For using this site, please activate JavaScript.

Matches Feb 29, 2020

Matchday 24 TuS Dassendorf TuS Dassendorf 1:00 PM TuS Osdorf TuS Osdorf
 
Bor. Dortmund Borussia Dortmund 3:30 PM SC Freiburg SC Freiburg
 
TSG Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim 3:30 PM Bayern Munich Bayern Munich
 
1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05 3:30 PM SC Paderborn 07 SC Paderborn
 
FC Augsburg FC Augsburg 3:30 PM Borussia Mönchengladbach Bor. M'gladbach
 
1. FC Köln 1. FC Köln 6:30 PM FC Schalke 04 FC Schalke 04
 
SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98 1:00 PM 1.FC Heidenheim 1846 1.FC Heidenheim
 
Greuther Fürth SpVgg Greuther Fürth 1:00 PM VfB Stuttgart VfB Stuttgart
 
Erzgebirge Aue FC Erzgebirge Aue 1:00 PM Hamburger SV Hamburger SV
Matchday 26
Waldh. Mannheim SV Waldhof Mannheim 2:00 PM 1.FC Kaiserslautern 1.FC K'lautern
 
1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg 2:00 PM FC Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena
 
1860 Munich TSV 1860 Munich 2:00 PM Chemnitzer FC Chemnitzer FC
 
Sonnenhof-Gr. SG Sonnenhof Großaspach 2:00 PM Hallescher FC Hallescher FC
 
E. Braunschweig Eintracht Braunschweig 2:00 PM KFC Uerdingen 05 KFC Uerdingen
 
FSV Zwickau FSV Zwickau 2:00 PM Würzburger Kickers Würzb. Kickers
Quarter-Finals 1st leg El Ahly El Ahly Cairo 5:00 PM Mamelodi Sundowns FC Sundowns
Matchday 28 Brighton Brighton & Hove Albion 1:30 PM Crystal Palace Crystal Palace
  Bournemouth AFC Bournemouth 4:00 PM Chelsea FC Chelsea
  Aston Villa Aston Villa 4:00 PM Sheffield United Sheffield Utd.
  Newcastle Newcastle United 4:00 PM Burnley FC Burnley
  West Ham West Ham United 4:00 PM Southampton FC Southampton
  Watford Watford FC 6:30 PM Liverpool FC Liverpool
Matchday 26 SD Eibar SD Eibar 1:00 PM Levante UD Levante
 
Valencia Valencia CF 4:00 PM Real Betis Balompié Real Betis
  CD Leganés CD Leganés 6:30 PM Deportivo Alavés Alavés
  Granada CF Granada CF 9:00 PM Celta de Vigo Celta de Vigo
 
Lazio SS Lazio 3:00 PM Bologna FC 1909 Bologna
  Udinese Calcio Udinese Calcio 6:00 PM ACF Fiorentina Fiorentina
 
SSC Napoli SSC Napoli 8:45 PM Torino FC Torino
Matchday 27 Paris SG Paris Saint-Germain 5:30 PM FCO Dijon Dijon
  Monaco AS Monaco 8:00 PM Stade Reims Reims
  SC Amiens SC Amiens 8:00 PM FC Metz FC Metz
  Montpellier HSC Montpellier 8:00 PM RC Strasbourg Alsace R. Strasbourg
  Stade Brest 29 Stade Brest 29 8:00 PM SCO Angers SCO Angers
  Toulouse FC Toulouse 8:00 PM Stade Rennais FC Stade Rennais
Matchday 20 CSKA Moscow CSKA Moscow 12:00 PM Ural Yekaterinburg Ural
  Dinamo Moscow Dinamo Moscow 2:30 PM Spartak Moscow Spartak Moscow
  Akhmat Grozny Akhmat Grozny 5:00 PM FK Rostov Rostov
  Zenit S-Pb Zenit St. Petersburg 5:00 PM Lokomotiv Moscow Loko Moscow
Matchday 24
FC Sion FC Sion 7:00 PM FC St. Gallen 1879 FC St. Gallen
 
BSC Young Boys BSC Young Boys 7:00 PM FC Zürich FC Zürich
Matchday 25 ADO Den Haag ADO Den Haag 6:30 PM Heracles Almelo Heracles Almelo
  VVV-Venlo VVV-Venlo 7:45 PM Fortuna Sittard Fortuna Sittard
  PEC Zwolle PEC Zwolle 7:45 PM Vitesse Arnhem Vitesse
  FC Twente FC Twente Enschede 8:45 PM SC Heerenveen Heerenveen
Matchday 24 Antalyaspor U19 Antalyaspor U19 12:30 PM Fenerbahce SK U19 Fenerbahce U19
  Ankaragücü U19 MKE Ankaragücü U19 12:30 PM Sivasspor U19 Sivasspor U19
  Konyaspor U19 Konyaspor U19 12:30 PM Kasimpasa U19 Kasimpasa U19
  Osmanlispor U19 Osmanlispor FK U19 12:30 PM Yeni Malatyaspor U19 Y. Malatya U19
  Trabzonspor U19 Trabzonspor U19 12:30 PM Boluspor U19 Boluspor U19
  Basaksehir U19 Istanbul Basaksehir FK U19 12:30 PM Bursaspor U19 Bursaspor U19
  Kayserispor U19 Kayserispor U19 12:30 PM Göztepe U19 Göztepe U19
  Galatasaray U19 Galatasaray SK U19 1:00 PM Altinordu FK U19 Altinordu U19
  Konyaspor Konyaspor 12:00 PM Kasimpasa Kasimpasa
 
