Man Utd | 3:2 | Newcastle |
|
||||||||
Tottenham | 1:0 | Cardiff | |||||||||
Crystal Palace | 0:1 | Wolves |
|
||||||||
Leicester | 1:2 | Everton |
|
||||||||
Watford | 0:4 | Bournemouth | |||||||||
Burnley | 1:1 | Huddersfield | |||||||||
Alavés | 1:0 | Real Madrid |
|
||||||||
Girona | 2:3 | SD Eibar | |||||||||
Getafe | 0:1 | Levante | |||||||||
CD Leganés | 1:0 | Rayo Vallecano |
|
||||||||
Bayern Munich | 0:3 | Bor. M'gladbach |
|
||||||||
Bor. Dortmund | 4:3 | FC Augsburg |
|
||||||||
Hannover 96 | 3:1 | VfB Stuttgart |
|
||||||||
1.FSV Mainz 05 | 0:0 | Hertha BSC |
|
||||||||
F. Düsseldorf | 0:2 | FC Schalke 04 |
|
||||||||
Udinese Calcio | 0:2 | Juventus |
|
||||||||
FC Empoli | 0:2 | AS Roma |
|
||||||||
Cagliari Calcio | 2:0 | Bologna | |||||||||
PSV Eindhoven | 4:0 | VVV-Venlo | |||||||||
De Graafschap | 0:5 | Heerenveen | |||||||||
PEC Zwolle | 2:0 | Excelsior | |||||||||
ADO Den Haag | 1:0 | FC Groningen | |||||||||
São Paulo | 0:2 | Palmeiras |
|
||||||||
Corinthians | 0:3 | Flamengo |
|
||||||||
Sport Recife | 2:1 | Internacional |
|
||||||||
Chapecoense | 1:0 | Atlético-MG |
|
||||||||
Athletico-PR | 4:0 | América-MG |
|
||||||||
EC Vitória | 0:1 | Santos |
|
||||||||
LOSC Lille | 3:1 | Saint-Étienne | |||||||||
Angers SCO | 2:2 | R. Strasbourg | |||||||||
Nîmes Olympique | 0:0 | Stade Reims | |||||||||
Guingamp | 1:1 | Montpellier | |||||||||
Amiens SC | 1:0 | Dijon | |||||||||
AJ Auxerre | 1:2 | Lens | |||||||||
Antalyaspor | 0:1 | Galatasaray |
|
||||||||
Kayserispor | 2:2 | C. Rizespor | |||||||||
Bursaspor | 1:0 | Ankaragücü |
|
||||||||
Erzurumspor FK | 1:0 | Alanyaspor | |||||||||
SC Braga | 1:1 | Rio Ave | |||||||||
Marítimo | 1:3 | Vit. Guimarães |
|
||||||||
Vitória Setúbal | 3:0 | Moreirense | |||||||||
Sambenedettese | 1:1 | Monza | |||||||||
KAS Eupen | 1:2 | Royal Antwerp |
|
||||||||
Sint-Truiden | 3:1 | Mouscron | |||||||||
KSC Lokeren | 1:3 | KV Kortrijk | |||||||||
SK Beveren | 1:1 | KV Oostende | |||||||||
KS Samara | 1:0 | Dynamo Moscow | |||||||||
Rostov | 0:1 | Orenburg | |||||||||
Rubin Kazan | 1:0 | Ural | |||||||||
Cremonese | 0:0 | Salernitana | |||||||||
Perugia | 1:0 | Venezia | |||||||||
Foggia | 3:2 | Ascoli | |||||||||
Carpi | 1:1 | Cosenza | |||||||||
Pescara | 2:1 | Benevento | |||||||||
UD Las Palmas | 0:0 | Alcorcón | |||||||||
RCD Mallorca | 4:1 | CD Tenerife | |||||||||
Córdoba CF | 1:0 | UD Almería | |||||||||
CD Numancia | 1:0 | Extremadura | |||||||||
Atlanta | 2:1 | New England | |||||||||
Montréal | 3:0 | Columbus | |||||||||
Toronto | 1:2 | Vancouver | |||||||||
BSC Young Boys | 2:3 | FC Luzern |
|
||||||||
FC St. Gallen | 1:3 | FC Basel |
|
||||||||
Asteras Tripoli | 1:1 | Panathinaikos | |||||||||
Panionios | 1:0 | Aris Saloniki | |||||||||
Panetolikos | 2:1 | APO Levadiakos | |||||||||
Santos Laguna | 3:1 | Atlas | |||||||||
Tiburones Rojos | 0:0 | Necaxa | |||||||||
Sigma Olomouc | 1:0 | Sparta Prague | |||||||||
Mlada Boleslav | 2:2 | Banik Ostrava | |||||||||
Ferencváros | 2:2 | Debrecen | |||||||||
Újpest FC | 2:0 | Puskás AFC | |||||||||
Paksi FC | 4:1 | Kisvárda | |||||||||
Honvéd | 1:0 | Diósgyőr | |||||||||
Mezőkövesd | 2:0 | Haladás | |||||||||
Mafra | 1:1 | Famalicão | |||||||||
Cova Piedade | 0:0 | Benfica B | |||||||||
Paços Ferreira | 1:0 | Farense | |||||||||
SC Covilhã | 0:0 | Penafiel | |||||||||
Atlante | 2:3 | San Luis | |||||||||
Potros UAEM | 0:1 | FC Juárez | |||||||||
Correcaminos | 1:1 | Celaya | |||||||||
Gimnasia | 1:0 | Godoy Cruz | |||||||||
San Martín (SJ) | 3:1 | Vélez Sarsfield |
|
||||||||
Aldosivi | 2:0 | San Martín (T) | |||||||||
Al-Khor SC | 1:0 | Al-Rayyan SC | |||||||||
Al-Shahania SC | 1:2 | Al-Ahli SC | |||||||||
HNK Gorica | 2:1 | HNK Rijeka | |||||||||
Slaven Belupo | 3:1 | NK Istra | |||||||||
Brasil Pelotas | 0:1 | Fortaleza |
|
||||||||
Coritiba FC | 2:1 | Juventude |
|
||||||||
Atlético-GO | 2:2 | Vila Nova FC | |||||||||
Ponte Preta | 1:0 | CRB | |||||||||
Avaí FC | 2:0 | Boa Esporte | |||||||||
São Bento (SP) | 1:0 | Guarani | |||||||||
Barça Atlètic | 1:1 | Atl. Baleares | |||||||||
Castellón | 0:0 | UE Cornellà | |||||||||
VfL Osnabrück | 2:0 | 1.FC K'lautern |
|
||||||||
E. Braunschweig | 2:2 | SF Lotte | |||||||||
