Arsenal | 1:1 | Liverpool |
|
||||||||
Wolves | 2:3 | Tottenham |
|
||||||||
Bournemouth | 1:2 | Man Utd |
|
||||||||
Everton | 3:1 | Brighton |
|
||||||||
West Ham | 4:2 | Burnley |
|
||||||||
Newcastle | 1:0 | Watford |
|
||||||||
Cardiff | 0:1 | Leicester |
|
||||||||
Bayern Munich | 1:1 | SC Freiburg |
|
||||||||
B. Leverkusen | 1:4 | TSG Hoffenheim |
|
||||||||
VfL Wolfsburg | 0:1 | Bor. Dortmund |
|
||||||||
Hertha BSC | 0:3 | RB Leipzig |
|
||||||||
FC Augsburg | 2:2 | 1.FC Nuremberg |
|
||||||||
FC Schalke 04 | 3:1 | Hannover 96 |
|
||||||||
Real Madrid | 2:0 | Real Valladolid | |||||||||
Rayo Vallecano | 2:3 | Barcelona |
|
||||||||
Valencia | 0:1 | Girona | |||||||||
CD Leganés | 1:1 | Atlético Madrid |
|
||||||||
Inter | 5:0 | Genoa | |||||||||
Fiorentina | 1:1 | AS Roma |
|
||||||||
Juventus | 3:1 | Cagliari Calcio | |||||||||
Stade Reims | 1:0 | Monaco |
|
||||||||
SM Caen | 1:2 | Stade Rennais |
|
||||||||
OGC Nice | 1:0 | Amiens SC | |||||||||
Olympique Lyon | 1:1 | G. Bordeaux | |||||||||
R. Strasbourg | 1:1 | Toulouse | |||||||||
Dijon | 0:4 | Nîmes Olympique | |||||||||
PSV Eindhoven | 1:0 | Vitesse | |||||||||
Ajax | 2:0 | Willem II | |||||||||
AZ Alkmaar | 1:0 | De Graafschap | |||||||||
NAC Breda | 2:1 | Heracles Almelo | |||||||||
Al-Nassr | 0:2 | Al-Ahli | |||||||||
Marítimo | 0:2 | FC Porto |
|
||||||||
Boavista | 0:0 | Vit. Guimarães |
|
||||||||
Portimonense | 1:1 | B SAD | |||||||||
Palmeiras | 3:2 | Santos |
|
||||||||
Fluminense | 0:1 | Vasco da Gama | |||||||||
Atlético-MG | 0:1 | Grêmio |
|
||||||||
KRC Genk | 1:1 | Club Brugge |
|
||||||||
KAA Gent | 3:1 | KV Kortrijk | |||||||||
Cercle Brugge | 2:1 | Mouscron | |||||||||
Lens | 0:1 | LB Châteauroux | |||||||||
AS Béziers | 0:1 | FC Lorient | |||||||||
Chamois Niort | 1:0 | Le Havre AC | |||||||||
Troyes | 4:2 | Valenciennes FC | |||||||||
US Orléans | 0:3 | Grenoble | |||||||||
Shakhtar D. | 2:1 | Dynamo Kyiv | |||||||||
FK Mariupol | 1:0 | Arsenal Kyiv | |||||||||
Basaksehir | 1:0 | Besiktas |
|
||||||||
Kasimpasa | 1:2 | Antalyaspor |
|
||||||||
Akhisarspor | 1:1 | Erzurumspor FK | |||||||||
Dynamo Moscow | 0:0 | CSKA Moscow | |||||||||
Loko Moscow | 3:1 | Arsenal Tula | |||||||||
Panathinaikos | 0:0 | AEK Athens | |||||||||
Atromitos | 1:1 | PAOK Salonika | |||||||||
Panionios | 3:0 | Panetolikos | |||||||||
APO Levadiakos | 1:1 | AE Larisa | |||||||||
Celtic | 5:0 | Heart of Midl. | |||||||||
St. Mirren | 0:2 | Rangers | |||||||||
Hibernian FC | 0:1 | St. Johnstone | |||||||||
Motherwell FC | 1:0 | Dundee FC | |||||||||
Hamilton Acad. | 1:0 | Livingston FC | |||||||||
Estudiantes LP | 1:0 | River Plate |
|
||||||||
Godoy Cruz | 1:0 | Atl. Tucumán | |||||||||
Aldosivi | 1:4 | Banfield | |||||||||
CA Unión | 2:2 | Patronato | |||||||||
CA Osasuna | 2:1 | Málaga CF | |||||||||
UD Las Palmas | 1:1 | Dep. La Coruña | |||||||||
CD Numancia | 2:0 | CD Tenerife | |||||||||
Córdoba CF | 4:2 | Extremadura | |||||||||
Reus Deportiu | 0:0 | CD Lugo | |||||||||
Puebla FC | 2:2 | Chivas |
|
||||||||
Morelia | 0:2 | Tigres UANL |
|
||||||||
Grasshoppers | 0:3 | BSC Young Boys |
|
||||||||
FC Thun | 2:2 | Neuchâtel Xamax | |||||||||
Proleter | 0:2 | Red Star | |||||||||
Mladost | 3:4 | FK Cukaricki | |||||||||
Backa | 0:2 | Radnicki Nis | |||||||||
Radnik | 2:0 | Dinamo Vranje | |||||||||
Qatar SC | 0:2 | Al-Rayyan SC | |||||||||
Al-Khor SC | 0:2 | Al-Ahli SC | |||||||||
Ferencváros | 2:0 | MTK Budapest | |||||||||
Puskás AFC | 2:1 | Diósgyőr | |||||||||
Paksi FC | 0:4 | Fehérvár | |||||||||
Mezőkövesd | 2:2 | Debrecen | |||||||||
Kisvárda | 0:3 | Honvéd | |||||||||
Újpest FC | 2:0 | Haladás | |||||||||
Palermo | 2:1 | Cosenza | |||||||||
Benevento | 1:2 | Ascoli | |||||||||
Foggia | 2:2 | Brescia | |||||||||
Padova | 0:0 | Cittadella | |||||||||
Atlético-GO | 1:2 | Fortaleza |
|
||||||||
Coritiba FC | 0:2 | Guarani | |||||||||
Avaí FC | 1:1 | Londrina-PR | |||||||||
CRB | 2:1 | Boa Esporte | |||||||||
Sampaio-MA | 2:3 | CSA | |||||||||
Oeste | 0:0 | Figueirense FC | |||||||||
Darmstadt 98 | 3:1 | 1.FC Magdeburg |
|
||||||||
Holstein Kiel | 2:2 | FC Ingolstadt |
|
||||||||
MSV Duisburg | 2:0 | SC Paderborn |
|
||||||||
Braga B | 2:0 | Famalicão | |||||||||
Paços Ferreira | 1:0 | Benfica B | |||||||||
Cova Piedade | 1:0 | Arouca | |||||||||
Mafra | 1:0 | Penafiel | |||||||||
Sturm Graz | 1:1 | FC Wacker |
|
||||||||
SKN St. Pölten | 2:2 | LASK |
|
||||||||
Admira Wacker | 2:3 | TSV Hartberg |
|
||||||||
San Luis | 0:0 | Leones Negros | |||||||||
