South Korea U14 | 14:1 | Indonesia U14 | |||||||||
Estonia U17 | 0:2 | Finland U16 | |||||||||
Latvia U17 | 2:1 | Lithuania U17 | |||||||||
SJK U19 | 4:1 | Ilves U19 | |||||||||
KuPS U19 | 2:0 | FC Espoo U19 | |||||||||
Reipas U19 | 0:3 | HJK U19 | |||||||||
PK-35 | 3:0 | Atlantis FC II | |||||||||
Atletico Malmi | 4:1 | TuPS | |||||||||
Hyvinkään PS | 0:8 | FC Viikingit II | |||||||||
VPS | 1:2 | Ilves | |||||||||
HJK Helsinki | 1:1 | KuPS | |||||||||
RoPS | 0:0 | Kokkolan PV | |||||||||
FF Jaro | 3:3 | MuSa | |||||||||
AC Kajaani | 2:2 | MYPA | |||||||||
FC Haka | 2:1 | AC Oulu | |||||||||
IF Gnistan | 3:3 | Käpylän Pallo | |||||||||
P-Iirot | 1:1 | Espoon PS | |||||||||
Tampere United | 1:0 | KaaPo | |||||||||
FC Espoo | 1:4 | FC Jazz | |||||||||
SalPa | 4:0 | Ilves II | |||||||||
Nurmijärvi | 2:0 | KJP Kouvola | |||||||||
FC Viikingit | 2:2 | FC Kiffen | |||||||||
PEPO | 1:1 | Reipas Lahti | |||||||||
Pallo-Kerho 37 | 2:1 | Vaasa IFK | |||||||||
FC Vaajakoski | 1:2 | JS Hercules | |||||||||
Sport Boys | 0:0 | Comerciantes | |||||||||
Pirata FC | 1:3 | Juan Aurich | |||||||||
Sport Victoria | 3:2 | Dep. Binacional | |||||||||
César Vallejo | 3:1 | Alianza Atl. | |||||||||
New York | 3:1 | Chicago | |||||||||
Colorado | 1:0 | LAFC | |||||||||
Minnesota | 7:1 | Cincinnati | |||||||||
Matsumoto Yama. | 1:3 | Gamba Osaka | |||||||||
FC Tokyo | 4:2 | Yokohama F. M. | |||||||||
Iwate Grulla M. | 2:3 | Gir. Kitakyushu | |||||||||
Fujieda MYFC | 3:1 | Yokohama SCC | |||||||||
Kataller Toyama | 1:2 | Kamatam. Sanuki | |||||||||
Gainare Tottori | 3:2 | FC Tokyo Res. | |||||||||
Kumamoto Ozu HS | 0:1 | Sanfrecce U18 | |||||||||
Avispa U18 | 3:0 | Hig. Fukuoka HS | |||||||||
Vissel U18 | 3:0 | Ehime FC U18 | |||||||||
Tsukuba FC | 1:1 | Hitachi BuilSys | |||||||||
Briobe. Urayasu | 5:1 | Yokohama Takeru | |||||||||
Tokyo 23 | 1:3 | Tochigi City | |||||||||
KanDai Club '10 | 2:0 | Biwako S. HIRA | |||||||||
Magni | 0:0 | Víkingur Ó. | |||||||||
Fjölnir | 4:0 | Thór | |||||||||
Kawasoe Club | 0:1 | NIFS Kanoya FC | |||||||||
Kyushu Sogo FC | 0:3 | Veroskr. Tsuno | |||||||||
Brew Kashima | 5:1 | K'moto Teachers | |||||||||
KMG Holdings FC | 0:4 | Okinawa SV | |||||||||
Kaiho Bank | 3:2 | Ni.St. Oita | |||||||||
Panevezys | 0:2 | Zalgiris | |||||||||
Kauno Zalgiris | 4:0 | Palanga | |||||||||
Suduva | 4:1 | Atlantas | |||||||||
Riteriai | 3:0 | Stumbras | |||||||||
FK Minsk | 3:2 | Gomel | |||||||||
Gorodeya | 1:0 | FK Slutsk | |||||||||
Dynamo Brest | 5:1 | Isloch | |||||||||
Hartford | 0:3 | Union II | |||||||||
Loudoun United | 2:1 | ATL UTD 2 | |||||||||
Jeju United | 1:1 | Daegu FC | |||||||||
Suwon Bluewings | 0:0 | Gyeongnam FC | |||||||||
Orlando City B | 0:2 | Greenville | |||||||||
Ansan Greeners | 1:0 | Seoul E-Land | |||||||||
Daejeon Hana C. | 0:1 | Gwangju FC | |||||||||
Maardu LM | 1:6 | FCI Levadia | |||||||||
Kuressaare | 1:1 | JK Trans Narva | |||||||||
Lao Army FC | 0:2 | Young Elephants | |||||||||
Evo United | 2:2 | Lao Police Club | |||||||||
FC Chanthabouly | 3:0 | Master 7 | |||||||||
Hantharwady Utd | 0:1 | Yangon United | |||||||||
Magwe FC | 1:1 | Rakhine United | |||||||||
Bangkok Utd. | 2:2 | Sukhothai FC | |||||||||
Swat Cat | 0:1 | PTT Rayong | |||||||||
Chiangmai FC | 2:2 | Samut Prakan C. | |||||||||
Suphanburi FC | 1:0 | Chainat FC | |||||||||
Sisaket FC | 1:0 | Nongbua FC | |||||||||
Ubon United | 0:1 | Thai Honda FC | |||||||||
Khon Kaen FC | 0:0 | Chiangmai Utd. | |||||||||
Udon Thani FC | 1:0 | Air Force | |||||||||
