Everton | 1:0 | Arsenal |
|
||||||||
Paris SG | 2:2 | R. Strasbourg | |||||||||
Stade Reims | 1:1 | LOSC Lille |
|
||||||||
OGC Nice | 1:0 | Montpellier | |||||||||
Toulouse | 1:0 | FC Nantes | |||||||||
Inter | 0:0 | Atalanta BC | |||||||||
SSC Napoli | 1:1 | Genoa | |||||||||
Lazio | 2:2 | Sassuolo | |||||||||
Fiorentina | 0:1 | Frosinone | |||||||||
Udinese Calcio | 3:2 | FC Empoli | |||||||||
Cagliari Calcio | 2:1 | SPAL | |||||||||
Celta de Vigo | 3:1 | Real Sociedad |
|
||||||||
Real Betis | 2:1 | Villarreal |
|
||||||||
Getafe | 1:0 | Athletic |
|
||||||||
Real Valladolid | 0:2 | Sevilla FC |
|
||||||||
Alavés | 1:1 | CD Leganés | |||||||||
Levante | 2:2 | SD Huesca | |||||||||
Watford | 3:2 AET | Wolves |
|
||||||||
Feirense | 1:4 | Benfica |
|
||||||||
Sporting CP | 3:0 | Rio Ave | |||||||||
Vitória Setúbal | 1:0 | Marítimo | |||||||||
Vitesse | 3:3 | PSV Eindhoven |
|
||||||||
VVV-Venlo | 0:3 | Feyenoord |
|
||||||||
FC Emmen | 2:0 | Heerenveen | |||||||||
PEC Zwolle | 5:0 | Fortuna Sittard | |||||||||
Bor. M'gladbach | 1:1 | Werder Bremen |
|
||||||||
FC Augsburg | 0:4 | TSG Hoffenheim |
|
||||||||
LASK | 0:2 | RB Salzburg |
|
||||||||
Austria Vienna | 0:1 | Sturm Graz |
|
||||||||
SKN St. Pölten | 1:3 | Wolfsberger AC |
|
||||||||
Loko Moscow | 1:1 | Zenit S-Pb | |||||||||
Ufa | 1:0 | Rostov | |||||||||
Rubin Kazan | 0:0 | Arsenal Tula | |||||||||
Ural | 3:2 | Enisey | |||||||||
Ankaragücü | 1:1 | Fenerbahce |
|
||||||||
Basaksehir | 2:0 | Konyaspor | |||||||||
Kasimpasa | 2:1 | Erzurumspor FK | |||||||||
Göztepe | 0:1 | Akhisarspor | |||||||||
RSC Anderlecht | 1:2 | Royal Antwerp |
|
||||||||
Shakhtar D. | 5:4 on pens | Dynamo Kyiv | |||||||||
SK Dnipro-1 | 2:0 | Vorskla Poltava | |||||||||
PFK Lviv | 0:1 | Zorya Lugansk | |||||||||
Ingulets | 6:5 on pens | Karpaty | |||||||||
Toluca | 5:1 | Monterrey |
|
||||||||
Club Tijuana | 3:2 | América |
|
||||||||
Tigres UANL | 2:0 | UNAM Pumas |
|
||||||||
CD Cruz Azul | 3:0 | Querétaro FC | |||||||||
León | 2:1 | Necaxa | |||||||||
Chivas | 0:1 | Lobos BUAP | |||||||||
Heidenheim | 0:2 | 1.FC Köln |
|
||||||||
Dynamo Dresden | 0:0 | Union Berlin |
|
||||||||
Greuther Fürth | 2:1 | Darmstadt 98 |
|
||||||||
Panetolikos | 0:5 | Olympiacos | |||||||||
PAOK Salonika | 3:0 | PAS Lamia | |||||||||
AO Xanthi | 1:3 | AEK Athens | |||||||||
Asteras Tripoli | 0:0 | APO Levadiakos | |||||||||
Motherwell FC | 0:3 | Rangers | |||||||||
Cremonese | 2:0 | Lecce | |||||||||
Cosenza | 1:0 | Crotone | |||||||||
Ascoli | 2:1 | Pescara | |||||||||
CD Lugo | 2:2 | CA Osasuna | |||||||||
RCD Mallorca | 1:0 | Reus Deportiu | |||||||||
Elche CF | 1:0 | Córdoba CF | |||||||||
Alcorcón | 0:1 | Albacete | |||||||||
Gimnàstic | 2:0 | CD Numancia | |||||||||
Philadelphia | 2:1 | Dallas | |||||||||
Columbus | 1:0 | New England | |||||||||
Seattle | 1:0 | Salt Lake | |||||||||
Orlando | 4:3 | Colorado | |||||||||
San Jose | 3:0 | Portland | |||||||||
Cincinnati | 1:1 | Kansas City | |||||||||
New York | 1:2 | Minnesota | |||||||||
Odense BK | 0:1 | FC Copenhagen | |||||||||
Esbjerg fB | 2:2 | FC Midtjylland | |||||||||
Atlético-MG | 5:0 | Boa Esporte | |||||||||
Grêmio | 3:0 | São Luiz | |||||||||
NK Rudes | 0:2 | Dinamo Zagreb | |||||||||
Hajduk Split | 0:0 | NK Osijek | |||||||||
FC Basel | 1:1 | FC Lugano |
|
||||||||
BSC Young Boys | 5:1 | FC Thun | |||||||||
FC Sion | 2:2 | FC Luzern |
|
||||||||
Red Star | 4:0 | Proleter | |||||||||
Vojvodina | 3:2 | Partizan | |||||||||
FK Cukaricki | 0:0 | Mladost | |||||||||
Spartak | 1:0 | Rad | |||||||||
Vozdovac | 1:0 | Macva | |||||||||
Radnicki Nis | 5:1 | Backa | |||||||||
Napredak | 1:0 | FK Zemun | |||||||||
Dinamo Vranje | 0:3 | Radnik | |||||||||
