Newcastle | 1:2 | Wolves |
|
||||||||
SD Eibar | 4:4 | Levante | |||||||||
SD Huesca | 0:1 | Real Madrid |
|
||||||||
Real Sociedad | 1:2 | Real Valladolid | |||||||||
Real Betis | 2:0 | Rayo Vallecano |
|
||||||||
Sassuolo | 3:3 | Fiorentina | |||||||||
FC Empoli | 2:1 | Bologna | |||||||||
Parma | 1:1 | Chievo Verona | |||||||||
Udinese Calcio | 1:3 | Atalanta BC | |||||||||
Genoa | 1:1 | SPAL | |||||||||
AC Milan | 0:0 | Torino | |||||||||
R. Strasbourg | 2:2 | SM Caen | |||||||||
LOSC Lille | 1:1 | Stade Reims | |||||||||
1.FSV Mainz 05 | 1:1 | Hannover 96 |
|
||||||||
Bor. M'gladbach | 3:0 | VfB Stuttgart |
|
||||||||
Russia U15 | 0:0 | N. Ireland U15 | |||||||||
Israel U18 | 2:1 | Serbia U18 | |||||||||
Spain U15 | 1:0 | Mexico U15 | |||||||||
UE Engordany | 3:0 | FC Encamp | |||||||||
IC d'Escaldes | 1:0 | UE Santa Coloma | |||||||||
FC Ordino | 1:3 | Lusitanos | |||||||||
FC Santa Coloma | 0:0 | Sant Julia | |||||||||
Arm. Bielefeld | 1:1 | SV Sandhausen |
|
||||||||
Dynamo Dresden | 0:2 | Holstein Kiel |
|
||||||||
1.FC Magdeburg | 1:1 | Union Berlin |
|
||||||||
SF Lotte | 0:0 | Unterhaching |
|
||||||||
VfR Aalen | 3:3 | Energie Cottbus |
|
||||||||
Dynamo Moscow | 4:0 | Ural | |||||||||
Krasnodar | 1:1 | Ufa | |||||||||
Zenit S-Pb | 1:2 | Rubin Kazan | |||||||||
TSV Hartberg | 2:2 | FC Wacker |
|
||||||||
SV Mattersburg | 2:1 | Austria Vienna |
|
||||||||
Rapid Vienna | 0:0 | Sturm Graz |
|
||||||||
ACSM Poli Iasi | 1:0 | D. Calarasi | |||||||||
Astra Giurgiu | 3:1 | Concordia | |||||||||
JVC Cuijk | 1:1 | EVV Echt | |||||||||
Quick DH | 3:1 | Blauw Geel '38 | |||||||||
ADO '20 | 3:1 | Quick '20 | |||||||||
Westlandia | 0:2 | TEC | |||||||||
SV Oss '20 | 2:0 | HBS | |||||||||
HSC '21 | 1:1 | OFC Oostzaan | |||||||||
VV UNA | 5:0 | Dongen | |||||||||
Bursaspor U21 | 1:1 | Antalyaspor U21 | |||||||||
Akhisarspor U21 | 1:4 | Fenerbahce U21 | |||||||||
Erzurum FK U21 | 5:0 | Y. Malatya U21 | |||||||||
Erzurumspor FK | 1:3 | Y. Malatyaspor | |||||||||
Bursaspor | 0:2 | Antalyaspor |
|
||||||||
Akhisarspor | 3:0 | Fenerbahce |
|
||||||||
FC Utrecht | 3:1 | Heracles Almelo | |||||||||
VVV-Venlo | 0:0 | FC Groningen | |||||||||
FC Emmen | 1:4 | Feyenoord |
|
||||||||
NAC Breda | 2:1 | Vitesse | |||||||||
FC Basel | 2:0 | FC Zürich |
|
||||||||
Grasshoppers | 2:3 | FC Luzern |
|
||||||||
FC Lugano | 2:2 | FC Sion |
|
||||||||
River Plate | 3:1 AET | Boca Juniors |
|
||||||||
RKHVV Huissen | 0:4 | Be Quick 1887 | |||||||||
