For using this site, please activate JavaScript.

Matches Feb 15, 2020

Matchday 22 TuS Dassendorf TuS Dassendorf 1:00 PM SV Curslack-Neuengamme SV Curslack-N.
 
FC Augsburg FC Augsburg 3:30 PM SC Freiburg SC Freiburg
 
SC Paderborn SC Paderborn 07 3:30 PM Hertha BSC Hertha BSC
 
RB Leipzig RB Leipzig 3:30 PM SV Werder Bremen Werder Bremen
 
Union Berlin 1.FC Union Berlin 3:30 PM Bayer 04 Leverkusen Bay. Leverkusen
 
TSG Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim 3:30 PM VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
 
F. Düsseldorf Fortuna Düsseldorf 6:30 PM Borussia Mönchengladbach Bor. M'gladbach
 
Jahn Regensburg SSV Jahn Regensburg 1:00 PM SV Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
 
Greuther Fürth SpVgg Greuther Fürth 1:00 PM Arminia Bielefeld Arm. Bielefeld
 
Hannover 96 Hannover 96 1:00 PM Hamburger SV Hamburger SV
Matchday 24
Unterhaching SpVgg Unterhaching 2:00 PM FC Viktoria Köln Viktoria Köln
 
1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg 2:00 PM Chemnitzer FC Chemnitzer FC
 
Sonnenhof-Gr. SG Sonnenhof Großaspach 2:00 PM FC Hansa Rostock Hansa Rostock
 
FC Ingolstadt FC Ingolstadt 04 2:00 PM KFC Uerdingen 05 KFC Uerdingen
 
E. Braunschweig Eintracht Braunschweig 2:00 PM 1.FC Kaiserslautern 1.FC K'lautern
 
SV Meppen SV Meppen 2:00 PM TSV 1860 Munich 1860 Munich
Matchday 26
Southampton Southampton FC 1:30 PM Burnley FC Burnley
 
Norwich Norwich City 6:30 PM Liverpool FC Liverpool
Matchday 24 Lecce US Lecce 3:00 PM SPAL SPAL
  Bologna Bologna FC 1909 6:00 PM Genoa CFC Genoa
  Atalanta Atalanta BC 8:45 PM AS Roma AS Roma
Matchday 25 Reims Stade Reims 8:00 PM Stade Rennais FC Stade Rennais
  SC Amiens SC Amiens 8:00 PM Paris Saint-Germain Paris SG
  Olympique Lyon Olympique Lyon 8:00 PM RC Strasbourg Alsace R. Strasbourg
  G. Bordeaux FC Girondins Bordeaux 8:00 PM FCO Dijon Dijon
  Monaco AS Monaco 8:00 PM HSC Montpellier Montpellier
  Stade Brest 29 Stade Brest 29 8:00 PM AS Saint-Étienne Saint-Étienne
  LOSC Lille LOSC Lille 8:00 PM Olympique Marseille Marseille
  FC Nantes FC Nantes 8:00 PM FC Metz FC Metz
  Nîmes Olympique Nîmes Olympique 8:00 PM SCO Angers SCO Angers
  Toulouse FC Toulouse 8:00 PM OGC Nice OGC Nice
Matchday 19
Wolfsberger AC Wolfsberger AC 5:00 PM TSV Hartberg TSV Hartberg
 
SCR Altach SC Rheindorf Altach 5:00 PM Austria Vienna Austria Vienna
Matchday 22
FC Basel FC Basel 1893 7:00 PM FC Thun FC Thun
 
