geylang | 1:5 | LC Sailors | |||||||||
Hougang Utd. | 1:2 | Balestier Khals | |||||||||
Young Lions | 1:1 | DPMM FC | |||||||||
Sakhalin | 0:0 | Irtysh Omsk | |||||||||
Sibir-2 | 3:1 | Dinamo Barnaul | |||||||||
SH Port | 3:1 | GZ City | |||||||||
SD Taishan | 3:1 | HB FC | |||||||||
BJ Chengfeng | 1:3 | CC Yatai | |||||||||
Jiangsu FC | 0:0 | CQ Liangjiang | |||||||||
TJ Tianhai | 0:0 | TJ Jinmen Tiger | |||||||||
HN FC | 0:5 | GuaZ FC | |||||||||
SH Shenhua | 3:1 | GuiZ FC | |||||||||
Karlstad BK | 1:0 | Gefle | |||||||||
OFK Titograd | 1:0 | B. Podgorica | |||||||||
Zeta Golubovac | 1:3 | FK Iskra | |||||||||
OFK Grbalj | 0:1 | Rudar Pljevlja | |||||||||
Mornar Bar | 2:4 | FK Lovcen | |||||||||
Sutjeska Niksic | 2:1 | OFK Petrovac | |||||||||
SK Podluzany | 0:4 | Dvory n/Zitavou | |||||||||
1.FC Birkenfeld | 0:8 | FC Nöttingen | |||||||||
TSV Oberwitts. | 1:4 | VfR Gommersdorf | |||||||||
1.FC Ersingen | 1:10 | FCA Walldorf | |||||||||
F. Heddesheim | 5:4 on pens | VfR Mannheim | |||||||||
FC Pipinsried | 1:3 | FC Bayern II |
|
||||||||
Union Gurten | 2:1 | SC Weiz | |||||||||
Langenegg | 0:3 | Grödig | |||||||||
St. Johann | 2:1 | Schwaz | |||||||||
Hohenems | 3:4 | FC Kufstein | |||||||||
Altach Juniors | 2:0 | Bischofshofen | |||||||||
Wals-Grünau | 1:0 | Reichenau | |||||||||
Kitzbühel | 1:2 | FC Dornbirn | |||||||||
Seekirchen | 3:3 | USK Anif | |||||||||
Xelajú | 0:0 | Antigua GFC | |||||||||
Inter RD | 1:1 | Atl. Vega Real | |||||||||
San Francisco | 2:0 | Atl. Barcelona | |||||||||
Türkgücü Münch. | 2:0 | Schwaben Augsb. | |||||||||
1865 Dachau | 5:0 | Kirchanschöring | |||||||||
FC Ismaning | 1:4 | 1.FC Sonthofen | |||||||||
TSV Kottern | 3:1 | TSV Rain/Lech | |||||||||
Nördlingen | 3:1 | DJK Vilzing | |||||||||
ASV Neumarkt | 0:2 | Würzb. Kick. II | |||||||||
TSV Aubstadt | 1:1 | SpVgg Ansbach | |||||||||
TSV Abtswind | 2:1 | FSV Erlangen-B. | |||||||||
Ammerthal | 3:0 | Jahn Forchheim | |||||||||
Bayern Hof | 1:1 | DJK Don Bosco | |||||||||
Bayern Alzenau | 2:1 | Türk. Friedbg. | |||||||||
FC Eddersheim | 1:3 | Hessen Kassel | |||||||||
SC Waldgirmes | 3:0 | FC Ederbergland | |||||||||
VfB Ginsheim | 1:2 | KSV Baunatal | |||||||||
BTS Neustadt | 1:4 | Habenhauser FV | |||||||||
Hanau 93 | 1:2 | Neu-Isenburg | |||||||||
Rastatter SCDJK | 1:2 | FV Langenwinkel | |||||||||
FV Kusel | 1:3 | TuS Bedesbach | |||||||||
FC Queidersb. | 2:6 AET | TuS Hohenecken | |||||||||
SG Kibo/Orbis | 3:0 | Bolanden | |||||||||
SV Nanz-Diets. | 1:3 | SV Rodenbach | |||||||||
Billigheim-Ing. | 3:2 | SV Büchelberg | |||||||||