Venados FC | 0:1 | Dorados Sinaloa | |||||||||
Potros UAEM | 2:1 | Correcaminos | |||||||||
Cimarrones | 2:0 | Zacatepec | |||||||||
Banik Ostrava | 0:1 | Viktoria Plzen | |||||||||
Zlin | 2:1 | Karvina | |||||||||
Pribram | 0:3 | Slovacko | |||||||||
Sigma Olomouc | 2:2 | SFC Opava | |||||||||
Dukla Prague | 2:6 | Jablonec | |||||||||
Urawa Reds | 1:3 | Gamba Osaka | |||||||||
Nagoya Grampus | 1:2 | Vissel Kobe | |||||||||
Yokohama F. M. | 0:1 | FC Tokyo | |||||||||
Kawasaki Front. | 3:0 | Kashiwa Reysol | |||||||||
Júbilo Iwata | 3:2 | Sanf. Hiroshima | |||||||||
Lausanne-Sport | 1:2 | FC Vaduz | |||||||||
RWDM | 2:0 | RFC Seraing | |||||||||
FCV Dender EH | 4:1 | ASV Geel | |||||||||
KSK Lierse Kem. | 0:2 | Thes Sport | |||||||||
RE Virton | 0:0 | RFC Lüttich | |||||||||
Dessel Sport | 1:2 | Eendracht Aalst | |||||||||
Wigry Suwalki | 0:3 | Raków | |||||||||
Warta Poznan | 1:2 | Nieciecza | |||||||||
LKS Lodz | 5:1 | Odra Opole | |||||||||
Stal Mielec | 4:0 | Stomil Olsztyn | |||||||||
Garbarnia | 0:1 | P. Niepolomice | |||||||||
Bytovia Bytow | 2:2 | GKS Katowice | |||||||||
Sandecja | 1:1 | GKS Jastrzebie | |||||||||
Arsenal U21 | 4:5 | Chelsea U21 | |||||||||
Man City U21 | 3:0 | Blackburn U21 | |||||||||
Liverpool U21 | 3:1 | Leicester U21 | |||||||||
West Ham U21 | 0:2 | Derby U21 | |||||||||
Baroka FC | 2:0 | Sundowns | |||||||||
AmaZulu FC | 1:3 AET | Orlando Pirates | |||||||||
Maritzburg Utd. | 1:2 | Bidvest Wits FC | |||||||||
Legia Warszawa | 4:0 | Górnik Zabrze | |||||||||
Slask Wroclaw | 0:3 | Wisla Plock | |||||||||
Cracovia | 0:0 | Miedz Legnica | |||||||||
Kashima Antlers | 2:0 | Persepolis | |||||||||
OH Leuven | 4:1 | Tubize-Braine | |||||||||
Beerschot V.A. | 2:1 | KSV Roeselare | |||||||||
Ponferradina | 3:2 | RM Castilla | |||||||||
FC Botosani | 1:5 | CFR Cluj | |||||||||
Sepsi OSK | 1:3 | FC Hermannstadt | |||||||||
Indep. Santa Fe | 3:0 | Deportes Tolima | |||||||||
Envigado | 1:0 | Boyacá Chicó | |||||||||
Incheon Utd. | 2:1 | Gimcheon Sangmu | |||||||||
Loko Plovdiv | 0:1 | CSKA-Sofia | |||||||||
Septemvri Sofia | 1:0 | Vereya | |||||||||
Dunav | 3:0 | Vitosha | |||||||||
M. Tel Aviv | 3:0 | Bnei Sakhnin | |||||||||
FC Ashdod | 0:3 | Hapoel Haifa | |||||||||
M. Petah Tikva | 0:1 | Kiryat Shmona | |||||||||
Hapoel Raanana | 1:2 | Maccabi Netanya | |||||||||
Apol. Limassol | 1:2 | Anorthosis | |||||||||
AEK Larnaca | 0:1 | AEL Limassol | |||||||||
CS Emelec | 3:1 | Uni. Católica | |||||||||
Delfín SC | 3:0 | Dep. Cuenca | |||||||||
Karlsruher SC | 2:1 | Würzb. Kickers |
|
||||||||
Carl Zeiss Jena | 1:1 | Hansa Rostock |
|
||||||||
Sonnenhof-Gr. | 1:1 | E. Braunschweig |
|
||||||||
Pr. Münster | 0:0 | 1860 Munich |
|
||||||||
FSV Zwickau | 2:2 | Unterhaching |
|
||||||||
SF Lotte | 1:1 | VfR Aalen |
|
||||||||
Gaziantep FK | 3:0 | Altay SK | |||||||||
Denizlispor | 4:2 | Adanaspor | |||||||||
Union Española | 2:2 | CD Everton | |||||||||
CD Iquique | 2:0 | Huachipato | |||||||||
Deportes Temuco | 2:1 | Audax Italiano | |||||||||
Qarabag FK | 2:0 | Sumgayit | |||||||||
Shamakhi | 0:1 | Neftchi Baku | |||||||||
NK Lokomotiva | 1:0 | NK Istra | |||||||||
Instituto AC | 1:0 | Mitre (SdE) | |||||||||
Def. Belgrano | 1:1 | Ind. Rivadavia | |||||||||
Los Andes | 0:2 | Atl. Rafaela | |||||||||
Villa Dálmine | 0:0 | Brown (Adrogué) | |||||||||
SD Amorebieta | 1:1 | Real Sociedad B | |||||||||
Bilbao Athletic | 6:0 | CD Izarra | |||||||||
SD Leioa | 2:1 | UD Logroñés | |||||||||
GuaZ FC | 4:5 | SH Port | |||||||||
CQ Liangjiang | 1:1 | TJ Jinmen Tiger | |||||||||
DL Pro | 1:2 | BJ Chengfeng | |||||||||
Jiangsu FC | 3:1 | HB FC | |||||||||
Yverdon Sport | 2:0 | FC Köniz | |||||||||
Stade-Lausanne | 3:0 | SC YF Juventus | |||||||||
AC Bellinzona | 1:0 | FC Sion U21 | |||||||||
FC Zürich U21 | 2:2 | SC Cham | |||||||||
FC Breitenrain | 0:0 | FC Wohlen | |||||||||
FC Bavois | 9:0 | Chaux-de-Fonds | |||||||||
Slo. Bratislava | 6:0 | Michalovce | |||||||||
Spartak Trnava | 2:0 | Podbrezova | |||||||||
Dunajska Streda | 1:0 | FC Nitra | |||||||||
MSK Zilina | 3:0 | Ruzomberok | |||||||||
SKF Sered | 3:1 | AS Trencin | |||||||||
FK Senica | 3:0 | FC ViOn | |||||||||
A. Klagenfurt | 0:0 | SV Ried |
|
||||||||
A. Lustenau | 3:1 | SKU Amstetten | |||||||||
FAC | 0:0 | SV Lafnitz | |||||||||
FC Wacker II | 0:0 | Young Violets | |||||||||
Daejeon Hana C. | 3:0 | Bucheon FC | |||||||||
Suwon FC | 0:1 | Seongnam FC | |||||||||
Ansan Greeners | 0:0 | Seoul E-Land | |||||||||
