Watford | 2:1 | Leicester |
|
||||||||
Fulham | 1:2 | Chelsea |
|
||||||||
Everton | 0:0 | Liverpool |
|
||||||||
SD Eibar | 1:0 | Celta de Vigo |
|
||||||||
Real Betis | 1:2 | Getafe | |||||||||
Real Sociedad | 0:2 | Atlético Madrid |
|
||||||||
Valencia | 2:0 | Athletic |
|
||||||||
Torino | 3:0 | Chievo Verona | |||||||||
Udinese Calcio | 2:1 | Bologna | |||||||||
Genoa | 0:0 | Frosinone | |||||||||
SPAL | 1:2 | Sampdoria | |||||||||
Atalanta BC | 3:1 | Fiorentina | |||||||||
SSC Napoli | 1:2 | Juventus |
|
||||||||
Guingamp | 0:0 | FC Nantes | |||||||||
LOSC Lille | 1:0 | Dijon | |||||||||
OGC Nice | 1:0 | R. Strasbourg | |||||||||
Olympique Lyon | 5:1 | Toulouse | |||||||||
Marseille | 2:0 | Saint-Étienne | |||||||||
VfB Stuttgart | 5:1 | Hannover 96 |
|
||||||||
VfL Wolfsburg | 1:1 | Werder Bremen |
|
||||||||
St. Vincent | 2:1 | Saint Lucia | |||||||||
Bolivia | 2:2 | Nicaragua | |||||||||
UE Engordany | 5:0 | Lusitanos | |||||||||
FC Santa Coloma | 1:0 | FC Encamp | |||||||||
IC d'Escaldes | 2:1 | Sant Julia | |||||||||
Arm. Bielefeld | 1:0 | Darmstadt 98 |
|
||||||||
FC Ingolstadt | 1:2 | 1.FC Köln |
|
||||||||
Dynamo Dresden | 2:2 | VfL Bochum |
|
||||||||
1860 Munich | 1:2 | Hansa Rostock |
|
||||||||
Carl Zeiss Jena | 0:0 | E. Braunschweig |
|
||||||||
Ufa | 1:2 | Dynamo Moscow | |||||||||
Enisey | 1:1 | Rostov | |||||||||
Spartak Moscow | 1:1 | Krasnodar | |||||||||
Spartak II | 0:1 | Krasnodar II | |||||||||
Austria Vienna | 4:2 | TSV Hartberg |
|
||||||||
Sturm Graz | 0:3 | LASK |
|
||||||||
FC Wacker | 0:1 | SV Mattersburg | |||||||||
VV Goes | 1:2 | Quick DH | |||||||||
USV Hercules | 5:0 | HBS | |||||||||
OFC Oostzaan | 5:0 | Westlandia | |||||||||
FC Hermannstadt | 2:0 | ACSM Poli Iasi | |||||||||
FCV Farul | 1:0 | FC Botosani | |||||||||
CFR Cluj | 1:0 | Sepsi OSK | |||||||||
Y. Malatya U21 | 1:1 | Basaksehir U21 | |||||||||
Erzurum FK U21 | 3:0 | Galatasaray U21 | |||||||||
Konyaspor U21 | 0:1 | Göztepe U21 | |||||||||
Konyaspor | 1:1 | Göztepe | |||||||||
Y. Malatyaspor | 0:2 | Basaksehir |
|
||||||||
Erzurumspor FK | 1:1 | Galatasaray |
|
||||||||
Heerenveen | 4:2 | Willem II | |||||||||
FC Groningen | 3:2 | VVV-Venlo | |||||||||
AZ Alkmaar | 4:2 | Fortuna Sittard | |||||||||
Feyenoord | 4:0 | FC Emmen | |||||||||
FC Basel | 3:1 | FC Thun | |||||||||
FC St. Gallen | 3:0 | Neuchâtel Xamax | |||||||||
FC Zürich | 0:1 | FC Lugano |
|
||||||||
SDO Bussum | 3:2 | Fortuna Worm. | |||||||||
Zorya Lugansk | 3:0 | Vorskla Poltava | |||||||||
Olimpik Donetsk | 0:1 | Arsenal Kyiv | |||||||||
FK Oleksandriya | 1:1 | FK Mariupol | |||||||||
Karpaty | 0:1 | PFK Lviv | |||||||||
PAO U19 | 0:1 | PAOK U19 | |||||||||
OFI Crete FC | 0:0 | AE Larisa | |||||||||
Atromitos | 3:0 | Panionios | |||||||||
APO Levadiakos | 1:1 | PAS Lamia | |||||||||
Panathinaikos | 0:2 | PAOK Salonika | |||||||||