RKVV DEM | 3:3 | De Bataven | |||||||||
Alcides | 4:3 | Hollandia | |||||||||
SDO Bussum | 4:3 | VV Hoogeveen | |||||||||
Purmersteijn | 1:2 | RKZVC | |||||||||
Dundee FC | 1:1 | Rangers | |||||||||
Leonidas | 1:1 | VV Gemert | |||||||||
Vlissingen | 1:1 | SV Meerssen | |||||||||
De Meern | 0:3 | IFC Ambacht | |||||||||
RKSV Minor | 0:3 | RKSV Halsteren | |||||||||
Groene Ster | 1:0 | Baronie | |||||||||
Unitas | 1:2 | RKSV Nuenen | |||||||||
Olimpik Donetsk | 1:1 | Desna | |||||||||
FK Oleksandriya | 1:2 | PFK Lviv | |||||||||
Ast.Tripoli U19 | 2:0 | PAS U19 | |||||||||
PAOK U19 | 2:1 | AE Larisa U19 | |||||||||
Volos NPS | 3:1 | Platanias | |||||||||
PAE Chania | 2:3 | Eginiakos | |||||||||
Aittitos Spaton | 0:0 | AE Sparti | |||||||||
Iraklis | 0:1 | AE Karaiskakis | |||||||||
AO Trikala | 2:0 | PASA Irodotos | |||||||||
Ap. Larisas | 0:0 | Doxa Dramas | |||||||||
Panachaiki | 1:1 | Apollon Pontou | |||||||||
AO Xanthi | 1:1 | Olympiacos | |||||||||
OFI Crete FC | 3:1 | Panathinaikos | |||||||||
Atromitos | 4:2 | Aris Saloniki | |||||||||
PAOK Salonika | 2:1 | AE Larisa | |||||||||
Cercle Brugge | 0:3 | Royal Antwerp |
|
||||||||
RSC Anderlecht | 1:1 | R Charleroi SC | |||||||||
KAA Gent | 2:0 | KAS Eupen | |||||||||
URSL Visé | 2:2 | La Louvière | |||||||||
FC Ans | 2:3 | RFC Meux | |||||||||
Solières | 1:0 | Walhain | |||||||||
RUS Rebecq | 2:1 | Francs Borains | |||||||||
RE Acren | 1:3 | Waremme | |||||||||
KVV Vosselaar | 4:2 | RC Hades | |||||||||
Bocholt VV | 3:2 | Royal Cappellen | |||||||||
Lokeren-Temse | 4:1 | Sint-Niklaas | |||||||||
RFC Lüttich | 3:1 | Eendracht Aalst | |||||||||
Rupel Boom | 1:0 | FC Knokke | |||||||||
Lommel SK | 0:2 | Union SG | |||||||||
Sparta Prague | 0:1 | Teplice | |||||||||
Vendsyssel FF | 0:1 | Randers FC | |||||||||
Aalborg BK | 2:4 | AC Horsens | |||||||||
FC Copenhagen | 3:0 | Esbjerg fB | |||||||||
Vejle BK | 1:2 | Bröndby IF | |||||||||
Dinamo Vranje | 1:2 | Vozdovac | |||||||||
Radnicki Nis | 3:0 | Spartak | |||||||||
Macva | 1:2 | Radnik | |||||||||
FK Zemun | 0:3 | Mladost | |||||||||
Proleter | 0:0 | FK Cukaricki | |||||||||
Backa | 0:0 | Vojvodina | |||||||||
Rad | 0:3 | Partizan | |||||||||
Inker | 0:2 | Dinamo Zagreb | |||||||||
HNK Gorica | 1:2 | NK Osijek | |||||||||
Górnik Zabrze | 1:3 | Miedz Legnica | |||||||||
Lechia Gdansk | 0:0 | Legia Warszawa |
|
||||||||
Septemvri Sofia | 2:1 | Dunav | |||||||||
Vereya | 0:1 | CSKA-Sofia | |||||||||
Ludogorets | 2:0 | Slavia Sofia | |||||||||