Jeju United | 0:1 | Gyeongnam FC | |||||||||
Catanzaro | 1:1 | Bisceglie | |||||||||
Potenza | 3:1 | Catania | |||||||||
Juve Stabia | 1:1 | Casertana | |||||||||
Vibonese | 5:0 | V. Francavilla | |||||||||
Trapani | 2:0 | Matera | |||||||||
Siracusa | 3:1 | Cavese | |||||||||
Paganese | 0:1 | Sicula Leonzio | |||||||||
FC Astana | 3:2 | Kairat Almaty | |||||||||
Qyzyljar | 1:2 | Ordabasy | |||||||||
Atyrau | 3:1 | Aktobe | |||||||||
Shakhter K. | 2:1 | Tobol Kostanay | |||||||||
Kaysar | 1:0 | Zhetysu | |||||||||
Irtysh | 2:0 | Akzhayik | |||||||||
Wellington | 0:3 | Western Sydney | |||||||||
Newcastle | 0:1 | Melbourne | |||||||||
Perth Glory | 2:1 | Brisbane Roar | |||||||||
Albirex Niigata | 2:3 | Roasso Kumamoto | |||||||||
FUS Rabat | 0:1 | Moghreb Tétouan | |||||||||
KACM Marrakech | 0:2 | Hassania | |||||||||
US Ben Guerdane | 1:1 | Club Africain | |||||||||
US Tataouine | 0:0 | ES Sahel | |||||||||
CS Sfaxien | 1:0 | Stade Gabèsien | |||||||||
Wydad Fes | 4:3 on pens | Raja Casablanca | |||||||||
KFUM | 3:0 | Fredrikstad | |||||||||
Bastelicaccia | 0:2 | SC Bastia | |||||||||
Aubagne FC | 4:2 | AC Ajaccio B | |||||||||
CA Fénix | 2:1 | Mvd City Torque | |||||||||
Progreso | 5:0 | CA Atenas | |||||||||
Pardubice | 3:2 | SILON Taborsko | |||||||||
1.SK Prostejov | 0:2 | Varnsdorf | |||||||||
FC Annecy | 1:3 | Fréjus-St-Raph. | |||||||||
FC Martigues | 0:2 | SC Toulon | |||||||||
Monaco U21 | 4:2 | GOAL FC | |||||||||
Marseille B | 2:2 | Olymp. Lyon B | |||||||||
OGC Nice B | 0:1 | Athl. Marseille | |||||||||
Ismaily | 0:0 | El Masry | |||||||||
Inverness CT | 2:2 | Ross County | |||||||||
Morton | 5:1 | Partick Thistle | |||||||||
Dundee United | 2:0 | Queen o. t. S. | |||||||||
Falkirk | 0:1 | Ayr United | |||||||||
Alloa Athletic | 0:1 | Dunfermline A. | |||||||||
FK Sarajevo | 2:1 | Zeljeznicar | |||||||||
Zvijezda 09 | 1:0 | Zrinjski Mostar | |||||||||
FK Tuzla City | 2:1 | GOSK Gabela | |||||||||
Celik Zenica | 1:0 | Radnik Bijelj. | |||||||||
FK Krupa | 0:1 | Sloboda Tuzla | |||||||||
Estudiantes | 0:0 | Táchira | |||||||||
Zamora FC | 1:0 | Dep. La Guaira | |||||||||
Sanat Naft | 0:0 | Foolad | |||||||||
Stabæk | 0:1 | Kristiansund | |||||||||
Agrobiznes | 0:2 | Metalist 1925 | |||||||||
FK Kramatorsk | 3:1 | Ingulets | |||||||||
Balkany Zorya | 3:2 | Prykarpattya | |||||||||
PFK Sumy | 2:2 | Girnyk-Sport | |||||||||
FK Ryazan | 0:2 | Torpedo Moscow | |||||||||
Sokol Saratov | 5:0 | Saturn | |||||||||
M. Lipetsk | 2:1 | Khimki 2 | |||||||||
Novomoskovsk | 0:2 | Dinamo Bryansk | |||||||||
FK Kaluga | 2:1 | Rotor 2 | |||||||||
Salyut Belgorod | 0:1 | Strogino Moscow | |||||||||
Kvant Obninsk | 1:1 | Zorkiy | |||||||||
Lokomotiv GO | 0:1 | CSKA 1948 | |||||||||
Pomorie | 1:1 | Arda Kardzhali | |||||||||
Dob. Dobrich | 0:1 | Kariana Erden | |||||||||
Tsarsko Selo | 3:1 | B. Galabovo | |||||||||
Halmstads BK | 1:2 | Örgryte | |||||||||
Degerfors | 4:0 | Gefle | |||||||||
Landskrona | 1:2 | J-Södra IF | |||||||||
AFC Eskilstuna | 2:2 | IK Frej Täby | |||||||||
Vitebsk | 0:1 | Dinamo Minsk | |||||||||
Dynamo Brest | 3:1 | Isloch | |||||||||
Olimpia Grudz. | 3:2 | Widzew Lodz | |||||||||
Ruch Chorzow | 2:1 | Pogon Siedlce | |||||||||
Rozwój Katowice | 1:2 | Resovia Rzeszow | |||||||||
Skra Czesto. | 1:0 | Siarka T. | |||||||||
Olimpia Elblag | 2:2 | Elana Torun | |||||||||
Bhayangkara FC | 1:2 | PERSIB |
|
||||||||
Bali United | 2:0 | Madura United | |||||||||
PSMS | 3:2 | Borneo FC |
|
||||||||
FC Ryukyu | 4:2 | Thespa Gunma | |||||||||
Fujieda MYFC | 1:2 | Fukushima Utd. | |||||||||
Iwate Grulla M. | 0:2 | FC Tokyo Res. | |||||||||
Chennaiyin FC | 0:1 | Mumbai City | |||||||||
Cusco FC | 3:1 | AD Cantolao | |||||||||
Dep. Municipal | 3:1 | U. San Martín | |||||||||
Real Murcia | 0:1 | Recre Granada | |||||||||
Banska Bystrica | 3:1 | Skalica | |||||||||
Lipt. Mikulas | 2:1 | Komarno | |||||||||
Odeva Lipany | 1:0 | Tatran Presov | |||||||||
Dubnica | 0:0 | FK Poprad | |||||||||
Pro Vercelli | 1:1 | Novara | |||||||||
Pistoiese | 0:0 | Alessandria | |||||||||
FC Ballkani | 0:1 | Feronikeli 74 | |||||||||
KF Drenica | 0:1 | FC Prishtina | |||||||||
Kek-U Kastriot | 3:4 | KF Flamurtari | |||||||||
Comunicaciones | 0:2 | Cobán Imperial | |||||||||
Xelajú | 1:0 | Malacateco | |||||||||
Iztapa | 0:2 | Antigua GFC | |||||||||
Malaysia | 3:0 | Maldives | |||||||||
England U16 | 4:1 | Japan U15 | |||||||||
Sheikh Jamal | 1:1 | Bashund. Kings | |||||||||
NoFeL SC | 0:2 | Mohammedan | |||||||||