Coventry | 0:0 | Bristol Rovers | |||||||||
Leixões | 2:3 | Famalicão | |||||||||
SC Covilhã | 1:2 | Estoril Praia | |||||||||
Paços Ferreira | 0:1 | Oliveirense | |||||||||
Leones Negros | 2:2 | San Luis | |||||||||
Atlante | 2:1 | FC Juárez | |||||||||
Oaxaca | 3:0 | Celaya | |||||||||
Zacatepec | 4:0 | Cimarrones | |||||||||
KAS Eupen | 0:1 | R Charleroi SC | |||||||||
Slovacko | 0:1 | Viktoria Plzen | |||||||||
Banik Ostrava | 3:1 | Teplice | |||||||||
Slovan Liberec | 0:0 | Jablonec | |||||||||
Sigma Olomouc | 3:2 | Karvina | |||||||||
Bohemians 1905 | 0:0 | Mlada Boleslav | |||||||||
CS U Craiova | 0:0 | CFR Cluj | |||||||||
Afyonspor | 0:2 | Adana Demirspor | |||||||||
Ümraniyespor | 0:0 | Hatayspor | |||||||||
Giresunspor | 0:1 | Genclerbirligi |
|
||||||||
Adanaspor | 3:4 | Denizlispor | |||||||||
Peñarol | 1:0 | Danubio FC | |||||||||
Defensor SC | 0:0 | Boston River | |||||||||
Liverpool FC | 3:2 | Cerro Largo | |||||||||
CA Fénix | 2:1 | CA Cerro | |||||||||
Progreso | 0:1 | Plaza Colonia | |||||||||
Fuerza Amarilla | 0:1 | Independiente | |||||||||
CD América | 2:2 | Barcelona SC | |||||||||
CS Emelec | 1:0 | CD Macará | |||||||||
Dep. Cuenca | 2:3 | Delfín SC | |||||||||
CD La Equidad | 2:2 | Junior FC | |||||||||
Deportivo Pasto | 1:0 | Indep. Medellín | |||||||||
Jaguares FC | 2:0 | Rionegro Águila | |||||||||
Atlético Huila | 2:1 | CD América |
|
||||||||
Górnik Zabrze | 1:2 | Legia Warszawa |
|
||||||||
Pogon Szczecin | 3:3 | Arka Gdynia | |||||||||
IFK Göteborg | 3:0 | Elfsborg | |||||||||
Hammarby | 1:1 | Kalmar FF | |||||||||
Östersund | 3:2 | Falkenbergs FF | |||||||||
CD Everton | 1:2 | U. Católica | |||||||||
U. de Chile | 1:1 | La Calera | |||||||||
CD Iquique | 2:0 | Antofagasta | |||||||||
KSV Roeselare | 2:2 | OH Leuven | |||||||||
Molde FK | 3:0 | Stabæk | |||||||||
Tromsø | 0:2 | Viking | |||||||||
Brann | 1:1 | Strømsgodset | |||||||||
Haugesund | 1:1 | Sarpsborg 08 | |||||||||
Kristiansund | 2:0 | Vålerenga | |||||||||
Lillestrøm | 2:1 | Ranheim | |||||||||
VfL Osnabrück | 1:0 | E. Braunschweig |
|
||||||||
Fortuna Köln | 1:1 | Hansa Rostock |
|
||||||||
Maccabi Netanya | 1:4 | M. Tel Aviv | |||||||||
Cherno More | 0:1 | Levski Sofia | |||||||||
Beroe | 1:1 | Botev Plovdiv | |||||||||
Nocerina | 1:0 | Bari | |||||||||
Igea Virtus | 0:0 | Rotonda | |||||||||
Troina | 1:0 | ACR Messina | |||||||||
Castrovillari | 3:0 | Locri | |||||||||
FC Messina | 2:0 | Acireale | |||||||||
Roccella | 0:4 | Sancataldese | |||||||||
Portici | 2:1 | Cittanovese | |||||||||
Palmese | 3:2 | Marsala | |||||||||
Bolívar | 2:3 | The Strongest | |||||||||
Guabirá | 2:3 | Oriente P. | |||||||||
Real Potosí | 0:2 | The Strongest | |||||||||
Aurora | 1:2 | Wilstermann | |||||||||
Cerro Porteño | 2:0 | General Diaz | |||||||||
Hassania | 0:0 | Zamalek | |||||||||
Gor Mahia FC | 0:2 | RS Berkane | |||||||||
ES Sahel | 3:1 | Al-Hilal | |||||||||
Nkana FC | 2:1 | CS Sfaxien | |||||||||
Cusco FC | 2:1 | Alianza Lima | |||||||||
Dep. Municipal | 1:0 | César Vallejo | |||||||||
AD Cantolao | 1:1 | Unión Comercio | |||||||||
Pirata FC | 1:2 | Dep. Binacional | |||||||||
Gangwon FC | 0:2 | Suwon Bluewings | |||||||||
Pohang Steelers | 1:1 | Jeju United | |||||||||
Raja Casablanca | 1:0 | OC Safi | |||||||||
CR Al Hoceima | 0:0 | FUS Rabat | |||||||||
O. Khouribga | 1:1 | Ittihad Tanger | |||||||||
Busan IPark | 2:1 | Daejeon Hana C. | |||||||||
Gwangju FC | 2:2 | FC Anyang | |||||||||
Bucheon FC | 1:1 | Jeonnam Dragons | |||||||||
FK Qabala | 1:2 | Qarabag FK | |||||||||
Sabah FK | 3:1 | FK Sabail | |||||||||
Apol. Limassol | 1:1 | Nea Salamis | |||||||||
Vejle BK | 4:1 | SönderjyskE | |||||||||
