For using this site, please activate JavaScript.

Matches Dec 7, 2019

Matchday 20 TuS Dassendorf TuS Dassendorf 2:0 HSV Barmbek-Uhlenhorst Barmbek-U.
  USC Paloma USC Paloma Hamburg 1:2 Niendorfer TSV Niendorfer TSV
Matchday 14
Bor. M'gladbach Borussia Mönchengladbach 2:1 Bayern Munich Bayern Munich
 
SC Freiburg SC Freiburg 1:0 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
 
Bor. Dortmund Borussia Dortmund 5:0 Fortuna Düsseldorf F. Düsseldorf
 
FC Augsburg FC Augsburg 2:1 1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05
 
RB Leipzig RB Leipzig 3:1 TSG 1899 Hoffenheim TSG Hoffenheim
 
Bay. Leverkusen Bayer 04 Leverkusen 2:1 FC Schalke 04 FC Schalke 04
Matchday 16
Holstein Kiel Holstein Kiel 2:4 VfL Osnabrück VfL Osnabrück
 
Greuther Fürth SpVgg Greuther Fürth 3:1 VfL Bochum VfL Bochum
 
Hannover 96 Hannover 96 3:2 FC Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
Matchday 18
1860 Munich TSV 1860 Munich 1:1 SG Sonnenhof Großaspach Sonnenhof-Gr.
 
KFC Uerdingen KFC Uerdingen 05 4:1 FC Hansa Rostock Hansa Rostock
 
1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg 0:2 FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt
 
Würzb. Kickers Würzburger Kickers 3:1 FC Viktoria Köln Viktoria Köln
 
1.FC K'lautern 1.FC Kaiserslautern 1:0 Hallescher FC Hallescher FC
 
Carl Zeiss Jena FC Carl Zeiss Jena 0:3 SpVgg Unterhaching Unterhaching
Group A ZESCO United FC ZESCO United FC 1:2 TP Mazembe TP Mazembe
  Zamalek Zamalek SC 2:0 CD 1º de Agosto 1º de Agosto
Group B FC Platinum FC Platinum 0:3 Etoile Sportive du Sahel ES Sahel
Group C Petro Luanda CA Petróleos Luanda 1:1 USM Alger USM Alger
  Wydad AC Wydad Casablanca 0:0 Mamelodi Sundowns FC Sundowns
Matchday 16
Everton Everton FC 3:1 Chelsea FC Chelsea
  Bournemouth AFC Bournemouth 0:3 Liverpool FC Liverpool
  Watford Watford FC 0:0 Crystal Palace Crystal Palace
 
Spurs Tottenham Hotspur 5:0 Burnley FC Burnley
 
Man City Manchester City 1:2 Manchester United Man Utd
 
Real Madrid Real Madrid 2:0 RCD Espanyol Barcelona Espanyol
  Granada CF Granada CF 3:0 Deportivo Alavés Alavés
  Levante Levante UD 2:4 Valencia CF Valencia
 
FC Barcelona FC Barcelona 5:2 RCD Mallorca RCD Mallorca
Matchday 15 Atalanta Atalanta BC 3:2 Hellas Verona Hellas Verona
  Udinese Calcio Udinese Calcio 1:1 SSC Napoli SSC Napoli
 
Lazio SS Lazio 3:1 Juventus FC Juventus
Matchday 17 Montpellier HSC Montpellier 1:3 Paris Saint-Germain Paris SG
  OGC Nice OGC Nice 4:1 FC Metz FC Metz
  Stade Rennais Stade Rennais FC 2:1 SCO Angers SCO Angers
  R. Strasbourg RC Strasbourg Alsace 4:2 FC Toulouse Toulouse
  Monaco AS Monaco 3:0 SC Amiens SC Amiens
 
TSV Hartberg TSV Hartberg 3:2 SKN St. Pölten SKN St. Pölten
 
RB Salzburg Red Bull Salzburg 5:1 WSG Tirol WSG Tirol
 
Wolfsberger AC Wolfsberger AC 1:3 LASK LASK
Matchday 19 Tambov FK Tambov 3:0 FK Orenburg Orenburg
  Krasnodar FK Krasnodar 1:1 CSKA Moscow CSKA Moscow
  Akhmat Grozny Akhmat Grozny 0:1 FK Ufa Ufa
  Krasnodar II FK Krasnodar II 2:3 CSKA Moscow II CSKA Moscow II
  FK Sochi II FK Sochi II 5:2 Rubin Kazan II Rubin Kazan II
  Spartak II Spartak Moskow II 2:1 FK Rostov II Rostov II
  KS Samara II Krylya Sovetov Samara II 4:2 Ural Ekaterinburg II Ural II
Matchday 20 Chindia CF Chindia Targoviste 2:1 FC Politehnica Iasi FC Poli Iasi
  FC Hermannstadt FC Hermannstadt 4:2 Dinamo Bukarest Dinamo Bukarest
Matchday 17
BSC Young Boys BSC Young Boys 1:0 FC Luzern FC Luzern
 
NE Xamax Neuchâtel Xamax FCS 1:1 FC Lugano FC Lugano
Matchday 16 ADO Den Haag ADO Den Haag 0:0 FC Twente Enschede FC Twente
 
PSV Eindhoven PSV Eindhoven 5:0 Fortuna Sittard Fortuna Sittard
  VVV-Venlo VVV-Venlo 2:0 FC Emmen FC Emmen
  PEC Zwolle PEC Zwolle 0:3 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
Matchday 14 Y. Malatya U19 Yeni Malatyaspor U19 1:2 Sivasspor U19 Sivasspor U19
  Konyaspor U19 Konyaspor U19 0:0 Bursaspor U19 Bursaspor U19
  Osmanlispor U19 Osmanlispor FK U19 1:0 Istanbul Basaksehir FK U19 Basaksehir U19
  Ankaragücü U19 MKE Ankaragücü U19 0:3 Göztepe U19 Göztepe U19
  Kasimpasa U19 Kasimpasa U19 0:3 Besiktas JK U19 Besiktas U19
  Kayserispor U19 Kayserispor U19 0:5 Boluspor U19 Boluspor U19
  Y. Malatyaspor Yeni Malatyaspor 1:3 Sivasspor Sivasspor
 