Trabzonspor Trabzonspor 3:00 PM Caykur Rizespor C. Rizespor
 
Antalyaspor Antalyaspor 6:00 PM Fenerbahce SK Fenerbahce
Matchday 20 Desna Desna Chernihiv 1:00 PM FK Mariupol FK Mariupol
  FK Lviv FK Lviv 1:00 PM FK Oleksandria FK Oleksandria
Matchday 28 Waasl.-Beveren Waasland-Beveren 6:00 PM RSC Anderlecht RSC Anderlecht
  KAS Eupen KAS Eupen 8:00 PM Royal Excel Mouscron Mouscron
  Zulte Waregem SV Zulte Waregem 8:00 PM KV Kortrijk KV Kortrijk
  Royal Antwerp Royal Antwerp FC 8:30 PM KV Oostende KV Oostende
Matchday 23 Patro Eisden Patro Eisden Maasmechelen 8:00 PM UR La Louvière Centre UR La Louvière
  RFC Seraing RFC Seraing 8:00 PM KFC Dessel Sport Dessel Sport
  FCV Dender EH FCV Dender EH 8:00 PM AFC Tubize AFC Tubize
  RWDM RWD Molenbeek (2015) 8:00 PM FC Rupel Boom Rupel Boom
  KSK Lierse Kem. KSK Lierse Kempenzonen 8:00 PM KVV Thes Sport Thes Sport
  SK Deinze KMSK Deinze 8:00 PM KVC Winkel Sport KVC Winkel Sp.
Matchday 21 Merelbeke KFC Merelbeke 8:00 PM KSK Ronse KSK Ronse
Matchday 23 Esbjerg fB Esbjerg fB 4:00 PM FC Nordsjaelland Nordsjaelland
Matchday 24 Vozdovac FK Vozdovac 12:00 AM FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina
  Radnik FK Radnik Surdulica 12:00 AM FK Rad Rad
  Radnicki Nis FK Radnicki Nis 12:00 AM FK Indjija Indjija
  Red Star Red Star Belgrade 12:00 AM FK Partizan Belgrade Partizan
  Javor-Matis FK Javor-Matis Ivanjica 12:00 AM FK Spartak Subotica Spartak
  Proleter FK Proleter Novi Sad 12:00 AM FK Macva Sabac Macva
  Mladost FK Mladost Lucani 12:00 AM FK Cukaricki Cukaricki
  FK TSC FK TSC Backa Topola 12:00 AM FK Napredak Krusevac Napredak
  Wisla Kraków Wisla Kraków 3:00 PM Wisla Plock Wisla Plock
  Górnik Zabrze Górnik Zabrze 5:30 PM Pogon Szczecin Pogon Szczecin
  Legia Warszawa Legia Warszawa 8:00 PM Cracovia Cracovia
Matchday 23 Rudar Velenje NK Rudar Velenje 2:00 PM NK Olimpija Ljubljana NK Olimpija
  NK Bravo NK Bravo 2:30 PM NK Aluminij Kidricevo NK Aluminij
  NK Maribor NK Maribor 6:00 PM NK Tabor Sezana Tabor Sezana
  Újpest FC Újpest FC 5:00 PM Puskás Akadémia FC Puskás AFC
  Honvéd Budapest Honvéd FC 5:00 PM Diósgyőri VTK Diósgyőr
  Kisvárda Kisvárda FC 5:00 PM Paksi FC Paksi FC
  Mezőkövesd Mezőkövesd Zsóry FC 5:00 PM Zalaegerszegi TE FC Zalaegerszeg
  Fehérvár MOL Fehérvár FC 5:00 PM Kaposvári Rákóczi FC Kaposvár
  Ferencváros Ferencvárosi TC 7:30 PM Debreceni VSC Debrecen
Matchday 22 1.FC Geesdorf 1.FC Geesdorf 2:00 PM SV Vatanspor Aschaffenburg SVV Aschaffenb.
  FC Lichtenfels 1.FC Lichtenfels 2:00 PM Alemannia Haibach Alem. Haibach
Matchday 20 SE Freising SC Eintracht Freising 2:00 PM TSV Kastl TSV Kastl
Matchday 17 Woltmershausen TS Woltmershausen 2:00 PM FC Huchting FC Huchting
  TuRa Bremen TuRa Bremen 2:30 PM TSV Hasenbüren TSV Hasenbüren
  OSC Bremerhaven OSC Bremerhaven 3:00 PM KSV Vatan Sport KSV Vatan Sport
  VfL 07 Bremen VfL 07 Bremen 3:30 PM TuS Komet Arsten Komet Arsten
Matchday 13 VfR Neumünster VfR Neumünster 2:00 PM FC Dornbreite Lübeck FC Dornbreite
Matchday 16 SVT Neumünster SVT Neumünster 2:00 PM SV Eichede II SV Eichede II
Matchday 18 TuS Harsefeld TuS Harsefeld 3:30 PM VfL Güldenstern Stade VfL Güldens.
Matchday 11 TSV Pattensen TSV Pattensen 3:00 PM TSV Krähenwinkel/Kaltenweide Krähenwinkel
Matchday 21 FSV Salmrohr FSV Salmrohr 2:30 PM SV Morbach SV Morbach
  SG Hochwald SG Hochwald/Zerf 4:00 PM SG Neitersen/Altenkirchen SG Neitersen/A.
  SG 99 Andernach SG 99 Andernach 5:00 PM VfB Wissen VfB Wissen
  FSV Tarforst FSV Trier-Tarforst 5:30 PM TuS Kirchberg TuS Kirchberg
  SG Schneifel SG Schneifel/Stadtkyll 6:00 PM SG Alfbachtal SG Alfbachtal
  TuS Mayen TuS Mayen 6:30 PM SV Eintracht Windhagen SV Windhagen
Matchday 17 Eintr. Niesky FV Eintracht Niesky 1:30 PM FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz
  Neustadt/Spree LSV Neustadt/Spree 2:00 PM Kickers 94 Markkleeberg K. Markkleeberg
  BW Leipzig FC Blau-Weiß Leipzig 2:00 PM SV Einheit Kamenz Einheit Kamenz
  Motor Wilsdruff SG Motor Wilsdruff 2:00 PM Budissa Bautzen Budissa Bautzen
  VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz 2:00 PM Großenhainer FV 1990 Großenhainer FV
  BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa 2:00 PM SV Germania Mittweida Germ. Mittweida
  SG Taucha 99 SG Taucha 99 2:00 PM Radebeuler BC 08 Radebeuler BC
Matchday 16 Schott Jena SV Schott Jena 1:00 PM SV Eintracht Eisenberg E. Eisenberg
  Bad Langensalza FSV Preußen Bad Langensalza 1:30 PM SV Blau-Weiß Bad Frankenhausen Frankenhausen
  1.FC Sonneberg 1.FC Sonneberg 2:00 PM FC Thüringen Weida Thüringen Weida
  BSG Wismut Gera BSG Wismut Gera 2:00 PM Eintracht Sondershausen Sondershausen
  SpVgg Geratal SpVgg Geratal 2:00 PM SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar
  Heiligenstadt 1.SC 1911 Heiligenstadt 2:00 PM TSV Gera Westvororte G. Westvororte
Matchday 20 ATSV Mutschelb. ATSV Mutschelbach 12:00 AM FC Zuzenhausen FC Zuzenhausen
  1.FC Bruchsal 1.FC Bruchsal 12:00 AM Fortuna Heddesheim F. Heddesheim
  Friedrichstal FC Germania Friedrichstal 12:00 AM FV Fortuna Kirchfeld Fort. Kirchfeld
  SV Spielberg SV Spielberg 12:00 AM VfR Mannheim VfR Mannheim
  SpVgg Neckarelz SpVgg Neckarelz 12:00 AM SV Waldhof Mannheim II W. Mannheim II
  TSG Tübingen TSG Tübingen 3:00 PM VfB Neckarrems VfB Neckarrems
