Arsenal | 2:0 | Newcastle |
|
||||||||
Saint-Étienne | 2:1 | Nîmes Olympique | |||||||||
Greece U16 | 2:1 | Colombia U16 | |||||||||
Poland U16 | 0:2 | Turkey U16 | |||||||||
Erzgebirge Aue | 1:3 | Dynamo Dresden |
|
||||||||
VfL Osnabrück | 1:0 | SF Lotte | |||||||||
Sepsi OSK | 0:0 | FCV Farul | |||||||||
FC Botosani | 1:2 | D. Calarasi | |||||||||
Apollon Smyrnis | 1:3 | Panathinaikos | |||||||||
SE Reserves | 2:3 | EFB Reserves | |||||||||
ACH Reserves | 0:2 | FCH Reserves | |||||||||
LBK Reserves | 3:1 | BIF Reserves | |||||||||
Hobro Reserves | 3:2 | Viborg FF Res. | |||||||||
SIF Reserves | 2:1 | RFC Reserves | |||||||||
Aarhus GF | 2:2 | Vejle BK | |||||||||
CSKA 1948 | 1:0 | Litex Lovech | |||||||||
Botev Vratsa | 3:0 | Vitosha | |||||||||
Atl. Rafaela | 0:1 | Mitre (SdE) | |||||||||
Brown (Adrogué) | 0:3 | Sarmiento Junin | |||||||||
Lobos BUAP | 0:4 | Puebla FC | |||||||||
Orlando | 1:2 | D.C. United | |||||||||
Los Angeles | 2:1 | Portland | |||||||||
Santa Tecla | 1:1 | L.A. Firpo | |||||||||
Deportivo Cali | 2:0 | Cúcuta Dep. | |||||||||
Millonarios | 3:2 | Indep. Medellín | |||||||||
Envigado | 0:0 | Indep. Santa Fe | |||||||||
Club Blooming | 2:1 | Club Destroyers | |||||||||
Al-Fayha | 0:2 | Al-Ahli | |||||||||
Tampico Madero | 2:3 | Dorados Sinaloa | |||||||||
Wydad AC | 6:1 | CR Al Hoceima | |||||||||
RS Berkane | 1:1 | O. Khouribga | |||||||||
Gaish | 3:0 | Harras Hodoud | |||||||||
Petrojet | 0:2 | Pyramids FC | |||||||||
DRB Tadjenanet | 2:1 | JS Kabylie | |||||||||
MO Béjaïa | 1:0 | USM Bel Abbès | |||||||||
JS Saoura | 4:1 | AS Aïn M'lila | |||||||||
Esperance | 2:1 | CA Bizertin | |||||||||
Al-Ahed | 4:2 | Al-Suwaiq | |||||||||
Al-Jaish SC | 1:0 | Al-Wehdat SC | |||||||||
Qadsia SC | 1:2 | Malkiya Club | |||||||||
Curzon Ashton | 1:3 | Blyth Spartans | |||||||||
Luqueño | 3:1 | River Plate | |||||||||
Anorthosis | 3:0 | Alki Oroklini | |||||||||
FCI Levadia U21 | 4:1 | JK Welco | |||||||||
Nomme United | 4:0 | JK Volta | |||||||||
César Vallejo | 1:0 | AD Cantolao | |||||||||
Bohemians | 2:1 | Cabinteely | |||||||||
Bray Wanderers | 4:2 on pens | Shamrock Rovers | |||||||||
Finn Harps | 2:1 AET | Sligo Rovers | |||||||||
St. Pat's | 1:2 | Dundalk FC | |||||||||
Waterford FC | 2:1 | Galway United | |||||||||
Cork City | 4:1 | Cobh Ramblers | |||||||||
Al-Ettifaq | 2:3 AET | Al-Hilal | |||||||||
Al-Ittihad | 4:3 | Al-Batin | |||||||||
Al-Nassr | 4:0 | Al-Jeel | |||||||||
Novara | 1:2 | Virtus Entella | |||||||||
Huachipato | 0:0 | Coquimbo Unido | |||||||||
Real Zaragoza | 3:0 | Gimnàstic | |||||||||
Lens | 0:0 | Le Havre AC | |||||||||
Krasnodar 3 | 3:0 | Chernomorets N. | |||||||||
Feirense | 0:1 | Vitória Setúbal | |||||||||
Teplice B | 0:7 | Slavia Prague B | |||||||||
Jihlava B | 7:0 | Trinec B | |||||||||
Zlin B | 6:1 | Karvina B | |||||||||
Sl. Liberec B | 3:2 | Hr. Kralove B | |||||||||
Bohemians B | 3:1 | Ml. Boleslav B | |||||||||
Sparta Prague B | 2:1 | Vikt. Plzen B | |||||||||
Olomouc B | 1:0 | FCZ Brno B | |||||||||
Viagem Usti n/L | 0:1 | C. Budejovice | |||||||||
Stabæk | 1:1 | Lillestrøm | |||||||||
FK Indjija | 1:1 | Javor-Matis | |||||||||
Elfsborg | 1:1 | Hammarby | |||||||||
Malmö FF | 1:1 | Häcken | |||||||||
Djurgården | 2:2 | GIF Sundsvall | |||||||||
Brage | 2:0 | IK Frej Täby | |||||||||
H. Ashkelon | 2:1 | Ramat haSharon | |||||||||
Hapoel Haifa | 0:0 | Hapoel Tel Aviv | |||||||||
1.FC Köln II | 2:0 | B. Dortmund II |
|
||||||||
Platense FC | 1:2 | CD Olimpia | |||||||||
FC Motagua | 3:0 | Lobos UPNFM | |||||||||
Potros del Este | 1:1 | San Francisco | |||||||||
Independiente | 0:2 | Árabe Unido | |||||||||
Belize U17 | 1:1 | Dominica U17 | |||||||||
Técnico U. | 2:1 | Fuerza Amarilla | |||||||||
FK Qabala | 0:0 | Sabah FK | |||||||||
Sumgayit | 0:6 | Qarabag FK | |||||||||
Bruno's Magpies | 13:0 | FC Hound Dogs | |||||||||
FC Noah | 2:0 | Gandzasar | |||||||||
Alashkert II | 1:1 | Urartu II | |||||||||
Banants III | 0:5 | FC Yerevan | |||||||||
Lokomotiv | 0:1 | Pyunik II | |||||||||
Shirak II | 0:0 | FC Sevan | |||||||||
Gandzasar II | 1:1 | Ararat II | |||||||||
Ararat-Arm. II | 3:0 | Erebuni Erewan | |||||||||
Juventus U19 | 1:1 | Sassuolo U19 | |||||||||
Serbia U17 | 1:2 | Sweden U17 | |||||||||
France U17 | 3:0 | Slovakia U17 | |||||||||
Bosnia U17 | 1:2 | Norway U17 | |||||||||
Hungary U17 | 2:4 | Belgium U17 | |||||||||
Orlando Pirates | 0:0 | Sundowns | |||||||||
ATK | 3:1 | Real Kashmir | |||||||||
Man City U18 | 4:2 | West Brom U18 | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club
Match