Ankaragücü MKE Ankaragücü 1:3 Göztepe Göztepe
 
Galatasaray Galatasaray SK 1:0 Alanyaspor Alanyaspor
Matchday 13 Marítimo CS Marítimo 2:2 CD Santa Clara Santa Clara
  Famalicão FC Famalicão 2:3 CD Tondela Tondela
  Desportivo Aves Desportivo Aves 1:0 SC Braga Braga
Matchday 17 Livingston FC Livingston FC 3:0 Kilmarnock FC Kilmarnock FC
  Motherwell FC Motherwell FC 1:0 Heart of Midlothian FC Heart of Midl.
  Hamilton Acad. Hamilton Academical FC 0:1 St. Mirren FC St. Mirren
  Hibernian FC Hibernian FC 3:0 Aberdeen FC Aberdeen FC
  Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 4:0 SK Dnipro-1 SK Dnipro-1
  FK Oleksandria FK Oleksandria 3:0 Vorskla Poltava Vorskla
Matchday 13 PAOK Salonika PAOK Thessaloniki 2:0 AO Xanthi AO Xanthi
  AEK Athens AEK Athens 5:0 Panionios Athens Panionios
  Panetolikos Panetolikos GFS 0:3 Olympiacos Piraeus Olympiacos
Matchday 16 RE Acren RE Acren-Lessines 3:5 RRC Stockay-Warfusée Stockay
  CS Onhaye CS Onhaye 1:2 RES Couvin-Mariembourg-Fraire Couvin-Mariemb.
Matchday 18 KV Mechelen KV Mechelen 1:1 KV Kortrijk KV Kortrijk
  KAA Gent KAA Gent 2:0 SV Zulte Waregem Zulte Waregem
  Cercle Brugge Cercle Brugge 1:2 KRC Genk KRC Genk
  Sint-Truiden Sint-Truidense VV 1:2 Club Brugge KV Club Brugge
  Beerschot V.A. K. Beerschot V.A. 1:1 Royal Excelsior Virton RE Virton
  KSC Lokeren KSC Lokeren 1:3 KSV Roeselare KSV Roeselare
Matchday 15 Thes Sport KVV Thes Sport 2:0 KSK Lierse Kempenzonen KSK Lierse Kem.
  Olym. Charleroi Olympic Club Charleroi Farciennes 1:1 KMSK Deinze SK Deinze
  AFC Tubize AFC Tubize 3:2 FCV Dender EH FCV Dender EH
  KSK Heist KSK Heist 1:0 URSL Visé URSL Visé
  RFC Seraing RFC Seraing 0:1 RWD Molenbeek (2015) RWDM
  UR La Louvière UR La Louvière Centre 0:0 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden
  KFC Mandel Utd. KFC Mandel United 1:3 SK Sint-Niklaas Sint-Niklaas
  KSK Ronse KSK Ronse 1:1 KFC Sparta Petegem Sparta Petegem
  KRC Gent KRC Gent 1:2 Racing Harelbeke KRC Harelbeke
  KSV Temse KSV Temse 0:4 SKV Zwevezele Zwevezele
  RC Hades RC Hades 1:5 KVV Vosselaar KVV Vosselaar
  ASV Geel AS Verbroedering Geel 1:0 Olympia SC Wijgmaal Ol. Wijgmaal
  Royal Cappellen FC Royal Cappellen FC 2:2 KSK Hasselt KSK Hasselt
  Hoogstraten VV Hoogstraten VV 0:1 SK Londerzeel SK Londerzeel
Matchday 19 FK Teplice FK Teplice 2:1 FC FASTAV Zlin FC Zlin
  SFC Opava Slezsky FC Opava 1:2 FK Jablonec FK Jablonec
  Slovácko 1.FC Slovácko 2:1 FC Viktoria Plzen Viktoria Plzen
Matchday 20 Red Star Red Star Belgrade 3:1 FK Spartak Subotica Spartak
Matchday 18 HNK Gorica HNK Gorica 2:0 Slaven Belupo Koprivnica Slaven Belupo
  Inter Zapresic NK Inter Zapresic 1:1 HNK Hajduk Split Hajduk Split
  Jagiellonia Jagiellonia Bialystok 0:1 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin
  Lech Poznan Lech Poznan 2:0 LKS Lodz LKS Lodz
  Lechia Gdansk Lechia Gdansk 2:0 Wisla Plock Wisla Plock
Matchday 19 Botev Plovdiv Botev Plovdiv 3:1 PFC Beroe Stara Zagora PFC Beroe Stara Zagora
  Ludogorets PFK Ludogorets Razgrad 1:1 Cherno More Varna Cherno More
Matchday 15 Mezőkövesd Mezőkövesd Zsóry FC 0:1 Diósgyőri VTK Diósgyőr
  Zalaegerszeg Zalaegerszegi TE FC 2:0 Kaposvári Rákóczi FC Kaposvár
  Debrecen Debreceni VSC 1:1 Budapest Honvéd FC Honvéd
  Újpest FC Újpest FC 1:0 Kisvárda FC Kisvárda
  Fehérvár MOL Fehérvár FC 0:2 Paksi FC Paksi FC
Matchday 18 Pohronie FK Pohronie 2:1 SKF Sered SKF Sered
  Michalovce MFK Zemplin Michalovce 2:0 Spartak Trnava Spartak Trnava
  Ruzomberok MFK Ruzomberok 0:0 FC ViOn Zlate Moravce-Vrable Zlate Moravce
  FC Nitra FC Nitra 1:1 AS Trencin AS Trencin