FC Sion FC Sion 7:00 PM Neuchâtel Xamax FCS NE Xamax
Matchday 23 VVV-Venlo VVV-Venlo 6:30 PM Heracles Almelo Heracles Almelo
  FC Twente FC Twente Enschede 7:45 PM AZ Alkmaar AZ Alkmaar
  ADO Den Haag ADO Den Haag 7:45 PM PSV Eindhoven PSV Eindhoven
  Fortuna Sittard Fortuna Sittard 8:45 PM FC Emmen FC Emmen
Matchday 22 Alanyaspor U19 Alanyaspor U19 2:00 PM Altinordu FK U19 Altinordu U19
  Trabzonspor U19 Trabzonspor U19 2:00 PM Sivasspor U19 Sivasspor U19
  Ankaragücü U19 MKE Ankaragücü U19 2:00 PM Fenerbahce SK U19 Fenerbahce U19
  Bursaspor U19 Bursaspor U19 2:00 PM Boluspor U19 Boluspor U19
  Galatasaray U19 Galatasaray SK U19 2:00 PM Yeni Malatyaspor U19 Y. Malatya U19
  Basaksehir U19 Istanbul Basaksehir FK U19 2:00 PM Besiktas JK U19 Besiktas U19
  Antalyaspor U19 Antalyaspor U19 2:00 PM Kasimpasa U19 Kasimpasa U19
  Konyaspor U19 Konyaspor U19 2:00 PM Göztepe U19 Göztepe U19
  Osmanlispor U19 Osmanlispor FK U19 2:00 PM Kayserispor U19 Kayserispor U19
Matchday 21 Santa Clara CD Santa Clara 3:30 PM CD Tondela Tondela
  Portimonense Portimonense SC 4:30 PM Moreirense FC Moreirense
  Benfica SL Benfica 7:00 PM SC Braga Braga
  Rio Ave FC Rio Ave FC 9:30 PM Sporting CP Sporting CP
Matchday 27 Rangers Rangers FC 4:00 PM Livingston FC Livingston FC
  Ross County Ross County FC 4:00 PM St. Johnstone FC St. Johnstone
  Heart of Midl. Heart of Midlothian FC 4:00 PM Hamilton Academical FC Hamilton Acad.
  Motherwell FC Motherwell FC 4:00 PM St. Mirren FC St. Mirren
Matchday 26 Club Brugge Club Brugge KV 6:00 PM Waasland-Beveren Waasl.-Beveren
  Sint-Truiden Sint-Truidense VV 8:00 PM Cercle Brugge Cercle Brugge
  KV Oostende KV Oostende 8:00 PM KV Kortrijk KV Kortrijk
  KV Mechelen KV Mechelen 8:30 PM RSC Anderlecht RSC Anderlecht
  Saint Gilloise Royale Union Saint Gilloise 5:00 PM KSV Roeselare KSV Roeselare
  Lommel SK Lommel SK 8:30 PM KVC Westerlo KVC Westerlo
Matchday 22 Thes Sport KVV Thes Sport 7:30 PM FCV Dender EH FCV Dender EH
  AFC Tubize AFC Tubize 8:00 PM URSL Visé URSL Visé
  Olym. Charleroi Olympic Club Charleroi Farciennes 8:00 PM RWD Molenbeek (2015) RWDM
  Patro Eisden Patro Eisden Maasmechelen 8:00 PM KMSK Deinze SK Deinze
  KRC Harelbeke Racing Harelbeke 7:30 PM SKV Zwevezele Zwevezele
  KRC Gent KRC Gent 8:00 PM SC Dikkelvenne Dikkelvenne
  KSK Ronse KSK Ronse 8:00 PM KSCT Menen KSCT Menen
  RC Hades RC Hades 7:30 PM Royal Cappellen FC Royal Cappellen FC
  Hoogstraten VV Hoogstraten VV 8:00 PM SC Eendracht Aalst Eendracht Aalst
Matchday 21 Spartak FK Spartak Subotica 12:00 AM FK Radnicki Nis Radnicki Nis
  Partizan FK Partizan Belgrade 12:00 AM FK Radnik Surdulica Radnik
  Mladost FK Mladost Lucani 12:00 AM FK Vozdovac Vozdovac
  Indjija FK Indjija 12:00 AM FK TSC Backa Topola FK TSC
  Vojvodina FK Vojvodina Novi Sad 12:00 AM FK Proleter Novi Sad Proleter
  Napredak FK Napredak Krusevac 12:00 AM FK Javor-Matis Ivanjica Javor-Matis
  Cukaricki FK Cukaricki 12:00 AM Red Star Belgrade Red Star
  Macva FK Macva Sabac 12:00 AM FK Rad Rad
Matchday 22 LKS Lodz LKS Lodz 12:00 AM Wisla Plock Wisla Plock
  Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin 12:00 AM Wisla Kraków Wisla Kraków