Hobro IK | 1:1 | Aalborg BK | |||||||||
Slo. Bratislava | 4:1 | Michalovce | |||||||||
Doxa Katokopias | 3:3 | Anorthosis | |||||||||
Alki Oroklini | 2:0 | EN Paralimniou | |||||||||
FC Münsingen | 1:1 | Stade-Lausanne |
|
||||||||
AC Bellinzona | 3:2 | Stade Nyonnais | |||||||||
Man City U21 | 4:3 | Everton U21 | |||||||||
West Ham U21 | 1:0 | Leicester U21 | |||||||||
Boro U21 | 0:0 | Sunderland U21 | |||||||||
Viborg FF | 2:2 | Nyköbing FC | |||||||||
FC Fredericia | 0:3 | Lyngby BK | |||||||||
FC Roskilde | 1:2 | Silkeborg IF | |||||||||
Hvidovre | 2:1 | FC Helsingör | |||||||||
Fremad Amager | 1:0 | Thisted FC | |||||||||
C. Budejovice | 1:0 | Pardubice | |||||||||
Vlasim | 0:0 | Hradec Kralove | |||||||||
Zbrojovka Brno | 0:0 | Viagem Usti n/L | |||||||||
Viktoria Zizkov | 1:1 | Banik Sokolov | |||||||||
FC Sheriff | 0:1 | Milsami | |||||||||
Petrocub | 2:2 | Sfintul Gheor. | |||||||||
LKS Lodz | 0:1 | P. Niepolomice | |||||||||
Podbeskidzie | 2:0 | GKS Tychy | |||||||||
Nieciecza | 3:0 | Odra Opole | |||||||||
GKS Katowice | 2:2 | Chrobry Glogow | |||||||||
Garbarnia | 0:1 | GKS Jastrzebie | |||||||||
Kaysar | 0:0 | FC Astana | |||||||||
Atyrau | 0:0 | Shakhter K. | |||||||||
Ñublense | 0:4 | Wanderers | |||||||||
S. Morning | 1:0 | Copiapó | |||||||||
Cobreloa | 2:1 | Puerto Montt | |||||||||
San Luis | 1:1 | San Felipe | |||||||||
Melipilla | 0:0 | Magallanes | |||||||||
Valdivia | 1:1 | Rangers Talca | |||||||||
LD Alajuelense | 1:1 | Saprissa | |||||||||
Herediano | 1:0 | Guadalupe FC | |||||||||
Pérez Zeledón | 1:1 | Santos FC | |||||||||
Cartaginés | 2:1 | AD Carmelita | |||||||||
Grecia | 0:0 | Limón FC | |||||||||
NK Olimpija | 3:3 | Rudar Velenje | |||||||||
ND Gorica | 0:1 | NS Mura | |||||||||
NK Aluminij | 1:1 | NK Krsko | |||||||||
CA Temperley | 1:2 | Central Córdoba | |||||||||
Sarmiento Junin | 2:2 | Ferro | |||||||||
Gimnasia (J) | 1:2 | Gimnasia (M) | |||||||||
Mitre (SdE) | 2:1 | Los Andes | |||||||||
Kyoto Sanga | 4:1 | Avispa U18 | |||||||||
Vissel U18 | 2:1 | Sanfrecce U18 | |||||||||
Adelaide United | 3:1 | Wellington | |||||||||
Central Coast | 0:3 | Perth Glory | |||||||||
Leones FC | 1:0 | Pereira | |||||||||
Real Santander | 0:1 | Boyacá Chicó | |||||||||
Real Cartagena | 3:2 | Inter Palmira | |||||||||
Tigres FC | 4:0 | Barranquilla FC | |||||||||
Táchira | 2:1 | Dep. La Guaira | |||||||||
Puerto Cabello | 2:0 | Portuguesa FC | |||||||||
Caracas FC | 2:2 | Atl. Venezuela | |||||||||
Trujillanos | 0:3 | Carabobo FC | |||||||||
Monagas SC | 2:1 | Mineros | |||||||||
Estudiantes | 2:1 | Dep. Anzoátegui | |||||||||
Volos NPS | 6:0 | Eginiakos | |||||||||
AO Trikala | 0:0 | Panachaiki | |||||||||
Aittitos Spaton | 0:3 | Apollon Pontou | |||||||||
Platanias | 2:0 | AOK Kerkyra | |||||||||
PASA Irodotos | 4:1 | AE Sparti | |||||||||
AE Karaiskakis | 0:0 | Doxa Dramas | |||||||||
Ap. Larisas | 2:2 | Ergotelis | |||||||||
SH Shenhua | 5:1 | BJ Chengfeng | |||||||||
DL Pro | 1:2 | TJ Jinmen Tiger | |||||||||
Raufoss | 0:2 | Sandefjord | |||||||||
KFUM | 1:2 | Start | |||||||||
HamKam | 2:1 | Tromsdalen | |||||||||
Sandnes Ulf | 0:0 | Nest-Sotra FK | |||||||||
Ullensaker/Kisa | 3:0 | Sogndal | |||||||||
Jerv | 1:1 | Strømmen | |||||||||
Notodden | 1:1 | Skeid | |||||||||
Lecco | 3:1 | Milano City | |||||||||
Bra | 3:0 | Sanremese | |||||||||
Ligorna | 4:2 | Fezzanese | |||||||||
Caratese | 1:0 | Chieri | |||||||||
Lavagnese | 0:2 | Savona | |||||||||
Borgosesia | 5:2 | Borgaro | |||||||||
Casale | 2:2 | Pro Dronero | |||||||||
Inveruno | 1:2 | Stresa Vergante | |||||||||
RFC Lüttich | 2:1 | KSK Lierse Kem. | |||||||||
Rupel Boom | 2:1 | FCV Dender EH | |||||||||
Dalkurd | 0:4 | Brommapojkarna | |||||||||