Asteras Tripoli | 3:0 | Panetolikos | |||||||||
AE Sparti | 0:2 | Ap. Larisas | |||||||||
Iraklis | 0:0 | Panachaiki | |||||||||
Aittitos Spaton | 1:0 | Eginiakos | |||||||||
AE Karaiskakis | 1:1 | AOK Kerkyra | |||||||||
Zulte Waregem | 1:3 | KAA Gent |
|
||||||||
KSC Lokeren | 1:2 | RSC Anderlecht |
|
||||||||
Royal Antwerp | 2:1 | KAS Eupen | |||||||||
RUS Rebecq | 2:1 | RE Durbuy | |||||||||
URSL Visé | 6:0 | RUW Ciney | |||||||||
Olym. Charleroi | 1:2 | FC Ans | |||||||||
Solières | 2:2 | Couvin-Mariemb. | |||||||||
Walhain | 2:2 | Francs Borains | |||||||||
Waremme | 0:2 | RRC Hamoir | |||||||||
RE Acren | 2:0 | La Louvière | |||||||||
Union SG | 1:0 | Tubize-Braine | |||||||||
Lommel SK | 1:1 | KV Mechelen | |||||||||
KSV Roeselare | 1:1 | KVC Westerlo | |||||||||
OH Leuven | 2:2 | Beerschot V.A. | |||||||||
Bohemians 1905 | 0:3 | Slavia Prague | |||||||||
Teplice | 3:2 | SFC Opava | |||||||||
Sönderjyske | 3:0 | Randers FC | |||||||||
Vendsyssel FF | 2:2 | Aarhus GF | |||||||||
FC Copenhagen | 2:0 | Vejle BK | |||||||||
Odense BK | 2:0 | Bröndby IF | |||||||||
Rad (Z) U17 | 0:2 | Partizan U17 | |||||||||
Backa | 2:0 | FK Zemun | |||||||||
Inker | 1:3 | Hajduk Split | |||||||||
NK Osijek | 1:1 | Slaven Belupo | |||||||||
Kauklahden | 0:5 | RiPS | |||||||||
Ponnistus | 0:9 | Kaskö IK | |||||||||
HIFK IV | 1:2 | Ruisku | |||||||||
RoPS | 3:2 | KuPS | |||||||||
IFK Mariehamn | 3:0 | Helsinki IFK | |||||||||
FC Inter U19 | 11:0 | JanPa U19 | |||||||||
MP U19 | 4:3 | HJK U19 | |||||||||
Atlantis FC U19 | 1:0 | JäPS U19 | |||||||||
Wisla Kraków | 2:3 | Pogon Szczecin | |||||||||
Lech Poznan | 1:0 | Arka Gdynia | |||||||||
Vitosha | 1:1 | Etar | |||||||||
Ludogorets | 2:0 | Botev Vratsa | |||||||||
Slavia Sofia | 0:3 | Levski Sofia | |||||||||
NK Aluminij | 0:1 | NK Maribor | |||||||||
Rudar Velenje | 1:0 | NK Krsko | |||||||||
ND Gorica | 1:2 | NK Triglav | |||||||||
Titus Petange | 3:0 | Luxembourg City | |||||||||
F91 Dudelange | 1:1 | CS Fola Esch | |||||||||
RFCU Luxembourg | 2:0 | US Hostert | |||||||||
US Rumelange | 3:5 | E. Ettelbrück | |||||||||
Jeunesse Esch | 1:2 | US Mondorf | |||||||||
Slo. Bratislava | 2:0 | Spartak Trnava | |||||||||
Edelw. Arnstedt | 1:4 | Haldensleber SC | |||||||||
Baiersdorfer SV | 0:0 | SpVgg Selbitz | |||||||||
TSV Buch | 6:0 | TSV Sonnefeld | |||||||||
Breuningsweiler | 3:1 | VfL Nagold | |||||||||
OT Bremen | 3:0 | SG Findorff | |||||||||
SV Grohn | 2:5 | SC Vahr-Blockd. | |||||||||
DJK Blumenthal | 3:5 | Union 60 Bremen | |||||||||
Teistungen | 1:1 | FC Fahner Höhe | |||||||||
VfB Bach | 0:1 | Tegernheim | |||||||||
Sandhausen II | 1:3 | Mutschelbach | |||||||||
TSV Wieblingen | 1:0 | TuS Bilfingen | |||||||||
F. Heddesheim | 3:1 | 1.FC Bruchsal | |||||||||
Teutonia Uelzen | 1:2 | MTV TB Lbg. | |||||||||
Drocht./A. II | 0:0 | TSV Gellersen | |||||||||