  Slo. Bratislava Slovan Bratislava 2:0 DAC Dunajska Streda Dunajska Streda
Matchday 14 Pr. Eberswalde Preussen Eberswalde 2:0 Blau-Weiß Petershagen-Eggersdorf Petershagen-E.
  Werderaner FC Werderaner FC Viktoria 1920 5:0 Eintracht Miersdorf/Zeuthen Miersdorf/Zeut.
  Oranienburg Oranienburger FC Eintracht 2:2 TSG Einheit Bernau Einheit Bernau
  GW Lübben SV Grün-Weiß Lübben 4:2 MSV 1919 Neuruppin MSV Neuruppin
  Eintr. Teltow RSV Eintracht 1949 3:0 SV Altlüdersdorf Altlüdersdorf
  1.FC Frankfurt 1.FC Frankfurt (Oder) 0:1 FC Eisenhüttenstadt E'hüttenstadt
  U. Klosterfelde Union Klosterfelde 2:0 SV Falkensee/Finkenkrug SV Falkensee/F.
  FSV Bernau FSV Bernau 0:2 TuS Sachsenhausen Sachsenhausen
Matchday 21 SV Schwaig SV Schwaig 2:00 PM SC Großschwarzenlohe SC Groß'lohe
  Feuchtwangen TuS Feuchtwangen 2:00 PM 1.SC Feucht 1.SC Feucht
Matchday 22 FSV Erlangen-B. FSV Erlangen-Bruck 0:2 Kickers Selb Kickers Selb
  FSV Stadeln FSV Stadeln 2:00 PM SC 04 Schwabach SC 04 Schwabach
Matchday 16 Woltmershausen TS Woltmershausen 4:0 TSV Hasenbüren TSV Hasenbüren
  VfL 07 Bremen VfL 07 Bremen 3:2 FC Huchting FC Huchting
  SC Vahr-Blockd. SC Vahr-Blockdiek 1:4 DJK Germania Blumenthal DJK Blumenthal
Matchday 12 SVT Neumünster SVT Neumünster 2:2 SSC Phoenix Kisdorf Phoenix Kisdorf
Matchday 15 Heikendorfer SV Heikendorfer SV 3:1 TuS Hartenholm TuS Hartenholm
Matchday 18 B. Neunkirchen Borussia Neunkirchen 4:0 FC 08 Homburg II FC Homburg II
Matchday 4 SpVg Eidertal SpVg Eidertal Molfsee 12:00 AM TuS Jevenstedt TuS Jevenstedt
Matchday 7 FC Reher/Puls FC Reher/Puls 12:00 AM TSV Nordmark Satrup Nordmark Satrup
Matchday 12 TSV Kronshagen TSV Kronshagen 12:00 AM TSV Lägerdorf TSV Lägerdorf
Matchday 18 SGE Bedburg-Hau SGE Bedburg-Hau 1:5 SV Scherpenberg Scherpenberg
Matchday 20 SC Melle 03 SC Melle 03 3:1 Germania Leer Germania Leer
  SV Morbach SV Morbach 6:0 SG Malberg/Rosenheim SG Malberg/R.
  TSV Emmelshsn. TSV Emmelshausen 3:1 SG Hochwald/Zerf SG Hochwald
Matchday 15 Radebeuler BC Radebeuler BC 08 0:3 SV Einheit Kamenz Einheit Kamenz
  K. Markkleeberg Kickers 94 Markkleeberg 3:1 FC Blau-Weiß Leipzig BW Leipzig
  Großenhainer FV Großenhainer FV 1990 2:1 LSV Neustadt/Spree Neustadt/Spree
  FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz 1:1 BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa
Matchday 13 Bad Langensalza FSV Preußen Bad Langensalza 3:4 FC An der Fahner Höhe FC Fahner Höhe
  Thüringen Weida FC Thüringen Weida 1:2 SV Ehrenhain SV Ehrenhain
Matchday 16 SV Empor Berlin SV Empor Berlin 0:3 VfB Fortuna Biesdorf Fort. Biesdorf
Matchday 19 FC Wangen 05 FC Wangen 05 2:4 TSG Tübingen TSG Tübingen
Matchday 2 TS Ober-Roden TS Ober-Roden 0:0 SG Rot-Weiß Frankfurt RW Frankfurt
  Wald-Michelbach Eintracht Wald-Michelbach 2:2 FFV Sportfreunde 1904 Sportfreunde 04
Matchday 15 Anker Wismar FC Anker Wismar 4:0 SV Warnemünde SV Warnemünde
  SV Pastow SV Pastow 5:0 SG Aufbau Boizenburg SGA Boizenburg
  Rostocker FC Rostocker FC 1895 5:0 SV 90 Görmin SV 90 Görmin
  Grimmener SV Grimmener SV 3:3 Penzliner SV Penzliner SV
  Neubrandenburg 1.FC Neubrandenburg 04 3:2 FC Förderkader René Schneider FC Förderkader
  E. Ueckermünde FSV Einheit Ueckermünde 4:2 FSV Kühlungsborn Kühlungsborn
Matchday 17 SV BW Zorbau SV Blau-Weiß Zorbau 4:0 BSV Halle-Ammendorf Halle-Ammendorf
  Romonta Amsdorf 1.FC Romonta Amsdorf 1:0 SV Blau-Weiß Dölau Blau-Weiß Dölau
  SV Dessau 05 SV Dessau 05 0:3 Fortuna Magdeburg Fort. Magdeburg
  Eintr. Elster SV Eintracht Elster 1:1 Einheit Wernigerode FCE Wernigerode
  Haldensleber SC Haldensleber SC 1:2 SSC Weißenfels SSC Weißenfels