Varbergs BoIS | 3:1 | Trelleborg | |||||||||
Slavia | 1:2 | Torpedo Zhodino | |||||||||
Dynamo Brest | 3:1 | Dnyapro Mogilev | |||||||||
Zalgiris | 1:0 | Suduva | |||||||||
Panevezys | 1:2 | Riteriai | |||||||||
Alashkert FC | 1:0 | FC Noah | |||||||||
Pyunik Yerevan | 1:2 | Lori Vanadzor | |||||||||
Al-Ansar FC | 0:1 | Nejmeh SC | |||||||||
Aerostar | 0:2 | Petrolul | |||||||||
Sportul Snagov | 0:2 | Ac. Clinceni | |||||||||
MFK Mykolaiv | 0:3 | Kolos Kovalivka | |||||||||
PFK Sumy | 0:3 | FK Kramatorsk | |||||||||
Sogdiana | 0:3 | Surkhon | |||||||||
OKMK Olmaliq | 7:1 | Kokand 1912 | |||||||||
FC Buxoro | 1:1 | Qizilqum | |||||||||
Siroki Brijeg | 1:0 | GOSK Gabela | |||||||||
Zrinjski Mostar | 2:0 | FK Krupa | |||||||||
BG Pathum Utd. | 6:1 | Samut Sakhon C. | |||||||||
Navy FC | 0:2 | Police Tero FC | |||||||||
Udon Thani FC | 2:2 | Customs Utd. | |||||||||
Ubon United | 0:3 | Sisaket FC | |||||||||
Gaz Metan | 2:0 | FC Botosani | |||||||||
FC Shkupi | 1:2 | Rabotnicki | |||||||||
Vardar | 1:1 | Brera Strumica | |||||||||
Shkendija | 2:1 | Renova | |||||||||
Makedonija | 3:0 | Pobeda Prilep | |||||||||
Belasica | 0:1 | Sileks | |||||||||
Hapoel Raanana | 1:2 | FC Ashdod | |||||||||
SC Gjilani | 0:0 | FC Drita | |||||||||
FC Ballkani | 2:0 | KF Flamurtari | |||||||||
Ratchaburi FC | 0:2 | Chiangrai Utd. | |||||||||
Sukhothai FC | 0:0 | Chonburi FC | |||||||||
Swat Cat | 3:1 | Muangthong Utd. | |||||||||
Chennaiyin FC | 2:1 | NorthEast Utd. | |||||||||
Sioni Bolnisi | 2:4 | Dinamo Batumi | |||||||||
FC Dila | 0:2 | Torpedo Kutaisi | |||||||||
Dinamo Tbilisi | 3:1 | Rustavi | |||||||||
Mohammedan | 1:4 | Bashund. Kings | |||||||||
Sheikh Russel | 0:0 | Muktijoddha | |||||||||
El Dakhlia | 1:1 | Enppi SC | |||||||||
Petrojet | 1:0 | Ittihad Alex | |||||||||
Harras Hodoud | 1:2 | Smouha | |||||||||
Värnamo | 0:0 | Oskarshamns AIK | |||||||||
Landskrona | 1:0 | FC Trollhättan | |||||||||
Assyriska IK | 0:1 | Skövde AIK | |||||||||
Ljungskile SK | 1:1 | Lindome GIF | |||||||||
Ha Noi FC | 4:0 | SLNA FC | |||||||||
Thanh Hoa FC | 0:0 | Da Nang FC | |||||||||
US Ben Guerdane | 1:0 | ES Metlaoui | |||||||||
CA Bizertin | 1:2 | US Tataouine | |||||||||
FC Lahti | 3:3 | KuPS | |||||||||
Kokkolan PV | 0:2 | Ilves | |||||||||
RoPS | 1:2 | FC Honka | |||||||||
Istiqlol | 4:1 | FC Regar-TadAZ | |||||||||
FK Khujand | 1:0 | Vakhsh | |||||||||
St. Gallen U21 | 1:2 | FC Baden 1897 | |||||||||
Valletta | 1:1 | Gzira Utd. | |||||||||
Pietà Hotspurs | 3:1 | St. Andrews FC | |||||||||
Sassuolo U19 | 3:0 | Udinese U19 | |||||||||
Atalanta U19 | 2:1 | Juventus U19 | |||||||||
Le Mée SF | 0:3 | FC Versailles | |||||||||
OFC Les Mureaux | 3:0 | Blanc-Mesnil SF | |||||||||
CS Brétigny | 1:1 | Aubervilliers | |||||||||
US Créteil B | 2:3 | CO Les Ulis | |||||||||
Guastatoya | 1:1 | CSD Municipal | |||||||||
Naranjeros | 0:1 | Sanarate FC | |||||||||
Grazer AK 1902 | 3:0 | SC Kalsdorf | |||||||||
Beltinci | 2:0 | NK Radomlje | |||||||||
Tabor Sezana | 3:0 | ND Bilje | |||||||||
NK Brda | 0:0 | NK Dekani | |||||||||
JK Tammeka | 1:2 | FCI Levadia | |||||||||
Kuressaare | 2:0 | Kalev | |||||||||
FC Flora | 6:0 | Maardu LM | |||||||||
JK Viljandi | 2:3 | Kalju FC | |||||||||
FC Ordino | 1:2 | FC Santa Coloma | |||||||||
IC d'Escaldes | 0:0 | UE Engordany | |||||||||
UE Santa Coloma | 0:0 | Lusitanos | |||||||||
Mornar Bar | 0:3 | Sutjeska Niksic | |||||||||
B. Podgorica | 3:1 | FK Iskra | |||||||||
OFK Petrovac | 0:2 | Zeta Golubovac | |||||||||
FK Lovcen | 1:1 | OFK Grbalj | |||||||||
UN Käerjeng 97 | 3:1 | Hesperange | |||||||||
Junglinster | 1:2 | FC Wiltz 71 | |||||||||
Muhlenbach | 1:1 | Jeunesse Canach | |||||||||