TuS Framersheim | 4:1 | FSV Saulheim | |||||||||
Hamburg U19 | 2:3 | St. Pauli U19 | |||||||||
D. Dresden U19 | 2:2 | Magdeburg U19 | |||||||||
RB Leipzig U19 | 3:1 | Wolfsburg U19 | |||||||||
W. Bremen U19 | 4:0 | Niendorf U19 | |||||||||
Hertha BSC U19 | 3:0 | CZ Jena U19 | |||||||||
Spratzern | 2:4 | Scheiblingkir. | |||||||||
Gaflenz | 2:1 | Rohrendorf | |||||||||
St. Peter/Au | 0:1 | Kilb | |||||||||
Ardagger | 0:1 | Langenrohr | |||||||||
Schalke 04 U19 | 1:3 | 1.FC Köln U19 | |||||||||
Pr. Münster U19 | 2:2 | M'gladbach U19 | |||||||||
Leverkusen U19 | 0:3 | B. Dortmund U19 | |||||||||
Düsseldorf U19 | 2:2 | Aachen U19 | |||||||||
Duisburg U19 | 0:0 | RW Essen U19 | |||||||||
Paderborn U19 | 3:4 | VfL Bochum U19 | |||||||||
Markt Allhau | 0:2 | Pinkafeld | |||||||||
Horitschon | 2:0 | Eltendorf | |||||||||
Parndorf II | 1:2 | Ritzing | |||||||||
SV Bad Ischl | 1:1 | SV Grieskirchen | |||||||||
SPG Pregarten | 1:0 | St. Martin/M. | |||||||||
Wölfnitz | 0:3 | TSU Matrei | |||||||||
FC Volders | 0:1 | Natters | |||||||||
Hall | 4:0 | Union Innsbruck | |||||||||
Feldkirch | 2:5 | FC Bizau | |||||||||
Admira Dornbirn | 3:3 | Andelsbuch | |||||||||
Röthis | 2:0 | Nenzing | |||||||||
Lauterach | 4:1 | SV Lochau | |||||||||
Bürmoos | 2:0 | Zell am See | |||||||||
Golling | 3:2 | A. Salzburg | |||||||||
FC Puch | 1:6 | Kuchl | |||||||||
Neumarkt | 2:1 | Strobl | |||||||||
FC Farvagny | 3:0 | FC Portalban | |||||||||
FC Kempten | 1:3 | FC Memmingen | |||||||||
FC Emmering | 1:13 | Unterhaching |
|
||||||||
Bad Kissingen | 1:9 | Würzb. Kickers |
|
||||||||
SV Dornach | 1:5 | 1860 Munich |
|
||||||||
Stallion Laguna | 4:0 | JPV Marikina FC | |||||||||
New Zealand U20 | 2:1 | N.Caledonia U20 | |||||||||
Solomon U20 | 1:3 | Tahiti U20 | |||||||||
Bruno's Magpies | 6:0 | FC College 1975 | |||||||||
Lynx FC | 0:0 | Gibr. Phoenix | |||||||||
FV Rübenach | 1:5 | TuS Oberwinter | |||||||||
Kyrgyzstan U23 | 1:3 | Malaysia U23 | |||||||||
S. Arabia U23 | 0:0 | Iran U23 | |||||||||
Hong Kong U23 | 4:0 | C. Taipei U23 | |||||||||
South Korea U23 | 6:0 | Bahrain U23 | |||||||||
North Korea U23 | 1:1 | Myanmar U23 | |||||||||
Indonesia U23 | 1:2 | Palestine U23 | |||||||||
PSKC Cimahi | 1:2 | PERSIB |
|
||||||||
Persipon | 2:5 | Kalteng Putra | |||||||||
YB Beiguo | 0:1 | BJ IT | |||||||||
Orlando Pirates | 0:1 | Bidvest Wits FC | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club | Match | |
---|---|---|
C. Waterman Alianza Lima | 3:0 | |
Endrick Palmeiras | 1:0 | |
J. Charcopa LDU Quito | 5:0 | |
Ezequiel Piovi LDU Quito | 4:0 | |
Alex Arce LDU Quito | 3:0 |