  Edelw. Arnstedt SV Edelweiß Arnstedt 3:3 1.FC Bitterfeld-Wolfen Bitterfeld-W.
Matchday 10 TB Jahn Zeiskam TB Jahn Zeiskam 2:0 Eintracht Bad Kreuznach Bad Kreuznach
Matchday 16 Independiente Club Atlético Independiente 0:1 Club Atlético Banfield CA Banfield
  Huracán Club Atlético Huracán 0:2 Arsenal Fútbol Club Arsenal FC
  CA Talleres Club Atlético Talleres 0:0 Club Atlético Unión CA Unión
  CA Tucumán Club Atlético Tucumán 2:2 Club Atlético Newell's Old Boys Newell's
Matchday 8 Almagro Club Almagro 0:3 Club Atlético Tigre Tigre
Matchday 34 H. C. Sapporo Hokkaido Consadole Sapporo 1:2 Kawasaki Frontale Kawasaki Front.
  Nagoya Grampus Nagoya Grampus 0:1 Kashima Antlers Kashima Antlers
  Urawa Reds Urawa Red Diamonds 2:3 Gamba Osaka Gamba Osaka
  Vissel Kobe Vissel Kobe 4:1 Júbilo Iwata Júbilo Iwata
  Yokohama F. M. Yokohama F. Marinos 3:0 FC Tokyo FC Tokyo
  Sanf. Hiroshima Sanfrecce Hiroshima 1:0 Vegalta Sendai Vegalta Sendai
  Matsumoto Yama. Matsumoto Yamaga 1:1 Shonan Bellmare Shonan Bellmare
  Oita Trinita Oita Trinita 0:2 Cerezo Osaka Cerezo Osaka
  Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse 1:0 Sagan Tosu Sagan Tosu
Matchday 14 FC Luftëtari FC Luftëtari 0:2 KF Vllaznia KF Vllaznia
  FK Bylis Ballsh FK Bylis Ballsh 2:1 FK Partizani FK Partizani
  KF Tirana KF Tirana 1:3 FK Kukësi FK Kukësi
Matchday 9 Sydney FC Sydney FC 5:1 Brisbane Roar Brisbane Roar
  Wellington P. Wellington Phoenix 2:1 Western Sydney Wanderers Western Sydney
Matchday 19 Mladost Kakanj FK Mladost Doboj-Kakanj 4:2 NK Celik Zenica Celik Zenica
  FK Tuzla City FK Tuzla City 1:0 NK Siroki Brijeg Siroki Brijeg
  Zvijezda 09 FK Zvijezda 09 1:1 FK Sarajevo FK Sarajevo
  Zrinjski Mostar HSK Zrinjski Mostar 1:0 FK Radnik Bijeljina Radnik Bijelj.
  Zeljeznicar FK Zeljeznicar Sarajevo 0:2 FK Velez Mostar Velez Mostar
final 1st leg Villa Española Deportivo Villa Española 1:1 CA Rentistas Rentistas
Matchday 13 ES Sétif ES Sétif 4:0 AS Aïn M'lila AS Aïn M'lila
  NA Hussein Dey NA Hussein Dey 0:1 NC Magra NC Magra
  CR Belouizdad CR Belouizdad 1:0 JS Saoura JS Saoura
  USM Bel Abbès USM Bel Abbès 3:1 MC Algiers MC Algiers
  US Biskra US Biskra 0:0 CA Bordj Bou Arreridj CABB Arreridj
Matchday 9 FUS Rabat FUS Rabat 1:0 Moghreb Tétouan Moghreb Tétouan
  Rapide Oued Zem Rapide Oued Zem 3:1 Olympique Safi OC Safi
Matchday 11 CA Bizertin Club Athlétique Bizertin 1:1 Etoile Sportive Metlaoui ES Metlaoui
  US Ben Guerdane Union Sportive de Ben Guerdane 0:0 Club Africain Tunis Club Africain
First Round El Ittihad Ittihad Alexandria 1:0 El Nasr El Nasr
  Harras Hodoud Harras El Hodoud 1:0 Petrojet Petrojet
  Gaish Tala'ea El Gaish 1:0 Dekernes Dekernes
  Ismaily Ismaily SC 2:0 El Alameen SC El Alameen
Matchday 16 Clyde FC Clyde FC 0:0 Forfar Athletic FC Forfar Athletic
  Dumbarton FC Dumbarton FC 0:2 Montrose FC Montrose
  East Fife East Fife FC 0:0 Falkirk FC Falkirk FC
  Peterhead FC Peterhead FC 3:0 Stranraer FC Stranraer
  Raith Rovers Raith Rovers FC 1:0 Airdrieonians FC Airdrieonians
Matchday 15 Odin '59 Odin '59 Heemskerk 1:0 Ajax Amateurs Ajax Amateurs
  Hoek HSV Hoek 5:2 VV SteDoCo SteDoCo
  DOVO VV DOVO Veenendaal 5:0 ONS Sneek ONS Sneek
  Excelsior '31 Excelsior '31 Rijssen 2:2 FC Lisse FC Lisse
  Ter Leede VV Ter Leede 4:3 VVOG Harderwijk VVOG
  DVS '33 DVS '33 Ermelo 5:2 Almere City FC U21 Almere City U21
  Harkemase Boys Harkemase Boys 1:2 BVV Barendrecht Barendrecht
  Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk 3:1 VVSB Noordwijkerhout VVSB
Matchday 20 Huddersfield Huddersfield Town 0:2 Leeds United Leeds
 