  FSV Hollenbach FSV Hollenbach 3:00 PM 1.FC Normannia Gmünd Normannia Gmünd
  SV Fellbach SV Fellbach 3:00 PM TSG Backnang TSG Backnang
  Ehingen-Süd SSV Ehingen-Süd 1974 3:00 PM TSV Berg TSV Berg
  Sindelfingen VfL Sindelfingen 3:00 PM 1.FC Heiningen 1.FC Heiningen
  Hofherrnweiler TSG Hofherrnweiler 3:00 PM TSV Essingen TSV Essingen
  Heimerdingen TSV Heimerdingen 3:30 PM SKV Rutesheim SKV Rutesheim
Matchday 22 OSC Vellmar OSC Vellmar 3:00 PM SV Buchonia Flieden Buch. Flieden
  SG Hombressen SG Hombressen/​Udenhausen 3:30 PM SC Willingen SC Willingen
Matchday 18 Neubrandenburg 1.FC Neubrandenburg 04 2:00 PM Güstrower SC 09 Güstrower SC
  SV Pastow SV Pastow 2:00 PM Penzliner SV Penzliner SV
  Anker Wismar FC Anker Wismar 2:00 PM FC Förderkader René Schneider FC Förderkader
  E. Ueckermünde FSV Einheit Ueckermünde 2:00 PM SV 90 Görmin SV 90 Görmin
  Grimmener SV Grimmener SV 2:00 PM FC Mecklenburg Schwerin FCM Schwerin
  Rostocker FC Rostocker FC 1895 2:00 PM TSV Bützow TSV Bützow
Matchday 22 CA Colón Club Atlético Colón 1:10 AM Club Atlético Boca Juniors Boca Juniors
  Gimnasia Club de Gimnasia y Esgrima La Plata 9:30 PM Club Atlético Tucumán CA Tucumán
  River Plate Club Atlético River Plate 11:40 PM Defensa y Justicia Defensa
Matchday 1 D.C. United D.C. United 7:00 PM Colorado Rapids Colorado
  Montreal Impact Montreal Impact 9:00 PM New England Revolution Revolution
  Houston Houston Dynamo 9:30 PM Los Angeles Galaxy LA Galaxy
  Quakes San Jose Earthquakes 11:30 PM Toronto FC Toronto FC
Matchday 2 FC Tokyo FC Tokyo 6:00 AM Yokohama F. Marinos Yokohama F. M.
  Nagoya Grampus Nagoya Grampus 6:00 AM Shonan Bellmare Shonan Bellmare
  Sagan Tosu Sagan Tosu 6:00 AM Cerezo Osaka Cerezo Osaka
  Kawasaki Front. Kawasaki Frontale 7:00 AM Hokkaido Consadole Sapporo H. C. Sapporo
  Reno. Yamaguchi Renofa Yamaguchi 6:00 AM Giravanz Kitakyushu Gir. Kitakyushu
  Omiya Ardija Omiya Ardija 6:00 AM Tokushima Vortis Tokushima Vort.
  FC Ryukyu FC Ryukyu 7:05 AM Fagiano Okayama Fagiano Okayama
Matchday 20 Al-Fateh Al-Fateh 1:40 PM Al-Wahda Mekka Al-Wahda
  Al-Ettifaq Al-Ettifaq 4:20 PM Abha Club Abha
  Ittihad Al-Ittihad Jeddah 6:40 PM Al-Shabab Riyadh Shabab
Matchday 24 FK Bylis Ballsh FK Bylis Ballsh 2:00 PM Flamurtari FC Flamurtari FC
  FC Luftëtari FC Luftëtari 2:00 PM KF Laçi KF Laçi
  KF Vllaznia KF Vllaznia 5:00 PM KF Skënderbeu KF Skënderbeu
  KF Teuta KF Teuta 5:00 PM FK Kukësi FK Kukësi
Matchday 21 Newcastle Newcastle United Jets 7:00 AM Perth Glory Perth Glory
  Melbourne Melbourne Victory 9:30 AM Adelaide United Adelaide United
  Zvijezda 09 FK Zvijezda 09 2:30 PM FK Zeljeznicar Sarajevo Zeljeznicar
  Mladost Kakanj FK Mladost Doboj-Kakanj 2:30 PM NK Siroki Brijeg Siroki Brijeg
  B. Banja Luka FK Borac Banja Luka 4:30 PM FK Sarajevo FK Sarajevo
  Zrinjski Mostar HSK Zrinjski Mostar 5:30 PM FK Sloboda Tuzla Sloboda Tuzla
Matchday 20 CR Belouizdad CR Belouizdad 12:00 AM JS Kabylie JS Kabylie
  ES Sétif ES Sétif 12:00 AM NA Hussein Dey NA Hussein Dey
  CS Constantine CS Constantine 12:00 AM NC Magra NC Magra
  AS Aïn M'lila AS Aïn M'lila 12:00 AM CA Bordj Bou Arreridj CABB Arreridj
  JS Saoura JS Saoura 12:00 AM USM Alger USM Alger
  MC Algiers MC Algiers 12:00 AM MC Oran MC Oran
  USM Bel Abbès USM Bel Abbès 12:00 AM US Biskra US Biskra
Matchday 1 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi 12:00 AM FC Telavi FC Telavi
  Dinamo Batumi Dinamo Batumi 12:00 AM FC Merani Tbilisi FC Merani
  Jeonbuk Motors Jeonbuk Hyundai Motors 6:00 AM Suwon Samsung Bluewings Suwon Bluewings
  Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai 8:00 AM FC Seoul FC Seoul
  Daegu FC Daegu FC 8:00 AM Gangwon FC Gangwon FC
  FC Anyang FC Anyang 7:00 AM Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons
  Seoul E-Land Seoul E-Land 7:00 AM Ansan Greeners Ansan Greeners
  Daejeon Hana C. Daejeon Hana Citizen 7:00 AM Gyeongnam FC Gyeongnam FC
Matchday 27 Forfar Athletic Forfar Athletic FC 4:00 PM East Fife FC East Fife
  Montrose Montrose FC 4:00 PM Airdrieonians FC Airdrieonians
  Stranraer Stranraer FC 4:00 PM Peterhead FC Peterhead FC
  Clyde FC Clyde FC 4:00 PM Falkirk FC Falkirk FC
  Dumbarton FC Dumbarton FC 4:00 PM Raith Rovers FC Raith Rovers
Matchday 23 Ajax Amateurs Ajax Amateurs 2:30 PM Harkemase Boys Harkemase Boys
  Hoek HSV Hoek 2:30 PM VV Ter Leede Ter Leede
  FC Lisse FC Lisse 2:30 PM BVV Barendrecht Barendrecht
  DOVO VV DOVO Veenendaal 2:30 PM Almere City FC U21 Almere City U21
  Odin '59 Odin '59 Heemskerk 2:30 PM Excelsior '31 Rijssen Excelsior '31
  DVS '33 DVS '33 Ermelo 2:30 PM Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk
  ONS Sneek ONS Sneek 3:00 PM VV Goes VV Goes
  VVSB VVSB Noordwijkerhout 6:00 PM VV SteDoCo SteDoCo
Matchday 18 SV Lafnitz SV Lafnitz 2:30 PM SV Kapfenberg SV Kapfenberg
  Blau Weiss Linz FC Blau Weiss Linz 3:30 PM Grazer AK 1902 Grazer AK 1902
  FC Liefering FC Liefering 5:30 PM SK Austria Klagenfurt A. Klagenfurt
Matchday 36 Hull City Hull City 1:30 PM Leeds United Leeds
  Millwall Millwall FC 4:00 PM Bristol City Bristol City
  Blackburn Blackburn Rovers 4:00 PM Swansea City Swansea
  Sheff Wed Sheffield Wednesday 4:00 PM Derby County Derby
 