Güldenst. Stade | 3:1 | TV Meckelfeld | |||||||||
E. Lüneburg | 3:1 | FC Verden 04 | |||||||||
MTVE Celle | 1:1 | BW Bornreihe | |||||||||
SC Melle 03 | 3:1 | Vorw. Nordhorn | |||||||||
TSV Wallenhorst | 0:1 | H. Friesoythe | |||||||||
GW Mühlen | 3:2 | Bad Rothenfelde | |||||||||
BV Essen | 1:1 | Holthausen/B. | |||||||||
GW Firrel | 3:1 | FC Schüttorf 09 | |||||||||
Germ. Mittweida | 2:1 | Pirna-Copitz | |||||||||
SV Olbernhau | 4:00 PM | Markranstädt | |||||||||
Barockstadt II | 1:1 | SV 07 Eschwege | |||||||||
Eichenzell | 1:5 | Weidenhausen | |||||||||
Sandershausen | 2:2 | SC Willingen | |||||||||
Eintr. Baunatal | 3:9 | SV Kaufungen 07 | |||||||||
FSV Dörnberg | 0:1 | CSC 03 Kassel | |||||||||
Scherpenberg | 1:2 | Burgaltendorf | |||||||||
GSV Moers | 2:1 | Königshardt | |||||||||
River Plate | 4:2 | Newell's |
|
||||||||
Patronato | 1:0 | Huracán | |||||||||
CA Talleres | 2:0 | Colon | |||||||||
Racing Club | 1:0 | Estudiantes LP |
|
||||||||
Olimpo | 3:1 | Santamarina | |||||||||
Guillermo Brown | 1:0 | Instituto AC | |||||||||
Nueva Chicago | 4:1 | CA Temperley | |||||||||
Ferro | 2:0 | Mitre (SdE) | |||||||||
Platense | 0:0 | Villa Dálmine | |||||||||
Colorado | 3:3 | Portland | |||||||||
Houston | 1:1 | Salt Lake | |||||||||
Vancouver | 2:3 | Minnesota | |||||||||
Los Angeles | 2:1 | Chicago | |||||||||
San Jose | 1:2 | Montréal | |||||||||
Seattle | 4:1 | Cincinnati | |||||||||
CD Cruz Azul | 2:1 | Necaxa | |||||||||
León | 3:0 | Santos Laguna | |||||||||
Tigres UANL | 3:0 | Pachuca | |||||||||
Chivas | 0:2 | Monterrey |
|
||||||||
Toluca | 3:1 | Tiburones Rojos | |||||||||
Lobos BUAP | 2:1 | UNAM Pumas |
|
||||||||
Sonsonate | 1:2 | Chalatenango | |||||||||
FAS | 0:3 | ADI Metapán | |||||||||
Alianza FC | 5:0 | L.A. Firpo | |||||||||
CD Audaz | 3:0 | Santa Tecla | |||||||||
CD Águila | 4:1 | Pasaquina | |||||||||
Limeño | 2:0 | Jocoro | |||||||||
Boyacá Chicó | 0:0 | Bogotá FC | |||||||||
Tigres FC | 2:1 | Orsomarso SC | |||||||||
Atlético FC | 0:1 | Real Santander | |||||||||
Llaneros FC | 3:2 | Inter Palmira | |||||||||
CD La Equidad | 2:1 | Cúcuta Dep. | |||||||||
Indep. Santa Fe | 2:2 | Rionegro Águila | |||||||||
Union Magdalena | 1:0 | Deportivo Pasto | |||||||||
Deportivo Cali | 1:1 | Millonarios |
|
||||||||
Mito HollyHock | 3:0 | Tochigi SC | |||||||||
JEF Utd. Chiba | 1:4 | Albirex Niigata | |||||||||
Yokohama FC | 0:2 | Monte. Yamagata | |||||||||
Tokushima Vort. | 1:0 | FC Gifu | |||||||||
Fagiano Okayama | 2:1 | Zweig. Kanazawa | |||||||||
Ehime FC | 1:0 | Tokyo Verdy | |||||||||
Celaya | 1:1 | Potros UAEM | |||||||||
San Luis | 0:0 | Cimarrones | |||||||||
Venados FC | 0:1 | Correcaminos | |||||||||
Dorados Sinaloa | 4:0 | Oaxaca | |||||||||
Tampico Madero | 1:1 | Atlante | |||||||||
Leones Negros | 4:0 | Zacatepec | |||||||||
San Luis | 0:1 | Ñublense | |||||||||
Copiapó | 1:3 | Melipilla | |||||||||
