To use this site, please enable Javascript.

Matches Mar 14, 2020

matchday 25 Ajax Amateurs Ajax Amateurs postponed VV DOVO Veenendaal DOVO
  ODIN '59 ODIN '59 Heemskerk postponed VVOG Harderwijk VVOG
  Hoek HSV Hoek postponed Almere City FC U21 Almere City U21
  SteDoCo VV SteDoCo postponed VV Ter Leede Ter Leede
  DVS '33 DVS '33 Ermelo postponed Harkemase Boys Harkemase Boys
  FC Lisse FC Lisse postponed VV Goes VV Goes
  ONS Sneek ONS Sneek postponed Excelsior '31 Rijssen Excelsior '31
  VVSB VVSB Noordwijkerhout postponed Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk
matchday 22 Orenburg FK Orenburg 1:3 Spartak Moscow Spartak Moscow
  Zenit S-Pb Zenit St. Petersburg 7:1 Ural Yekaterinburg Ural
  Arsenal Tula Arsenal Tula 0:1 Rubin Kazan Rubin Kazan
  FK Sochi II FK Sochi II 3:1 FK Krasnodar II Krasnodar II
  Rostov II FK Rostov II 0:5 Lokomotiv Moscow II Loko Moscow II
  CSKA Moscow II CSKA Moscow II 1:0 FK Ufa II Ufa II
matchday 25 RKVV DEM RKVV DEM postponed ADO Den Haag U21 ADO U21
  Blauw Geel '38 Blauw Geel '38 postponed VV Gemert VV Gemert
matchday 22 VV Rijsoord VV Rijsoord postponed CVV de Jodan Boys Jodan Boys
  Rijnvogels FC Rijnvogels postponed Achilles Veen Achilles Veen
  Zwaluwen VV Zwaluwen Vlaardingen postponed FC 's-Gravenzande Gravenzande
  Spijkenisse VV Spijkenisse postponed DHSC Utrecht DHSC Utrecht
  Smitshoek VV Smitshoek postponed Achilles '29 Achilles '29
  AZSV Aalten AZSV Aalten postponed SC Feyenoord Rotterdam SC Feyenoord
  Sportlust '46 Sportlust '46 postponed VV Capelle VV Capelle
  VV Duno VV Duno Doorwerth postponed ARC Alphen aan den Rijn sv ARC
matchday 26 Denizlispor Denizlispor 1:0 Genclerbirligi Ankara Genclerbirligi
  Alanyaspor Alanyaspor 1:0 Gaziantep FK Gaziantep FK
  Konyaspor Konyaspor 1:0 Fenerbahce SK Fenerbahce
matchday 22 ACV Assen ACV Assen postponed SC Genemuiden Genemuiden
  VV Eemdijk VV Eemdijk postponed SV Urk SV Urk
  Buitenpost VV Buitenpost postponed ASV De Dijk De Dijk
  Flevo Boys Flevo Boys Emmeloord postponed SDC Putten SDC Putten
  NSC Nijkerk NSC Nijkerk postponed RKAV Volendam RKAV Volendam
  Swift AVV Swift postponed VV Staphorst Staphorst
  Purmersteijn VPV Purmersteijn postponed VV Berkum Berkum
  HZVV Hoogeveen HZVV Hoogeveen postponed VV DETO Twenterand DETO
  Quick '20 KVV Quick '20 postponed MVV Alcides Alcides
matchday 1 PFK Lviv PFK Lviv 1:1 Karpaty Lviv Karpaty
  SK Dnipro-1 SK Dnipro-1 2:0 FK Mariupol FK Mariupol
  FK Oleksandriya FK Oleksandriya 4:2 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
matchday 21 Ap. Larisas Apollon Larisas 12:00 AM AO Platanias Platanias
matchday 25 UR Namur FLV Union Namur Fosses-la-Ville postponed RFC Meux RFC Meux
  CS Onhaye CS Onhaye postponed RUS Givry RUS Givry
  RWDM RWD Molenbeek postponed KVV Thes Sport Thes Sport
  KMSK Deinze KMSK Deinze postponed Olympic Club Charleroi Farciennes Olym. Charleroi
  Patro Eisden Patro Eisden Maasmechelen postponed FC Rupel Boom Rupel Boom
  UR La Louvière UR La Louvière Centre postponed KSK Heist KSK Heist
  RFC Seraing RFC Seraing postponed AFC Tubize AFC Tubize
  FCV Dender EH FCV Dender EH postponed KVC Winkel Sport KVC Winkel Sp.