West Brom West Bromwich Albion 4:00 PM Wigan Athletic Wigan
 
QPR Queens Park Rangers 4:00 PM Birmingham City Birmingham
  Luton Luton Town 4:00 PM Stoke City Stoke City
  Huddersfield Huddersfield Town 4:00 PM Charlton Athletic Charlton
  Fulham Fulham FC 4:00 PM Preston North End Preston NE
  Reading Reading FC 4:00 PM Barnsley FC Barnsley FC
  Cardiff Cardiff City 4:00 PM Brentford FC Brentford
Matchday 27 Stenhousemuir Stenhousemuir FC 4:00 PM Cove Rangers FC Cove Rangers
  Albion Rovers Albion Rovers FC 4:00 PM Elgin City FC Elgin City
  Brechin City Brechin City FC 4:00 PM Stirling Albion FC Stirling
  Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC 4:00 PM Edinburgh City FC Edinburgh City
  Queen's Park Queen's Park FC 4:00 PM Annan Athletic FC Annan Athletic
Quarter-Finals Heart of Midl. Heart of Midlothian FC 6:30 PM Rangers FC Rangers
  St. Mirren St. Mirren FC 8:20 PM Aberdeen FC Aberdeen FC
Group A FC Inter FC Inter Turku 2:15 PM Turun Palloseura TPS
  IFK Mariehamn IFK Mariehamn 6:00 PM Helsinki IFK Helsinki IFK
Matchday 3 Peñarol CA Peñarol 12:00 AM Danubio FC Danubio FC
  Cerro Largo Cerro Largo FC 12:00 AM Club Atlético Boston River Boston River
  River Plate Atletico River Plate Montevideo 9:00 PM Defensor Sporting Club Defensor
Group 2 KA Akureyri KA Akureyri 4:00 PM Keflavík ÍF Keflavík ÍF
Group 3 Grótta ÍF Grótta 12:00 PM UMF Grindavík Grindavík
group 4 Valur Valur Reykjavík 3:00 PM ÍBV Vestmannaeyjar ÍBV
  Víkingur Ó. UMF Víkingur Ólafsvík 3:00 PM Fjölnir Reykjavík Fjölnir
Matchday 4 Sligo Rovers Sligo Rovers 8:45 PM Waterford FC Waterford FC
Matchday 2 Shamrock U19 Shamrock Rovers U19 4:00 PM Galway United FC Galway United
Matchday 8 Ayeyawady Utd. Ayeyawady United 10:00 AM Hantharwady United FC Hantharwady U.
  S. Myanmar FC Southern Myanmar FC 10:00 AM Yadanarbon FC Yadanarbon FC
  Sagaing Utd. Sagaing United 10:00 AM Magwe FC Magwe FC
Matchday 1 UiTM FC UiTM FC 2:00 PM Melaka United SA Melaka Utd. SA
  Pahang FA Pahang FA 2:00 PM Selangor FA Selangor FA
  Terengganu FC Terengganu FC 2:00 PM Perak TBG FC Perak TBG
  Albirex Niigata Albirex Niigata (S) 10:30 AM Geylang International FC Geylang
  LC Sailors Lion City Sailors FC 10:30 AM Brunei DPMM FC DPMM FC
Matchday 36 Oxford United Oxford United 4:00 PM Southend United Southend United
  Tranmere Rovers Tranmere Rovers 4:00 PM Fleetwood Town Fleetwood
  Blackpool Blackpool FC 4:00 PM Ipswich Town Ipswich
  Doncaster Doncaster Rovers 4:00 PM Wycombe Wanderers Wycombe
  Bolton Bolton Wanderers 4:00 PM Accrington Stanley Accrington
  Bristol Rovers Bristol Rovers 4:00 PM Shrewsbury Town Shrewsbury
  Burton Albion Burton Albion 4:00 PM Peterborough United Peterborough
  Gillingham FC Gillingham FC 4:00 PM AFC Wimbledon AFC Wimbledon
  Rotherham Rotherham United 4:00 PM Milton Keynes Dons MK Dons
  Macclesfield Macclesfield Town 4:00 PM Salford City Salford
  Stevenage Stevenage FC 4:00 PM Walsall FC Walsall
  Colchester Utd. Colchester United 4:00 PM Cheltenham Town Cheltenham
  Mansfield Town Mansfield Town 4:00 PM Swindon Town Swindon Town
  Exeter City Exeter City 4:00 PM Crawley Town Crawley Town
  Morecambe FC Morecambe FC 4:00 PM Crewe Alexandra Crewe Alexandra
  Forest Green Forest Green Rovers 4:00 PM Leyton Orient Leyton Orient
  Oldham Athletic Oldham Athletic 4:00 PM Newport County Newport County
  Bradford Bradford City 4:00 PM Plymouth Argyle Plymouth
  Grimsby Town Grimsby Town 4:00 PM Northampton Town Northampt. Town
  Port Vale Port Vale FC 4:00 PM Scunthorpe United Scunthorpe Utd.
  Cambridge Utd. Cambridge United 4:00 PM Carlisle United Carlisle United
Matchday 37 Woking FC Woking FC 4:00 PM Maidenhead United Maidenhead Utd.
  Yeovil Town Yeovil Town 4:00 PM Wrexham AFC Wrexham
  Torquay United Torquay United FC 4:00 PM Chorley FC Chorley FC
  Boreham Wood Boreham Wood FC 4:00 PM Hartlepool United Hartlepool Utd.
  Ebbsfleet Utd Ebbsfleet United 4:00 PM Stockport County Stockport
  Solihull Moors Solihull Moors 4:00 PM Dover Athletic Dover Athletic
  Bromley Bromley FC 4:00 PM Sutton United Sutton Utd
  Eastleigh FC Eastleigh FC 4:00 PM FC Halifax Town Halifax Town
Matchday 30 Loughgall Loughgall FC 4:00 PM Dergview FC Dergview
  Queen's Uni Queen's University 4:00 PM Ards FC Ards FC
  Dundela FC Dundela FC 4:00 PM Newry City AFC Newry City
  Knockbreda FC Knockbreda FC 4:00 PM PSNI FC PSNI FC
Matchday 15 Moyola Park Moyola Park AFC 12:00 AM Lisburn Distillery FC Lisburn FC
  Newington YC Newington YC 12:00 AM Lurgan Celtic FC Lurgan Celtic
  Portstewart FC Portstewart FC 12:00 AM Limavady United Limavady United
  Annagh United Annagh United FC 12:00 AM Dollingstown FC Dollingstown FC
  Tobermore Tobermore United FC 12:00 AM Banbridge Town Banbridge
  Bangor Bangor FC 12:00 AM Armagh City FC Armagh City FC
Matchday 26 Venezia Venezia FC 3:00 PM Cosenza Calcio Cosenza
  Cittadella AS Cittadella 3:00 PM US Cremonese Cremonese
  Benevento Benevento Calcio 3:00 PM Spezia Calcio Spezia Calcio
  Juve Stabia SS Juve Stabia 3:00 PM Trapani Calcio Trapani
  AC Pisa AC Pisa 1909 3:00 PM AC Perugia Calcio Perugia
  FC Empoli FC Empoli 3:00 PM Pordenone Calcio Pordenone
  Frosinone Frosinone Calcio 6:00 PM US Salernitana 1919 Salernitana
  Chievo Verona Chievo Verona 6:00 PM AS Livorno AS Livorno
Matchday 29 Lecco Calcio Lecco 1912 8:45 PM UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe
  Arzignano FC Arzignano Valchiampo 8:45 PM Ravenna FC Ravenna
  Casertana Casertana FC 8:45 PM Cavese 1919 Cavese