Unterhaching | 1:1 | Pr. Münster |
|
||||||||
Energie Cottbus | 2:1 | FSV Zwickau |
|
||||||||
VfR Aalen | 0:1 | Fortuna Köln | |||||||||
KFC Uerdingen | 2:1 | Carl Zeiss Jena | |||||||||
Slask Wroclaw | 0:1 | Legia Warszawa |
|
||||||||
Pogon Szczecin | 4:0 | Wisla Plock | |||||||||
Lechia Gdansk | 4:1 | Z. Sosnowiec | |||||||||
Greuther Fürth | 1:1 | J. Regensburg |
|
||||||||
Erzgebirge Aue | 2:1 | Holstein Kiel |
|
||||||||
1.FC Magdeburg | 2:2 | Dynamo Dresden |
|
||||||||
Cerezo Osaka | 0:1 | Gamba Osaka | |||||||||
Sanf. Hiroshima | 0:3 | Kashiwa Reysol | |||||||||
Vissel Kobe | 1:1 | V-V. Nagasaki | |||||||||
Sagan Tosu | 0:1 | Shonan Bellmare | |||||||||
CS U Craiova | 1:1 | FC Hermannstadt | |||||||||
Astra Giurgiu | 1:2 | CFR Cluj | |||||||||
RWDM | 4:0 | KSV Oudenaarde | |||||||||
FCV Dender EH | 0:4 | RFC Seraing | |||||||||
RE Virton | 2:2 | KMSK Deinze | |||||||||
KSK Heist | 1:0 | KSK Lierse Kem. | |||||||||
Thes Sport | 1:0 | RFC Lüttich | |||||||||
ASV Geel | 1:0 | FC Knokke | |||||||||
RSC Chatelet | 1:0 | Dessel Sport | |||||||||
Odense BK | 2:2 | Aarhus GF | |||||||||
Huachipato | 3:0 | U. Católica | |||||||||
Palestino | 1:3 | U. de Chile | |||||||||
Deportes Temuco | 0:1 | O'Higgins | |||||||||
Nea Salamis | 3:0 | Pafos FC | |||||||||
Anorthosis | 2:3 | APOEL Nicosia | |||||||||
Doxa Katokopias | 2:1 | EN Paralimniou | |||||||||
AmaZulu FC | 1:1 | Orlando Pirates | |||||||||
Kaizer Chiefs | 0:1 | Polokwane City | |||||||||
Highlands Park | 2:1 | Chippa United | |||||||||
FS Stars | 2:0 | Royal AM | |||||||||
Manisa FK | 1:0 | Pendikspor | |||||||||
Etimesgut Bld | 1:1 | Bandirmaspor | |||||||||
Al-Qadsiah | 0:1 | Al-Wehda | |||||||||
Sirius | 4:2 | Elfsborg | |||||||||
IFK Göteborg | 2:2 | Trelleborg | |||||||||
Hapoel Raanana | 1:1 | Maccabi Haifa | |||||||||
H. Beer Sheva | 4:1 | M. Petah Tikva | |||||||||
Hapoel Haifa | 0:3 | Bnei Sakhnin | |||||||||
Maccabi Netanya | 1:3 | Bnei Yehuda | |||||||||
Wolfsberger AC | 3:4 | TSV Hartberg |
|
||||||||
SCR Altach | 2:0 | Austria Vienna |
|
||||||||
SKN St. Pölten | 0:0 | Admira Wacker | |||||||||
Sloboda Uzice | 0:2 | FK TSC | |||||||||
FK Indjija | 1:2 | Trayal | |||||||||
Dobanovci | 1:1 | Sindjelic Bg | |||||||||
Jeonnam Dragons | 1:0 | FC Seoul | |||||||||
Daegu FC | 1:2 | Incheon Utd. | |||||||||
Gangwon FC | 1:1 | Pohang Steelers | |||||||||
FK Cukaricki | 6:1 | Dinamo Vranje | |||||||||
Vojvodina | 0:1 | Napredak | |||||||||
Radnik | 0:0 | Spartak | |||||||||
Mladost | 0:1 | Radnicki Nis | |||||||||
Macva | 2:0 | Backa | |||||||||
Aberdeen FC | 4:1 | St. Mirren | |||||||||
Dundee FC | 1:2 | Kilmarnock FC | |||||||||
Motherwell FC | 1:1 | Livingston FC | |||||||||
Hibernian FC | 6:0 | Hamilton Acad. | |||||||||
USM Alger | 0:0 | MC Algiers | |||||||||
Septemvri Sofia | 0:3 | CSKA-Sofia | |||||||||
Beroe | 1:0 | Loko Plovdiv | |||||||||
Botev Plovdiv | 4:1 | Dunav | |||||||||
NK Celje | 1:3 | NK Olimpija | |||||||||
NK Maribor | 2:1 | NK Aluminij | |||||||||
NK Domzale | 2:2 | NS Mura | |||||||||
Defensor SC | 3:0 | Wanderers | |||||||||
Progreso | 1:1 | Liverpool FC | |||||||||
Mvd City Torque | 1:1 | CA Atenas | |||||||||
Rukh Lviv | 1:1 | Metalist 1925 | |||||||||
Kolos Kovalivka | 1:1 | Volyn Lutsk | |||||||||
Balkany Zorya | 1:1 | Obolon | |||||||||
MFK Mykolaiv | 1:1 | Agrobiznes | |||||||||
Girnyk-Sport | 1:0 | Zirka | |||||||||
Avispa Fukuoka | 1:1 | Fagiano Okayama | |||||||||
Tokyo Verdy | 0:1 | Ventforet Kofu | |||||||||
Albirex Niigata | 2:1 | Kamatam. Sanuki | |||||||||
Omiya Ardija | 2:1 | Mito HollyHock | |||||||||
Matsumoto Yama. | 0:0 | Ehime FC | |||||||||
Técnico U. | 3:0 | SD Aucas | |||||||||
CD El Nacional | 1:1 | CS Emelec | |||||||||
Instituto AC | 1:2 | Santamarina | |||||||||
Quilmes | 1:1 | Gimnasia (M) | |||||||||
CA Temperley | 1:0 | Gimnasia (J) | |||||||||
Chacarita Jrs. | 0:2 | Arsenal Sarandí | |||||||||
Brown (Adrogué) | 1:1 | Almagro | |||||||||
Gwangju FC | 1:1 | Bucheon FC | |||||||||
Suwon FC | 0:3 | Busan IPark | |||||||||
Daejeon Hana C. | 2:1 | Asan Mugunghwa | |||||||||
Ansan Greeners | 0:2 | FC Anyang | |||||||||
Western Sydney | 0:3 | Sydney FC | |||||||||