Francs Borains | 0:1 | Solières | |||||||||
URSL Visé | 2:0 | Waremme | |||||||||
FC Ans | 0:1 | RRC Hamoir | |||||||||
Alianza FC | 0:2 | Independiente | |||||||||
Plaza Amador | 0:0 | Potros del Este | |||||||||
Tauro FC | 3:0 | Santa Gema | |||||||||
Red Wolves | 1:0 | Forward Madison | |||||||||
Greenville | 2:1 | Lansing Ignite | |||||||||
LSK Hansa | 0:2 | VfB Lübeck |
|
||||||||
E. Norderstedt | 0:4 | VfB Oldenburg |
|
||||||||
Holst. Kiel II | 1:1 | Lupo-Martini | |||||||||
VfL Oldenburg | 1:4 | St. Pauli II | |||||||||
TSV Havelse | 0:1 | Drochtersen/A. | |||||||||
ADI Metapán | 4:1 | Jocoro | |||||||||
Alianza FC | 6:2 | CD Audaz | |||||||||
FAS | 1:1 | Sonsonate | |||||||||
L.A. Firpo | 0:1 | Pasaquina | |||||||||
Chalatenango | 0:2 | Santa Tecla | |||||||||
Gudja United FC | 3:1 | Naxxar Lions FC | |||||||||
Vittoriosa | 1:3 | Santa Lucia FC | |||||||||
Pembroke | 2:0 | Sirens FC | |||||||||
FC Swieqi Utd. | 0:0 | Zejtun C. | |||||||||
FC Wacker II | 1:0 | SV Lafnitz | |||||||||
SKU Amstetten | 4:0 | Vorwärts Steyr | |||||||||
Pahang | 1:1 | PJ City FC | |||||||||
Perak | 2:2 | Selangor FC II | |||||||||
DPMM FC | 2:1 | Tampines Rovers | |||||||||
B36 Tórshavn | 2:1 | HB Tórshavn | |||||||||
ÍF Fuglafjördur | 2:3 | KÍ Klaksvík | |||||||||
TB Tvøroyri | 1:0 | EB/Streymur | |||||||||
AB Argir | 0:1 | Skála | |||||||||
Polokwane City | 3:1 | Black Leopards | |||||||||
Titus Petange | 1:3 | F91 Dudelange | |||||||||
Pr. Niederkorn | 1:1 | CS Fola Esch | |||||||||
RFCU Luxembourg | 3:0 | US Mondorf | |||||||||
Jeunesse Esch | 1:2 | FC UNA Strassen | |||||||||
US Rumelange | 1:2 | Differdange 03 | |||||||||
Vict. Rosport | 2:0 | US Hostert | |||||||||
Pro Piacenza | 0:3 | Pontedera | |||||||||
Hoi King | 1:5 | Tai Po | |||||||||
Yuen Long | 0:1 | Orion | |||||||||
FC Biel-Bienne | 1:4 | GC Zürich U21 | |||||||||
SR Delémont | 4:1 | Luzern U21 | |||||||||
BSC Old Boys | 0:2 | FC Black Stars | |||||||||
FK Decic Tuzi | 0:3 | FK Berane | |||||||||
Otrant-Olympic | 0:1 | Jedinstvo | |||||||||
Arsenal Tivat | 0:1 | FK Podgorica | |||||||||
FK Jezero | 1:0 | OSK Igalo | |||||||||
Kom Podgorica | 2:1 | FK Bokelj | |||||||||
ÍA Akranes | 1:2 | KR Reykjavík | |||||||||
K'lautern U19 | 2:2 | Nürnberg U19 | |||||||||
FSV Frankf. U19 | 1:2 | Stuttgart U19 | |||||||||
Suva FA | 1:2 | Labasa FC | |||||||||
Nadi FA | 1:2 | Nasinu FC | |||||||||
Bijelo Brdo | 0:0 | Hrv Dragovoljac | |||||||||
ReinMeer Aomori | 1:4 | Nara Club | |||||||||
FC Imabari | 1:1 | Reilac Shiga | |||||||||
MinebeaMitsumi | 1:1 | FC Osaka | |||||||||
Kagura Shimane | 0:0 | Teg. Miyazaki | |||||||||
Maru. Okazaki | 1:0 | Atletico Suzuka | |||||||||
Sony Sendai | 2:2 | Veertien Mie | |||||||||
Nyköpings BIS | 2:1 | Gefle | |||||||||
Sandvikens IF | 3:1 | Sollentuna FK | |||||||||
Team TG | 0:1 | Umeå FC | |||||||||
Carlstad United | 2:0 | BK Forward | |||||||||
Linköping City | 4:0 | Bodens BK | |||||||||
Magwe FC | 0:1 | Shan United | |||||||||
Yangon United | 4:0 | S. Myanmar FC | |||||||||
Ayeyawady Utd. | 3:1 | Hantharwady Utd | |||||||||
Rakhine United | 0:0 | GFA FC | |||||||||
Berliner AK | 1:3 | Lok Leipzig | |||||||||
Rot-Weiß Erfurt | 4:0 | FCO Neugersdorf | |||||||||
U. Fürstenwalde | 0:2 | Bischofswerda | |||||||||
G. Halberstadt | 5:0 | W. Nordhausen | |||||||||
GKS Belchatow | 3:0 | Znicz Pruszkow | |||||||||
FC Lugano II | 2:2 | AS Novazzano | |||||||||
Bruno's Magpies | 8:1 | FC College 1975 | |||||||||
Lobos UPNFM | 2:0 | Platense FC | |||||||||
Juticalpa | 1:1 | CDS Vida | |||||||||
Lech Poznan II | 4:1 | KKS Kalisz | |||||||||
Pogon II | 2:2 | Mieszko Gniezno | |||||||||
Swit Szczecin | 1:1 | Kotwica | |||||||||
Polonia Sroda | 2:0 | Sokol Kleczew | |||||||||