  Lechia Gdansk Lechia Gdansk 12:00 AM Piast Gliwice Piast Gliwice
  Cracovia Cracovia 12:00 AM Lech Poznan Lech Poznan
  Pogon Szczecin Pogon Szczecin 12:00 AM Slask Wroclaw Slask Wroclaw
  Górnik Zabrze Górnik Zabrze 12:00 AM Arka Gdynia Arka Gdynia
  Rakow Rakow Czestochowa 12:00 AM Legia Warszawa Legia Warszawa
  Jagiellonia Jagiellonia Bialystok 12:00 AM Korona Kielce Korona Kielce
Matchday 21 Zalaegerszeg Zalaegerszegi TE FC 5:00 PM Újpest FC Újpest FC
  Kaposvár Kaposvári Rákóczi FC 5:00 PM Budapest Honvéd FC Honvéd
  Puskás AFC Puskás Akadémia FC 5:00 PM Kisvárda FC Kisvárda
  Debrecen Debreceni VSC 5:00 PM Mezőkövesd Zsóry FC Mezőkövesd
  Diósgyőr Diósgyőri VTK 5:00 PM Paksi FC Paksi FC
  Ferencváros Ferencvárosi TC 7:30 PM MOL Fehérvár FC Fehérvár
Matchday 19 FC Nitra FC Nitra 2:00 PM FK Pohronie Pohronie
  Spartak Trnava Spartak Trnava 2:00 PM Slovan Bratislava Slo. Bratislava
  AS Trencin AS Trencin 2:00 PM MFK Zemplin Michalovce Michalovce
  SKF Sered SKF Sered 2:00 PM MFK Ruzomberok Ruzomberok
  Dunajska Streda DAC Dunajska Streda 2:00 PM FK Senica FK Senica
  MSK Zilina MSK Zilina 2:00 PM FC ViOn Zlate Moravce-Vrable Zlate Moravce
Matchday 15 SV Falkensee/F. SV Falkensee/Finkenkrug 2:00 PM RSV Eintracht 1949 Eintr. Teltow
Quarter-Finals Neustadt/Spree LSV Neustadt/Spree 1:00 PM FC Eilenburg FC Eilenburg
Matchday 12 BW Leipzig FC Blau-Weiß Leipzig 2:00 PM SV Germania Mittweida Germ. Mittweida
Matchday 15 Budissa Bautzen Budissa Bautzen 2:00 PM SG Taucha 99 SG Taucha 99
Matchday 18 Bor. Emsdetten Borussia Emsdetten 3:00 PM Delbrücker SC Delbrücker SC
  Al-Raed Al-Raed 3:55 PM Abha Club Abha
  Al-Fateh Al-Fateh 6:10 PM Al-Faisaly Harmah Faisaly
Matchday 19 Wellington P. Wellington Phoenix 7:00 AM Melbourne City FC Melbourne City
  Western Sydney Western Sydney Wanderers 9:30 AM Newcastle United Jets Newcastle
Matchday 25 Raith Rovers Raith Rovers FC 4:00 PM Falkirk FC Falkirk FC
  Airdrieonians Airdrieonians FC 4:00 PM Clyde FC Clyde FC
  East Fife East Fife FC 4:00 PM Peterhead FC Peterhead FC
  Forfar Athletic Forfar Athletic FC 4:00 PM Stranraer FC Stranraer
  Montrose Montrose FC 4:00 PM Dumbarton FC Dumbarton FC
Matchday 22 Barendrecht BVV Barendrecht 2:30 PM Ajax Amateurs Ajax Amateurs
  Excelsior '31 Excelsior '31 Rijssen 2:30 PM VV DOVO Veenendaal DOVO
  SteDoCo VV SteDoCo 2:30 PM ONS Sneek ONS Sneek
  Ter Leede VV Ter Leede 2:30 PM FC Lisse FC Lisse
  Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk 3:00 PM HSV Hoek Hoek
  Harkemase Boys Harkemase Boys 3:30 PM Almere City FC U21 Almere City U21
  VV Goes VV Goes 6:00 PM DVS '33 Ermelo DVS '33
  VVOG VVOG Harderwijk 6:00 PM VVSB Noordwijkerhout VVSB
Matchday 33
West Brom West Bromwich Albion 1:30 PM Nottingham Forest Nottm Forest
  Fulham Fulham FC 4:00 PM Barnsley FC Barnsley FC
  Birmingham Birmingham City 4:00 PM Brentford FC Brentford
  Leeds Leeds United 4:00 PM Bristol City Bristol City
  Sheff Wed Sheffield Wednesday 4:00 PM Reading FC Reading
  Charlton Charlton Athletic 4:00 PM Blackburn Rovers Blackburn
  Cardiff Cardiff City 4:00 PM Wigan Athletic Wigan
  Preston NE Preston North End 4:00 PM Millwall FC Millwall
  Middlesbrough Middlesbrough FC 4:00 PM Luton Town Luton
 