Cobreloa | 2:2 | Rangers Talca | |||||||||
Valdivia | 0:2 | La Serena | |||||||||
Melbourne City | 2:2 | Perth Glory | |||||||||
Sarajevo U17 | 2:0 | Tuzla City U17 | |||||||||
Sloboda T U17 | 5:1 | Celik U17 | |||||||||
Zvijezda 09 U17 | 5:0 | Krupa U17 | |||||||||
Zr. Mostar U19 | 3:1 | FK Krupa U19 | |||||||||
V. Mostar U19 | 3:1 | Bijeljina U19 | |||||||||
Sarajevo U19 | 2:0 | Banja Luka U19 | |||||||||
Sloboda T U19 | 2:3 | Travnik U19 | |||||||||
FC Kamza | 1:1 | KF Laçi | |||||||||
Flamurtari FC | 1:1 | KS Kastrioti | |||||||||
Zrinjski Mostar | 0:0 | Radnik Bijelj. | |||||||||
GOSK Gabela | 0:0 | Sloboda Tuzla | |||||||||
Zeljeznicar | 2:1 | Mladost Kakanj | |||||||||
Atl. Venezuela | 0:0 | Deportivo Lara | |||||||||
Estudiantes | 3:2 | Llaneros EF | |||||||||
Mineros | 1:0 | Táchira | |||||||||
Zulia FC | 0:2 | Metropolitanos | |||||||||
Estudiantes | 1:1 | Puerto Cabello | |||||||||
Monagas SC | 0:1 | Aragua FC | |||||||||
FK Olimpik | 2:0 | NK Vitez | |||||||||
Suduva | 2:1 | Riteriai | |||||||||
Zalgiris | 5:1 | Palanga | |||||||||
JS Kairouan | 1:2 | US Monastir | |||||||||
AS Gabès | 1:1 | US Tataouine | |||||||||
Entag El Harby | 1:3 | El Makasa | |||||||||
Gaish | 0:1 | El Masry | |||||||||
Enppi SC | 1:2 | Wadi Degla | |||||||||
CR Al Hoceima | 2:3 | Ittihad Tanger | |||||||||
FAR Rabat | 3:4 | Berrechid | |||||||||
MC Oran | 1:1 | CR Belouizdad | |||||||||
FC Seoul | 2:0 | Pohang Steelers | |||||||||
FC Shevardeni | 0:1 | Tskhinvali | |||||||||
FC Telavi | 4:0 | Guria | |||||||||
Dinamo Tbilisi | 2:0 | Chikhura | |||||||||
FC Dila | 0:1 | WIT Georgia | |||||||||
Ansan Greeners | 1:2 | Daejeon Hana C. | |||||||||
Seoul E-Land | 0:2 | Gwangju FC | |||||||||
RB Bragantino | 0:2 | São Paulo |
|
||||||||
A. Klagenfurt | 5:0 | Blau Weiss Linz |
|
||||||||
Aberdeen FC | 1:1 | Rangers | |||||||||
Dundee United | 1:2 | Inverness CT | |||||||||
Cerro Porteño | 2:0 | Luqueño | |||||||||
CD Capiatá | 1:0 | Nacional | |||||||||
Danubio FC | 1:0 | CA Cerro | |||||||||
Boston River | 2:0 | River Plate | |||||||||
Rampla Jrs | 0:2 | Defensor SC | |||||||||
Peñarol | 4:1 | Juventud | |||||||||
Keflavík | 3:4 | Breidablik | |||||||||
Pafos FC | 0:3 | Alki Oroklini | |||||||||
Levadia U17 | 1:1 | Harju JK U17 | |||||||||
TJK Legion U17 | 6:0 | Ida-Virumaa U17 | |||||||||
FC Nomme U17 | 10:1 | Tabasalu U17 | |||||||||
Kalju FC | 3:2 | FCI Levadia | |||||||||
Hawke’s Bay | 2:2 | Tasman United | |||||||||
Sport Boys | 0:3 | Sport. Cristal | |||||||||
Alianza UDH | 1:0 | Ayacucho FC | |||||||||
Alianza Lima | 3:1 | César Vallejo | |||||||||
Evo United | 1:4 | FC Chanthabouly | |||||||||
Naga UKS FC | 2:1 | KSR Sains | |||||||||
Penjara FC | 6:3 | MOFAH | |||||||||
Tun Razak City | 3:1 | SAMB FC | |||||||||
Yadanarbon FC | 0:2 | Hantharwady Utd | |||||||||
Rakhine United | 0:1 | Yangon United | |||||||||