Ludogorets II | 0:2 | Tsarsko Selo | |||||||||
Dordoi Bishkek | 2:1 | Leader-Champion | |||||||||
Alga Bishkek | 0:1 | Neftchi | |||||||||
Indjija U19 | 0:6 | Red Star U19 | |||||||||
Vojvodina U19 | 2:0 | Jedinstvo U19 | |||||||||
BASK TEK U19 | 0:1 | Vozdovac U19 | |||||||||
OFK Beograd U19 | 1:0 | Internacional | |||||||||
DIN | 0:0 | Rad U19 | |||||||||
SV Deutz 05 | 5:3 | 1.FC Düren | |||||||||
SV Breinig | 2:0 | FC Hürth | |||||||||
Freialdenhoven | 2:1 | VfL Alfter | |||||||||
Pärnu JK | 1:2 | Nomme United | |||||||||
Keila JK | 2:2 | Paide U21 | |||||||||
FC Helios Voru | 0:1 | Vändra Vaprus | |||||||||
Türkgücü Münch. | 1:1 | TSV Rain/Lech | |||||||||
Regensburg II | 2:1 | SpVgg Hankofen | |||||||||
Sloboda U17 | 0:2 | Red Star U17 | |||||||||
Teleoptik U17 | 0:1 | Rad U17 | |||||||||
Apolon 4 U17 | 4:0 | Vozdovac U17 | |||||||||
OFK Beograd U17 | 3:0 | Zemun U17 | |||||||||
Brodarac U17 | 4:2 | Rad (Z) U17 | |||||||||
Vojvodina U17 | 1:1 | Kiker U17 | |||||||||
Boca Gibraltar | 2:3 | Glacis United | |||||||||
W. Bremen U19 | 1:2 | U. Berlin U19 | |||||||||
Djursholm U19 | 0:0 | Sirius U19 | |||||||||
Hammarby U19 | 3:0 | IFK Lidingö U19 | |||||||||
Atalanta U17 | 3:3 | Udinese U17 | |||||||||
Bologna U17 | 4:0 | Padova U17 | |||||||||
SPAL U17 | 3:2 | Cagliari U17 | |||||||||
Hellas U17 | 6:2 | Chievo U17 | |||||||||
Milan U17 | 2:1 | Cittadella U17 | |||||||||
Brescia U17 | 2:3 | Venezia U17 | |||||||||
Amiens SC B | 4:1 | US Chantilly | |||||||||
Gornik II | 1:1 | Warta Gorzow | |||||||||
Master 7 | 2:4 | FC Chanthabouly | |||||||||
Mutual | 1:5 | South China | |||||||||
Boulogne U19 | 2:2 | Paris FC U19 | |||||||||
Fortuna Köln II | 3:4 | FC Pesch | |||||||||
Vikt. Köln II | 3:2 | SV Schlebusch | |||||||||
VfL Rheinbach | 1:1 | FV Wiehl | |||||||||
G. Windeck | 1:4 | Heiligenhauser SV | |||||||||
Saitama SC | 1:2 | Criac. Shinjuku | |||||||||
tonan Maebashi | 5:1 | Waseda A-Style | |||||||||
Tokyo Int'l Uni | 0:2 | Esperanza SC | |||||||||
Vertfee Yaita | 2:1 | Toho Titanium | |||||||||
KFC Duffel | 1:2 | Belisia SV | |||||||||
KVV Vosselaar | 1:1 | Royal Cappellen | |||||||||
Moto Club-MA | 2:0 | Maranhão | |||||||||
Omiya U18 | 1:0 | Antlers U18 | |||||||||
Urawa Reds U18 | 0:2 | S-Pulse U18 | |||||||||
RKU Kashiwa HS | 0:2 | Aomori Yama. HS | |||||||||
Europa Reserve | 0:8 | Red Imps Res | |||||||||
Drocht./A. II | 1:2 | Teutonia Uelzen | |||||||||
SV Emmendorf | 2:0 | E. Lüneburg | |||||||||
MTV TB Lbg. | 1:0 | TSV Gellersen | |||||||||
TV Meckelfeld | 1:1 | FC Verden 04 | |||||||||
Ahlerstedt/Ott. | 4:0 | BW Bornreihe | |||||||||
TSV Winsen/Luhe | 1:6 | MTVE Celle | |||||||||
Kochi Utd. | 11:0 | Koyo FC | |||||||||
FC Tokushima | 4:0 | Lven. Niihama | |||||||||
KUFC Nankoku | 3:1 | llamas Kochi | |||||||||
Tadotsu FC | 0:2 | R.Ve. Takamatsu | |||||||||
Ast.Tripoli U19 | 3:1 | Levadiakos U19 | |||||||||
Lazio U17 | 1:0 | Cremonese U17 | |||||||||
Juventus U17 | 4:1 | Spezia U17 | |||||||||
Sassuolo U17 | 1:2 | Genoa U17 | |||||||||
Empoli U17 | 0:1 | Carpi U17 | |||||||||
Parma U17 | 4:1 | Livorno U17 | |||||||||
Fiorentina U17 | 4:3 | Sampdoria U17 | |||||||||
Jihlava B | 4:1 | Dukla Prague B | |||||||||
Barockstadt II | 3:0 | CSC 03 Kassel | |||||||||
Eintr. Baunatal | 2:3 | SV 1910 Neuhof | |||||||||
Sandershausen | 0:0 | SSV Sand | |||||||||
Tochigi City | 1:1 | Hitachi BuilSys | |||||||||
Vonds Ichihara | 2:1 | Toin Univ. FC | |||||||||
RKU FC | 2:2 | Briobe. Urayasu | |||||||||
Kawasoe Club | 0:3 | Okinawa SV | |||||||||
Brew Kashima | 2:1 | NIFS Kanoya FC | |||||||||
Kaiho Bank | 4:2 | K'moto Teachers | |||||||||
Kyushu Sogo FC | 0:3 | Ni.St. Oita | |||||||||