Ayutthaya Utd. | 0:2 | Samut Sakhon C. | |||||||||
Perak | 3:0 | Pahang | |||||||||
FELDA United | 3:2 | KDA FC | |||||||||
Longford Town | 1:0 | Cobh Ramblers | |||||||||
Geylang | 1:2 | Young Lions | |||||||||
LC Sailors | 0:2 | Hougang Utd. | |||||||||
HamKam | 1:2 | Raufoss | |||||||||
Rosenborg | 1:0 | Kristiansund | |||||||||
GuiZ FC | 2:0 | BJ BSU | |||||||||
CC Yatai | 1:1 | HLJ Ice City | |||||||||
XJ T. Leopard | 1:0 | CZ Mighty Lions | |||||||||
SH Shenxin | 1:7 | MZ Hakka | |||||||||
NT Zhiyun | 1:1 | QD FC | |||||||||
Kvik Halden | 2:1 | Brattvåg | |||||||||
Egersund | 5:0 | Byåsen TF | |||||||||
Moss | 1:3 | Stjørdals-Blink | |||||||||
Nardo FK | 0:1 | Fredrikstad | |||||||||
Sola FK | 0:2 | Arendal | |||||||||
BJ Chengfeng | 1:3 | DL Pro | |||||||||
CQ Liangjiang | 1:0 | TJ Jinmen Tiger | |||||||||
GZ City | 2:0 | HN FC | |||||||||
HB FC | 0:2 | WH Yangtze | |||||||||
Östersund | 0:0 | IFK Göteborg | |||||||||
Falkenbergs FF | 2:1 | Elfsborg | |||||||||
GIF Sundsvall | 0:0 | AFC Eskilstuna | |||||||||
Loko Tashkent | 2:0 | Sogdiana | |||||||||
Kokand 1912 | 1:2 | Pakhtakor | |||||||||
FC Buxoro | 1:0 | FK Andijon | |||||||||
Nasaf Qarshi | 2:0 | Surkhon | |||||||||
Sestao River | 0:1 AET | Marino Luanco | |||||||||
Villarrubia CF | 2:0 | Alcobendas Sp. | |||||||||
Lokomotiv Gomel | 4:0 | FK Baranovichi | |||||||||
Naftan | 1:5 | Belshina | |||||||||
FK Lida | 2:1 | Volna Pinsk | |||||||||
Krumkachi | 0:2 | Mikashevichi | |||||||||
Stallion Laguna | 5:1 | Global FC | |||||||||
Kaya-Iloilo | 5:0 | Phil. Air Force | |||||||||
United City | 4:0 | Mendiola 1991 | |||||||||
Colombia | 4:5 on pens | Chile | |||||||||
Uruguay | 4:5 on pens | Peru | |||||||||
Spartaks | 1:0 | RFS | |||||||||
Leader-Champion | 0:0 | Alga Bishkek | |||||||||
Abdysh-Ata Kant | 0:1 | Alay Osh | |||||||||
Gefle | 1:0 | BK Forward | |||||||||
Karlstad BK | 3:2 | Rynninge IK | |||||||||
Linköping City | 2:3 | Akropolis IF | |||||||||
Sollentuna FK | 1:0 | Vasalunds IF | |||||||||
Sandvikens IF | 0:0 | Umeå FC | |||||||||
Eskilsminne IF | 0:3 | Tvååkers IF | |||||||||
Torns IF | 2:2 | Oskarshamns AIK | |||||||||
Åtvidabergs FF | 1:2 | Kristianstad FC | |||||||||
FC Trollhättan | 2:2 | Lunds BK | |||||||||
Landskrona | 1:0 | Utsiktens BK | |||||||||
B68 Toftir | 1:4 | 07 Vestur | |||||||||
Víkingur | 3:1 | TB Tvøroyri | |||||||||
Mauritania | 0:0 | Angola | |||||||||
Cameroon | 0:0 | Ghana | |||||||||
Benin | 0:0 | Guinea-Bissau | |||||||||
Persija Jakarta | 2:1 | Borneo FC |
|
||||||||
Arema FC | 1:2 | Persikabo 1973 | |||||||||
YC Helanshan | 2:0 | TZ Yuanda | |||||||||
DL Chanjoy | 2:2 | BD Yingli ETS | |||||||||
YB Beiguo | 2:0 | BJ IT | |||||||||
YC Elk Sea | 0:0 | QD Red Lions | |||||||||
IM Caoshangfei | 0:1 | QD Hainiu | |||||||||
XA Wolves | 1:0 | ZB Cuju | |||||||||
LN Tieren | 3:0 | SX Longjin | |||||||||
SZ Peng City | 2:0 | JX Lushan | |||||||||
GX PG Haliao | 1:0 | SZ Pengcheng | |||||||||
LS UCI | 0:1 | NJ Shaye | |||||||||
HB Istar | 0:1 | KS FC | |||||||||
HZ Qiantang | 2:3 | CD Rongcheng | |||||||||
FJ Tianxin | 0:3 | SZ Dongwu | |||||||||
WH Three Towns | 2:0 | KM Z.H. Shipman | |||||||||
Dinamo-Auto | 4:0 | Codru | |||||||||
FC Sheriff | 3:0 | CSF Speranta | |||||||||
Ponferradina | 1:0 | Hércules CF | |||||||||
Bashund. Kings | 4:1 | Muktijoddha | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club | Match | |
---|---|---|
Dylan Flores Cartaginés | 0:1 | |
C. Waterman Alianza Lima | 3:0 | |
J. Freytes Alianza Lima | 2:0 | |
Rocco Romeo Vancouver FC | 1:0 | |
Jair Reinoso Aurora | 2:3 |