Matchday 26 BAK FK Baskent Akademi FK 12:30 PM Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor
  Ankara Demir Ankara Demirspor 12:30 PM Eyüpspor Eyüpspor
  BB Bodrumspor Bodrum Belediyesi Bodrumspor 12:30 PM Tuzlaspor Tuzlaspor
Matchday 30 SD Huesca SD Huesca 4:00 PM Extremadura UD Extremadura
  Ponferradina SD Ponferradina 4:00 PM Sporting Gijón Sporting Gijón
  Cádiz CF Cádiz CF 6:15 PM UD Almería UD Almería
  Albacete Albacete Balompié 8:30 PM Rayo Vallecano Rayo Vallecano
  Racing Racing Santander 9:00 PM Real Zaragoza Real Zaragoza
Matchday 27 FC Lorient FC Lorient 3:00 PM FC Chambly FC Chambly
Matchday 23 Rio Ave FC Rio Ave FC 7:00 PM Belenenses SAD Belenenses SAD
  Boavista Boavista Porto FC 9:30 PM Gil Vicente FC Gil Vicente
  Farense SC Farense 12:00 PM Académico Viseu FC Académico Viseu
  Penafiel FC Penafiel 4:00 PM CD Nacional Nacional
  Feirense CD Feirense 6:15 PM Académica Coimbra Coimbra
Matchday 32 Leixões Sub-23 Leixões SC Sub-23 11:00 AM CD Feirense Sub-23 Feirense Sub-23
  Vitória FC U23 Vitória de Setúbal FC U23 11:00 AM Belenenses SAD U23 Belenenses U23
  Portimonense 23 Portimonense SC U23 11:00 AM CS Marítimo U23 Marítimo U23
  Académica S23 Académica de Coimbra OAF Sub-23 11:00 AM FC Famalicão U23 Famalicão U23
Matchday 26 Queen o. t. S. Queen of the South FC 4:00 PM Greenock Morton FC Morton
  Alloa Athletic Alloa Athletic FC 4:00 PM Ayr United FC Ayr United
  Dundee FC Dundee FC 4:00 PM Arbroath FC Arbroath
  Dunfermline A. Dunfermline Athletic FC 4:00 PM Dundee United FC Dundee United
Matchday 25 Osmanlispor Osmanlispor FK 12:00 PM Fatih Karagümrük Karagümrük
  Eskisehirspor Eskisehirspor 2:30 PM Akhisarspor Akhisarspor
  Adana Demirspor Adana Demirspor 5:00 PM Hatayspor Hatayspor
Matchday 24 Stade-Lausanne FC Stade-Lausanne-Ouchy 5:00 PM FC Chiasso FC Chiasso
  SC Kriens SC Kriens 5:30 PM FC Schaffhausen FC Schaffhausen
  FC Wil 1900 FC Wil 1900 5:30 PM FC Lausanne-Sport Lausanne-Sport
Matchday 19 Kolding IF Kolding IF 1:00 PM Naestved Boldklub Naestved BK
  Fremad Amager BK Fremad Amager 2:00 PM FC Fredericia FC Fredericia
Matchday 24 Backa OFK Backa 2:00 PM FK Trayal Kruševac Trayal
  Dinamo Vranje FK Dinamo Vranje 2:00 PM FK Kolubara Lazarevac Kolubara
  Zemun FK Zemun 2:00 PM FK Novi Pazar Novi Pazar
  Kabel Novi Sad FK Kabel Novi Sad 2:00 PM FK Buducnost Dobanovci Dobanovci
  Metalac FK Metalac Gornji Milanovac 2:00 PM FK Zlatibor Cajetina Zlatibor
  Radnicki Pirot FK Radnicki Pirot 2:00 PM Graficar Belgrad Graficar
  Radnicki K. FK Radnicki 1923 Kragujevac 2:00 PM OFK Zarkovo Zarkovo
  Smederevo FK Smederevo 2:00 PM FK Sindjelic Belgrad Sindjelic Bg
Matchday 5 TPS U19 Turun Palloseura U19 12:15 PM FC Espoo U19 FC Espoo U19
  KuPS U19 Kuopion Palloseura U19 2:00 PM Vantaan Jalkapalloseura U19 Vantaan U19
  Reipas U19 FC Reipas Lahti U19 3:00 PM Mikkelin Palloilijat U19 MP U19
  HJK U19 HJK Helsinki U19 4:30 PM IF Gnistan U19 IF Gnistan U19
  FC Honka U19 FC Honka U19 5:10 PM FC Jazz U19 Jazz U19
  HJS U19 Hämeenlinnan Jalkapalloseura U19 7:00 PM SJK Seinäjoki U19 SJK U19
Matchday 21 Miedz Legnica Miedz Legnica 12:40 PM Zaglebie Sosnowiec Z. Sosnowiec
  GKS Tychy GKS Tychy 5:00 PM Sandecja Nowy Sacz Sandecja
  GKS Belchatow GKS Belchatow 5:00 PM GKS 1962 Jastrzebie GKS Jastrzebie
  Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn 5:30 PM Odra Opole Odra Opole
  Termalica Bruk-Bet Termalica Nieciecza 6:00 PM Chojniczanka Chojnice Chojniczanka
final 1st leg FC Astana FC Astana 12:00 PM Kaysar Kyzylorda Kaysar
Matchday 1 Mash'al Mash'al Mubarek 10:30 AM Sogdiana Jizzakh Sogdiana
  AGMG Olmaliq FK AGMK Olmaliq 12:45 PM Metallurg Bekabad Metallurg Bk.
Matchday 26 Bnei Yehuda Bnei Yehuda Tel Aviv 12:00 AM Hapoel Haifa Hapoel Haifa
  Maccabi Netanya Maccabi Netanya 12:00 AM Maccabi Tel Aviv M. Tel Aviv
  Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv 12:00 AM Hapoel Hadera Hapoel Hadera
  B. Jerusalem Beitar Jerusalem 12:00 AM FC Ashdod FC Ashdod
  H. Kfar Saba Hapoel Kfar Saba 12:00 AM Hapoel Raanana Hapoel Raanana
Matchday 21 Lech Poznan II Lech Poznan II 12:00 PM Stal Rzeszow Stal Rzeszow
  Garbarnia Garbarnia Krakow 1:00 PM Legionovia Legionowo Legionovia
  Resovia Resovia Rzeszów 2:00 PM Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo
  Gornik Polk. Gornik Polkowice 4:00 PM Skra Czestochowa Skra Czesto.
  GKS Katowice GKS Katowice 5:00 PM Blekitni Stargard Blekitni
  Stalowa Wola Stal Stalowa Wola 7:38 PM Bytovia Bytow Bytovia Bytow
  Elana Torun Elana Torun 8:08 PM Gornik Leczna Gornik Leczna
Matchday 27 Racing Ferrol Racing Ferrol 6:00 PM Real Oviedo Vetusta Oviedo Vetusta
Matchday 26 Sultanbeyli Bld Sultanbeyli Belediye Spor 12:30 PM Serik Belediyespor Serik Belediye
  Manisaspor Manisaspor 12:30 PM Sile Yildizspor Sile Yildizspor
  Catalcaspor Catalcaspor 12:30 PM Erzin Spor Erzin Spor
Matchday 27 Valladolid B Real Valladolid B 4:15 PM Real Unión Club Real Unión
  CyD Leonesa Cultural Leonesa 7:00 PM CD Izarra CD Izarra
Matchday 26 Erokspor Esenler Erokspor 12:30 PM Erbaaspor Erbaaspor
Matchday 27 RCD Espanyol B RCD Espanyol B 5:00 PM UE Olot UE Olot
Matchday 26 Adivar SK Halide Edip Adivarspor 12:30 PM Yozgatspor 1959 FK Yozgatspor 1959
Matchday 22 Aubstadt TSV Aubstadt 2:00 PM VfR Garching VfR Garching
Matchday 24 Wolfsburg II VfL Wolfsburg II 1:00 PM VfB Lübeck VfB Lübeck
  Heider SV Heider SV 2:00 PM SSV Jeddeloh II SSV Jeddeloh II
  BSV Rehden BSV Schwarz-Weiß Rehden 2:00 PM Hamburger SV II Hamburger SV II
 