Benfica U23 | 0:2 | Aves U23 | |||||||||
Portimonense 23 | 0:0 | Rio Ave U23 | |||||||||
Sporting CP U23 | 1:1 | Braga U23 | |||||||||
Académica U23 | 3:3 | Marítimo U23 | |||||||||
Vitória FC U23 | 2:2 | Feirense Sub-23 | |||||||||
Guimarães U23 | 4:3 | B. SAD U23 | |||||||||
NK Rogaska | 0:5 | NK Radomlje | |||||||||
NK Bravo | 1:0 | Drava Ptuj | |||||||||
NK Nafta 1903 | 2:2 | NK Krka | |||||||||
NK Fuzinar | 1:2 | Beltinci | |||||||||
NK Dob | 3:1 | ND Ilirija | |||||||||
NK Brezice 1919 | 1:0 | NK Brda | |||||||||
Gandzasar | 0:2 | FC Noah | |||||||||
Alashkert FC | 1:0 | Shirak Gyumri | |||||||||
Mosta FC | 0:4 | Hibernians FC | |||||||||
Pietà Hotspurs | 1:1 | Gzira Utd. | |||||||||
Balzan FC | 0:2 | St. Andrews FC | |||||||||
Senglea Ath. | 1:2 | Tarxien | |||||||||
Riteriai | 1:0 | Kauno Zalgiris | |||||||||
Zalgiris | 0:0 | Atlantas | |||||||||
Stumbras | 1:4 | Suduva | |||||||||
Murom | 6:2 | Tekstilshchik | |||||||||
Pskov-747 | 2:1 | Leningradets | |||||||||
Chertanovo 2 | 0:3 | Veles Moscow | |||||||||
Znamya Truda | 2:1 | Loko-Kazanka M. | |||||||||
Kolomna | 3:1 | Dnepr Smolensk | |||||||||
FK Partizani | 1:0 | FC Kamza | |||||||||
KF Skënderbeu | 1:0 | KS Kastrioti | |||||||||
FC Luftëtari | 0:1 | KF Laçi | |||||||||
Cagliari U19 | 2:2 | Sassuolo U19 | |||||||||
Sampdoria U19 | 1:1 | Atalanta U19 | |||||||||
Napoli U19 | 3:0 | Genoa U19 | |||||||||
Juventus U19 | 0:2 | Palermo U19 | |||||||||
Uhersky Brod | 3:0 | MFK Vyskov | |||||||||
Lisen | 1:1 | Hodonin | |||||||||
Frydek-Mistek | 2:0 | Hlucin | |||||||||
Val. Mezirici | 0:4 | Zlinsko | |||||||||
Jiskra Rymarov | 1:1 | Dolni Benesov | |||||||||
Hulin | 1:3 | Petrkovice | |||||||||
Tekstilac | 0:1 | B. Banja Luka | |||||||||
Rudar Prijedor | 2:1 | Sutjeska Foca | |||||||||
Mrkonjic | 2:1 | Zeljeznicar BL | |||||||||
FK Alfa Modriča | 1:2 | Drina Zvornik | |||||||||
Podrinje | 1:1 | Kozara Gradiska | |||||||||
Slavija S. | 0:1 | OFK Sloga | |||||||||
Racing CFF | 1:1 | FC Versailles | |||||||||
Paris FC B | 2:0 | Noisy-le-Sec | |||||||||
Paris 13 Atl. | 1:2 | Blanc-Mesnil SF | |||||||||
Hamburger SV II | 3:0 | Hannover 96 II | |||||||||
Wolfsburg II | 2:0 | BSV Rehden | |||||||||
Raith Rovers | 2:1 | Brechin City | |||||||||
Airdrieonians | 0:1 | Forfar Athletic | |||||||||
Arbroath | 1:0 | East Fife | |||||||||
Montrose | 1:0 | Dumbarton | |||||||||
St. Peter/Au | 0:2 | SV Stripfing | |||||||||
Gaflenz | 1:0 | Langenrohr | |||||||||
NK Dugopolje | 2:0 | Bijelo Brdo | |||||||||
NK Lucko | 2:0 | NK Solin | |||||||||
Din. Zagreb II | 1:0 | Medjimurje | |||||||||
Budoni | 0:0 | Torres | |||||||||
Castiadas | 0:2 | Anagni | |||||||||
JK Trans Narva | 1:2 | FCI Levadia | |||||||||
JK Tammeka | 6:1 | Kuressaare | |||||||||
JK Viljandi | 1:3 | FC Flora | |||||||||
Cliftonville | 1:0 | Glentoran | |||||||||
Linfield | 1:1 | Warrenpoint | |||||||||
Institute FC | 1:2 | Coleraine | |||||||||
Ards FC | 2:2 | Dungannon | |||||||||
Mexico U20 | 7:0 | Nicaragua U20 | |||||||||
St. Maarten U20 | 0:12 | Honduras U20 | |||||||||
Dominican U20 | 1:2 | Cuba U20 | |||||||||
Jamaica U20 | 1:0 | Grenada U20 | |||||||||
FK Baranovichi | 1:3 | Slavia | |||||||||
Belshina | 2:0 | FK Smorgon | |||||||||
Naftan | 0:0 | Slonim | |||||||||
FK Lida | 2:0 | Lokomotiv Gomel | |||||||||
Zhitkovichi | 1:2 | Volna Pinsk | |||||||||
Orsha | 2:0 | Svetlogorsk | |||||||||
Mikashevichi | 0:4 | Energetik-BGU | |||||||||
B. Podgorica | 0:2 | Zeta Golubovac | |||||||||
Rudar Pljevlja | 1:1 | Mornar Bar | |||||||||
FK Iskra | 0:4 | Sutjeska Niksic | |||||||||
OFK Petrovac | 1:0 | FK Lovcen | |||||||||
OFK Titograd | 0:2 | OFK Grbalj | |||||||||
Louisville City | 5:1 | NY Red Bulls II | |||||||||
NK Vitez | 0:3 | Velez Mostar | |||||||||
Igman Konjic | 1:1 | HNK Orasje | |||||||||
FK Gorazde | 0:0 | FK Rudar Kakanj | |||||||||
Zvijezda G. | 3:0 | TOSK Tesanj | |||||||||
Br. Gracanica | 4:0 | Bosna Visoko | |||||||||
NK Jajce | 2:2 | J. Bihac | |||||||||
NK Novi Travnik | 0:1 | HNK Capljina | |||||||||
Lee Man | 2:2 | King Fung | |||||||||
Orion | 1:1 | Southern | |||||||||
Cheonan City | 0:2 | FC Mokpo | |||||||||
Gimhae FC | 3:1 | Gyeongju KHNP | |||||||||
Changwon FC | 2:1 | Daejeon Korail | |||||||||
Gangneung Cit. | 2:0 | Busan Trans. C. | |||||||||
Shabab Baalbeck | 0:0 | Nejmeh SC | |||||||||
Akhaa Al-Ahly | 2:1 | Racing Beirut | |||||||||
Savoia | 0:2 | Cerignola | |||||||||
DSV Leoben | 3:0 | Lafnitz II | |||||||||
Fürstenfeld | 2:2 | Wildon | |||||||||