QPR Queens Park Rangers 4:00 PM Stoke City Stoke City
  Derby Derby County 4:00 PM Huddersfield Town Huddersfield
Matchday 25 Cove Rangers Cove Rangers FC 4:00 PM Edinburgh City FC Edinburgh City
  Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC 4:00 PM Stirling Albion FC Stirling
  Queen's Park Queen's Park FC 4:00 PM Elgin City FC Elgin City
  Stenhousemuir Stenhousemuir FC 4:00 PM Albion Rovers FC Albion Rovers
  Brechin City Brechin City FC 4:00 PM Annan Athletic FC Annan Athletic
Group A TPS Turun Palloseura 1:00 PM FC Honka FC Honka
  HJK Helsinki HJK Helsinki 1:30 PM IFK Mariehamn IFK Mariehamn
Group B FC Lahti FC Lahti 2:00 PM Rovaniemen Palloseura RoPS
  FC Haka FC Haka 2:30 PM Ilves Tampere Ilves
Group C MYPA Myllykosken Pallo -47 1:00 PM FC KTP FC KTP
  Mikkelin Mikkelin Palloilijat 2:00 PM Ekenäs IF Ekenäs IF
Group D FF Jaro FF Jaro 3:15 PM AC Oulu AC Oulu
  AC Kajaani AC Kajaani 6:00 PM Vaasan Palloseura VPS
Matchday 6 Hantharwady U. Hantharwady United FC 12:00 AM Yadanarbon FC Yadanarbon FC
  Rakhine Utd. Rakhine United FC 12:00 AM Magwe FC Magwe FC
  Chin Utd. Chin United 12:00 AM Ayeyawady United Ayeyawady Utd.
Matchday 34 Bolton Bolton Wanderers 4:00 PM Wycombe Wanderers Wycombe
  Gillingham FC Gillingham FC 4:00 PM Doncaster Rovers Doncaster
  Bristol Rovers Bristol Rovers 4:00 PM Blackpool FC Blackpool
  Rotherham Rotherham United 4:00 PM AFC Wimbledon AFC Wimbledon
  Ipswich Ipswich Town 4:00 PM Burton Albion Burton Albion
  Fleetwood Fleetwood Town 4:00 PM Peterborough United Peterborough
  Rochdale Rochdale AFC 4:00 PM Tranmere Rovers Tranmere Rovers
  Oxford United Oxford United 4:00 PM Sunderland AFC Sunderland
  Southend United Southend United 4:00 PM Coventry City Coventry
  Accrington Accrington Stanley 4:00 PM Lincoln City Lincoln City
  Portsmouth Portsmouth FC 4:00 PM Shrewsbury Town Shrewsbury
  Macclesfield Macclesfield Town 4:00 PM Exeter City Exeter City
  Stevenage Stevenage FC 4:00 PM Salford City Salford
  Cambridge Utd. Cambridge United 4:00 PM Bradford City Bradford
  Mansfield Town Mansfield Town 4:00 PM Newport County Newport County
  Swindon Town Swindon Town 4:00 PM Scunthorpe United Scunthorpe Utd.
  Cheltenham Cheltenham Town 4:00 PM Leyton Orient Leyton Orient
  Oldham Athletic Oldham Athletic 4:00 PM Forest Green Rovers Forest Green
  Walsall Walsall FC 4:00 PM Northampton Town Northampt. Town
  Crawley Town Crawley Town 4:00 PM Carlisle United Carlisle United
  Plymouth Plymouth Argyle 4:00 PM Crewe Alexandra Crewe Alexandra
  Grimsby Town Grimsby Town 4:00 PM Morecambe FC Morecambe FC
  Port Vale Port Vale FC 4:00 PM Colchester United Colchester Utd.
Matchday 35 Stockport Stockport County 4:00 PM Bromley FC Bromley
  Notts County Notts County 4:00 PM Woking FC Woking FC
  Ebbsfleet Utd Ebbsfleet United 4:00 PM Chorley FC Chorley FC
  Barrow Barrow AFC 4:00 PM Dagenham & Redbridge FC Dag & Red FC
  Eastleigh FC Eastleigh FC 4:00 PM Dover Athletic Dover Athletic
  Halifax Town FC Halifax Town 4:00 PM Sutton United Sutton Utd