Club Africain | 1:4 | Stade Tunisien | |||||||||
US Ben Guerdane | 2:2 | US Tataouine | |||||||||
AS Gabès | 2:1 | ES Metlaoui | |||||||||
Dunajska Streda | 3:1 | FC ViOn | |||||||||
Slo. Bratislava | 2:2 | FK Senica | |||||||||
MSK Zilina | 2:0 | Podbrezova | |||||||||
AS Trencin | 1:2 | Michalovce | |||||||||
Ruzomberok | 3:1 | FC Nitra | |||||||||
FK Oleksandriya | 3:2 | Chornomorets | |||||||||
FK Mariupol | 1:1 | Karpaty | |||||||||
Ordabasy | 2:0 | Kairat Almaty | |||||||||
Kaysar | 2:2 | Atyrau | |||||||||
Tobol Kostanay | 1:2 | Irtysh | |||||||||
Zhetysu | 1:1 | Shakhter K. | |||||||||
Akzhayik | 0:0 | Qyzyljar | |||||||||
Stabæk | 1:1 | Vålerenga | |||||||||
Strømsgodset | 0:1 | Haugesund | |||||||||
Naft M.I.S F.C. | 1:2 | Esteghlal FC | |||||||||
TJ Jinmen Tiger | 3:3 | CC Yatai | |||||||||
CQ Liangjiang | 0:1 | SH Shenhua | |||||||||
HB FC | 0:3 | GuaZ FC | |||||||||
DL Pro | 3:1 | Jiangsu FC | |||||||||
Halmstads BK | 0:3 | Värnamo | |||||||||
Östers IF | 5:0 | Landskrona | |||||||||
GOSK Gabela | 0:4 | Zrinjski Mostar | |||||||||
Mladost Kakanj | 0:6 | FK Sarajevo | |||||||||
Radnik Bijelj. | 3:1 | FK Tuzla City | |||||||||
Sloboda Tuzla | 0:3 | Zvijezda 09 | |||||||||
Siroki Brijeg | 2:0 | FK Krupa | |||||||||
Ñublense | 0:0 | CD SM (Arica) | |||||||||
La Serena | 0:2 | Cobreloa | |||||||||
San Felipe | 4:3 | Coquimbo Unido | |||||||||
S. Morning | 1:0 | Copiapó | |||||||||
Puerto Montt | 3:0 | Melipilla | |||||||||
Atlético Huila | 2:1 | Alianza FC | |||||||||
FC Annecy | 0:1 | CA Pontarlier | |||||||||
FC Martigues | 0:0 | Fréjus-St-Raph. | |||||||||
Olymp. Lyon B | 2:4 | SC Toulon | |||||||||
Hyères 83 | 1:0 | GOAL FC | |||||||||
Jura Sud | 0:3 | Monaco U21 | |||||||||
Marseille B | 1:3 | AS Saint-Priest | |||||||||
OGC Nice B | 2:4 | Endoume | |||||||||
Partick Thistle | 0:2 | Ross County | |||||||||
Ayr United | 2:0 | Dundee United | |||||||||
Inverness CT | 1:1 | Morton | |||||||||
Falkirk | 0:2 | Dunfermline A. | |||||||||
Queen o. t. S. | 3:3 | Alloa Athletic | |||||||||
Riga | 2:1 | Metta | |||||||||
Lommel SK | 3:1 | KSV Roeselare | |||||||||
Beerschot V.A. | 1:0 | Tubize-Braine | |||||||||
Bodrum FK | 2:1 | GMG Kastamonu | |||||||||
RS Berkane | 2:0 | Difaâ El Jadida | |||||||||
CSF Speranta | 0:0 | FC Sheriff | |||||||||
Milsami | 1:2 | Petrocub | |||||||||
Sfintul Gheor. | 3:1 | Zimbru Chisinau | |||||||||
Zaria Balti | 1:1 | Dinamo-Auto | |||||||||
SD Amorebieta | 1:3 | SD Leioa | |||||||||
Bilbao Athletic | 0:0 | UD Logroñés | |||||||||
Torpedo Moscow | 2:1 | Zorkiy | |||||||||
Sokol Saratov | 2:1 | Novomoskovsk | |||||||||
Salyut Belgorod | 0:0 | Dinamo Bryansk | |||||||||
FK Ryazan | 1:0 | M. Lipetsk | |||||||||
Kvant Obninsk | 2:2 | FK Kaluga | |||||||||
Strogino Moscow | 2:1 | Rotor 2 | |||||||||
Arda Kardzhali | 0:1 | Ludogorets II | |||||||||
Strumska Slava | 1:1 | Loko Sofia | |||||||||
Pirin | 1:3 | Nesebar | |||||||||
B. Galabovo | 0:1 | Montana | |||||||||
Pomorie | 1:0 | Dob. Dobrich | |||||||||
Litex Lovech | 0:1 | Lokomotiv GO | |||||||||
Kariana Erden | 0:0 | C. Balchik | |||||||||
Catania | 3:0 | Vibonese | |||||||||
V. Francavilla | 1:2 | Casertana | |||||||||
Monopoli | 0:0 | Trapani | |||||||||
Potenza | 1:1 | Paganese | |||||||||
Juve Stabia | 2:1 | Rende | |||||||||
Cavese | 0:0 | Sicula Leonzio | |||||||||
Bisceglie | 1:0 | Matera | |||||||||
Altinordu | 1:1 | Istanbulspor | |||||||||
Ümraniyespor | 3:0 | Denizlispor | |||||||||
Afyonspor | 5:0 | Karabükspor | |||||||||
Maldonado | 1:1 | Cerrito | |||||||||
Rentistas | 0:3 | Juventud | |||||||||
Miramar | 0:1 | Sud América | |||||||||
Club Oriental | 1:1 | Albion FC | |||||||||
Plaza Colonia | 2:0 | Villa Española | |||||||||
Villa Teresa | 3:0 | Central | |||||||||
Pro Vercelli | 3:1 | Carrarese | |||||||||
Leningradets | 0:2 | Veles Moscow | |||||||||
Pskov-747 | 0:1 | Tekstilshchik | |||||||||
Znamya Truda | 2:4 | Murom | |||||||||
Sangiustese | 2:2 | Cesena | |||||||||
Recanatese | 2:0 | Pineto | |||||||||
Pardubice | 2:0 | Viagem Usti n/L | |||||||||
Banik Sokolov | 0:2 | C. Budejovice | |||||||||
Chennaiyin FC | 1:3 | FC Goa | |||||||||
Sol de América | 1:0 | Luqueño | |||||||||
3 de Febrero | 0:0 | CD Santaní | |||||||||