GFA FC | 0:3 | Shan United | |||||||||
Trat FC | 2:2 | Chainat FC | |||||||||
Swat Cat | 1:2 | Chiangrai Utd. | |||||||||
Port FC | 1:0 | Ratchaburi FC | |||||||||
Kasetsart FC | 1:1 | Udon Thani FC | |||||||||
Chiangmai Utd. | 2:3 | BG Pathum Utd. | |||||||||
Customs Utd. | 1:2 | Sisaket FC | |||||||||
Ubon United | 4:2 | Navy FC | |||||||||
Melaka | 2:0 | Kuala Lumpur | |||||||||
Hougang Utd. | 1:5 | Tampines Rovers | |||||||||
LC Sailors | 0:1 | DPMM FC | |||||||||
Perugia | 3:1 | Salernitana | |||||||||
Pescara | 2:0 | Spezia Calcio | |||||||||
Hellas Verona | 1:0 | Venezia | |||||||||
Sicula Leonzio | 1:1 | Paganese | |||||||||
Catania | 1:1 | Potenza | |||||||||
Cavese | 2:0 | Siracusa | |||||||||
Matera | 0:3 | Trapani | |||||||||
V. Francavilla | 1:1 | Vibonese | |||||||||
Rieti | 1:0 | Viterbese | |||||||||
Bisceglie | 1:0 | Catanzaro | |||||||||
Casertana | 0:0 | Juve Stabia | |||||||||
U. de Chile | 3:0 | Huachipato | |||||||||
Coquimbo Unido | 4:0 | CD Everton | |||||||||
Curicó Unido | 3:4 | Colo-Colo | |||||||||
RCD Mallorca | 1:1 | Elche CF | |||||||||
CD Numancia | 1:2 | Sporting Gijón | |||||||||
Reus Deportiu | 0:1 | CD Tenerife | |||||||||
R. Majadahonda | 0:3 | Granada CF | |||||||||
Real Oviedo | 1:1 | CD Lugo | |||||||||
UD Las Palmas | 1:1 | Extremadura | |||||||||
Real Zaragoza | 1:2 | UD Almería | |||||||||
LOSC Lille U19 | 2:2 | Boulogne U19 | |||||||||
AS Fabrègues | 0:2 | St. Beaucairois | |||||||||
Toulouse B | 1:1 | Olympique Alès | |||||||||
Rodez AF B | 0:0 | AS Muret | |||||||||
US Chantilly | 1:1 | Le Touquet ACF | |||||||||
Amiens SC B | 1:0 | Maubeuge | |||||||||
Paris FC | 2:0 | Lens | |||||||||
FC Versailles | 2:1 | CS Meaux | |||||||||
OFC Les Mureaux | 1:0 | CS Brétigny | |||||||||
CO Les Ulis | 0:2 | Paris FC B | |||||||||
FC Mulhouse | 2:2 | Amnéville | |||||||||
R. Strasbourg B | 1:0 | ASC Biesheim | |||||||||
FCA Troyes | 2:2 | Sarreguemines | |||||||||
Petrolul | 1:1 | Metaloglobus | |||||||||
SC Covilhã | 2:0 | Benfica B | |||||||||
Cova Piedade | 1:0 | Farense | |||||||||
Leixões | 0:2 | Académico Viseu | |||||||||
FC Porto B | 1:1 | Famalicão | |||||||||
Varzim | 0:0 | Estoril Praia | |||||||||
Chaves | 0:0 | Santa Clara | |||||||||
B SAD | 4:0 | Feirense | |||||||||
Rio Ave | 1:2 | SC Braga |
|
||||||||
Sporting CP | 3:1 | Portimonense | |||||||||
Altinordu | 2:2 | Hatayspor | |||||||||
Ümraniyespor | 3:0 | Karabükspor | |||||||||
Boluspor | 2:1 | Istanbulspor | |||||||||
Afyonspor | 0:0 | Genclerbirligi |
|
||||||||
FC Chiasso | 2:2 | SC Kriens | |||||||||
FC Winterthur | 1:1 | Lausanne-Sport |
|
||||||||
Viktoria Zizkov | 4:1 | 1.SK Prostejov | |||||||||
Hradec Kralove | 2:0 | Banik Sokolov | |||||||||
Vlasim | 0:1 | C. Budejovice | |||||||||
Varnsdorf | 0:0 | Pardubice | |||||||||
Vikt. Plzen B | 2:1 | Jablonec B | |||||||||
Olomouc B | 3:0 | Banik Ostrava B | |||||||||