QPR Queens Park Rangers 2:0 Preston North End Preston NE
  Hull City Hull City 2:1 Stoke City Stoke City
  Millwall Millwall FC 2:2 Nottingham Forest Nottm Forest
  Blackburn Blackburn Rovers 1:0 Derby County Derby
  Sheff Wed Sheffield Wednesday 2:1 Brentford FC Brentford
  Fulham Fulham FC 1:2 Bristol City Bristol City
  Cardiff Cardiff City 3:2 Barnsley FC Barnsley FC
  Middlesbrough Middlesbrough FC 1:0 Charlton Athletic Charlton
  Reading Reading FC 2:3 Birmingham City Birmingham
  Luton Luton Town 2:1 Wigan Athletic Wigan
Matchday 15 Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC 0:0 Elgin City FC Elgin City
  Edinburgh City Edinburgh City FC 2:1 Cove Rangers FC Cove Rangers
  Stenhousemuir Stenhousemuir FC 1:2 Annan Athletic FC Annan Athletic
  Stirling Stirling Albion FC 2:4 Brechin City FC Brechin City
  Albion Rovers Albion Rovers FC 2:0 Queen's Park FC Queen's Park
Round of 16 F91 Dudelange F91 Dudelange 4:1 US Mondorf-Les-Bains US Mondorf
  FC Wiltz 71 FC Wiltz 71 3:0 Jeunesse Esch Jeunesse Esch
Matchday 6 Southern United Southern United 2:2 Hawke’s Bay United Hawke’s Bay
Second Round Abha Abha Club 1:0 Al-Arabi Al-Arabi
  Hilal Al-Hilal Riyadh 4:2 Al-Jabalain FC Al-Jabalain
Matchday 20 Oxford United Oxford United 0:0 Shrewsbury Town Shrewsbury
  Portsmouth Portsmouth FC 2:2 Peterborough United Peterborough
  Rotherham Rotherham United 0:1 Rochdale AFC Rochdale
  Bristol Rovers Bristol Rovers 4:2 Southend United Southend United
  Blackpool Blackpool FC 3:1 Fleetwood Town Fleetwood
  Gillingham FC Gillingham FC 1:0 Sunderland AFC Sunderland
  Bolton Bolton Wanderers 2:2 AFC Wimbledon AFC Wimbledon
  Coventry Coventry City 1:1 Ipswich Town Ipswich
  Doncaster Doncaster Rovers 1:1 Milton Keynes Dons MK Dons
  Tranmere Rovers Tranmere Rovers 1:1 Accrington Stanley Accrington
  Burton Albion Burton Albion 0:2 Lincoln City Lincoln City
  Forest Green Forest Green Rovers 0:2 Scunthorpe United Scunthorpe Utd.
  Port Vale Port Vale FC 0:1 Walsall FC Walsall
  Bradford Bradford City 1:0 Newport County Newport County
  Grimsby Town Grimsby Town 0:3 Swindon Town Swindon Town
  Stevenage Stevenage FC 0:0 Crawley Town Crawley Town
  Cambridge Utd. Cambridge United 1:0 Plymouth Argyle Plymouth
  Mansfield Town Mansfield Town 0:3 Cheltenham Town Cheltenham
  Colchester Utd. Colchester United 1:0 Salford City Salford
  Morecambe FC Morecambe FC 1:1 Carlisle United Carlisle United
  Exeter City Exeter City 3:2 Northampton Town Northampt. Town
  Oldham Athletic Oldham Athletic 1:1 Leyton Orient Leyton Orient
Matchday 25 Wrexham Wrexham AFC 2:0 Solihull Moors Solihull Moors
  Dag & Red FC Dagenham & Redbridge FC 1:2 Maidenhead United Maidenhead Utd.
  Harrogate Town Harrogate Town 2:1 Torquay United FC Torquay United
  Barnet Barnet FC 2:1 AFC Fylde Fylde
  Notts County Notts County 1:1 Sutton United Sutton Utd
  Eastleigh FC Eastleigh FC 1:1 Ebbsfleet United Ebbsfleet Utd
  Yeovil Town Yeovil Town 2:0 FC Halifax Town Halifax Town
  Barrow Barrow AFC 1:0 Aldershot Town Aldershot Town
  Dover Athletic Dover Athletic 0:2 Boreham Wood FC Boreham Wood
  Stockport Stockport County 4:2 Chorley FC Chorley FC
  Chesterfield FC Chesterfield FC 1:2 Bromley FC Bromley
  Woking FC Woking FC 2:1 Hartlepool United Hartlepool Utd.
Matchday 19 Linfield Linfield FC 1:0 Cliftonville FC Cliftonville
  Coleraine Coleraine FC 2:2 Glentoran FC Glentoran
  Crusaders Crusaders FC 0:1 Ballymena United Ballymena
  Dungannon Dungannon Swifts 3:1 Warrenpoint Town FC Warrenpoint
  Glenavon Glenavon FC 1:3 Larne FC Larne FC
  Carrick Rangers Carrick Rangers 3:0 Institute FC Institute FC
Matchday 20 Queen's Uni Queen's University 12:00 AM Harland & Wolff Welders HW Welders
  Knockbreda FC Knockbreda FC 3:00 PM Ballinamallard United Ballinamallard
  Portadown Portadown FC 4:00 PM Ards FC Ards FC
  Ballyclare Ballyclare Comrades FC 4:00 PM Dundela FC Dundela FC
  Loughgall Loughgall FC 4:00 PM Newry City AFC Newry City
Matchday 6 Bangor Bangor FC 12:00 AM Tobermore United FC Tobermore
  Moyola Park Moyola Park AFC 12:00 AM Portstewart FC Portstewart FC
  Dollingstown FC Dollingstown FC 12:00 AM Lurgan Celtic FC Lurgan Celtic
  Newington YC Newington YC 12:00 AM Annagh United FC Annagh United
  Lisburn FC Lisburn Distillery FC 12:00 AM Limavady United Limavady United
  Armagh City FC Armagh City FC 12:00 AM Banbridge Town Banbridge
Matchday 15 Spezia Calcio Spezia Calcio 2:0 AS Livorno AS Livorno
  Cittadella AS Cittadella 4:3 US Salernitana 1919 Salernitana
  FC Empoli FC Empoli 2:1 Ascoli Calcio Ascoli
  Pescara Delfino Pescara 1936 2:2 Venezia FC Venezia
  Chievo Verona Chievo Verona 1:0 US Cremonese Cremonese
Matchday 18 Pianese US Pianese 1:2 US Città di Pontedera Pontedera
  Pro Vercelli FC Pro Vercelli 1892 0:0 US Pistoiese 1921 Pistoiese
  Siena Robur Siena 1:0 Como 1907 Como
  Cesena Cesena FC 0:4 Alma Juventus Fano 1906 AJ Fano
  Paganese Paganese Calcio 1926 1:1 US Catanzaro Catanzaro
Matchday 16 BAK FK Baskent Akademi FK 3:0 Hacettepe Spor Hacettepe
Matchday 19 SD Huesca SD Huesca 0:2 Rayo Vallecano Rayo Vallecano
  Sporting Gijón Sporting Gijón 1:0 SD Ponferradina Ponferradina
  UD Almería UD Almería 3:1 CD Mirandés CD Mirandés