Energie Cottbus FC Energie Cottbus 1:30 PM FSV Optik Rathenow Optik Rathenow
  Lichtenberg 47 SV Lichtenberg 47 1:30 PM BSG Chemie Leipzig Chemie Leipzig
Matchday 22 Bahlinger SC Bahlinger SC 2:00 PM SV 07 Elversberg SV Elversberg
  Saarbrücken 1.FC Saarbrücken 2:00 PM TSG Balingen TSG Balingen
  K. Offenbach Kickers Offenbach 2:00 PM TSG 1899 Hoffenheim II Hoffenheim II
  Bayern Alzenau FC Bayern Alzenau 2:00 PM FSV Frankfurt FSV Frankfurt
  FC Gießen FC Gießen 2:00 PM TuS Rot-Weiß Koblenz RW Koblenz
  SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846 2:00 PM TSV Steinbach Haiger TSV Steinbach
Matchday 27 Wuppertaler SV Wuppertaler SV 2:00 PM Rot-Weiß Oberhausen RW Oberhausen
  B. Gladbach 09 SV Bergisch Gladbach 09 2:00 PM Bonner SC Bonner SC
  SV Rödinghausen SV Rödinghausen 2:00 PM TuS Haltern TuS Haltern
  F. Düsseldorf II Fortuna Düsseldorf II 2:00 PM VfB Homberg VfB Homberg
  M'gladbach II Borussia Mönchengladbach II 2:00 PM SC Verl SC Verl
 
SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln 3:30 PM FC Schalke 04 II Schalke 04 II
Matchday 17 Wiener Viktoria SC Wiener Viktoria 3:00 PM SC Neusiedl/See SC Neusiedl/See
  Marchfeld FC Marchfeld Donauauen 3:00 PM FC Admira Wacker Mödling II FC Admira II
  Bruck/L. ASK-BSC Bruck/Leitha 3:00 PM SV Leobendorf Leobendorf
  Mauerwerk FC Mauerwerk 5:00 PM SV Stripfing Stripfing
Matchday 18 FC Basel U21 FC Basel 1893 U21 3:00 PM SC YF Juventus Zürich SC YF Juventus
  FC Bavois FC Bavois 4:00 PM FC Rapperswil-Jona Rapperswil-Jona
  SC Cham SC Cham 4:00 PM FC Zürich U21 FC Zürich U21
  SC Brühl SG SC Brühl SG 4:00 PM FC Breitenrain FC Breitenrain
Matchday 15 Team Vaud U21 Team Vaud U21 4:00 PM Olympique de Genève FC Olymp. Genève
  US Terre Sainte US Terre Sainte 4:30 PM FC Echallens Région FC Echallens
  Martigny-Sports FC Martigny-Sports 4:30 PM FC La Chaux-de-Fonds Chaux-de-Fonds
  Azzurri LS FC Azzurri LS 90 5:00 PM FC Vevey United Vevey United
  Meyrin FC Meyrin FC 5:00 PM FC Naters Oberwallis FC Naters
  FC Bulle FC Bulle 5:00 PM CS Chênois CS Chênois
  Lancy FC Lancy FC 5:30 PM BSC Young Boys U21 BSC YB U21
  FC Langenthal FC Langenthal 3:00 PM SR Delémont SR Delémont
  FC Wohlen FC Wohlen 4:00 PM FC Solothurn FC Solothurn
  FC Baden FC Baden 4:00 PM FC Luzern U21 Luzern U21
  Zug 94 Zug 94 4:00 PM FC Schötz FC Schötz
  FC Bassecourt FC Bassecourt 4:00 PM SC Goldau SC Goldau
  GC Zürich U21 Grasshopper Club Zürich U21 4:30 PM SC Buochs SC Buochs
  Eschen-Mauren USV Eschen-Mauren 3:00 PM FC Kosova FC Kosova
  St. Gallen U21 FC St. Gallen 1879 U21 3:00 PM FC Paradiso FC Paradiso
  FC Linth 04 FC Linth 04 3:00 PM FC Thalwil FC Thalwil
  FC Dietikon FC Dietikon 4:00 PM FC Balzers FC Balzers
  Red Star ZH FC Red Star Zürich 4:00 PM FC Tuggen FC Tuggen
  FC Gossau FC Gossau 4:00 PM SV Höngg SV Höngg
  Winterthur U21 FC Winterthur U21 4:30 PM FC Wettswil-Bonstetten FC Wettswil
Matchday 20 TSV Ilshofen TSV Ilshofen 2:00 PM VfB Stuttgart II Stuttgart II
  Stuttg. Kickers Stuttgarter Kickers 2:00 PM FSV 08 Bissingen FSV Bissingen
  Dorfmerkingen Sportfreunde Dorfmerkingen 2:00 PM Freiburger FC Freiburger FC
  SGV Freiberg SGV Freiberg 2:00 PM FV Ravensburg FV Ravensburg
  SV Oberachern SV Oberachern 3:00 PM SV Linx SV Linx
  FC 08 Villingen FC 08 Villingen 3:30 PM SSV Reutlingen 05 SSV Reutlingen
Matchday 22 SG Barockstadt SG Barockstadt Fulda-Lehnerz 2:00 PM FC Eddersheim FC Eddersheim
  Stadtallendorf Eintracht Stadtallendorf 2:00 PM KSV Baunatal KSV Baunatal
  FV Bad Vilbel FV Bad Vilbel 2:00 PM VfB Ginsheim VfB Ginsheim
  Vikt. Griesheim SC Viktoria 06 Griesheim 2:30 PM SV Steinbach SV Steinbach
  RW Hadamar SV Rot-Weiß Hadamar 2:30 PM KSV Hessen Kassel Hessen Kassel
  Türk. Friedbg. Türkgücü Friedberg 2:30 PM FC Hanau 93 FC Hanau 93
  SC Waldgirmes SC Waldgirmes 2:30 PM SC Hessen Dreieich Hessen Dreieich
Matchday 20 Hassia Bingen Hassia Bingen 3:00 PM SV Gonsenheim SV Gonsenheim
  Elversberg II SV 07 Elversberg II 3:00 PM Sportfreunde Eisbachtal SF Eisbachtal
  TuS Koblenz TuS Koblenz 3:00 PM SV Röchling Völklingen SV Röchling
  Pfeddersheim TSG Pfeddersheim 3:00 PM FV Dudenhofen FV Dudenhofen
  Mechtersheim TuS Mechtersheim 3:00 PM FV 07 Diefflen FV 07 Diefflen
  FC Karbach FC Karbach 3:00 PM Arminia Ludwigshafen A. Ludwigshafen
  FV Engers 07 FV Engers 07 3:00 PM FC Hertha Wiesbach FC Hertha Wiesbach
  K'lautern II 1.FC Kaiserslautern II 3:00 PM TSV Schott Mainz Schott Mainz
  Eintracht Trier SV Eintracht Trier 05 3:00 PM VfR Wormatia Worms Wormatia Worms
Matchday 18 Ludwigsfelde Ludwigsfelder FC 1:00 PM 1.FC Lok Stendal Lok Stendal
  MSV Pampow MSV Pampow 2:00 PM Torgelower FC Greif Torgelower FC
  FC Eilenburg FC Eilenburg 1:00 PM Union Sandersdorf Sandersdorf
  FCO Neugersdorf FC Oberlausitz Neugersdorf 1:30 PM FC Grimma FC Grimma
  CZ Jena II FC Carl Zeiss Jena II 2:00 PM VfL Halle 1896 VfL Halle 96
  1.FC Merseburg 1.FC Merseburg 2:00 PM VfB 1921 Krieschow VfB Krieschow
Matchday 20 SC Weiche 08 II SC Weiche Flensburg 08 II 1:30 PM Eutin 08 Eutin 08
  Phönix Lübeck 1.FC Phönix Lübeck 2:00 PM Eckernförder SV Eckernförder SV
  TSV Bordesholm TSV Bordesholm 2:00 PM Oldenburger SV Oldenburger SV
  TSV Kropp TSV Kropp 2:00 PM PSV Union Neumünster PSV Neumünster
  VfB Lübeck II VfB Lübeck II 2:00 PM SV Eichede SV Eichede
  Türkspor Kiel Inter Türkspor Kiel 4:00 PM TSB Flensburg TSB Flensburg
Matchday 5 FC Utrecht U19 FC Utrecht U19 2:30 PM Ajax Amsterdam U19 Ajax U19
  Feyenoord U19 Feyenoord U19 2:30 PM FC Groningen U19 Groningen U19
  PSV U19 PSV Eindhoven U19 2:30 PM FC Twente Enschede U19 FC Twente U19
  Heerenveen U19 SC Heerenveen U19 2:30 PM AZ Alkmaar U19 AZ Alkmaar U19
Matchday 7 Sparta U19 Sparta Rotterdam U19 12:00 PM FC Emmen U19 Emmen U19
  Almere City U19 Almere City FC U19 12:00 PM Vitesse Arnhem U19 Vitesse U19
  NEC U19 NEC Nijmegen U19 12:00 PM NAC Breda U19 NAC Breda U19
  Willem II U19 Willem II Tilburg U19 12:00 PM Alphense Boys U19 Alphense B. U19