  Wrexham Wrexham AFC 4:00 PM Torquay United FC Torquay United
  Aldershot Town Aldershot Town 4:00 PM Boreham Wood FC Boreham Wood
  Fylde AFC Fylde 4:00 PM Maidenhead United Maidenhead Utd.
  Barnet Barnet FC 4:00 PM Harrogate Town Harrogate Town
  Solihull Moors Solihull Moors 4:00 PM Hartlepool United Hartlepool Utd.
  Yeovil Town Yeovil Town 6:20 PM Chesterfield FC Chesterfield FC
Matchday 28 Portadown Portadown FC 12:00 AM Queen's University Queen's Uni
  Dergview Dergview FC 12:00 AM Newry City AFC Newry City
  PSNI FC PSNI FC 12:00 AM Ballyclare Comrades FC Ballyclare
  Dundela FC Dundela FC 4:00 PM Ards FC Ards FC
  Knockbreda FC Knockbreda FC 4:00 PM Ballinamallard United Ballinamallard
  Loughgall Loughgall FC 4:00 PM Harland & Wolff Welders HW Welders
Matchday 13 Banbridge Banbridge Town 12:00 AM Portstewart FC Portstewart FC
  Newington YC Newington YC 12:00 AM Armagh City FC Armagh City FC
  Bangor Bangor FC 12:00 AM Lurgan Celtic FC Lurgan Celtic
  Limavady United Limavady United 12:00 AM Annagh United FC Annagh United
  Lisburn FC Lisburn Distillery FC 12:00 AM Tobermore United FC Tobermore
  Moyola Park Moyola Park AFC 12:00 AM Dollingstown FC Dollingstown FC
Matchday 24 Benevento Benevento Calcio 12:00 AM Pordenone Calcio Pordenone
  AS Livorno AS Livorno 12:00 AM Cosenza Calcio Cosenza
  Chievo Verona Chievo Verona 12:00 AM US Salernitana 1919 Salernitana
  Juve Stabia SS Juve Stabia 12:00 AM FC Crotone Crotone
  Cremonese US Cremonese 12:00 AM Trapani Calcio Trapani
  Frosinone Frosinone Calcio 12:00 AM AC Perugia Calcio Perugia
  Venezia Venezia FC 12:00 AM Virtus Entella Virtus Entella
  Spezia Calcio Spezia Calcio 12:00 AM Ascoli Calcio Ascoli
  FC Empoli FC Empoli 12:00 AM AC Pisa 1909 AC Pisa
  Pescara Delfino Pescara 1936 12:00 AM AS Cittadella Cittadella
Matchday 23 BAK FK Baskent Akademi FK 12:00 AM Pendikspor Pendikspor
  Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor 12:00 AM 1922 Konyaspor 1922 Konya
  Tarsus IY Tarsus Idman Yurdu 12:00 AM Gümüshanespor Gümüshanespor
  Amed SK Amed SK 12:00 AM Sariyer Sariyer
  Manisa FK Manisa Futbol Kulübü 12:00 AM Samsunspor Samsunspor
  Kirklarelispor Kirklarelispor 12:00 AM Sanliurfaspor Sanliurfaspor
  Sancaktepe FK Sancaktepe Futbol Kulübü 12:00 AM Hacettepe Spor Hacettepe
  Inegölspor Inegölspor 12:00 AM Hekimoglu Trabzon Hekimoglu
  Corum FK Corum Futbol Kulübü 11:00 AM Zonguldak Kömürspor Z. Kömürspor
  Sakaryaspor Sakaryaspor 12:00 AM Kirsehir Belediye Spor Kirsehir Bld
  Sivas Belediye Sivas Belediye Spor 12:00 AM Ankara Demirspor Ankara Demir
  Van Spor FK Van Spor FK 12:00 AM Ergene Velimese Spor Ergene Velimese
  Etimesgut Bld Etimesgut Belediyespor 12:00 AM Usak Spor AS Usak Spor AS
  GMG Kastamonu GMG Kastamonuspor 12:00 AM Bodrum Belediyesi Bodrumspor BB Bodrumspor
  Eyüpspor Eyüpspor 12:00 AM Kahramanmarasspor Kahramanmaras
  Bayburt Idare Bayburt Özel Idare Spor 12:00 AM Kardemir Karabükspor Karabükspor
  Tuzlaspor Tuzlaspor 12:00 AM Bandirmaspor Bandirmaspor
 