San Miguelito | 1:3 | Tauro FC | |||||||||
Plaza Amador | 1:3 | Árabe Unido | |||||||||
Independiente | 1:1 | Santa Gema | |||||||||
Lecce U19 | 1:1 | Frosinone U19 | |||||||||
Lazio U19 | 5:0 | Crotone U19 | |||||||||
Pescara U19 | 2:0 | Ascoli U19 | |||||||||
Benevento U19 | 2:0 | Cosenza U19 | |||||||||
Foggia U19 | 1:0 | Perugia U19 | |||||||||
Queen's Park | 0:0 | Annan Athletic | |||||||||
Edinburgh City | 0:1 | Clyde FC | |||||||||
Peterhead | 2:1 | Albion Rovers | |||||||||
Stirling Albion | 3:0 | Berwick Rangers | |||||||||
Cowdenbeath | 1:2 | Elgin City | |||||||||
Swit N.D.M. | 0:3 | Pol. Warsaw | |||||||||
Znicz Biala P. | 3:2 | O. Zambrow | |||||||||
LKS Lomza | 1:2 | Pelikan Lowicz | |||||||||
Huragan Morag | 4:0 | Bron Radom | |||||||||
Mazur Elk | 2:2 | Ruch W.M. | |||||||||
Sioni Bolnisi | 3:1 | FC Dila | |||||||||
Iberia 1999 | 2:1 | Rustavi | |||||||||
SM Caen B | 1:0 | FC Rouen 1899 | |||||||||
QRM B | 2:1 | AS Cherbourg | |||||||||
Avranches B | 2:0 | ESM Gonfreville | |||||||||
FC Dieppe | 5:0 | ASPTT Caen | |||||||||
FC Saint-Lô | 3:0 | Bayeux FC | |||||||||
US Alençon | 4:2 | AL Déville M. | |||||||||
Babelsberg 03 | 1:1 | BFC Dynamo | |||||||||
Altglienicke | 1:1 | Optik Rathenow | |||||||||
Viktoria Berlin | 4:0 | G. Halberstadt | |||||||||
FCO Neugersdorf | 0:4 | Berliner AK | |||||||||
Bischofswerda | 1:0 | VfB Auerbach | |||||||||
SC Freiburg U19 | 4:1 | Nürnberg U19 | |||||||||
FC Bayern U19 | 2:1 | Heidenheim U19 | |||||||||
K'lautern U19 | 0:2 | Stuttgart U19 | |||||||||
Ingolstadt U19 | 5:1 | FC Augsburg U19 | |||||||||
Frankfurt U19 | 0:0 | Hoffenheim U19 | |||||||||
Larne FC | 2:0 | Knockbreda FC | |||||||||
Ballyclare | 1:4 | Carrick Rangers | |||||||||
Limavady | 1:1 | Loughgall | |||||||||
Dergview | 1:3 | Dundela FC | |||||||||
PSNI FC | 3:2 | Portadown | |||||||||
Grebbestads IF | 4:1 | Utsiktens BK | |||||||||
Skövde AIK | 2:0 | IK Oddevold | |||||||||
Tvååkers IF | 2:1 | Torns IF | |||||||||
Lunds BK | 1:3 | Ljungskile SK | |||||||||
Åtvidabergs FF | 3:2 | Husqvarna FF | |||||||||
Marathón | 1:1 | Platense FC | |||||||||
SPG Wels | 3:0 | Sturm Graz II | |||||||||
Wolfsberg II | 2:4 | Deutschlandsbg. | |||||||||
Union Gurten | 3:0 | SC Kalsdorf | |||||||||
FC Baden 1897 | 5:3 | Eschen/Mauren | |||||||||
St. Gallen U21 | 0:1 | FC Wettswil | |||||||||
Winterthur U21 | 2:2 | FC Tuggen | |||||||||
SD Ejea | 3:1 | Valencia B | |||||||||
Lauterach | 2:2 | SW Bregenz | |||||||||
Andelsbuch | 2:0 | A. Lustenau II | |||||||||
Fussach | 3:2 | Dornbirner SV | |||||||||
Feldkirch | 0:1 | Alberschwende | |||||||||
Höchst | 0:2 | FC Bizau | |||||||||
Rankweil | 4:1 | Nenzing | |||||||||
Admira Dornbirn | 4:2 | SV Lochau | |||||||||
Pr. Niederkorn | 2:0 | FC UNA Strassen | |||||||||
Fajr Sepasi | 0:0 | Navad Urmia FC | |||||||||
USK Anif | 1:2 | FC Dornbirn | |||||||||
Langenegg | 1:0 | Altach Juniors | |||||||||
Hohenems | 2:2 | Schwaz | |||||||||
St. Johann | 3:0 | Grödig | |||||||||
Saalfelden | 3:3 | Bischofshofen | |||||||||
Kitzbühel | 2:1 | Reichenau | |||||||||
Paderborn U19 | 2:4 | Leverkusen U19 | |||||||||
Schalke 04 U19 | 3:1 | RW Essen U19 | |||||||||
M'gladbach U19 | 0:2 | B. Dortmund U19 | |||||||||
VfL Bochum U19 | 2:2 | Düsseldorf U19 | |||||||||
Palanga | 2:0 | DFK Dainava | |||||||||
Parma U19 | 0:2 | Bologna U19 | |||||||||
Salernitana U19 | 2:4 | Padova U19 | |||||||||
Carpi U19 | 1:3 | Verona U19 | |||||||||
Brescia U19 | 2:2 | Cremonese U19 | |||||||||
Cittadella U19 | 1:4 | Spezia U19 | |||||||||
Maru. Okazaki | 1:2 | Nara Club | |||||||||
Honda FC | 1:1 | Vanr. Hachinohe | |||||||||
Reilac Shiga | 1:3 | Sony Sendai | |||||||||
Cob. Onagawa | 0:2 | Verspah Oita | |||||||||
ReinMeer Aomori | 1:2 | Veertien Mie | |||||||||
ND Gorica | 2:2 | Rudar Velenje | |||||||||
FV Illertissen | 2:2 | Schweinfurt 05 | |||||||||
FC Pipinsried | 2:4 | Gr. Fürth II | |||||||||
Aschaffenburg | 1:1 | TSV Buchbach | |||||||||
Ingolstadt II | 1:0 | W. Burghausen | |||||||||
SV Schalding | 2:1 | SV Heimstetten | |||||||||
VfR Garching | 0:1 | 1860 Rosenheim | |||||||||
Stade Reims B | 2:1 | RC Lens B | |||||||||
IC de Croix | 2:2 | LOSC Lille B | |||||||||
US Créteil-L | 2:0 | Ste. Geneviève | |||||||||
FR Haguenau | 1:0 | US Lusitanos | |||||||||
FSV Luckenwalde | 5:0 | Chemie Leipzig | |||||||||
Inter Leipzig | 0:0 | VfL Halle 96 | |||||||||
VfB Krieschow | 1:0 | Ludwigsfelde | |||||||||
Ein. Rudolstadt | 1:0 | Nordhausen II | |||||||||
SV BW Zorbau | 0:2 | CZ Jena II | |||||||||