Matchday 21 Metaloglobus FC Metaloglobus Bukarest 3:0 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc Miercurea Ciuc
  Gloria Buzau Gloria Buzau 3:3 Ripensia Timisoara Ripensia
  Resita CSM Resita 0:1 CS Mioveni CS Mioveni
  D. Calarasi Dunarea Calarasi 1:1 SSC Farul Constanta SSC Farul
  ASU Poli ASU Poli Timisoara 1:0 Pandurii Targu Jiu Pandurii T.-Jiu
  Chiajna Concordia Chiajna 1:3 Rapid Bucharest Rapid Bucharest
Matchday 12 Penafiel FC Penafiel 2:2 FC Porto B FC Porto B
  Cova Piedade CD Cova Piedade 0:0 UD Vilafranquense Vilafranquense
  Nacional CD Nacional 1:0 SC Farense Farense
  Chaves GD Chaves 0:2 UD Oliveirense Oliveirense
Matchday 19 Leixões Sub-23 Leixões SC Sub-23 1:0 Vitória de Setúbal FC U23 Vitória FC U23
  Marítimo U23 CS Marítimo U23 0:1 Sporting CP U23 Sporting CP U23
  Vitória SC U23 Vitória de Guimarães SC U23 0:4 SL Benfica U23 Benfica U23
  Feirense Sub-23 CD Feirense Sub-23 1:3 Estoril Praia U23 Estoril U23
  Belenenses U23 Belenenses SAD U23 1:2 CD Cova da Piedade U23 Cova Piedade 23
Matchday 16 Dunfermline A. Dunfermline Athletic FC 3:1 Greenock Morton FC Morton
  Inverness Cal. Inverness Caledonian Thistle FC 2:0 Ayr United FC Ayr United
  Queen o. t. S. Queen of the South FC 1:2 Partick Thistle FC Partick Thistle
  Arbroath Arbroath FC 1:1 Dundee FC Dundee FC
  Dundee United Dundee United FC 2:1 Alloa Athletic FC Alloa Athletic
Matchday 14 Hatayspor Hatayspor 3:0 Boluspor Boluspor
  Karagümrük Fatih Karagümrük 0:0 Balikesirspor Balikesirspor
  Akhisarspor Akhisarspor 4:3 Istanbulspor Istanbulspor
Matchday 17 SC Kriens SC Kriens 2:1 FC Wil 1900 FC Wil 1900
  FC Chiasso FC Chiasso 0:1 Grasshopper Club Zurich Grasshoppers
Matchday 11 PS Kalamata PS Kalamata 0:1 AO Trikala AO Trikala
Matchday 13 AEK Athens U19 AEK Athens U19 0:0 Panionios Athen U19 Panionios U19
  Panetolikos U19 Panetolikos GFS U19 1:1 Olympiacos Piraeus U19 Olympiacos U19
  Ast.Tripoli U19 Asteras Tripolis U19 2:1 AE Larisa U19 AE Larisa U19
  Atromitos U19 Atromitos Athens U19 0:2 Aris Thessaloniki U19 Aris U19
  Volos NPS U19 Volos NPS U19 0:1 Panathinaikos Athens U19 PAO U19
  PAOK U19 PAOK Thessaloniki U19 2:0 AO Xanthi U19 AO Xanthi U19
  PAS Lamia U19 PAS Lamia 1964 U19 0:1 OFI Crete U19 OFI Crete U19
final 1st leg Start IK Start 2:1 Lillestrøm SK Lillestrøm SK
Matchday 23 Zlatibor FK Zlatibor Cajetina 0:0 FK Radnicki 1923 Kragujevac Radnicki K.
  Novi Pazar FK Novi Pazar 3:1 FK Smederevo Smederevo
Matchday 16 Cibalia HNK Cibalia Vinkovci 0:0 NK Sesvete NK Sesvete
  NK Dugopolje NK Dugopolje 2:2 NK Kustosija Zagreb NK Kustosija Zagreb
  Hrv Dragovoljac NK Hrvatski Dragovoljac 1:0 NK Solin NK Solin
  NK Dubrava ZG NK Dubrava Tim kabel 1:0 NK Croatia Zmijavci Croat. Zmijavci
  NK Orijent 1919 HNK Orijent Rijeka 0:2 NK Medjimurje Cakovec Medjimurje
Matchday 11 Southampton U18 Southampton FC U18 0:5 West Ham United U18 West Ham U18
  Man Utd U18 Manchester United U18 1:3 Stoke City U18 Stoke U18
  Swansea U18 Swansea City U18 0:8 Chelsea FC U18 Chelsea U18
  Sunderland U18 Sunderland AFC U18 0:7 Manchester City U18 Man City U18
  Tottenham U18 Tottenham Hotspur U18 2:3 Reading FC U18 Reading U18
  Wolves U18 Wolverhampton Wanderers U18 0:3 Blackburn Rovers U18 Blackburn U18
  Derby U18 Derby County U18 1:5 Liverpool FC U18 Liverpool U18
Matchday 12 Chelsea U23 Chelsea FC U23 3:3 Derby County U23 Derby U23
  Newcastle U23 Newcastle United U23 0:1 Reading FC U23 Reading U23
Matchday 13 Hapoel Raanana Hapoel Raanana 1:1 Hapoel Kfar Saba H. Kfar Saba
  Hapoel Haifa Hapoel Haifa 3:0 Bnei Yehuda Tel Aviv Bnei Yehuda
  Kiryat Shmona Ironi Kiryat Shmona 1:0 Sektzia Ness Ziona Ness Ziona
  M. Tel Aviv Maccabi Tel Aviv 0:0 Maccabi Netanya Maccabi Netanya
Matchday 16 RM Castilla Real Madrid Castilla 2:2 Internacional de Madrid Inter de Madrid
  Silivrispor Silivrispor 1:1 Ci Group Buca Ci Group Buca
  Real Sociedad B Real Sociedad B 4:2 SD Amorebieta SD Amorebieta
  CD Guijuelo CD Guijuelo 3:0 Burgos CF Burgos CF
  UE Cornellà UE Cornellà 2:0 CE Sabadell CE Sabadell
  Modafen Spor Modafen Spor 0:0 Bayrampasa Spor Bayrampasa
  Muglaspor Muglaspor 2:3 Batman Petrolspor Batman Petrol
  Adivar SK Halide Edip Adivarspor 0:0 Altindag Belediye Spor Altindag Bld
  Sevilla Atl. Sevilla Atlético 1:3 Recreativo Huelva Recr. Huelva
Matchday 14 VfR Garching VfR Garching 2:00 PM FC Memmingen FC Memmingen
Matchday 22 Holst. Kiel II Holstein Kiel II 1:2 Eintracht Norderstedt E. Norderstedt
  Hannover 96 II Hannover 96 II 2:1 Heider SV Heider SV
  SC Weiche 08 SC Weiche Flensburg 08 2:1 VfB Oldenburg VfB Oldenburg
  LSK Hansa Lüneburger SK Hansa 0:1 SV Drochtersen/Assel SV Drochtersen
Matchday 18 Bischofswerda Bischofswerdaer FV 08 1:1 Berliner AK 07 Berliner AK
  Altglienicke VSG Altglienicke 0:3 FC Energie Cottbus Energie Cottbus
Matchday 20 SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846 2:0 FC 08 Homburg FC 08 Homburg
  FCA Walldorf FC-Astoria Walldorf 4:0 TSG Balingen TSG Balingen
  Bahlinger SC Bahlinger SC 0:1 TSG 1899 Hoffenheim II Hoffenheim II
  FSV Mainz 05 II 1.FSV Mainz 05 II 2:1 FSV Frankfurt FSV Frankfurt
  Saarbrücken 1.FC Saarbrücken 7:0 TuS Rot-Weiß Koblenz RW Koblenz
  FC Gießen FC Gießen 1:1 FK Pirmasens FK Pirmasens
 