NS Mura | 0:0 | NK Triglav | |||||||||
NK Aluminij | 4:1 | NK Celje | |||||||||
BFC Preussen | 1:3 | Tasmania Berlin | |||||||||
Berliner SC | 0:2 | SV Empor Berlin | |||||||||
Türkiyemspor | 1:1 | SCC Berlin | |||||||||
SV Sparta | 5:0 | Berlin Türkspor | |||||||||
Al-Dersimspor | 3:0 | Spand. Kickers | |||||||||
TSV Rudow 1888 | 3:1 | Beroli. Stralau | |||||||||
Haldensleber SC | 4:1 | U. Schönebeck | |||||||||
Bad Langensalza | 0:1 | Heiligenstadt | |||||||||
VfL Theesen | 1:1 | TuS Hiltrup | |||||||||
SpVgg Vreden | 3:2 | Vict. Clarholz | |||||||||
SC Roland | 2:1 | SV Mesum | |||||||||
Pr. Münster II | 2:0 | Beckumer SV | |||||||||
SC Herford | 1:3 | SV Spexard | |||||||||
Bor. Emsdetten | 1:0 | Neuenkirchen | |||||||||
Markranstädt | 3:1 | Germ. Mittweida | |||||||||
Empor Glauchau | 3:3 | FC Grimma | |||||||||
Rapid Chemnitz | 1:30 PM | SV Olbernhau | |||||||||
FSV Neusalza-S. | 3:2 | Eintr. Niesky | |||||||||
TSC Vahdet | 2:2 | SSV Vorsfelde | |||||||||
Goslarer SC | 5:3 | SCW Göttingen | |||||||||
FT Braunschweig | 3:0 | Reislingen/N. | |||||||||
SV Lengede | 1:0 | Lehndorfer TSV | |||||||||
OT Bremen | 2:3 | Komet Arsten | |||||||||
SV Lemwerder | 2:0 | TV Bremen-Walle | |||||||||
DJK Blumenthal | 1:5 | SV Hemelingen | |||||||||
SG Rieschweiler | 0:3 | TuS Marienborn | |||||||||
SV Gonsenheim | 5:1 | FK Pirmasens II | |||||||||
TuS Oberwinter | 2:2 | SpVgg Wirges | |||||||||
SG Neitersen/A. | 4:2 | SG Alfbachtal | |||||||||
Teutonia 05 | 2:3 | Wedeler TSV | |||||||||
Raspo Uetersen | 3:5 on pens | TuS Osdorf | |||||||||
Barmbek-U. | 5:2 | Concordia | |||||||||
Agropecuario | 0:0 | Guillermo Brown | |||||||||
Gimnasia (J) | 2:0 | Brown (Adrogué) | |||||||||
Gimnasia (M) | 2:1 | Atl. Rafaela | |||||||||
Godoy Cruz | 1:1 | Independiente |
|
||||||||
Argentinos Jrs. | 1:2 | Aldosivi | |||||||||
Gimnasia | 2:2 | Huracán | |||||||||
Defensores (VR) | 2:1 | Union (S) | |||||||||
Sportivo Las Parejas | 1:0 | Juv. Unida (G) | |||||||||
Camioneros | 0:0 | Douglas Haig | |||||||||
Gimnasia (CdU) | 5:1 | Paraná | |||||||||
CSD San Jorge | 4:0 | ACyD Altos Hornos Zapla | |||||||||
Crucero | 2:2 | San Martín (F) | |||||||||
Alianza FC | 2:2 | FAS | |||||||||
Santa Tecla | 2:0 | CD Águila | |||||||||
Urawa Reds | 1:0 | Vegalta Sendai | |||||||||
Reysol U18 | 0:1 | FC Tokyo U18 | |||||||||
Ichifuna HS | 0:3 | Aomori Yama. HS | |||||||||
S-Pulse U18 | 3:0 | Toyama Daiichi | |||||||||
Antlers U18 | 1:0 | RKU Kashiwa HS | |||||||||