Elazigspor Elazigspor 12:00 AM Nigde Anadolu FK Nigde Anadolu
Matchday 21 Coimbra Académica Coimbra 12:00 AM CD Mafra Mafra
  Casa Pia Casa Pia AC 12:00 AM FC Porto B FC Porto B
  Covilhã SC Covilhã 12:00 AM Académico Viseu FC Académico Viseu
  Nacional CD Nacional 12:00 AM UD Vilafranquense Vilafranquense
  Farense SC Farense 12:00 AM UD Oliveirense Oliveirense
  Feirense CD Feirense 12:00 AM Leixões SC Leixões
  Penafiel FC Penafiel 12:00 AM GD Chaves Chaves
  Benfica B SL Benfica B 12:00 AM CD Cova Piedade Cova Piedade
  Varzim Varzim SC 12:00 AM Estoril Praia Estoril
Matchday 24 Ayr United Ayr United FC 4:00 PM Greenock Morton FC Morton
  Dundee FC Dundee FC 4:00 PM Partick Thistle FC Partick Thistle
  Dunfermline A. Dunfermline Athletic FC 4:00 PM Inverness Caledonian Thistle FC Inverness Cal.
  Arbroath Arbroath FC 4:00 PM Queen of the South FC Queen o. t. S.
Matchday 22 FC Wil 1900 FC Wil 1900 5:30 PM FC Schaffhausen FC Schaffhausen
Matchday 3 Käpylän U19 Käpylän Pallo U19 4:00 PM Kuopion Palloseura U19 KuPS U19
  Reipas U19 FC Reipas Lahti U19 4:30 PM Atlantis FC U19 Atlantis FC U19
  FC Honka U19 FC Honka U19 5:10 PM Ilves Tampere U19 Ilves U19
  HJK U19 HJK Helsinki U19 8:00 PM MPS/Atletico Malmi U19 MPS U19
Matchday 14 Wolves U18 Wolverhampton Wanderers U18 2:00 PM Sunderland AFC U18 Sunderland U18
Matchday 24 Maccabi Netanya Maccabi Netanya 2:00 PM Hapoel Haifa Hapoel Haifa
  Bnei Yehuda Bnei Yehuda Tel Aviv 4:30 PM Hapoel Beer Sheva H. Beer Sheva
  H. Kfar Saba Hapoel Kfar Saba 5:30 PM FC Ashdod FC Ashdod
  Maccabi Haifa Maccabi Haifa 6:50 PM Hapoel Hadera Hapoel Hadera
Matchday 23 Cankaya FK Cankaya FK 12:00 AM 68 Aksaray Belediye Spor 68 Aksaray Bld
  Düzce Spor Düzce Spor 12:00 AM Sile Yildizspor Sile Yildizspor
  Sultanbeyli Bld Sultanbeyli Belediye Spor 12:00 AM Tokatspor Tokatspor
  Serik Belediye Serik Belediyespor 12:00 AM Kizilcabölükspor Kizilcabölük
  52 Orduspor FK 52 Orduspor FK 12:00 AM Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor
  Silivrispor Silivrispor 12:00 AM Catalcaspor Catalcaspor
  Karaköprü Bld Karaköprü Belediye Spor 12:00 AM Yomra Spor Yomra Spor
  Erzin Spor Erzin Spor 12:00 AM 24 Erzincanspor 24 Erzincanspor
  Ci Group Buca Ci Group Buca 11:00 AM Manisaspor Manisaspor
  Turgutluspor Turgutluspor 12:00 AM Elazig Belediye Spor FK Elazig Bld FK
  Tepecik Spor Büyükcekmece Tepecik Spor 12:00 AM Esenler Erokspor Erokspor
  Cizre Spor Cizre Spor 12:00 AM Payasspor Payasspor
  Ofspor Ofspor 12:00 AM Kocaelispor Kocaelispor
  Erbaaspor Erbaaspor 12:00 AM 1877 Alemdag Spor 1877 Alemdag
  Karsiyaka Karsiyaka 12:00 AM Fatsa Belediyespor Fatsa Belediye
  Bld Derince Belediye Derince Spor 12:00 AM Agri 1970 Spor Agri 1970 Spor
  Kozan Spor FK Kozan Spor FK 12:00 AM Kemerspor 2003 Kemerspor 2003
  Adivar SK Halide Edip Adivarspor 12:00 AM Karacabey Belediye Spor Karacabey Bld
  Muglaspor Muglaspor 12:00 AM Diyarbekir Spor Diyarbekir Spor
  Gölcükspor Gölcükspor 12:00 AM Pazarspor Pazarspor
  Batman Petrol Batman Petrolspor 12:00 AM Darica Genclerbirligi Darica GB
  Nazilli Bld. Nazilli Belediyespor 12:00 AM Bayrampasa Spor Bayrampasa
  1954 Kelkit Bld 1954 Kelkit Belediyespor 12:00 AM Somaspor Somaspor
  Yozgatspor 1959 Yozgatspor 1959 FK 12:00 AM Altindag Belediye Spor Altindag Bld
  Modafen Spor Modafen Spor 12:00 AM Nevsehir Belediye Spor Nevsehir Bld
  Yesilyurt Bld Malatya Yesilyurt Belediyespor 12:00 AM Osmaniyespor Futbol Kulübü Osmaniyespor FK
Matchday 22
Rot-Weiß Erfurt Rot-Weiß Erfurt 1:30 PM FSV Optik Rathenow Optik Rathenow
  G. Halberstadt Germania Halberstadt 1:30 PM FSV Wacker Nordhausen W. Nordhausen
Matchday 20 Bayern Alzenau FC Bayern Alzenau 2:00 PM TSV Steinbach Haiger TSV Steinbach
 