Karvina B | 5:0 | Jihlava B | |||||||||
Fremad Amager | 0:2 | Nyköbing FC | |||||||||
Hvidovre | 0:1 | Lyngby BK | |||||||||
Naestved BK | 1:0 | Viborg FF | |||||||||
HB Köge | 3:3 | FC Fredericia | |||||||||
Thisted FC | 1:3 | FC Helsingör | |||||||||
Silkeborg IF | 3:1 | FC Roskilde | |||||||||
HN FC | 1:1 | DL Pro | |||||||||
Jiangsu FC | 3:2 | TJ Jinmen Tiger | |||||||||
Hajduk Split II | 0:2 | NK Dugopolje | |||||||||
Din. Zagreb II | 0:0 | NK Sesvete | |||||||||
Wigry Suwalki | 2:0 | GKS Katowice | |||||||||
Östersund | 3:0 | Sirius | |||||||||
Halmstads BK | 1:1 | Karlstad BK | |||||||||
Djurgården | 3:2 | Elfsborg | |||||||||
IK Frej Täby | 7:0 | Hässleholms IF | |||||||||
Örebro SK | 3:3 | IFK Göteborg | |||||||||
GAIS | 4:3 | Nyköpings BIS | |||||||||
Kairat Almaty | 0:2 | FC Astana | |||||||||
FK Berane | 0:1 | Otrant-Olympic | |||||||||
Kom Podgorica | 0:0 | Jedinstvo | |||||||||
FK Jezero | 1:4 | FK Podgorica | |||||||||
OSK Igalo | 0:1 | FK Bokelj | |||||||||
Man City U21 | 1:0 | Leicester U21 | |||||||||
Hapoel Raanana | 1:0 | Hapoel Hadera | |||||||||
Hapoel Tel Aviv | 6:0 | M. Petah Tikva | |||||||||
Gryf Wejherowo | 1:2 | Widzew Lodz | |||||||||
Gornik Leczna | 1:0 | Resovia Rzeszow | |||||||||
1461 Trabzon | 1:0 | Batman Petrol | |||||||||
Real Unión | 0:0 | CD Mirandés | |||||||||
CD Tudelano | 2:1 | UD Logroñés | |||||||||
CD Vitoria | 3:1 | SD Leioa | |||||||||
Gimnástica | 2:1 | Oviedo Vetusta | |||||||||
UP Langreo | 2:1 | Racing | |||||||||
Barakaldo CF | 1:0 | SCD Durango | |||||||||
Calahorra | 1:1 | Arenas Club | |||||||||
Pazarspor | 1:0 | Adiyaman FK | |||||||||
Nuremberg II | 3:1 | FC Pipinsried | |||||||||
Hertha BSC II | 2:1 | Bischofswerda | |||||||||
FCO Neugersdorf | 2:2 | Viktoria Berlin |
|
||||||||
Chemnitzer FC | 2:0 | G. Halberstadt | |||||||||
LSK Hansa | 1:0 | Holst. Kiel II | |||||||||
VfB Oldenburg | 0:1 | BSV Rehden | |||||||||
Lupo-Martini | 0:1 | Hannover 96 II | |||||||||
TSV Havelse | 1:2 | Wolfsburg II | |||||||||
AC Bellinzona | 3:0 | FC Münsingen | |||||||||
FC Echallens | 1:3 | BSC YB U21 | |||||||||
FC Biel-Bienne | 2:0 | FC Langenthal | |||||||||
GC Zürich U21 | 1:2 | FC Solothurn | |||||||||
FC Linth 04 | 3:5 | FC Tuggen | |||||||||
Antigua GFC | 3:0 | Naranjeros | |||||||||
Guastatoya | 1:1 | Cobán Imperial | |||||||||
Humble Lions | 0:1 | Mount Pleasant | |||||||||
Reno FC | 1:2 | Montego Bay Utd | |||||||||
UWI FC | 0:1 | Portmore United | |||||||||
Cavalier FC | 1:1 | Dunbeholden FC | |||||||||
Santos FC | 4:2 | Limón FC | |||||||||
Guadalupe FC | 1:2 | AD San Carlos | |||||||||
AD Carmelita | 0:1 | Saprissa | |||||||||
Pérez Zeledón | 0:0 | Cartaginés | |||||||||
Juticalpa | 2:2 | Honduras Progr. | |||||||||
Marathón | 2:1 | Real de Minas | |||||||||
CDS Vida | 0:1 | FC Motagua | |||||||||
Platense FC | 4:0 | Real España | |||||||||