Júbilo U18 | 0:0 | Urawa Reds U18 | |||||||||
Newcastle | 2:0 | Brisbane Roar | |||||||||
FC Kamza | 1:0 | FC Luftëtari | |||||||||
Flamurtari FC | 1:0 | KF Laçi | |||||||||
AS Gabès | 3:1 | ES Sahel | |||||||||
US Tataouine | 2:1 | Stade Gabèsien | |||||||||
Berrechid | 1:2 | Ittihad Tanger | |||||||||
Rapide Oued Zem | 0:1 | Hassania | |||||||||
Wydad AC | 1:0 | FAR Rabat | |||||||||
El Ahly | 2:0 | Gaish | |||||||||
FC Seoul | 1:1 | Busan IPark | |||||||||
3 de Febrero | 1:0 | Olimpia | |||||||||
Hawke’s Bay | 3:2 | Southern United | |||||||||
Canterbury Utd. | 2:1 | Waitakere Utd. | |||||||||
Hamilton W. | 3:1 | Phoenix Res. | |||||||||
Eastern Suburbs | 0:0 | Tasman United | |||||||||
Cremonese | 0:0 | Cittadella | |||||||||
Livorno | 3:1 | Foggia | |||||||||
Benevento | 0:1 | Hellas Verona | |||||||||
Arezzo | 1:1 | Alessandria | |||||||||
Carrarese | 2:1 | Pistoiese | |||||||||
Juve Next Gen | 1:3 | Pisa | |||||||||
Novara | 2:2 | Lucchese | |||||||||
Olbia | 0:0 | Siena | |||||||||
Piacenza | 3:1 | Arzachena | |||||||||
Pro Patria | 1:1 | Gozzano | |||||||||
Albissola | 0:1 | Virtus Entella | |||||||||
Sambenedettese | 1:0 | Südtirol | |||||||||
Cavese | 1:1 | Potenza | |||||||||
Bisceglie | 1:0 | Catania | |||||||||
Casertana | 0:1 | Monopoli | |||||||||
Matera | 3:1 | Rende | |||||||||
Vibonese | 1:1 | Siracusa | |||||||||
V. Francavilla | 0:1 | Catanzaro | |||||||||
Sicula Leonzio | 1:2 | Reggio Calabria | |||||||||
Gaziantepspor | 1:4 | Sancaktepe FK | |||||||||
Bodrum FK | 1:0 | Gümüshanespor | |||||||||
Bayrampasa | 0:1 | Sakaryaspor | |||||||||
GMG Kastamonu | 1:0 | Amed SK | |||||||||
Nigde Anadolu | 1:0 | Ankara Demir | |||||||||
Inegölspor | 0:1 | Eyüpspor | |||||||||
Alcorcón | 0:1 | Reus Deportiu | |||||||||
Cádiz CF | 1:0 | R. Majadahonda | |||||||||
Elche CF | 0:0 | Sporting Gijón | |||||||||
CD Lugo | 4:2 | UD Las Palmas | |||||||||
Real Zaragoza | 0:0 | Córdoba CF | |||||||||
Amiens SC U19 | 1:0 | QRM U19 | |||||||||
VAFC U19 | 1:0 | Boulogne U19 | |||||||||
LOSC Lille U19 | 1:1 | SM Caen U19 | |||||||||
Dunkerque U19 | 1:0 | Entente SSG U19 | |||||||||
Petrolul | 5:1 | CS Balotesti | |||||||||
Penafiel | 3:2 | Guimarães B | |||||||||
Oliveirense | 1:2 | Paços Ferreira | |||||||||
Braga B | 6:1 | Mafra | |||||||||
Arouca | 0:1 | Varzim | |||||||||
Nacional | 0:0 | Boavista | |||||||||
Moreirense | 0:1 | Santa Clara | |||||||||
Vit. Guimarães | 3:2 | Rio Ave | |||||||||