BSG Wismut Gera | 2:2 | Askan. Bernburg | |||||||||
FC Lugano II | 1:1 | FC Sursee | |||||||||
FC Sarnen | 0:1 | FC Paradiso | |||||||||
Cjarlins Muzane | 0:0 | Chions | |||||||||
Servette U21 | 3:2 | FC Chippis | |||||||||
Urania Genève | 3:1 | FC Conthey | |||||||||
Veyrier Sports | 5:3 | FC Collex-Bossy | |||||||||
Etoile Carouge | 3:2 | Martigny-Sports | |||||||||
BSC YB U21 | 2:0 | FC Fribourg | |||||||||
FC Bulle | 0:2 | FC Naters | |||||||||
FC Schötz | 5:1 | Luzern U21 | |||||||||
FC Solothurn | 3:0 | FC Biel-Bienne | |||||||||
FC Bassecourt | 1:3 | GC Zürich U21 | |||||||||
Zug 94 | 2:0 | SR Delémont | |||||||||
Bala | 3:0 | Cardiff Met | |||||||||
Connah's Quay | 6:0 | Llanelli AFC | |||||||||
Carmarthen | 4:3 | Caernarfon | |||||||||
Dordoi Bishkek | 3:1 | Alay Osh | |||||||||
Jocoro | 1:3 | Chalatenango | |||||||||
H. Rostock II | 2:1 | Torgelower FC | |||||||||
Anker Wismar | 0:0 | SC Staaken | |||||||||
Lichtenberg 47 | 5:0 | Lok Stendal | |||||||||
Brandenburg. SC | 0:2 | CFC Hertha 06 | |||||||||
Montpellier B | 3:0 | AS Muret | |||||||||
Toulouse B | 0:1 | Toulouse Rodéo | |||||||||
Wda Swiecie | 0:5 | Lech Poznan II | |||||||||
Górnik Konin | 1:2 | Pogon II | |||||||||
Kotwica | 0:4 | KKS Kalisz | |||||||||
Jarota Jarocin | 1:1 | Chemik Bydgoszcz | |||||||||
Wierzyca Pelplin | 2:3 | Gwardia Koszalin | |||||||||
Swit Szczecin | 2:0 | Polonia Sroda | |||||||||
North District | 1:0 | Supreme | |||||||||
Sun Hei | 1:4 | Tung Sing | |||||||||
Phoenix Res. | 1:5 | Waitakere Utd. | |||||||||
Lyngby BK U19 | 0:2 | Bröndby IF U19 | |||||||||
Vejle BK U19 | 5:1 | Copenhagen U19 | |||||||||
Aarhus GF U19 | 0:2 | Nordsjaell. U19 | |||||||||
Aalborg BK U19 | 2:0 | Odense BK U19 | |||||||||
SönderjyskE U19 | 0:3 | Midtjylland U19 | |||||||||
Mohun Bagan | 2:2 | Aizawl FC | |||||||||
EA Guingamp B | 1:1 | Rennes B | |||||||||
Plabennec | 0:0 | Brest B | |||||||||
Aris U19 | 0:0 | Olympiacos U19 | |||||||||
Atromitos U19 | 1:2 | PAOK U19 | |||||||||
PAO U19 | 1:1 | AEK Athens U19 | |||||||||
OFI Crete U19 | 1:1 | Apollon U19 | |||||||||
Panionios U19 | 1:0 | Panetolikos U19 | |||||||||
Levadiakos U19 | 0:3 | AE Larisa U19 | |||||||||
Europa FC | 4:0 | Lynx FC | |||||||||
Mons Calpe | 1:1 | Gibraltar Utd. | |||||||||
Vozdovac U19 | 0:0 | Spartak U19 | |||||||||
Partizan U19 | 0:0 | Rad U19 | |||||||||
Čukarički U19 | 1:2 | OFK Beograd U19 | |||||||||
Radn. Nis U19 | 3:2 | DIN | |||||||||
Trayal U19 | 2:0 | Internacional | |||||||||
Indjija U19 | 2:2 | BASK TEK U19 | |||||||||
Saint-Étienne B | 4:1 | Bergerac | |||||||||
G. Bordeaux B | 3:1 | SC Sète | |||||||||
Trélissac FC | 2:0 | Stade Bordelais | |||||||||
Nîmes B | 0:1 | Andrézieux | |||||||||
TSV Aubstadt | 2:0 | Eltersdorf | |||||||||
FSV Erlangen-B. | 3:3 | SpVgg Ansbach | |||||||||
ASV Neumarkt | 2:0 | DJK Don Bosco | |||||||||
ATSV Erlangen | 0:3 | DJK Gebenbach | |||||||||
TSV Abtswind | 2:3 | 1.FC Sand | |||||||||
Bayern Hof | 3:0 | FV 04 Würzburg | |||||||||
Phönix Lübeck | 1:2 | TSV Pansdorf | |||||||||
SpVg Eidertal | 3:2 | SV Eichede II | |||||||||
FC Nantes B | 2:1 | Vannes | |||||||||
Borgo | 2:1 | Lorient B | |||||||||
FC Mantois | 0:0 | Le Havre B | |||||||||
CMS Oissel | 3:2 | Stade Briochin | |||||||||
ACBB | 1:0 | AS Furiani | |||||||||
Groningen U21 | 1:0 | VVOG | |||||||||
Quick Boys | 1:1 | ASWH | |||||||||
Ajax Amateurs | 1:0 | VV Eemdijk | |||||||||
SteDoCo | 1:2 | DOVO | |||||||||
DVS '33 | 4:2 | HSV Hoek | |||||||||
Noordwijk | 4:1 | Harkemase Boys | |||||||||
ODIN '59 | 1:0 | SJC Noordwijk | |||||||||
TPS | 1:1 | Kokkolan PV | |||||||||
W. Bremen U19 | 0:1 | Hertha BSC U19 | |||||||||
D. Dresden U19 | 0:1 | RB Leipzig U19 | |||||||||
St. Pauli U19 | 2:0 | Osnabrück U19 | |||||||||
Magdeburg U19 | 5:0 | TSV Havelse U19 | |||||||||
Niendorf U19 | 3:1 | U. Berlin U19 | |||||||||
DJK Vilzing | 3:0 | SpVgg Hankofen | |||||||||
TSV Kottern | 2:1 | Türkgücü Münch. | |||||||||
FC Ismaning | 2:1 | Regensburg II | |||||||||
1865 Dachau | 2:3 | Schwaben Augsb. | |||||||||
TuS Holzkirchen | 3:3 | 1.FC Sonthofen | |||||||||
SV Pullach | 2:1 | FC Unterföhring | |||||||||
Dunkerque B | 0:2 | Saint-Quentin | |||||||||
US Chantilly | 2:3 | Amiens SC B | |||||||||
FC Olympique | 0:2 | Manchester 62 | |||||||||
Cosmos | 1:3 | Domagnano | |||||||||
San Giovanni | 0:0 | Murata | |||||||||
SS Folgore | 3:0 | Pennarossa | |||||||||
Volendam U21 | 0:1 | HBS | |||||||||
Bremer SV | 3:0 | BSC Hastedt | |||||||||
SG Aumund-Veg. | 4:1 | OSC Bremerhaven | |||||||||