Raith Rovers | 1:1 | Arbroath | |||||||||
Airdrieonians | 1:3 | Brechin City | |||||||||
Stranraer | 3:2 | Dumbarton | |||||||||
Forfar Athletic | 0:4 | East Fife | |||||||||
FC Shkupi | 1:1 | Rabotnicki | |||||||||
Vardar | 3:0 | Brera Strumica | |||||||||
Shkendija | 2:2 | Renova | |||||||||
Makedonija | 1:0 | Pobeda Prilep | |||||||||
Belasica | 1:1 | Sileks | |||||||||
FC Prishtina | 2:1 | KF Llapi | |||||||||
FC Ballkani | 0:1 | KF Ferizaj | |||||||||
KF Drenica | 1:2 | FC Drita | |||||||||
Feronikeli 74 | 4:1 | Kek-U Kastriot | |||||||||
NK Varazdin | 1:4 | Din. Zagreb II | |||||||||
NK Dugopolje | 4:0 | Medjimurje | |||||||||
NK Lucko | 0:0 | Hrv Dragovoljac | |||||||||
HNK Zadar | 1:0 | Hajduk Split II | |||||||||
LC Sailors | 6:7 on pens | Balestier Khals | |||||||||
Albirex N. (S) | 4:1 | DPMM FC | |||||||||
Nybergsund | 0:2 | Fredrikstad | |||||||||
Grorud | 2:1 | Asker | |||||||||
Persikabo 1973 | 2:0 | Bhayangkara FC | |||||||||
Sriwijaya FC | 3:2 | Bali United |
|
||||||||
Arema FC | 1:0 | Persebaya |
|
||||||||
SC Kriens | 2:2 | FC Vaduz | |||||||||
Palestine | 1:0 | Nepal | |||||||||
Polska U14 | 6:0 | Ukraine U14 | |||||||||
Benfica U23 | 2:2 | Rio Ave U23 | |||||||||
Sporting CP U23 | 0:1 | Estoril U23 | |||||||||
Braga U23 | 2:1 | Marítimo U23 | |||||||||
Feirense Sub-23 | 1:2 | Aves U23 | |||||||||
Guimarães U23 | 5:3 | Cova Piedade 23 | |||||||||
Neftekhimik | 2:1 | FK Ufa 2 | |||||||||
Chelyabinsk | 2:0 | Zvezda Perm | |||||||||
Volga Uljanovsk | 1:1 | Ural 2 | |||||||||
Nosta | 0:5 | Zenit Izhevsk | |||||||||
Gomel | 0:3 | Soligorsk | |||||||||
Dnepr Mogilev | 1:4 | Dynamo Brest | |||||||||
FK Slutsk | 0:2 | Vitebsk | |||||||||
Mornar Bar | 0:1 | B. Podgorica | |||||||||
Sutjeska Niksic | 1:1 | FK Lovcen | |||||||||
OFK Grbalj | 4:0 | OFK Petrovac | |||||||||
Zeta Golubovac | 0:0 | Rudar Pljevlja | |||||||||
OFK Titograd | 1:1 | FK Iskra | |||||||||
Puerto Cabello | 2:2 | Deportivo Lara | |||||||||
Dep. Anzoátegui | 1:0 | Carabobo FC | |||||||||
Metropolitanos | 0:1 | Estudiantes | |||||||||
Portuguesa FC | 1:3 | Atl. Venezuela | |||||||||
Banska Bystrica | 0:2 | FC Petrzalka | |||||||||
Skalica | 2:1 | Lipt. Mikulas | |||||||||
Komarno | 1:3 | STK Samorin | |||||||||
Tatran Presov | 1:1 | Bardejov | |||||||||
Odeva Lipany | 2:5 | Dubnica | |||||||||
Drina Zvornik | 0:1 | B. Banja Luka | |||||||||
Slavija S. | 0:2 | Rudar Prijedor | |||||||||
Sutjeska Foca | 2:0 | Kozara Gradiska | |||||||||
FK Alfa Modriča | 1:0 | Zeljeznicar BL | |||||||||
Mrkonjic | 0:0 | Podrinje | |||||||||
OFK Sloga | 1:0 | Tekstilac | |||||||||
Southern | 1:0 | Tai Po | |||||||||
Eastern | 4:0 | King Fung | |||||||||
KFUM | 1:0 | Vard | |||||||||
Vidar | 1:0 | Kjelsås | |||||||||
Brattvåg | 2:2 | Fløy | |||||||||
Xelajú | 1:1 | Cobán Imperial | |||||||||
Naranjeros | 0:0 | Guastatoya | |||||||||
Union Gurten | 2:2 | Grazer AK 1902 | |||||||||
Wolfsberg II | 4:0 | SPG Wels | |||||||||
Kalev | 1:4 | FCI Levadia | |||||||||
JK Tammeka | 1:1 | Paide | |||||||||
Pärnu Vaprus | 0:1 | JK Trans Narva | |||||||||
JK Viljandi | 1:2 | Kuressaare | |||||||||
BJ BSU | 0:0 | MZ Hakka | |||||||||
SH Shenxin | 2:1 | HLJ Ice City | |||||||||
QD FC | 2:1 | YB Funde | |||||||||
WH Yangtze | 2:2 | GD Sou. Tigers | |||||||||
IM Zhongyou | 2:1 | SZ FC | |||||||||
Toronto FC II | 1:3 | Louisville City | |||||||||
Fresno | 3:0 | Switchbacks FC | |||||||||
Sioni Bolnisi | 2:3 | Iberia 1999 | |||||||||
FC Samtredia | 1:0 | FC Locomotive | |||||||||
Akhaa Al-Ahly | 0:4 | Nejmeh SC | |||||||||
Cheonan City | 2:2 | Gimhae FC | |||||||||
FC Mokpo | 1:2 | Busan Trans. C. | |||||||||
Floriana | 4:1 | Senglea Ath. | |||||||||
Tarxien | 2:4 | Hibernians FC | |||||||||
Gzira Utd. | 1:0 | Qormi FC | |||||||||
St. Andrews FC | 2:0 | Birkirkara FC | |||||||||
07 Vestur | 4:2 | KÍ Klaksvík | |||||||||
Skála | 0:1 | HB Tórshavn | |||||||||
B36 Tórshavn | 1:0 | TB/FCS/Royn | |||||||||
EB/Streymur | 2:4 | NSÍ Runavík | |||||||||
AB Argir | 1:0 | Víkingur | |||||||||
Queen's Park | 1:0 | Clyde FC | |||||||||
Annan Athletic | 3:1 | Albion Rovers | |||||||||
Peterhead | 3:0 | Elgin City | |||||||||
Cowdenbeath | 1:0 | Stirling Albion | |||||||||