Sporting CP | 4:1 | Desportivo Aves | |||||||||
Hatayspor | 2:0 | Boluspor | |||||||||
Ümraniyespor | 2:1 | Elazigspor |
|
||||||||
Denizlispor | 0:0 | Genclerbirligi |
|
||||||||
Eskisehirspor | 1:0 | Altay SK | |||||||||
FC Winterthur | 0:0 | FC Wil 1900 | |||||||||
Aalesund | 1:1 | Stabæk | |||||||||
FK Indjija | 2:0 | FK Bezanija | |||||||||
Novi Pazar | 1:2 | Dobanovci | |||||||||
Radnicki 1923 | 1:1 | Sindjelic Bg | |||||||||
Borac Cacak | 2:0 | Zlatibor | |||||||||
Teleoptik | 1:2 | Metalac | |||||||||
Trayal | 1:0 | Zarkovo | |||||||||
FK Iskra | 0:0 | B. Podgorica | |||||||||
Sunderland U21 | 0:1 | Wolves U21 | |||||||||
Hapoel Raanana | 0:3 | Hapoel Haifa | |||||||||
Maccabi Netanya | 1:0 | Hapoel Hadera | |||||||||
Real Sociedad B | 4:2 | CD Vitoria | |||||||||
Sporting B | 3:1 | Bilbao Athletic | |||||||||
CD Mirandés | 1:0 | UD Logroñés | |||||||||
CD Izarra | 3:2 | Gernika | |||||||||
Racing | 2:0 | SD Leioa | |||||||||
Barakaldo CF | 1:0 | Gimnástica | |||||||||
UP Langreo | 2:0 | CD Tudelano | |||||||||
Hamburger SV II | 2:0 | Holst. Kiel II | |||||||||
E. Norderstedt | 1:6 | Wolfsburg II | |||||||||
Berliner AK | 4:4 | U. Fürstenwalde | |||||||||
Lok Leipzig | 0:0 | Viktoria Berlin |
|
||||||||
Mount Pleasant | 2:0 | UWI FC | |||||||||
Montego Bay Utd | 0:0 | Tivoli Gardens FC | |||||||||
Portmore United | 1:1 | Harbour View FC | |||||||||
Cavalier FC | 0:0 | Reno FC | |||||||||
LD Alajuelense | 2:4 on pens | Herediano | |||||||||
CD Olimpia | 0:2 | FC Motagua | |||||||||
Stuttg. Kickers | 1:0 | SSV Reutlingen | |||||||||
TuS Erndtebrück | 0:0 | SV Schermbeck | |||||||||
Sprockhövel | 3:3 | Spfr. Siegen | |||||||||
Brünninghausen | 2:2 | Holzwickeder SC | |||||||||
TuS Ennepetal | 0:1 | Rot Weiss Ahlen | |||||||||
Schalke 04 II | 0:3 | ASC 09 Dortmund | |||||||||
TuS Haltern | 3:1 | Westf. Rhynern | |||||||||
1.FC Düren | 1:1 | SV Breinig | |||||||||
B. Gladbach 09 | 2:1 | Freialdenhoven | |||||||||
BW Friesdorf | 1:0 | VfL Alfter | |||||||||
SSV Merten | 1:1 | Siegburger SV | |||||||||
VfL Vichttal | 2:0 | Arnoldsweiler | |||||||||
VFC Plauen | 1:1 | Nordhausen II | |||||||||
ESC Geestemünde | 0:2 | SFL Bremerhaven | |||||||||
BSC Hastedt | 1:6 | Schwachhausen | |||||||||
Leher TS | 1:3 | Blumenthaler SV | |||||||||
Golreyhan FC | 2:1 | Sh Tabriz | |||||||||
Mes Kerman | 2:1 | Fajr Sepasi | |||||||||
Sh. Mahshahr | 1:3 | Gol Gohar | |||||||||
Shahin Bushehr | 1:2 | Havadar SC | |||||||||
Shahrdari Bam | 2:1 | Iranjavan FC | |||||||||