BTS Neustadt | 2:1 | ESC Geestemünde | |||||||||
Blau-Weiß Lohne | 1:1 | SV Bevern | |||||||||
Red Star U17 | 3:0 | Kiker U17 | |||||||||
Čukarički U17 | 2:0 | OFK Beograd U17 | |||||||||
Vozdovac U17 | 3:2 | Spartak U17 | |||||||||
Sloboda U17 | 3:1 | Apolon 4 U17 | |||||||||
Partizan U17 | 3:0 | Rad U17 | |||||||||
Real Nis U17 | 5:2 | Teleoptik U17 | |||||||||
Sparta U21 | 3:0 | Almere City U23 | |||||||||
Vitesse U21 | 1:2 | Spakenburg | |||||||||
Scheveningen | 2:2 | Koninklijke HFC | |||||||||
GVVV | 0:1 | Katwijk | |||||||||
Sandvikens IF | 1:0 | Syrianska FC | |||||||||
BK Forward | 0:2 | Sollentuna FK | |||||||||
Clermont B | 2:0 | FC Vaulx-en-Vel | |||||||||
SA Thiers | 1:1 | Chamalières | |||||||||
AJ Auxerre B | 2:2 | Louh.-Cuiseaux | |||||||||
Dijon FCO B | 1:1 | Grandvillars | |||||||||
FC Sochaux B | 0:0 | FC Gueugnon | |||||||||
Olym. Charleroi | 1:1 | RE Acren | |||||||||
RFC Meux | 0:1 | RRC Hamoir | |||||||||
Foolad Novin | 3:0 | Esteghlal Ahvaz | |||||||||
AS Nancy B | 1:0 | FCA Troyes | |||||||||
Troyes B | 2:1 | Amnéville | |||||||||
Sanfrecce U18 | 1:2 | Vissel U18 | |||||||||
Albirex U18 | 2:0 | Gamba U18 | |||||||||
FC Vallorbe | 4:0 | FC Portalban | |||||||||
Stade-Payerne | 1:2 | Sarraz-Eclépens | |||||||||
FC Wil II | 4:3 | FC Bazenheid | |||||||||
Helsingör U19 | 1:1 | Holbaek B&I U19 | |||||||||
Viborg FF U19 | 3:1 | Naestved BK U19 | |||||||||
Roskilde U19 | 1:2 | Randers FC U19 | |||||||||
Naesby BK U19 | 0:4 | Akademisk U19 | |||||||||
Hellerup IK U19 | 4:2 | Thisted FC U19 | |||||||||
AC Horsens U19 | 2:2 | B.93 U19 | |||||||||
WSG Tirol II | 3:3 | Union Innsbruck | |||||||||
Hall | 4:0 | SV Zams | |||||||||
Natters | 1:2 | Kundl | |||||||||
Kirchbichl | 6:0 | FC Söll | |||||||||
Völs | 1:4 | SK St. Johann | |||||||||
Imst | 1:0 | FC Volders | |||||||||
RKAV Volendam | 4:2 | Den Bosch U21 | |||||||||
Achilles Veen | 1:2 | Ter Leede | |||||||||
VV Capelle | 5:1 | SC Feyenoord | |||||||||
Jodan Boys | 1:3 | Gravenzande | |||||||||
SV Nootdorp | 1:2 | SV DFS | |||||||||
Spijkenisse | 0:2 | Swift | |||||||||
Zwaluwen | 0:2 | Rijnvogels | |||||||||
Stmk.-Sturm U18 | 7:3 | Burgenland U18 | |||||||||
AKA Rapid U18 | 6:2 | Vorarlberg U18 | |||||||||
St. Pölten U18 | 1:1 | AKA Tirol U18 | |||||||||
Zenit II | 2:0 | Akhmat II | |||||||||
Spartak II | 4:2 | Ural II | |||||||||
SG Mettlach | 2:1 | FC Homburg II | |||||||||
Auersmacher | 0:0 | Halberg Brebach | |||||||||
FC Helios Voru | 8:1 | FC Flora U19 | |||||||||
Paide U21 | 4:1 | Ajax Lasnamäe | |||||||||
TJK Legion | 4:3 | Pärnu JK | |||||||||
JK Järve | 5:0 | Vändra Vaprus | |||||||||
Simbach | 1:4 | SV Erlbach | |||||||||
SB Rosenheim | 2:0 | TSV Neuried | |||||||||
TSV Kastl | 0:3 | TSV Wasserburg | |||||||||
Pfarrkirchen | 1:3 | FC Töging | |||||||||
FC Moosinning | 0:1 | SE Freising | |||||||||
VfR Neuburg/D. | 1:2 | Memmingen II | |||||||||
SpV Kaufbeuren | 1:1 | Wolfratshausen | |||||||||
SC Olching | 4:3 | Oberweikertsh. | |||||||||
St. Valentin | 1:1 | UnionSt.Florian | |||||||||
SV Bad Ischl | 2:1 | SPG Pregarten | |||||||||
SV Grieskirchen | 3:1 | Gmunden | |||||||||
SC Marchtrenk | 1:6 | Union Perg | |||||||||
St. Martin/M. | 2:4 | Weißkirchen | |||||||||
3 de Febrero | 4:1 | Independiente | |||||||||
SX Chang'an At. | 1:0 | YC Elk Sea | |||||||||
Pisek | 4:0 | Litomericko | |||||||||
Prevysov | 1:2 on pens | Domazlice | |||||||||
Vysehrad | 3:1 | Zivanice | |||||||||
Dobrovice | 3:2 | Kraluv Dvur | |||||||||
Slovan Velvary | 2:0 | Usti nad Orlici | |||||||||
St. Pölten U16 | 2:1 | AKA Tirol U16 | |||||||||
Kalev U17 | 1:2 | FC Nomme U17 | |||||||||
FC Flora U17 | 3:4 | TJK Legion U17 | |||||||||
Tammeka U17 | 4:0 | Estonia U15 | |||||||||
Maardu U17 | 12:1 | FC Santos U17 | |||||||||
D. Dresden U17 | 1:2 | Hannover 96 U17 | |||||||||
E. Cottbus U17 | 1:0 | Holst. Kiel U17 | |||||||||
RB Leipzig U17 | 2:2 | Hertha BSC U17 | |||||||||
U. Berlin U17 | 1:2 | Wolfsburg U17 | |||||||||
TeBe Berlin U17 | 1:3 | Chemnitz U17 | |||||||||
Basaksehir U21 | 0:1 | Besiktas U21 | |||||||||
Akhisarspor U21 | 2:1 | Erzurum FK U21 | |||||||||
Kasimpasa U21 | 3:1 | Antalyaspor U21 | |||||||||
Volendam U19 | 0:1 | AZ U19 | |||||||||
NAC Breda U19 | 1:1 | Groningen U19 | |||||||||
PSV U19 | 2:2 | Willem II U19 | |||||||||
Heerenveen U19 | 4:1 | Vitesse U19 | |||||||||
Ajax U19 | 5:0 | NEC U19 | |||||||||
ADO U19 | 3:1 | Utrecht U19 | |||||||||
Feyenoord U19 | 1:3 | Sparta U19 | |||||||||