FC Ryukyu | 1:0 | Gir. Kitakyushu | |||||||||
VfB Lübeck | 0:0 | BSV Rehden | |||||||||
W. Bremen II | 1:0 | G. Egestorf/L. | |||||||||
Wolfsburg II | 3:1 | Lupo-Martini | |||||||||
Coleraine | 1:4 | Glenavon | |||||||||
Ballymena Utd | 3:0 | Newry City | |||||||||
Dungannon | 0:2 | Warrenpoint | |||||||||
Sirens FC | 1:1 | Santa Lucia FC | |||||||||
Gudja United FC | 0:0 | Marsa FC | |||||||||
Pembroke | 3:3 | Lija Athletic | |||||||||
Real Santander | 2:2 | Union Magdalena | |||||||||
FF Jaro | 0:2 | AC Oulu | |||||||||
FC Haka | 3:0 | JJK Jyväskylä | |||||||||
AC Kajaani | 1:1 | Ekenäs IF | |||||||||
Helsinki IFK | 1:0 | FC KTP | |||||||||
Kokkolan PV | 6:0 | HJK Klubi 04 | |||||||||
Pr. Niederkorn | 2:1 | US Mondorf | |||||||||
E. Ettelbrück | 1:0 | Differdange 03 | |||||||||
FC Augsburg II | 0:0 | SV Schalding | |||||||||
VfR Garching | 0:0 | Nuremberg II | |||||||||
Aschaffenburg | 1:4 | SpVgg Bayreuth |
|
||||||||
Schweinfurt 05 | 3:0 | VfB Eichstätt | |||||||||
1860 Rosenheim | 0:2 | FC Pipinsried | |||||||||
Utsiktens BK | 0:1 | Ängelholms FF | |||||||||
Lunds BK | 0:1 | Eskilsminne IF | |||||||||
Grebbestads IF | 2:2 | Torns IF | |||||||||
Kristianstad FC | 4:3 | Tvååkers IF | |||||||||
Ljungskile SK | 5:0 | FK Karlskrona | |||||||||
Fanfulla | 1:0 | Fiorenzuola | |||||||||
Bad Radkersburg | 2:1 | DSV Leoben | |||||||||
Frauental | 1:3 | ESV St. Michael | |||||||||
BFC Dynamo | 1:1 | Viktoria Berlin |
|
||||||||
Budissa Bautzen | 0:2 | Lok Leipzig | |||||||||
Babelsberg 03 | 1:0 | Bischofswerda | |||||||||
VfB Auerbach | 0:2 | FCO Neugersdorf | |||||||||
FC Bayern U19 | 1:3 | Stuttgart U19 | |||||||||
VfL Bochum U19 | 0:1 | Wolfsburg U19 | |||||||||
Paderborn U19 | 2:4 | SC Freiburg U19 | |||||||||
B. Dortmund U19 | 2:0 | FC Augsburg U19 | |||||||||
Marathón | 4:3 | Juticalpa | |||||||||
FC Baden 1897 | 1:0 | Zug 94 | |||||||||
Vevey-Sports | 6:7 on pens | Etoile Carouge | |||||||||
FC Biel-Bienne | 4:0 | FC Fribourg | |||||||||
FC Mendrisio | 1:2 | FC Schötz | |||||||||
CS Chênois | 0:4 | FC Bassecourt | |||||||||
Limavady | 1:3 | Larne FC | |||||||||
Carrick Rangers | 1:1 | Loughgall | |||||||||
Knockbreda FC | 2:2 | Portadown | |||||||||
Dergview | 1:2 | Ballyclare | |||||||||
Dundela FC | 3:2 | Ballinamallard | |||||||||
HW Welders | 1:1 | PSNI FC | |||||||||
Andelsbuch | 0:2 | SW Bregenz | |||||||||
A. Lustenau II | 3:2 | FC Bizau | |||||||||
RCFC | 1:3 | Rangers | |||||||||
HKFC | 3:0 | Eastern Dist. | |||||||||
Wing Yee | 0:0 | Central Western | |||||||||
Schwaz | 0:4 | FC Dornbirn | |||||||||
Bischofshofen | 0:3 | SV Wörgl | |||||||||
PS Kemi | 0:2 | FC Inter | |||||||||
SJK Seinäjoki | 0:1 | FC Honka | |||||||||
TPS | 1:2 | RoPS | |||||||||
Lecce U19 | 3:2 | Livorno U19 | |||||||||
Benevento U19 | 0:1 | Lazio U19 | |||||||||
Frosinone U19 | 2:1 | Perugia U19 | |||||||||
Cosenza U19 | 0:5 | Pescara U19 | |||||||||
Ascoli U19 | 2:0 | Foggia U19 | |||||||||
Uhersky Brod | 0:4 | Lisen | |||||||||
Jiskra Rymarov | 2:1 | Petrkovice | |||||||||
Chindia | 4:2 | Ripensia | |||||||||
Aerostar | 0:3 | CS Mioveni | |||||||||
Viitorul Tg.Jiu | 4:0 | Dacia U. Braila | |||||||||
Metaloglobus | 1:0 | ACS Poli | |||||||||
SSU Poli | 1:0 | U. Constanta | |||||||||
Luceafarul | 1:1 | Sportul Snagov | |||||||||
Energetik-BGU | 3:0 | FK Smorgon | |||||||||
Naftan | 1:0 | Svetlogorsk | |||||||||
FK Lida | 2:0 | Orsha | |||||||||
Volna Pinsk | 1:4 | Slonim | |||||||||
Belshina | 5:0 | Underdog | |||||||||
Mikashevichi | 2:0 | Lokomotiv Gomel | |||||||||
US Créteil-L | 0:0 | SAS Epinal | |||||||||
FR Haguenau | 1:1 | RC Lens B | |||||||||
Stade Reims B | 0:1 | ASM Belfort | |||||||||
LOSC Lille B | 3:0 | EFAFC | |||||||||
Samgurali | 1:0 | Shukura | |||||||||
NK Rogaska | 1:1 | NK Dob | |||||||||
ND Bilje | 2:2 | NK Nafta 1903 | |||||||||
NK Fuzinar | 4:2 | ND Ilirija | |||||||||
NK Brezice 1919 | 0:1 | NK Krka | |||||||||
NK Ankaran | 1:0 | NK Dekani | |||||||||
Drava Ptuj | 1:2 | NK Brda | |||||||||
El Gouna | 0:0 | El Makasa | |||||||||
E. Erokspor | 0:0 | Antalya Kemer | |||||||||
Alibeyköy | 2:1 | Düzcespor | |||||||||
Bergama FK | 1:2 | Catalcaspor | |||||||||
Sligo Rovers | 2:1 | Bray Wanderers | |||||||||