KMG Holdings FC | 0:1 | Veroskr. Tsuno | |||||||||
Pelikan Lowicz | 2:2 | Lechia Tomaszow | |||||||||
Bron Radom | 3:1 | U. Skierniewice | |||||||||
Sarraz-Eclépens | 1:2 | FC Colombier | |||||||||
FC Ueberstorf | 2:1 | FC Farvagny | |||||||||
FC Echichens | 1:1 | US Terre Sainte | |||||||||
FC Elva | 6:0 | Rakvere Tarvas | |||||||||
JK Järve | 2:1 | JK Welco | |||||||||
Wanne-Eickel | 3:0 | BSV Schüren | |||||||||
Kirchhörder SC | 1:0 | FC Lennestadt | |||||||||
Finnentrop/Bam. | 2:1 | SC Neheim | |||||||||
Erkenschwick | 2:3 | Westf. Wickede | |||||||||
SV Horst 08 | 4:4 | DJK TuS Hordel | |||||||||
TuS 05 Sinsen | 1:4 | Lüner SV | |||||||||
Dominican U17 | 2:0 | Antigua U17 | |||||||||
Perugia U17 | 3:1 | Palermo U17 | |||||||||
Crotone U17 | 2:1 | Foggia U17 | |||||||||
Ascoli U17 | 2:3 | Cosenza U17 | |||||||||
Salernitana U17 | 4:4 | Benevento U17 | |||||||||
Roma U17 | 5:1 | Pescara U17 | |||||||||
Lecce U17 | 1:4 | Frosinone U17 | |||||||||
Westlandia | 3:2 | OFC Oostzaan | |||||||||
JVC Cuijk | 3:1 | HBS | |||||||||
Quick DH | 0:3 | TEC | |||||||||
ADO '20 | 2:1 | EVV Echt | |||||||||
USV Hercules | 1:1 | Quick '20 | |||||||||
HSC '21 | 3:0 | OJC Rosmalen | |||||||||
VV UNA | 1:1 | VV Goes | |||||||||
Bosnia U15 | 0:0 | Macedonia U15 | |||||||||
Austria U16 | 4:1 | Iceland U16 | |||||||||
UDI '19 | 1:1 | RKSV Halsteren | |||||||||
IFC Ambacht | 1:3 | SV Meerssen | |||||||||
RKSV Minor | 2:2 | Baronie | |||||||||
Groene Ster | 2:1 | Leonidas | |||||||||
Unitas | 3:2 | VV Gemert | |||||||||
Vlissingen | 2:1 | Alphense Boys | |||||||||
Team Wellington | 6:1 | Henderson Eels | |||||||||
Central Sports | 0:8 | AS Magenta | |||||||||
Hokuriku Fut. | 0:4 | Niigata UH&W FC | |||||||||
Nagaoka Bil. | 1:1 | Ono FC | |||||||||
Ante. Shiojiri | 0:0 | CUPS Seiro | |||||||||
'09 Keidai FC | 2:3 | FC Matsucelona | |||||||||
Artista Asama | 3:0 | Ueda Gentian | |||||||||
Fukui Utd. | 2:0 | Niigata UoM FC | |||||||||
JSC FC | 0:0 | Toyama Shinjo | |||||||||
Sakai Phoenix | 1:0 | Hokuriku FC | |||||||||
Tuen Mun | 1:0 | Wan Chai | |||||||||
Yau Tsim Mong | 1:2 | St. Joseph's | |||||||||
Kasimpasa U21 | 2:2 | Erzurum FK U21 | |||||||||
Sivasspor U21 | 1:2 | Kayserispor U21 | |||||||||
Göztepe U21 | 1:0 | Akhisarspor U21 | |||||||||
Basaksehir U21 | 1:2 | Konyaspor U21 | |||||||||
Ankaragücü U21 | 0:5 | Fenerbahce U21 | |||||||||
Eltendorf | 1:0 | Markt Allhau | |||||||||
Rubin Kazan II | 0:2 | Arsenal Tula II | |||||||||
WAF Brigittenau | 4:2 | Mannswörth | |||||||||
USC Paloma | 5:0 | FC Elmshorn | |||||||||
SV Halstenbek | 2:0 | SV Eidelstedt | |||||||||
SCALA | 1:6 | Niendorf II | |||||||||
FC Türkiye | 1:2 | SSV Rantzau | |||||||||
SC Nienstedten | 4:1 | Harburger TB | |||||||||
FK MDK U19 | 4:0 | Travnik U19 | |||||||||
NK Celik U19 | 1:0 | Banja Luka U19 | |||||||||
Bielefeld U17 | 1:0 | Unterrath U17 | |||||||||
Düsseldorf U17 | 1:0 | Paderborn U17 | |||||||||
FC Augsburg U17 | 2:0 | SV Wehen U17 | |||||||||
TeBe Berlin U17 | 0:3 | Holst. Kiel U17 | |||||||||
ASKÖ Gmünd | 4:3 | SV St.Jakob/Ros | |||||||||
Köttmannsdorf | 0:2 | SVG Bleiburg | |||||||||
Lübecker SC | 0:2 | SV Eichede II | |||||||||
GW Siebenbäumen | 3:2 | SV Schackendorf | |||||||||
Heikendorfer SV | 0:5 | FC Dornbreite | |||||||||
SV Hanse 01 | 3:4 | TSV Bützow | |||||||||
Jagiellonia U19 | 4:1 | Belchatow U19 | |||||||||
Motor U19 | 1:1 | Gornik U19 | |||||||||
TSG Neustrelitz | 3:0 | Lok Stendal | |||||||||
Brandenburg. SC | 1:5 | BW Berlin | |||||||||
H. Zehlendorf | 6:1 | Malchower SV | |||||||||
CFC Hertha 06 | 3:1 | FC Strausberg | |||||||||
GD Sou. Tigers | 1:2 | GuiZ FC | |||||||||
Haldensleber SC | 1:0 | FSV Barleben | |||||||||
FC Dulliken | 0:1 | FC Muri | |||||||||