Moghavemat | 2:2 | Avalan Kamyaran | |||||||||
Damash Gilan | 2:0 | Foolad Novin | |||||||||
Sh. Hamedan | 3:3 | Mes Novin | |||||||||
Esteghlal Ahvaz | 0:0 | Chooka Talesh | |||||||||
D. Dresden U19 | 1:1 | Niendorf U19 | |||||||||
Paderborn U19 | 0:0 | RW Essen U19 | |||||||||
Heidenheim U19 | 1:1 | SC Freiburg U19 | |||||||||
TeBe Berlin U17 | 3:1 | W. Bremen U17 | |||||||||
St. Pauli U17 | 1:1 | Hamburg U17 | |||||||||
U. Berlin U17 | 5:1 | D. Dresden U17 | |||||||||
Hennef 05 U17 | 4:3 | Duisburg U17 | |||||||||
B. Dortmund U17 | 6:0 | Pr. Münster U17 | |||||||||
Unterrath U17 | 0:0 | VfL Bochum U17 | |||||||||
U'haching U17 | 0:2 | SV Wehen U17 | |||||||||
SSV Ulm U17 | 0:4 | Stuttgart U17 | |||||||||
Anorthosis | 3:1 | Doxa Katokopias | |||||||||
APOEL Nicosia | 4:0 | Nea Salamis | |||||||||
FC Zürich U17 | 3:1 | Grasshopper U17 | |||||||||
Virtus | 1:3 | Faetano | |||||||||
Cailungo | 0:0 | Cosmos | |||||||||
San Giovanni | 0:3 | Tre Penne | |||||||||
South China | 0:0 | RCFC | |||||||||
Rangers | 0:2 | Happy Valley | |||||||||
Mutual | 0:0 | Wing Yee | |||||||||
Citizen | 1:1 | Central Western | |||||||||
Leaper | 0:8 | HKFC | |||||||||
Shatin | 0:3 | Eastern Dist. | |||||||||
Double Flower | 2:0 | Wong Tai Sin | |||||||||
North District | 3:1 | St. Joseph's | |||||||||
Sham Shui Po | 3:0 | Sun Hei | |||||||||
Tung Sing | 2:1 | Tuen Mun | |||||||||
Kwun Tong | 1:2 | Kowloon City | |||||||||
Kwong Wah | 3:1 | Supreme | |||||||||
Fu Moon | 2:0 | Wan Chai | |||||||||
Lucky Mile | 2:0 | Yau Tsim Mong | |||||||||
Hoi King | 0:0 | Yuen Long | |||||||||
KF Kika FC | 5:3 on pens | KF Istogu | |||||||||
KF Trepca 89 | 3:0 AET | KF Flamurtari | |||||||||
FC Ballkani | 3:0 | SC Gjilani | |||||||||
KF Dukagjini | 0:4 | Feronikeli 74 | |||||||||
Sabah FK | 1:2 | Shamakhi | |||||||||
Zira FC | 0:6 | Qarabag FK | |||||||||
FK Sabail | 0:0 | FK Qabala | |||||||||
Neftchi Baku | 0:0 | Sumgayit | |||||||||
Mons Calpe | 1:2 | Europa FC | |||||||||
FC Olympique | 6:0 | FC College 1975 | |||||||||
Palermo U19 | 1:1 | Sassuolo U19 | |||||||||
Lienden | 0:3 | AFC Amsterdam | |||||||||
Fiorentina U17 | 4:0 | Livorno U17 | |||||||||
Sassuolo U17 | 2:3 | Torino U17 | |||||||||
Lazio U17 | 2:5 | Genoa U17 | |||||||||
Parma U17 | 2:0 | Carpi U17 | |||||||||
Empoli U17 | 0:1 | Cremonese U17 | |||||||||
Juventus U17 | 2:2 | Sampdoria U17 | |||||||||
Hellas U17 | 3:1 | Padova U17 | |||||||||
Atalanta U17 | 2:2 | Chievo U17 | |||||||||