Wedeler TSV | 1:1 | Meiendorfer SV | |||||||||
SV Rugenbergen | 0:2 | TuS Dassendorf | |||||||||
SV Curslack-N. | 2:1 | HEBC Hamburg | |||||||||
TSV Buchholz 08 | 4:3 | SC Condor | |||||||||
Barmbek-U. | 1:1 | Niendorfer TSV | |||||||||
TSV Sasel | 1:2 | Teutonia 05 | |||||||||
Hammer SpVg | 1:2 | FC Gütersloh | |||||||||
H. Zehlendorf | 1:1 | Greifswalder FC | |||||||||
CFC Hertha 06 | 1:2 | BW Berlin | |||||||||
SC Staaken | 0:3 | FC Strausberg | |||||||||
Inter Leipzig | 1:0 | Ludwigsfelde | |||||||||
Chemie Leipzig | 2:1 | Nordhausen II | |||||||||
ESC Geestemünde | 4:1 | Schwachhausen | |||||||||
BSC Hastedt | 1:0 | W. Bremen III | |||||||||
Leher TS | 4:0 | KSV Vatan Sport | |||||||||
TSV Lägerdorf | 0:2 | SV Todesfelde | |||||||||
SV Eichede | 0:1 | Heider SV | |||||||||
VfR Neumünster | 1:1 | TSV Bordesholm | |||||||||
SV Frisia 03 | 0:1 | TSB Flensburg | |||||||||
Heeslinger SC | 1:1 | Wolfenbüttel | |||||||||
VfV Hildesheim | 0:0 | Eintr. Northeim | |||||||||
BV Cloppenburg | 0:5 | Arm. Hannover | |||||||||
Spelle-Venhaus | 1:2 | HSC Hannover | |||||||||
Fajr Sepasi | 2:0 | Malavan | |||||||||
Gol Gohar | 1:1 | Qashqai Shiraz | |||||||||
Mes Kerman | 2:0 | Arvand Kh | |||||||||
Golreyhan FC | 1:1 | Mes Rafsanjan | |||||||||
Sh Tabriz | 2:2 | Havadar SC | |||||||||
Shahin Bushehr | 1:0 | Khooneh | |||||||||
Sh. Mahshahr | 1:0 | Navad Urmia FC | |||||||||
Slovan HAC | 0:3 | Wiener Viktoria | |||||||||
Wienerberg | 2:3 | 1210 Wien | |||||||||
Heidenheim U19 | 1:1 | Hoffenheim U19 | |||||||||
Holst. Kiel U17 | 0:1 | Wolfsburg U17 | |||||||||
D. Dresden U17 | 1:2 | St. Pauli U17 | |||||||||
SC Borgfeld U17 | 1:2 | TeBe Berlin U17 | |||||||||
Hamburg U17 | 1:1 | Hannover 96 U17 | |||||||||
VfL Bochum U17 | 0:2 | B. Dortmund U17 | |||||||||
Unterrath U17 | 0:0 | M'gladbach U17 | |||||||||
Leverkusen U17 | 0:0 | Düsseldorf U17 | |||||||||
Schalke 04 U17 | 4:1 | Bielefeld U17 | |||||||||
Pr. Münster U17 | 0:0 | Duisburg U17 | |||||||||
U'haching U17 | 2:4 | Mainz 05 U17 | |||||||||
Karlsruhe U17 | 2:2 | FC Augsburg U17 | |||||||||
Nejmeh SC | 3:1 | Shabab Baalbeck | |||||||||
Virtus | 2:3 | Cailungo | |||||||||
Juvenes-Dogana | 0:0 | Tre Penne | |||||||||
Faetano | 1:1 | Cosmos | |||||||||
CS Emelec | 1:0 | Técnico U. | |||||||||
Mushuc Runa SC | 0:1 | CD El Nacional | |||||||||
Independiente | 3:0 | Barcelona SC | |||||||||
Eastern Dist. | 1:3 | HKFC | |||||||||
Happy Valley | 7:0 | Wong Tai Sin | |||||||||
Leaper | 3:0 | Double Flower | |||||||||
Central Western | 2:2 | Wing Yee | |||||||||
Rangers | 6:1 | RCFC | |||||||||
Citizen | 1:0 | Shatin | |||||||||
Kowloon City | 0:5 | North District | |||||||||
Lucky Mile | 3:0 | Fu Moon | |||||||||
Lee Man | 3:2 | Kitchee | |||||||||
Binh Duong FC | 3:1 | Da Nang FC | |||||||||
Zira FC | 1:1 | FK Qabala | |||||||||
Shamakhi | 0:1 | Qarabag FK | |||||||||