FC Wettingen | 1:3 | FC Freienbach | |||||||||
FC Grimma | 2:0 | Germ. Mittweida | |||||||||
FSV Neusalza-S. | 0:3 | BSG Stahl Riesa | |||||||||
SV Olbernhau | 3:00 PM | FC 1910 Lößnitz | |||||||||
TSV Lägerdorf | 0:1 | Türkspor Kiel | |||||||||
SV Frisia 03 | 0:3 | Heider SV | |||||||||
RW Koblenz | 1:1 | FV Engers 07 | |||||||||
Rankweil | 1:0 | Andelsbuch | |||||||||
Woltmershausen | 2:2 | VfL 07 Bremen | |||||||||
FC Huchting | 0:2 | TuRa Bremen | |||||||||
SV Hemelingen | 2:0 | OT Bremen | |||||||||
DJK Blumenthal | 2:1 | SV Grohn | |||||||||
Komet Arsten | 4:0 | SV Lemwerder | |||||||||
Union 60 Bremen | 9:0 | Lesum-Burgdamm | |||||||||
Tuzla City U17 | 3:1 | Bijeljina U17 | |||||||||
FK MDK U17 | 0:2 | Zvijezda 09 U17 | |||||||||
FC Köniz II | 1:0 | SC Dornach | |||||||||
Graafschap U19 | 1:2 | Groningen U19 | |||||||||
FC Dübendorf | 1:2 | FC Balzers | |||||||||
FC Rüti | 2:1 | FC Frauenfeld | |||||||||
TSV Sonnefeld | 0:2 | Neudrossenfeld | |||||||||
TSV Buch | 1:3 | 1.SC Feucht | |||||||||
Kleinrinderfeld | 4:0 | SC Aufkirchen | |||||||||
ASV Rimpar | 1:2 | TG Höchberg | |||||||||
Unterpleichfeld | 3:2 | 1.FC Geesdorf | |||||||||
Bad Kreuznach | 3:1 | TB Jahn Zeiskam | |||||||||
TuS Marienborn | 3:0 | TuS Rüssingen | |||||||||
SV Steinwenden | 2:2 | ASV Fußgönheim | |||||||||
FV Dudenhofen | 2:0 | FK Pirmasens II | |||||||||
TV Dinklage | 1:1 | Kickers Emden | |||||||||
BV Essen | 1:1 | SC Melle 03 | |||||||||
FC Schüttorf 09 | 7:1 | SV Brake | |||||||||
H. Friesoythe | 2:2 | SV Bevern | |||||||||
Vorw. Nordhorn | 0:3 | Bad Rothenfelde | |||||||||
Iraklis Hellas | 0:3 | TSV Pattensen | |||||||||
Ramlingen-E. | 6:0 | TV Stuhr | |||||||||
Heeßeler SV | 4:1 | VfL Bückeburg | |||||||||
TSV Burgdorf | 0:1 | SV Bavenstedt | |||||||||
OSV Hannover | 4:1 | Krähenwinkel | |||||||||
Bad Pyrmont | 3:1 | TuS Sulingen | |||||||||
FC Eddersheim | 0:0 | FSC Lohfelden | |||||||||
Neu-Isenburg | 0:1 | Bayern Alzenau | |||||||||
SV Zeilsheim | 4:2 | FSV Fernwald | |||||||||
SV Bauerbach | 3:0 | DJK Flörsheim | |||||||||
FV Biebrich 02 | 0:2 | FC Gießen II | |||||||||
TuS Dietkirchen | 3:0 | Schwanheim | |||||||||
FC Elazig Spor | 0:2 | Rahlstedter SC | |||||||||
TuS Berne | 3:3 | Nettelnburg/A. | |||||||||
SV Bergstedt | 0:5 | SV Altengamme | |||||||||
Ammerthal | 3:0 | ASV Neumarkt | |||||||||
ASV Vach | 2:0 | 1.FC Sand | |||||||||
SK St. Johann | 2:2 | FC Söll | |||||||||
KSV Vatan Sport | 0:5 | SG Aumund-Veg. | |||||||||
Schwachhausen | 2:4 | Blumenthaler SV | |||||||||
SC Borgfeld | 2:0 | W. Bremen III | |||||||||
Wisla Sand. | 0:3 | Hutnik Krakow | |||||||||
TuS Herrensohr | 0:1 | FV Eppelborn | |||||||||
SG Rehlingen | 3:0 | FC Rastpfuhl | |||||||||
VfL Primstal | 4:0 | SV Rohrbach | |||||||||
FV Morbach | 4:1 | SG 99 Andernach | |||||||||
TuS Oberwinter | 4:1 | TuS Mayen | |||||||||
SG Alfbachtal | 1:1 | SpVgg Wirges | |||||||||
SV Mehring | 3:2 | SG Mendig | |||||||||
Eckernförder SV | 2:1 | TSV Altenholz | |||||||||
SV Egg | 1:1 | SpV Kaufbeuren | |||||||||
C. Aystetten | 0:2 | SC Ichenhausen | |||||||||
Türk. Augsburg | 3:0 | FC Kempten | |||||||||
SpVgg Pfreimd | 2:4 | Tegernheim | |||||||||
Ettmannsdorf | 5:2 | SpVgg Weiden | |||||||||
Burglengenfeld | 2:0 | VfB Bach | |||||||||
F. Heddesheim | 4:3 | FC Zuzenhausen | |||||||||
VfB Gartenstadt | 3:1 | TSG Weinheim | |||||||||
St-Étienne U19 | 1:0 | Bordeaux U19 | |||||||||
Rielasingen | 2:1 | FV Lörrach-Br. | |||||||||
FC Auggen | 2:2 | 1.SV Mörsch | |||||||||
Glesch-Paffend. | 5:0 | FC Inde Hahn | |||||||||
CO Avallonnais | 0:1 | FC Montceau B. | |||||||||
FC Mulhouse | 1:0 | US Sarre-Union | |||||||||
FCA Troyes | 0:0 | US Raon-l'Étape | |||||||||