Greifswalder FC | 1:0 | Anker Wismar | |||||||||
Malchower SV | 0:9 | Lichtenberg 47 | |||||||||
Atalanta U19 | 2:1 | Fiorentina U19 | |||||||||
Cagliari U19 | 1:1 | Empoli U19 | |||||||||
Torino U19 | 2:2 | Juventus U19 | |||||||||
Chievo U19 | 0:1 | Palermo U19 | |||||||||
Carmarthen | 0:3 | The New Saints | |||||||||
Newtown | 2:0 | Barry Town | |||||||||
Llandudno | 1:2 | Llanelli AFC | |||||||||
Padova U19 | 1:4 | Bologna U19 | |||||||||
Cremonese U19 | 5:0 | Parma U19 | |||||||||
Salernitana U19 | 0:1 | Carpi U19 | |||||||||
Verona U19 | 4:2 | Brescia U19 | |||||||||
SPAL U19 | 2:0 | Cittadella U19 | |||||||||
Venezia U19 | 2:1 | Spezia U19 | |||||||||
Servette U21 | 0:2 | Signal FC | |||||||||
Pars Jam | 1:2 AET | Machine Sazi | |||||||||
Gebzespor | 1:1 | Iskenderunspor | |||||||||
Sile Yildiz | 1:3 | Batman Petrol | |||||||||
TuS Dassendorf | 0:1 | Teutonia 05 | |||||||||
Meiendorfer SV | 0:2 | SC Condor | |||||||||
Chemik Bydgoszcz | 1:3 | Lech Poznan II | |||||||||
Górnik Konin | 1:2 | KKS Kalisz | |||||||||
Kotwica | 1:1 | B. Koszalin | |||||||||
Sokol Kleczew | 3:1 | Wierzyca Pelplin | |||||||||
Wda Swiecie | 0:1 | Mieszko Gniezno | |||||||||
Jarota Jarocin | 0:2 | Gwardia Koszalin | |||||||||
FC Ibach | 0:1 | FC Paradiso | |||||||||
Hungary U17 | 1:0 | Serbia U17 | |||||||||
Lithuania U17 | 0:4 | Romania U17 | |||||||||
FC Nantes B | 1:1 | Stade Briochin | |||||||||
CMS Oissel | 1:2 | Le Havre B | |||||||||
FC Mantois | 1:0 | Lorient B | |||||||||
AS Furiani | 0:0 | AS Poissy | |||||||||
US Granville | 2:0 | Borgo | |||||||||
TSV Großbardorf | 0:2 | TSV Aubstadt | |||||||||
SpVgg Ansbach | 4:2 | Ammerthal | |||||||||
Seligenporten | 4:4 | Würzb. Kick. II | |||||||||
Eltersdorf | 2:3 | DJK Gebenbach | |||||||||
Jahn Forchheim | 3:1 | TSV Abtswind | |||||||||
FSV Erlangen-B. | 3:1 | ASV Neumarkt | |||||||||
Saint-Étienne B | 3:3 | Les Herbiers VF | |||||||||
G. Bordeaux B | 0:1 | US Colomiers | |||||||||
Trélissac FC | 1:1 | Nîmes B | |||||||||
Phönix Lübeck | 2:3 | Pr. Reinfeld | |||||||||
C. Schönkirchen | 0:5 | SV Eichede II | |||||||||
SpVg Eidertal | 1:2 | TSV Wankendorf | |||||||||
Groningen U21 | 2:0 | ONS Sneek | |||||||||
Quick Boys | 3:0 | FC Lisse | |||||||||
Ajax Amateurs | 3:0 | DOVO | |||||||||
DVS '33 | 6:3 | SJC Noordwijk | |||||||||
SteDoCo | 0:0 | HSV Hoek | |||||||||
Noordwijk | 6:1 | VVOG | |||||||||
Harkemase Boys | 7:1 | Achilles '29 | |||||||||
ASWH | 6:0 | VV Eemdijk | |||||||||
Partizan U19 | 1:0 | Vojvodina U19 | |||||||||
Spartak U19 | 3:2 | BASK TEK U19 | |||||||||
Vozdovac U19 | 2:2 | Internacional | |||||||||
Rad U19 | 6:0 | Jedinstvo U19 | |||||||||
Chemie Leipzig | 3:1 | Sandersdorf | |||||||||
Nordhausen II | 2:1 | FC Eilenburg | |||||||||
VfL Halle 96 | 0:2 | VfB Krieschow | |||||||||
Ludwigsfelde | 0:0 | SV BW Zorbau | |||||||||
Ein. Rudolstadt | 0:1 | BSG Wismut Gera | |||||||||
Lubin II | 2:1 | Pniowek P. | |||||||||
Gornik II | 3:1 | Radzionkow | |||||||||
Gwarek T.G. | 1:2 | MKS Kluczbork | |||||||||
Ruch Zd. | 2:0 | Warta Gorzow | |||||||||
TuS Holzkirchen | 0:3 | DJK Vilzing | |||||||||
Kirchanschöring | 1:3 | 1860 München II | |||||||||
TSV Rain/Lech | 2:0 | FC Ismaning | |||||||||
Schwaben Augsb. | 3:0 | FC Unterföhring | |||||||||
SpVgg Hankofen | 3:1 | TSV Kottern | |||||||||
Trestina | 3:2 | Bastia | |||||||||
FC Lannion | 2:1 | Rennes B | |||||||||
EA Guingamp B | 3:0 | St. Co Locminé | |||||||||
TA Rennes | 1:3 | Brest B | |||||||||
FC Helios Voru | 5:5 | Nomme United | |||||||||
Atl. Pantoja | 2:3 | Cibao FC | |||||||||
SV Deutz 05 | 0:2 | Wegberg-Beeck | |||||||||
Dunkerque B | 0:2 | USM Senlis | |||||||||
Faetano | 0:4 | Cosmos | |||||||||
Virtus | 0:2 | Pennarossa | |||||||||
Libertas | 1:0 | Cailungo | |||||||||
Ladispoli | 1:1 | Latte Dolce | |||||||||
Bremer SV | 3:0 | SG Aumund-Veg. | |||||||||
Volendam U21 | 2:1 | Westlandia | |||||||||
Eintr. Bamberg | 2:2 | FC Coburg | |||||||||
SC Groß'lohe | 4:1 | TSV Sonnefeld | |||||||||
SV Mitterteich | 1:0 | Baiersdorfer SV | |||||||||
Neudrossenfeld | 3:1 | SV Memmelsdorf | |||||||||
Quelle Fürth | 0:0 | TSV Buch | |||||||||
FC College 1975 | 0:8 | FC Olympique | |||||||||