  PEC Zwolle U19 PEC Zwolle U19 12:00 PM ADO Den Haag U19 ADO U19
Quarter-Finals SC Lahr SC Lahr 2:00 PM FC Denzlingen FC Denzlingen
  Kehler FV Kehler FV 07 2:00 PM VfR Stockach VfR Stockach
Matchday 6 Sparta R. U17 Sparta Rotterdam U17 12:00 PM PSV Eindhoven U17 PSV U17
  Heerenveen U17 sc Heerenveen U17 2:30 PM FC Utrecht U17 FC Utrecht U17
  Ajax U17 Ajax Amsterdam U17 2:30 PM PEC Zwolle U17 PEC Zwolle U17
  AZ Alkmaar U17 AZ Alkmaar U17 3:00 PM Feyenoord U17 Feyenoord U17
Matchday 16 Union Mauer Union Mauer 2:00 PM SV Wienerberg Wienerberg
  Austria XIII FV Austria XIII 2:00 PM SV Donau SV Donau
  FC Stadlau FC Stadlau 3:00 PM ASK Elektra ASK Elektra
Matchday 19 Hertha BSC U19 Hertha BSC U19 12:00 AM 1.FC Magdeburg U19 Magdeburg U19
  Wolfsburg U19 VfL Wolfsburg U19 12:00 AM Hannover 96 U19 Hannover 96 U19
  RB Leipzig U19 RasenBallsport Leipzig U19 12:00 AM 1.FC Union Berlin U19 U. Berlin U19
  St. Pauli U19 FC St. Pauli U19 11:00 AM FC Energie Cottbus U19 E. Cottbus U19
  D. Dresden U19 Dynamo Dresden U19 11:00 AM Niendorfer TSV U19 Niendorf U19
  W. Bremen U19 SV Werder Bremen U19 11:00 AM Chemnitzer FC U19 Chemnitz U19
  Hamburg U19 Hamburger SV U19 1:00 PM Holstein Kiel U19 Holst. Kiel U19
  Leverkusen U19 Bayer 04 Leverkusen U19 12:00 AM Borussia Dortmund U19 B. Dortmund U19
  Duisburg U19 MSV Duisburg U19 12:00 AM FC Schalke 04 U19 Schalke 04 U19
  1.FC Köln U19 1.FC Köln U19 11:00 AM Wuppertaler SV U19 Wuppertal U19
  Vikt. Köln U19 FC Viktoria Köln U19 11:00 AM Fortuna Düsseldorf U19 Düsseldorf U19
  M'gladbach U19 Borussia Mönchengladbach U19 11:00 AM VfL Bochum U19 VfL Bochum U19
  Oberhausen U19 Rot-Weiß Oberhausen U19 1:00 PM Preußen Münster U19 Pr. Münster U19
  Bielefeld U19 Arminia Bielefeld U19 3:30 PM Alemannia Aachen U19 Aachen U19
  SC Freiburg U19 SC Freiburg U19 12:00 AM TSG 1899 Hoffenheim U19 Hoffenheim U19
  FC Bayern U19 FC Bayern Munich U19 12:00 AM SSV Ulm 1846 U19 SSV Ulm U19
  Frankfurt U19 Eintracht Frankfurt U19 11:00 AM FC Augsburg U19 FC Augsburg U19
  Ingolstadt U19 FC Ingolstadt 04 U19 11:00 AM 1.FSV Mainz 05 U19 Mainz 05 U19
  K. Offenb. U19 Kickers Offenbach U19 12:00 PM 1.FC Kaiserslautern U19 K'lautern U19
  Stuttgart U19 VfB Stuttgart U19 1:30 PM Karlsruher SC U19 Karlsruhe U19
Matchday 20 E. Cottbus U17 FC Energie Cottbus U17 11:00 AM VfL Wolfsburg U17 Wolfsburg U17
  Hannover 96 U17 Hannover 96 U17 11:00 AM FC Carl Zeiss Jena U17 CZ Jena U17
  Chemnitz U17 Chemnitzer FC U17 11:00 AM SV Werder Bremen U17 W. Bremen U17
  Halle U17 Hallescher FC U17 12:00 PM RasenBallsport Leipzig U17 RB Leipzig U17
  Braunschw. U17 Eintracht Braunschweig U17 1:30 PM FC St. Pauli U17 St. Pauli U17
  Hertha BSC U17 Hertha BSC U17 2:00 PM Hamburger SV U17 Hamburg U17
  B. Dortmund U17 Borussia Dortmund U17 11:00 AM Borussia Mönchengladbach U17 M'gladbach U17
  Wuppertal U17 Wuppertaler SV U17 11:00 AM Bayer 04 Leverkusen U17 Leverkusen U17
  U'haching U17 SpVgg Unterhaching U17 11:00 AM FC Bayern Munich U17 FC Bayern U17
  SC Freiburg U17 SC Freiburg U17 11:00 AM Eintracht Frankfurt U17 Frankfurt U17
  St. Kickers U17 Stuttgarter Kickers U17 1:00 PM FC Augsburg U17 FC Augsburg U17
  Karlsruhe U17 Karlsruher SC U17 1:00 PM SV Darmstadt 98 U17 Darmstadt U17
  Hoffenheim U17 TSG 1899 Hoffenheim U17 1:30 PM SV Wehen Wiesbaden U17 SV Wehen U17
Matchday 3 AKA Salzb. U16 AKA Red Bull Salzburg U16 2:00 PM AKA Vorarlberg U16 Vorarlberg U16
Matchday 12 BSC YB U17 BSC Young Boys U17 2:00 PM Team Winterthur/Schaffhausen U18 Winterthur U18
  FC Basel U17 FC Basel 1893 U17 2:00 PM Team FC Luzern-SC Kriens U17 Luzern U17
  Team Vaud U17 Team Vaud U17 2:30 PM FC Vaduz U18 FC Vaduz U18
  AFF/FFV U17 Team AFF/FFV Fribourg U17 3:15 PM FC Rapperswil-Jona/GC U17 Rappi/GC U17
Matchday 15 FC Zürich U18 FC Zürich U18 11:30 AM FC Basel 1893 U18 FC Basel U18
  BSC YB U18 BSC Young Boys U18 1:30 PM Servette FC U18 Servette U18
  Luzern U18 Team FC Luzern-SC Kriens U18 2:00 PM FC Sion U18 FC Sion U18
  Team BEJUNE U18 Team BEJUNE U18 2:00 PM Team Ticino U18 Team Ticino U18
  GC Zürich U18 Grasshopper Club Zürich U18 2:00 PM Team Vaud U18 Team Vaud U18
  St. Gallen U18 FCO St. Gallen/Wil U18 3:45 PM Team Aargau U18 Aargau U18
Matchday 3 CD El Nacional CD El Nacional 1:00 AM LDU Quito LDU Quito
  Orense Orense SC 9:30 PM Guayaquil City FC Guayaquil City
Matchday 2 Da Nang FC SHB Da Nang 11:00 AM Sai Gon FC Sai Gon FC
  Quang Ninh FC Than Quang Ninh FC 12:00 PM Ha Noi T&T FC Ha Noi FC
  The Cong The Cong FC 1:00 PM Hoang Anh Gia Lai FC HAGL
Matchday 19 Sumgayit Sumgayit PFC 1:00 PM Keshla FK Keshla
  Qarabag Agdam Qarabağ Ağdam 3:00 PM Sabah FK Sabah FK
Matchday 6 Lions Gibraltar Lions Gibraltar FC 4:00 PM Europa FC Europa FC
  Bruno's Magpies FC Bruno's Magpies 6:15 PM St Joseph's FC St Joseph's FC
Matchday 16 Shirak Gyumri FC Shirak Gyumri 11:00 AM FC Noah Erewan FC Noah
  Pyunik Erevan FC Pyunik Erewan 11:45 AM