VfR Aalen VfR Aalen 2:00 PM Kickers Offenbach K. Offenbach
Matchday 25 M'gladbach II Borussia Mönchengladbach II 2:00 PM Bonner SC Bonner SC
  Wuppertaler SV Wuppertaler SV 2:00 PM SV Rödinghausen SV Rödinghausen
  TuS Haltern TuS Haltern 2:00 PM VfB Homberg VfB Homberg
Matchday 21 SV Straelen SV Straelen 1:30 PM SC Velbert SC Velbert
  TVD Velbert TVD Velbert 4:00 PM 1.FC Monheim 1.FC Monheim
Matchday 22 Kickers Emden Kickers Emden 3:00 PM HSC/BW Tündern HSC/BW Tündern
  Spelle-Venhaus SC Spelle-Venhaus 6:00 PM Heeslinger SC Heeslinger SC
Matchday 4 PSV U19 PSV Eindhoven U19 2:30 PM FC Utrecht U19 FC Utrecht U19
  Ajax U19 Ajax Amsterdam U19 2:30 PM Feyenoord U19 Feyenoord U19
  Groningen U19 FC Groningen U19 2:30 PM SC Heerenveen U19 Heerenveen U19
  FC Twente U19 FC Twente Enschede U19 2:30 PM AZ Alkmaar U19 AZ Alkmaar U19
  Feyenoord U17 Feyenoord U17 12:00 PM Ajax Amsterdam U17 Ajax U17
  Heerenveen U17 sc Heerenveen U17 2:30 PM Sparta Rotterdam U17 Sparta R. U17
  FC Utrecht U17 FC Utrecht U17 2:30 PM PEC Zwolle U17 PEC Zwolle U17
  AZ Alkmaar U17 AZ Alkmaar U17 3:00 PM PSV Eindhoven U17 PSV U17
Matchday 18 Chemnitz U17 Chemnitzer FC U17 11:00 AM Hamburger SV U17 Hamburg U17
  CZ Jena U17 FC Carl Zeiss Jena U17 11:00 AM FC St. Pauli U17 St. Pauli U17
  E. Cottbus U17 FC Energie Cottbus U17 11:00 AM 1.FC Union Berlin U17 U. Berlin U17
  Halle U17 Hallescher FC U17 12:30 PM VfL Wolfsburg U17 Wolfsburg U17
  Hannover 96 U17 Hannover 96 U17 1:00 PM SV Werder Bremen U17 W. Bremen U17
  Braunschw. U17 Eintracht Braunschweig U17 1:00 PM RasenBallsport Leipzig U17 RB Leipzig U17
  Hertha BSC U17 Hertha BSC U17 2:00 PM Dynamo Dresden U17 D. Dresden U17
  Schalke 04 U17 FC Schalke 04 U17 11:00 AM Borussia Mönchengladbach U17 M'gladbach U17
  Aachen U17 Alemannia Aachen U17 11:00 AM Bayer 04 Leverkusen U17 Leverkusen U17
  Lippstadt U17 SV Lippstadt 08 U17 1:00 PM Arminia Bielefeld U17 Bielefeld U17
  Hoffenheim U17 TSG 1899 Hoffenheim U17 12:00 PM SpVgg Greuther Fürth U17 Gr. Fürth U17
  Karlsruhe U17 Karlsruher SC U17 1:00 PM Stuttgarter Kickers U17 St. Kickers U17
Matchday 11 HK Pegasus Hong Kong Pegasus FC 7:30 AM Happy Valley AA Happy Valley
  Kitchee Kitchee SC 10:30 AM Tai Po FC Tai Po
First Round FC Hound Dogs FC Hound Dogs 12:00 AM Europa Point FC Europa Point FC
  Lynx FC Lynx FC 12:00 AM FC Bruno's Magpies Bruno's Magpies
  Europa FC Europa FC 12:00 AM Glacis United Glacis United
  Manchester 62 Manchester 62 FC 12:00 AM Mons Calpe SC Mons Calpe
  Lincoln FC Lincoln Red Imps FC 12:00 AM FC College 1975 FC College 1975
Matchday 19 Napoli U19 Napoli Primavera 12:00 AM Empoli Primavera Empoli U19
  Juventus U19 Juventus Primavera 12:00 AM Inter Milan Primavera Inter U19
  Sassuolo U19 Sassuolo Primavera 2:30 PM Cagliari Primavera Cagliari U19
  Lazio U19 Lazio Primavera 2:30 PM Sampdoria Primavera Sampdoria U19
  Genoa U19 Genoa Primavera 2:30 PM Chievo Primavera Chievo U19
  Fiorentina U19 Fiorentina Primavera 2:30 PM Torino Primavera Torino U19
  Pescara U19 Pescara Primavera 2:30 PM Atalanta Primavera Atalanta U19
  Bologna U19 Bologna Primavera 2:30 PM Roma Primavera Roma U19
Matchday 17 Pordenone U19 Pordenone Primavera 12:00 AM Cremonese Primavera Cremonese U19