Gibraltar Utd. | 4:1 | Lions Gibraltar | |||||||||
FC Olympique | 1:2 | Bruno's Magpies | |||||||||
FC Noah | 1:1 | FC Urartu | |||||||||
Shirak Gyumri | 0:0 | Lori Vanadzor | |||||||||
HB Tórshavn | 1:0 | B36 Tórshavn | |||||||||
Gombe United | 2:2 | Akwa United | |||||||||
Bendel Ins. | 0:0 | Enyimba Aba | |||||||||
Remo Stars FC | 2:1 | Wikki Tourists | |||||||||
Kada City | 2:1 | Desert Stars | |||||||||
TSV Gilching-A. | 1:3 | FC Kempten | |||||||||
Sampdoria U19 | 1:2 | Napoli U19 | |||||||||
Spezia U17 | 1:3 | Empoli U17 | |||||||||
Cremonese U17 | 0:2 | Genoa U17 | |||||||||
Sampdoria U17 | 3:3 | Lazio U17 | |||||||||
Juventus U17 | 3:2 | Parma U17 | |||||||||
Milan U17 | 1:3 | Atalanta U17 | |||||||||
Cagliari U17 | 2:2 | Bologna U17 | |||||||||
Udinese U17 | 1:0 | Brescia U17 | |||||||||
Chievo U17 | 2:2 | Inter U17 | |||||||||
Padova U17 | 0:1 | Venezia U17 | |||||||||
Cosenza U17 | 2:1 | Crotone U17 | |||||||||
Roma U17 | 8:1 | Ascoli U17 | |||||||||
Pescara U17 | 4:2 | Lecce U17 | |||||||||
Frosinone U17 | 0:2 | Napoli U17 | |||||||||
Palermo U17 | 2:0 | Salernitana U17 | |||||||||
Bhayangkara FC | 4:2 | Semen Padang | |||||||||
Bali United | 3:0 | Mitra Kukar | |||||||||
Arconatese | 0:1 | Borgaro | |||||||||
Bra | 1:3 | Chieri | |||||||||
Ligorna | 2:1 | Caratese | |||||||||
Casale | 1:1 | Lavagnese | |||||||||
Inveruno | 2:0 | Savona | |||||||||
Milano City | 1:1 | Sanremese | |||||||||
Lecco | 2:0 | Pro Dronero | |||||||||
Sestri Levante | 2:0 | Stresa Vergante | |||||||||
Sileks | 0:0 | Renova | |||||||||
Pobeda Prilep | 0:1 | Rabotnicki | |||||||||
Brera Strumica | 0:2 | FC Shkupi | |||||||||
Shkendija | 3:0 | Belasica | |||||||||
Vardar | 3:1 | Makedonija | |||||||||
FC Messina | 1:3 | Bari | |||||||||
Igea Virtus | 0:1 | Troina | |||||||||
Locri | 1:4 | Marsala | |||||||||
Palmese | 1:0 | Sancataldese | |||||||||
Portici | 1:0 | Rotonda | |||||||||
Gela | 0:1 | ACR Messina | |||||||||
Nocerina | 2:0 | Roccella | |||||||||
Qrendi FC | 0:1 | Mqabba FC | |||||||||
Suva FA | 4:3 | Nadi FA | |||||||||
Nasinu FC | 1:4 | Lautoka FC | |||||||||
Toluca U20 | 2:0 | Veracruz U20 | |||||||||
Lobos U20 | 2:1 | UNAM Pumas U20 | |||||||||
Chippa United | 0:1 | SuperSport Utd. | |||||||||
Baroka FC | 1:3 | Polokwane City | |||||||||
TuS Berne | 0:6 | VfL Lohbrügge | |||||||||
SV Bergstedt | 0:2 | V/W Billstedt | |||||||||
TRAU FC | 2:0 | Jamshedpur II | |||||||||
South United FC | 1:0 | Fateh Hyderabad | |||||||||
Minerva Academy | 0:1 | East Bengal FC | |||||||||
Gokulam FC | 2:1 | NEROCA FC | |||||||||
USC Paloma | 2:0 | Eintr. Lokstedt | |||||||||
SCALA | 1:2 | FC Türkiye | |||||||||
Nikola Tesla | 0:4 | SC Sternschanze | |||||||||
SC Nienstedten | 1:1 | SSV Rantzau | |||||||||
Union Tornesch | 5:3 | Niendorf II | |||||||||
ATK | 2:1 | Odisha FC | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club
Match