FK MDK U19 | 2:1 | V. Mostar U19 | |||||||||
FC Thun U18 | 0:3 | GC Zürich U18 | |||||||||
Winterthur U18 | 4:0 | FC Sion U18 | |||||||||
FC Basel U18 | 3:1 | St. Gallen U18 | |||||||||
Wisla U19 | 1:2 | Arka Gdynia U19 | |||||||||
Slask U19 | 7:1 | Ruch U19 | |||||||||
Legia U19 | 2:1 | Elana U19 | |||||||||
Escola V. U19 | 1:2 | Belchatow U19 | |||||||||
BSC YB U17 | 2:0 | Lausanne U17 | |||||||||
FC Vaduz U18 | 1:3 | Grasshopper U17 | |||||||||
St. Gallen U17 | 0:4 | FC Zürich U17 | |||||||||
ASKÖ Gmünd | 0:3 | ATUS Ferlach | |||||||||
SVG Bleiburg | 3:2 | SV Feldkirchen | |||||||||
KAC 1909 | 3:2 | Union Lind | |||||||||
SV St.Jakob/Ros | 2:1 | SK Maria Saal | |||||||||
TuS Dassendorf | 8:0 | HEBC Hamburg | |||||||||
Stuttgart U17 | 4:1 | Nürnberg U17 | |||||||||
Heidenheim U17 | 0:2 | U'haching U17 | |||||||||
FC Huchting | 4:1 | Melchiorshausen | |||||||||
VfL 07 Bremen | 0:1 | TuRa Bremen | |||||||||
Bad Langensalza | 1:2 | Sondershausen | |||||||||
FSV Martinroda | 3:0 | FC Fahner Höhe | |||||||||
E. Eisenberg | 4:0 | SGG Schweina | |||||||||
SpVgg Geratal | 4:0 | VfL Meiningen | |||||||||
Thüringen Weida | 2:2 | SV 09 Arnstadt | |||||||||
SC Weiche 08 II | 3:3 | TSB Flensburg | |||||||||
Eutin 08 | 1:2 | Heider SV | |||||||||
TSV Kropp | 1:1 | SV Todesfelde | |||||||||
Kehler FV | 2:1 | SC Lahr | |||||||||
SC Pfullendorf | 1:0 | FV Lörrach-Br. | |||||||||
Blau-Weiß Dölau | 2:2 | Eintr. Elster | |||||||||
Bitterfeld-W. | 1:4 | Sangerhausen | |||||||||
Romonta Amsdorf | 2:1 | Edelw. Arnstedt | |||||||||
FSV Barleben | 0:2 | SV Westerhausen | |||||||||
Kuchl | 3:0 | Eugendorf | |||||||||
Altenmarkt | 4:1 | Golling | |||||||||
Strobl | 0:0 | Adnet | |||||||||
A. Salzburg | 3:2 | Straßwalchen | |||||||||
Thalgau | 1:1 | Bürmoos | |||||||||
FC Puch | 3:3 | Bramberg | |||||||||
SpVgg Selbitz | 2:4 | Vorw. Röslau | |||||||||
SV Memmelsdorf | 1:3 | SC Groß'lohe | |||||||||
SV Friesen | 0:2 | SV Mitterteich | |||||||||
TSV Kornburg | 2:2 | Neudrossenfeld | |||||||||
Alem. Haibach | 0:3 | ASV Rimpar | |||||||||
Viktoria Kahl | 1:3 | Unterpleichfeld | |||||||||
TuS Harsefeld | 2:1 | MTVE Celle | |||||||||
MTV Almstedt | 1:5 | Krähenwinkel | |||||||||
TV Stuhr | 1:1 | TSV Pattensen | |||||||||
Pirna-Copitz | 5:3 | Rapid Chemnitz | |||||||||
BSG Stahl Riesa | 3:2 | Empor Glauchau | |||||||||
FC Grimma | 3:2 | Großenhainer FV | |||||||||
FC 1910 Lößnitz | 1:2 | Einheit Kamenz | |||||||||
SG Taucha 99 | 1:2 | Radebeuler BC | |||||||||
BV Cloppenburg | 0:2 | VfV Hildesheim | |||||||||
FV Biebrich 02 | 1:1 | SF/BG Marburg | |||||||||
TSG Wörsdorf | 1:5 | Langenaubach | |||||||||
SV Altengamme | 5:4 | Inter 2000 | |||||||||
FC Wangen 05 | 3:2 | VfL Nagold | |||||||||
FSV Hollenbach | 3:1 | Ehingen-Süd | |||||||||
Sindelfingen | 3:0 | 1.FC Heiningen | |||||||||
Olymp. Laupheim | 0:0 | L-Echterdingen | |||||||||
AE Karaiskakis | 0:1 | Platanias | |||||||||
Neubrandenburg | 0:0 | MSV Pampow | |||||||||
E. Ueckermünde | 4:0 | SV Hanse 01 | |||||||||
Grimmener SV | 3:0 | SV 90 Görmin | |||||||||
Rostocker FC | 4:1 | FC Förderkader | |||||||||
SV Pastow | 4:0 | TSV Stralsund | |||||||||
TSV Bützow | 3:0 | FSV Malchin | |||||||||
Post SV | 2:0 | SV Donau | |||||||||
ASV 13 | 3:1 | SR Donaufeld | |||||||||
ASK Elektra | 2:1 | Slovan HAC | |||||||||
St. Margarethen | 2:2 | Kohfidisch | |||||||||
Wimpassing | 3:0 | Bad Sauerbrunn | |||||||||
Husumer SV | 4:1 | IF Stjernen | |||||||||
Büdelsd. TSV | 0:2 | VfR Horst | |||||||||
Nordmark Satrup | 1:1 | Gettorfer SC | |||||||||
TSV Altenholz | 2:0 | Osterrönfeld | |||||||||
SV Donaustauf | 4:1 | SpVgg Pfreimd | |||||||||
St. Hauzenberg | 2:2 | SV Neukirchen | |||||||||
SV Etzenricht | 3:1 | 1.FC Passau | |||||||||
TSV Waldkirchen | 1:1 | VfB Bach | |||||||||
Grebenstein | 0:0 | SG Johannesberg | |||||||||
OSC Vellmar | 1:1 | Sandershausen | |||||||||
Agnonese | 0:0 | Sangiustese | |||||||||
Sarajevo U17 | 3:1 | GOSK U17 | |||||||||
S. Brijeg U17 | 5:0 | Bijeljina U17 | |||||||||
ACV Assen | 4:0 | SV Urk | |||||||||
AZSV Aalten | 2:1 | VV Duno | |||||||||
Buitenpost | 1:1 | SVZW Wierden | |||||||||
Excelsior '31 | 1:1 | Staphorst | |||||||||
Flevo Boys | 2:2 | WHC Wezep | |||||||||
Genemuiden | 3:3 | Berkum | |||||||||
SDC Putten | 3:0 | DETO | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club | Match | |
---|---|---|
Joel Johnson Charlotte Ind. | 1:0 | |
Steffan Pino CD Iquique | 0:2 | |
Alex Arce LDU Quito | 1:0 | |
M. Hernández Cartaginés | 2:1 | |
Kliver Gómez Saprissa | 3:3 |