Bologna U17 | 1:0 | Venezia U17 | |||||||||
Brescia U17 | 0:3 | Inter U17 | |||||||||
Milan U17 | 2:1 | Cagliari U17 | |||||||||
SPAL U17 | 2:1 | Udinese U17 | |||||||||
Perugia U17 | 3:1 | Cosenza U17 | |||||||||
Roma U17 | 10:0 | Palermo U17 | |||||||||
Ascoli U17 | 1:0 | Frosinone U17 | |||||||||
Crotone U17 | 1:1 | Napoli U17 | |||||||||
Salernitana U17 | 1:2 | Foggia U17 | |||||||||
PS Beltim | 2:5 | RANS FC | |||||||||
Arema FC | 2:1 | Sriwijaya FC | |||||||||
Persipura | 0:2 | Badak Lampung | |||||||||
Persija Jakarta | 2:1 | Mitra Kukar | |||||||||
PSM Makassar | 5:1 | PSMS | |||||||||
Borneo FC | 1:3 | Persikabo 1973 | |||||||||
Borgosesia | 5:1 | Pro Dronero | |||||||||
Inveruno | 2:0 | Borgaro | |||||||||
Ligorna | 3:2 | Sestri Levante | |||||||||
Caravaggio | 2:1 | Ponte S. Pietro | |||||||||
Darfo Boario | 1:1 | Mantova | |||||||||
Scanzorosciate | 0:0 | Ambrosiana | |||||||||
Sondrio | 0:1 | Como | |||||||||
Virtus Bergamo | 1:0 | Olginatese | |||||||||
Delta PT | 3:3 | Clodiense | |||||||||
Sandonà | 0:1 | Union Feltre | |||||||||
Desenzano | 2:2 | Franciacorta | |||||||||
Agnonese | 0:0 | Isernia | |||||||||
Castelfidardo | 1:3 | Campobasso | |||||||||
Sammaurese | 1:1 | Jesina | |||||||||
Aprilia | 1:0 | Latte Dolce | |||||||||
Latina Calcio | 1:2 | Albalonga | |||||||||
Ostiamare | 0:1 | Lanusei | |||||||||
Vis Artena | 2:1 | Flaminia | |||||||||
Francavilla | 3:1 | Pomigliano | |||||||||
Gelbison | 0:2 | Bitonto | |||||||||
Team Altamura | 0:0 | Savoia | |||||||||
Picerno | 5:0 | Sorrento | |||||||||
Fidelis Andria | 0:0 | Nola | |||||||||
Sarnese | 0:1 | Fasano | |||||||||
Gravina | 1:1 | Gragnano | |||||||||
Castrovillari | 1:1 | Acireale | |||||||||
Gela | 2:2 | Marsala | |||||||||
FC Messina | 1:0 | Turris | |||||||||
Igea Virtus | 1:1 | Locri | |||||||||
Nocerina | 0:1 | ACR Messina | |||||||||
Palmese | 1:3 | Cittanovese | |||||||||
Portici | 0:3 | Bari | |||||||||
Roccella | 1:0 | Rotonda | |||||||||
Troina | 2:0 | Sancataldese | |||||||||
Gzira Utd. | 3:3 | Mosta FC | |||||||||
Hibernians FC | 2:0 | Senglea Ath. | |||||||||
Naxxar Lions FC | 1:3 | Gudja United FC | |||||||||
Santa Lucia FC | 0:0 | Vittoriosa | |||||||||
Sirens FC | 1:0 | Pembroke | |||||||||
Sepahan | 1:1 | Persepolis | |||||||||
Junior FC | 4:1 | Indep. Medellín | |||||||||
Atlanta | 2:0 | Portland | |||||||||
CD Cruz Azul | 1:0 | Monterrey |
|
||||||||
Ch. Brothers | 4:1 | Aizawl FC | |||||||||
Bengaluru FC | 1:1 | Mumbai City | |||||||||