Alem. Aachen Alemannia Aachen 1:2 Wuppertaler SV Wuppertaler SV
  VfB Homberg VfB Homberg 0:2 SV Bergisch Gladbach 09 B. Gladbach 09
  SV Rödinghausen SV Rödinghausen 4:1 Borussia Mönchengladbach II M'gladbach II
  RW Oberhausen Rot-Weiß Oberhausen 1:0 FC Schalke 04 II Schalke 04 II
Matchday 19 Dorfmerkingen Sportfreunde Dorfmerkingen 1:1 Neckarsulmer Sport-Union Neckarsulmer SU
  SGV Freiberg SGV Freiberg 1:2 SV Linx SV Linx
  FC 08 Villingen FC 08 Villingen 0:2 1.Göppinger Sportverein 1.Göppinger SV
  SV Oberachern SV Oberachern 2:1 SSV Reutlingen 05 SSV Reutlingen
  1.CfR Pforzheim 1.CfR Pforzheim 2:1 Freiburger FC Freiburger FC
  TSV Ilshofen TSV Ilshofen 2:0 1.FC Rielasingen-Arlen Rielasingen
  Stuttg. Kickers Stuttgarter Kickers 3:0 FV Ravensburg FV Ravensburg
  Sandhausen II SV Sandhausen II 0:4 FSV 08 Bissingen FSV Bissingen
Matchday 4 SV Steinbach SV Steinbach 2:00 PM SV Rot-Weiß Hadamar RW Hadamar
  Hessen Kassel KSV Hessen Kassel 6:1 FV Bad Vilbel FV Bad Vilbel
  SG Barockstadt SG Barockstadt Fulda-Lehnerz 5:0 SV Rot-Weiss Walldorf RW Walldorf
  TuS Dietkirchen TuS Dietkirchen 2:3 SC Waldgirmes SC Waldgirmes
  KSV Baunatal KSV Baunatal 0:1 SC Hessen Dreieich Hessen Dreieich
  Vikt. Griesheim SC Viktoria 06 Griesheim 4:1 SV 1910 Neuhof SV 1910 Neuhof
Matchday 15 Ludwigsfelde Ludwigsfelder FC 1:4 SC Staaken 1919 SC Staaken
  BW Berlin Blau-Weiß 90 Berlin 4:0 Torgelower FC Greif Torgelower FC
  TeBe Berlin Tennis Borussia Berlin 4:1 MSV Pampow MSV Pampow
  Askan. Bernburg TV Askania Bernburg 0:2 VfL Halle 1896 VfL Halle 96
  FCO Neugersdorf FC Oberlausitz Neugersdorf 1:2 Union Sandersdorf Sandersdorf
  FSV Luckenwalde FSV 63 Luckenwalde 1:3 VfB 1921 Krieschow VfB Krieschow
Matchday 18 Blumenthaler SV Blumenthaler SV 2:3 TuS Schwachhausen Schwachhausen
  Brinkumer SV Brinkumer SV 3:2 FC Oberneuland FC Oberneuland
  ESC Geestemünde ESC 02 Geestemünde 7:1 SG Aumund-Vegesack SG Aumund-Veg.
  SC Borgfeld SC Borgfeld 0:8 Bremer SV Bremer SV
Matchday 20 Lupo-Martini USI Lupo-Martini Wolfsburg 0:4 VfV Borussia 06 Hildesheim VfV Hildesheim
  HSC/BW Tündern HSC/BW Tündern 3:0 TB Uphusen TB Uphusen
  G. Egestorf/L. 1.FC Germania Egestorf/Langreder 3:1 SV Atlas Delmenhorst SV Atlas
  Spelle-Venhaus SC Spelle-Venhaus 5:1 FT Braunschweig FT Braunschweig
Matchday 3 Almere City U19 Almere City FC U19 3:4 Vitesse Arnhem U19 Vitesse U19
  Feyenoord U19 Feyenoord U19 0:3 Ajax Amsterdam U19 Ajax U19
Matchday 12 ADO U19 ADO Den Haag U19 1:2 FC Twente Enschede U19 FC Twente U19
  Heerenveen U19 SC Heerenveen U19 0:3 AZ Alkmaar U19 AZ Alkmaar U19
  NAC Breda U19 NAC Breda U19 2:0 PSV Eindhoven U19 PSV U19
  FC Utrecht U19 FC Utrecht U19 0:1 NEC Nijmegen U19 NEC U19
  Sparta U19 Sparta Rotterdam U19 1:1 FC Groningen U19 Groningen U19
Matchday 10 Emmen U19 FC Emmen U19 3:2 Excelsior Rotterdam U19 Excelsior U19
  VVV U19 VVV-Venlo U19 0:2 Roda JC Kerkrade U19 Roda JC U19
  PEC Zwolle U19 PEC Zwolle U19 2:1 De Graafschap Doetinchem U19 Graafschap U19
  Spartaan U19 Spartaan '20 U19 2:2 Willem II Tilburg U19 Willem II U19
  Fortuna U19 Fortuna Sittard U19 3:5 FC Volendam U19 Volendam U19
  Zeeburgia U19 AVV Zeeburgia U19 1:1 Alphense Boys U19 Alphense B. U19
Matchday 14 Chemnitz U19 Chemnitzer FC U19 0:4 Hamburger SV U19 Hamburg U19
  W. Bremen U19 SV Werder Bremen U19 3:1 Dynamo Dresden U19 D. Dresden U19
  Magdeburg U19 1.FC Magdeburg U19 3:1 RasenBallsport Leipzig U19 RB Leipzig U19
  St. Pauli U19 FC St. Pauli U19 2:3 VfL Wolfsburg U19 Wolfsburg U19
  Niendorf U19 Niendorfer TSV U19 1:6 Hertha BSC U19 Hertha BSC U19
  B. Dortmund U19 Borussia Dortmund U19 3:1 Wuppertaler SV U19 Wuppertal U19
  Düsseldorf U19 Fortuna Düsseldorf U19 0:1 VfL Bochum U19 VfL Bochum U19
  Leverkusen U19 Bayer 04 Leverkusen U19 4:0 FC Viktoria Köln U19 Vikt. Köln U19
  Schalke 04 U19 FC Schalke 04 U19 2:1 Borussia Mönchengladbach U19 M'gladbach U19
  Aachen U19 Alemannia Aachen U19 0:1 MSV Duisburg U19 Duisburg U19
  Pr. Münster U19 Preußen Münster U19 0:0 1.FC Köln U19 1.FC Köln U19
  Mainz 05 U19 1.FSV Mainz 05 U19 3:0 1.FC Heidenheim 1846 U19 Heidenheim U19
  K. Offenb. U19 Kickers Offenbach U19 2:0 FC Ingolstadt 04 U19 Ingolstadt U19
  Frankfurt U19 Eintracht Frankfurt U19 1:0 SC Freiburg U19 SC Freiburg U19
  Hoffenheim U19 TSG 1899 Hoffenheim U19 1:3 VfB Stuttgart U19 Stuttgart U19
  Karlsruhe U19 Karlsruher SC U19 1:1 SpVgg Greuther Fürth U19 Gr. Fürth U19