Jihlava U19 | 0:3 | Sp. Prague U19 | |||||||||
Slovacko U19 | 2:3 | Z. Brno U19 | |||||||||
Hr. Kralove U19 | 2:1 | SK Slavia U19 | |||||||||
Olomouc U19 | 1:2 on pens | Zlin U19 | |||||||||
Budejovice U19 | 1:2 on pens | Pardubice U19 | |||||||||
Ostrava U19 | 4:0 | Pribram U19 | |||||||||
PAS Lamia U19 | 2:0 | OFI Crete U19 | |||||||||
Panionios U19 | 2:2 | Aris U19 | |||||||||
Ast.Tripoli U19 | 0:2 | PAO U19 | |||||||||
Atromitos U19 | 2:1 | PAS U19 | |||||||||
FC Lucciana | 2:0 | AC Ajaccio B | |||||||||
EF Bastia | 0:2 | Côte Bleue | |||||||||
Bastelicaccia | 1:2 | Villefranche | |||||||||
Clermont B | 3:0 | FC Limonest | |||||||||
SC Marchtrenk | 0:2 | SV Ried II | |||||||||
SV Grieskirchen | 0:4 | ASKÖ Oedt | |||||||||
SV Bad Ischl | 1:0 | UnionSt.Florian | |||||||||
St. Martin/M. | 0:2 | Edelweiß | |||||||||
Toulouse B | 1:0 | AF Lozère | |||||||||
Rodez AF B | 2:0 | RCO Agde | |||||||||
AJ Auxerre B | 4:0 | US La Charité | |||||||||
Dijon FCO B | 1:0 | FC Montceau B. | |||||||||
FC Sochaux B | 0:2 | Jura Dolois | |||||||||
QRM B | 1:1 | Évreux FC 27 | |||||||||
SM Caen B | 5:1 | AS Cherbourg | |||||||||
Pacy Ménilles | 0:2 | US Alençon | |||||||||
FC Dieppe | 1:0 | AL Déville M. | |||||||||
ESM Gonfreville | 1:0 | Bayeux FC | |||||||||
CS Meaux | 2:4 | Paris FC B | |||||||||
Paris 13 Atl. | 1:0 | Noisy-le-Sec | |||||||||
Racing CFF | 4:2 | Blanc-Mesnil SF | |||||||||
La Louvière | 0:4 | Waremme | |||||||||
RFC Meux | 2:2 | RE Acren | |||||||||
Lokeren-Temse | 5:3 | KFC Turnhout | |||||||||
Royal Cappellen | 0:0 | Belisia SV | |||||||||
Sport. Hasselt | 1:0 | VW Hamme | |||||||||
KSK Tongeren | 2:1 | City Pirates | |||||||||
VAFC U19 | 0:1 | Orléans U19 | |||||||||
AKA Tirol U18 | 2:4 | AKA Salzb. U18 | |||||||||
Stmk.-Sturm U18 | 2:2 | AKA Rapid U18 | |||||||||
AKA LASK U18 | 2:1 | St. Pölten U18 | |||||||||
AKA WAC U18 | 4:3 | AKA Admira U18 | |||||||||
AS Nancy B | 1:1 | Amnéville | |||||||||
Troyes B | 2:1 | Neuweg | |||||||||
Slovan Velvary | 4:2 | Loko Vltavin | |||||||||
Prevysov | 3:1 | Litomericko | |||||||||
Kraluv Dvur | 3:0 | Usti nad Orlici | |||||||||
FC Frauenfeld | 2:2 | FC Wil II | |||||||||
Karlslunds IF | 0:3 | Umeå FC | |||||||||
Linköping City | 2:4 | Syrianska FC | |||||||||
Nyköpings BIS | 5:2 | Sollentuna FK | |||||||||
Rynninge IK | 4:0 | Arameisk SIF | |||||||||
Kalju FC U21 | 0:1 | Maardu LM | |||||||||
Keila JK | 4:0 | Santos Tartu | |||||||||
Wolfratshausen | 2:0 | Illertissen II | |||||||||
Memmingen II | 0:5 | Türk. Augsburg | |||||||||
FC Kempten | 2:0 | VfR Neuburg/D. | |||||||||
TSV Landsberg | 3:2 | SV Egg | |||||||||
FC Gundelfingen | 1:0 | SpV Kaufbeuren | |||||||||
FC Allschwil | 3:1 | FC Lerchenfeld | |||||||||
SC Binningen | 0:1 | FC Tavannes | |||||||||
Jagiellonia U19 | 0:3 | Cracovia U19 | |||||||||
Legia U19 | 0:1 | Lubin U19 | |||||||||
Pogon U19 | 4:0 | Belchatow U19 | |||||||||
Elana U19 | 2:1 | Arka Gdynia U19 | |||||||||
Wisla U19 | 2:1 | Gornik U19 | |||||||||
Slask U19 | 4:2 | Escola V. U19 | |||||||||
Mazur Elk | 1:2 | Lechia Tomaszow | |||||||||
Znicz Biala P. | 2:1 | Ruch W.M. | |||||||||
LKS Lomza | 3:4 | Aleksandrow L. | |||||||||
Huragan Morag | 1:1 | Ursus Warszawa | |||||||||
Gib Phoenix U23 | 3:1 | Lynx Reserve | |||||||||
FC La Tour | 2:2 | Sarraz-Eclépens | |||||||||
Enisey II | 1:2 | Spartak II | |||||||||
Rubin Kazan II | 1:1 | Ural II | |||||||||
Akhmat II | 2:0 | Anzhi II | |||||||||
Kayserispor U21 | 3:5 | C. Rizespor U21 | |||||||||
Bursaspor U21 | 4:2 | Ankaragücü U21 | |||||||||
Erzurum FK U21 | 8:1 | Alanyaspor U21 | |||||||||
Antalyaspor U21 | 0:2 | Galatasaray U21 | |||||||||
U'haching U17 | 3:0 | SSV Ulm U17 | |||||||||
Frankfurt U17 | 2:2 | Karlsruhe U17 | |||||||||
Nürnberg U17 | 1:3 | Hoffenheim U17 | |||||||||
Mainz 05 U17 | 2:1 | St. Kickers U17 | |||||||||
Schalke 04 U17 | 2:1 | Leverkusen U17 | |||||||||
M'gladbach U17 | 2:2 | B. Dortmund U17 | |||||||||
1.FC Köln U17 | 8:0 | RW Essen U17 | |||||||||
VfL Bochum U17 | 2:2 | Duisburg U17 | |||||||||
Unterrath U17 | 1:3 | Bielefeld U17 | |||||||||
Paderborn U17 | 1:1 | Düsseldorf U17 | |||||||||
Volendam U19 | 4:6 | ADO U19 | |||||||||
NAC Breda U19 | 1:3 | Sparta U19 | |||||||||