  Parma U19 Parma Primavera 12:00 AM Milan Primavera Milan U19
  Entella U19 Virtus Entella Primavera 3:00 PM Cittadella Primavera Cittadella U19
  Brescia U19 Brescia Primavera 3:00 PM Venezia Primavera Venezia U19
  Verona U19 Hellas Verona Primavera 3:00 PM Spezia Primavera Spezia U19
  SPAL U19 SPAL Primavera 3:00 PM Udinese Primavera Udinese U19
  Trapani U19 Trapani Primavera 12:00 AM Salernitana Primavera Salernitana U19
  Pisa U19 Pisa Primavera 3:00 PM Juve Stabia Primavera Juve Stabia U19
  Ascoli U19 Ascoli Picchio Primavera 3:00 PM Perugia Primavera Perugia U19
  Livorno U19 Livorno Primavera 3:00 PM Benevento Primavera Benevento U19
  Lecce U19 Lecce Primavera 3:00 PM Crotone Primavera Crotone U19
  Cosenza U19 Cosenza Primavera 3:00 PM Frosinone Primavera Frosinone U19
Matchday 22 IJsselm.vogels VV IJsselmeervogels 3:30 PM Kozakken Boys Kozakken Boys
  Sparta U21 Sparta Rotterdam U21 3:30 PM SV Spakenburg Spakenburg
  HHC Hardenberg HHC Hardenberg 3:30 PM AFC Amsterdam AFC Amsterdam
  Rijnsburgse B. Rijnsburgse Boys 3:30 PM Koninklijke HFC Haarlem Koninklijke HFC
  GVVV GVVV Veenendaal 3:30 PM VV Katwijk Katwijk
  Quick Boys Quick Boys 3:30 PM SV TEC Tiel SV TEC
  Excelsior M Excelsior Maassluis 3:30 PM VV Noordwijk Noordwijk
  Volendam U21 FC Volendam U21 3:30 PM SVV Scheveningen Scheveningen
  De Treffers De Treffers 6:00 PM ASWH Ambacht ASWH
Matchday 18 Santa Lucia FC Santa Lucia FC 2:00 PM Sirens FC Sirens FC
  Sliema Wander. Sliema Wanderers 2:00 PM Tarxien Rainbows Tarxien
  Hibernians FC Hibernians FC 4:00 PM Mosta FC Mosta FC
  Floriana Floriana FC 4:15 PM Gudja United FC Gudja United FC
Matchday 20 Dersimspor Dersimspor Hamburg 2:00 PM FC Türkiye Wilhelmsburg FC Türkiye
Matchday 22 Highlands Park Highlands Park FC 3:00 PM Bloemfontein Celtic Bloemfontein
  Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs 6:00 PM Maritzburg United FC Maritzburg Utd.
  AmaZulu FC AmaZulu FC 8:15 PM Lamontville Golden Arrows Golden Arrows
Matchday 19 SC Feyenoord SC Feyenoord Rotterdam 12:00 AM VV Spijkenisse Spijkenisse
  Gravenzande FC 's-Gravenzande 12:00 AM VV Duno Doorwerth VV Duno
  Zwaluwen VV Zwaluwen Vlaardingen 12:00 AM Sportlust '46 Sportlust '46
  Jodan Boys CVV de Jodan Boys 12:00 AM VV Smitshoek Smitshoek
  DHSC Utrecht DHSC Utrecht 12:00 AM FC Rijnvogels Rijnvogels
  VV Rijsoord VV Rijsoord 12:00 AM AZSV Aalten AZSV Aalten
  Achilles '29 Achilles '29 12:00 AM Achilles Veen Achilles Veen
  sv ARC ARC Alphen aan den Rijn 12:00 AM VV Capelle VV Capelle
  Flevo Boys Flevo Boys Emmeloord 12:00 AM VV Eemdijk VV Eemdijk
  Berkum VV Berkum 12:00 AM AVV Swift Swift
  RKAV Volendam RKAV Volendam 12:00 AM VV Buitenpost Buitenpost
  Purmersteijn VPV Purmersteijn 12:00 AM ACV Assen ACV Assen
  Staphorst VV Staphorst 12:00 AM ASV De Dijk De Dijk
  DETO VV DETO Twenterand 12:00 AM SV Urk SV Urk
  Genemuiden SC Genemuiden 12:00 AM NSC Nijkerk NSC Nijkerk
  SDC Putten SDC Putten 12:00 AM HZVV Hoogeveen HZVV Hoogeveen
Matchday 17 Kerala Blasters Kerala Blasters FC 12:00 AM Bengaluru FC Bengaluru FC
Matchday 13 Ch. Brothers Churchill Brothers SC 12:30 PM Aizawl FC Aizawl FC

Select date

Player birthdays

Coach birthdays