  FC Augsburg U19 FC Augsburg U19 0:2 FC Bayern Munich U19 FC Bayern U19
Matchday 16 CZ Jena U17 FC Carl Zeiss Jena U17 0:2 RasenBallsport Leipzig U17 RB Leipzig U17
  Hertha BSC U17 Hertha BSC U17 2:1 1.FC Union Berlin U17 U. Berlin U17
  Halle U17 Hallescher FC U17 0:2 FC Energie Cottbus U17 E. Cottbus U17
  Chemnitz U17 Chemnitzer FC U17 0:0 Dynamo Dresden U17 D. Dresden U17
  Hannover 96 U17 Hannover 96 U17 1:4 Hamburger SV U17 Hamburg U17
  Wuppertal U17 Wuppertaler SV U17 0:4 Borussia Mönchengladbach U17 M'gladbach U17
  Bielefeld U17 Arminia Bielefeld U17 0:1 Preußen Münster U17 Pr. Münster U17
  Leverkusen U17 Bayer 04 Leverkusen U17 1:0 FC Hennef 05 U17 FC Hennef U17
  FC Bayern U17 FC Bayern Munich U17 2:2 SV Wehen Wiesbaden U17 SV Wehen U17
  SC Freiburg U17 SC Freiburg U17 0:1 1.FSV Mainz 05 U17 Mainz 05 U17
  Hoffenheim U17 TSG 1899 Hoffenheim U17 2:1 SV Darmstadt 98 U17 Darmstadt U17
Matchday 12 Sparta R. U17 Sparta Rotterdam U17 3:2 FC Groningen U17 Groningen U17
  FC Twente U17 FC Twente Enschede U17 1:6 FC Utrecht U17 FC Utrecht U17
  PSV U17 PSV Eindhoven U17 4:0 PEC Zwolle U17 PEC Zwolle U17
  Volendam U17 FC Volendam U17 0:4 Feyenoord U17 Feyenoord U17
  Ajax U17 Ajax Amsterdam U17 1:0 Vitesse Arnheim U17 Vitesse U17
  NEC U17 NEC Nijmegen U17 4:0 sc Heerenveen U17 Heerenveen U17
  AZ Alkmaar U17 AZ Alkmaar U17 1:1 ADO Den Haag U17 ADO U17
  Anorthosis Anorthosis Famagusta 2:0 AEL Limassol AEL Limassol
  Olympiakos N. Olympiakos Nicosia 2:0 APOEL Nicosia APOEL Nicosia
Matchday 11 St. Gallen U17 FCO St. Gallen/Wil U17 0:2 Team FC Luzern-SC Kriens U17 Luzern U17
  FC Basel U17 FC Basel 1893 U17 3:0 FC Vaduz U18 FC Vaduz U18
  Concordia U17 FC Concordia BS/FC Solothurn U17 4:2 Team Vaud U17 Team Vaud U17
  AFF/FFV U17 Team AFF/FFV Fribourg U17 5:1 Team Südostschweiz U18 Südostschweiz
Matchday 14 BSC YB U18 BSC Young Boys U18 5:1 Team BEJUNE U18 Team BEJUNE U18
  FC Sion U18 FC Sion U18 2:2 FC Zürich U18 FC Zürich U18
  Luzern U18 Team FC Luzern-SC Kriens U18 4:1 FCO St. Gallen/Wil U18 St. Gallen U18
  Aargau U18 Team Aargau U18 1:1 Team Vaud U18 Team Vaud U18
  GC Zürich U18 Grasshopper Club Zürich U18 3:2 Team Ticino U18 Team Ticino U18
  Servette U18 Servette FC U18 0:5 FC Basel 1893 U18 FC Basel U18
Matchday 1 Tre Fiori SP Tre Fiori 3:3 SP Tre Penne Tre Penne
  Virtus S.S. Virtus 1:3 SP Cailungo Cailungo
  Murata SS Murata 1:2 La Fiorita 1967 La Fiorita
  AC Libertas AC Libertas 1:1 SS Folgore/Falciano SS Folgore
Semi-Finals 2nd Leg CD Macará CD Macará 1:1 Delfín SC Delfín SC
Matchday 3 R&F (HK) R&F (Hong Kong) 2:0 Happy Valley AA Happy Valley
Matchday 14 Sabah FK Sabah FK 0:2 Neftchi Baku Neftchi Baku
Matchday 11 Bruno's Magpies FC Bruno's Magpies 0:3 St Joseph's FC St Joseph's FC
  Europa Point FC Europa Point FC 1:3 Manchester 62 FC Manchester 62
Matchday 1 Lyngby BK U19 Lyngby BK U19 0:3 FC Copenhagen U19 Copenhagen U19
Matchday 11 Lazio U19 Lazio Primavera 0:2 Inter Milan Primavera Inter U19
  Juventus U19 Juventus Primavera 1:1 Torino Primavera Torino U19
  Atalanta U19 Atalanta Primavera 2:0 Chievo Primavera Chievo U19
  Genoa U19 Genoa Primavera 0:3 Napoli Primavera Napoli U19
  Sassuolo U19 Sassuolo Primavera 0:0 Fiorentina Primavera Fiorentina U19
  Udinese U19 Udinese Primavera 1:2 Milan Primavera Milan U19
  Brescia U19 Brescia Primavera 1:1 Pordenone Primavera Pordenone U19
  Parma U19 Parma Primavera 2:1 Spezia Primavera Spezia U19
  Venezia U19 Venezia Primavera 0:0 Hellas Verona Primavera Verona U19
  Entella U19 Virtus Entella Primavera 1:3 SPAL Primavera SPAL U19
  Juve Stabia U19 Juve Stabia Primavera 1:2 Trapani Primavera Trapani U19
  Lecce U19 Lecce Primavera 0:0 Livorno Primavera Livorno U19
  Frosinone U19 Frosinone Primavera 3:1 Pisa Primavera Pisa U19
  Ascoli U19 Ascoli Picchio Primavera 6:1 Cosenza Primavera Cosenza U19
  Benevento U19 Benevento Primavera 2:3 Salernitana Primavera Salernitana U19
  Perugia U19 Perugia Primavera 3:1 Crotone Primavera Crotone U19
Matchday 15 AFC Amsterdam AFC Amsterdam 0:1 SVV Scheveningen Scheveningen
  Volendam U21 FC Volendam U21 5:0 Sparta Rotterdam U21 Sparta U21
  IJsselm.vogels VV IJsselmeervogels 4:2 VV Noordwijk Noordwijk
  Rijnsburgse B. Rijnsburgse Boys 1:0 SV TEC Tiel SV TEC
  ASWH ASWH Ambacht 0:4 HHC Hardenberg HHC Hardenberg
  Quick Boys Quick Boys 1:1 Excelsior Maassluis Excelsior M
  Kozakken Boys Kozakken Boys 4:2 GVVV Veenendaal GVVV