PSV U19 | 0:0 | AZ U19 | |||||||||
Heerenveen U19 | 2:3 | Utrecht U19 | |||||||||
Ajax U19 | 1:1 | Groningen U19 | |||||||||
Feyenoord U19 | 6:1 | Willem II U19 | |||||||||
Vitesse U19 | 4:2 | NEC U19 | |||||||||
Almere City U19 | 2:0 | Den Bosch U19 | |||||||||
Excelsior U19 | 3:2 | Emmen U19 | |||||||||
Roda JC U19 | 5:0 | Alexandria U19 | |||||||||
FC Twente U19 | 1:1 | PEC Zwolle U19 | |||||||||
Alphense B. U19 | 2:2 | VVV U19 | |||||||||
Vejle BK Res | 1:1 | SE Reserves | |||||||||
Heerenveen U17 | 4:1 | FC Twente U17 | |||||||||
Sparta R. U17 | 0:0 | NEC U17 | |||||||||
Volendam U17 | 3:2 | Groningen U17 | |||||||||
Utrecht U17 | 0:2 | Feyenoord U17 | |||||||||
AZ U17 | 6:3 | PEC Zwolle U17 | |||||||||
PSV U17 | 0:3 | Vitesse U17 | |||||||||
AKA Tirol U16 | 0:5 | AKA Salzb. U16 | |||||||||
AKA LASK U16 | 2:8 | St. Pölten U16 | |||||||||
AKA WAC U16 | 1:1 | AKA Admira U16 | |||||||||
Burgenland U16 | 2:4 | AKA SV Ried U16 | |||||||||
Stmk.-Sturm U16 | 4:2 | AKA Rapid U16 | |||||||||
Krupa U17 | 2:3 | Celik U17 | |||||||||
E. Karlsfeld | 2:1 | SpVgg Landshut | |||||||||
FC Töging | 2:0 | SB Rosenheim | |||||||||
Hallbergmoos | 4:1 | Pfarrkirchen | |||||||||
FC Deisenhofen | 4:0 | SE Freising | |||||||||
TSV Bogen | 0:1 | Simbach | |||||||||
ASV Dachau | 2:3 | TSV Grünwald | |||||||||
FC Moosinning | 0:3 | TSV Kastl | |||||||||
SC Weiche 08 II | 3:3 | SV Todesfelde | |||||||||
TSB Flensburg | 3:3 | Heider SV | |||||||||
PSV Neumünster | 2:4 | Strand 08 | |||||||||
TSV Kropp | 1:2 | Türkspor Kiel | |||||||||
Aarau U18 | 2:1 | GC Zürich U18 | |||||||||
BSC YB U18 | 5:0 | BEJUNE U18 | |||||||||
Servette U18 | 7:8 on pens | Lausanne U18 | |||||||||
Winterthur U18 | 2:3 | FC Zürich U18 | |||||||||
FC Sion U18 | 2:5 | Luzern U18 | |||||||||
1461 Trabzon | 2:2 | Cizre Spor | |||||||||
L.-Hohenlind | 1:2 | SV Schlebusch | |||||||||
SV Kelbra | 4:2 | Fort. Magdeburg | |||||||||
SV Westerhausen | 2:3 | Romonta Amsdorf | |||||||||
IMO Merseburg | 2:0 | Blau-Weiß Dölau | |||||||||
U. Schönebeck | 1:3 | Eintr. Elster | |||||||||
Einheit Kamenz | 4:0 | BSG Stahl Riesa | |||||||||
Eintr. Niesky | 0:3 | FC Grimma | |||||||||
Großenhainer FV | 5:2 | SG Taucha 99 | |||||||||
K. Markkleeberg | 0:2 | FC 1910 Lößnitz | |||||||||
Radebeuler BC | 2:0 | Markranstädt | |||||||||
FCM Schwerin | 2:0 | SV 90 Görmin | |||||||||
Neubrandenburg | 7:2 | FC Förderkader | |||||||||
SGA Boizenburg | 1:0 | TSV Stralsund | |||||||||
Grimmener SV | 2:0 | Kühlungsborn | |||||||||
Rostocker FC | 0:2 | E. Ueckermünde | |||||||||
SV Pastow | 7:0 | SV Hanse 01 | |||||||||
SV Empor Berlin | 3:1 | TSV Rudow 1888 | |||||||||
Husumer SV | 7:1 | Osterrönfeld | |||||||||
Büdelsd. TSV | 0:2 | TSV Rantrum | |||||||||
Friedrichsberg | 3:2 | Gettorfer SC | |||||||||
Nordmark Satrup | 2:1 | Schleswig 06 | |||||||||
TSV Waldkirchen | 5:0 | SV Hutthurm | |||||||||
Tegernheim | 0:1 | Burglengenfeld | |||||||||
1.FC Passau | 0:0 | SV Donaustauf | |||||||||
ASKÖ Gmünd | 0:0 | SK Maria Saal | |||||||||
SV St.Jakob/Ros | 2:1 | SVG Bleiburg | |||||||||
FC Radolfzell | 1:0 | SV Kuppenheim | |||||||||
1.SV Mörsch | 2:2 | SC Lahr | |||||||||
Tammeka U17 | 2:0 | TJK Legion U17 | |||||||||
FC Olten | 4:0 | FC Einsiedeln | |||||||||
S. Brijeg U19 | 3:0 | Bijeljina U19 | |||||||||
Sarajevo U19 | 2:1 | V. Mostar U19 | |||||||||
SC St. Tönis | 0:0 | VfL Jüchen-G. | |||||||||
Düneberger SV | 0:3 | Klub Kosova | |||||||||
SV Steinbach | 1:1 | Schwalmstadt | |||||||||
Weidenhausen | 3:1 | SV 07 Eschwege | |||||||||
FavAC | 3:2 | Post SV | |||||||||
ASV 13 | 1:2 | SV Donau | |||||||||
St. Margarethen | 1:0 | Bad Sauerbrunn | |||||||||
Halberg Brebach | 3:0 | B. Neunkirchen | |||||||||
FSG Steinbach | 0:1 | SF Köllerbach | |||||||||
SV Saar 05 | 2:1 | Elversberg II | |||||||||
MYPA | 1:1 | TPV | |||||||||
Bad Kreuznach | 4:1 | Gau-Odernheim | |||||||||
Göttingen 05 | 3:1 | SVG Göttingen | |||||||||
Spratzern | 3:3 | Rohrbach/G. | |||||||||
Gaflenz | 1:3 | Kremser SC | |||||||||
FSV Salmrohr | 0:1 | SG Alfbachtal | |||||||||
SV Schwetzingen | 0:2 | FCA Walldorf II | |||||||||
SG Kirchheim | 0:3 | VfR Mannheim | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club
Match