  KSK Lierse Kem. KSK Lierse Kempenzonen postponed KFC Dessel Sport Dessel Sport
  KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde postponed FC Knokke FC Knokke
  Zwevezele SKV Zwevezele postponed SK Sint-Niklaas Sint-Niklaas
  Lokeren-Temse KSC Lokeren-Temse postponed KFC Sparta Petegem Sparta Petegem
  KFC Mandel Utd. KFC Mandel United postponed KSK Ronse KSK Ronse
  ASV Geel AS Verbroedering Geel postponed KVV Vosselaar KVV Vosselaar
  Hoogstraten VV Hoogstraten VV postponed Diegem Sport Diegem Sport
matchday 26 FK TSC FK TSC Backa Topola 2:1 FK Radnik Surdulica Radnik
  Vozdovac FK Vozdovac 1:2 FK Partizan Belgrade Partizan
  Radnicki Nis FK Radnicki Nis 3:1 FK Macva Sabac Macva
  Javor-Matis FK Javor-Matis Ivanjica 2:2 FK Cukaricki Cukaricki
  Spartak FK Spartak Subotica 0:0 FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina
  Mladost FK Mladost Lucani 2:1 FK Indjija FK Indjija
  Red Star Red Star Belgrade 3:0 FK Napredak Krusevac Napredak
  Proleter FK Proleter Novi Sad 5:0 FK Rad Rad
First Round Kaarinan PS Kaarinan Palloseura 10:00 AM Turun Weikot Turun Weikot
  Ilves-Kissat Tampereen Ilves-Kissat 11:00 AM Forssan JK Forssan JK
  PKKU II Pallokerho Keski-Uusimaa II 2:30 PM Olarin Kiksi Olarin Kiksi
  Lohjan Pallo Lohjan Pallo 5:00 PM FC Babylon FC Babylon
matchday 23 Ludogorets II PFK Ludogorets Razgrad II postponed OFK Pomorie Pomorie
  Spartak Pleven PFK Spartak Pleven 2:30 PM OFK Pirin Blagoevgrad OFK Pirin
  Kariana Erden Kariana Erden 2:30 PM Septemvri Sofia Septemvri Sofia
  Lok. Sofia Lokomotiv Sofia 2:30 PM Spartak Varna Spartak Varna
  C. Balchik Chernomorets Balchik 2:30 PM FC Litex Lovech Litex Lovech
  B. Galabovo FK Botev Galabovo 2:30 PM PFC Montana PFC Montana
  Hebar P. Hebar Pazardzhik 2:30 PM Strumska Slava Strumska Slava
matchday 25 Ferencváros Ferencvárosi TC 5:0 Kaposvári Rákóczi FC Kaposvár
  Debrecen Debreceni VSC 0:3 Zalaegerszegi TE FC Zalaegerszeg
  Mezőkövesd Mezőkövesd Zsóry FC 0:0 Puskás Akadémia FC Puskás AFC
  Újpest FC Újpest FC 1:1 Paksi FC Paksi FC
  Honvéd Budapest Honvéd FC 1:5 Kisvárda FC Kisvárda
  Fehérvár MOL Fehérvár FC 1:1 Diósgyőri VTK Diósgyőr
matchday 24 Bad Kötzting 1.FC Bad Kötzting postponed SV Fortuna Regensburg F. Regensburg
  Quelle Fürth SG Quelle Fürth 3:00 PM TSV Neudrossenfeld TSV Neudrossenfeld
  FSV Erlangen-B. FSV Erlangen-Bruck 3:00 PM ASV Vach ASV Vach
  Jahn Forchheim SpVgg Jahn Forchheim 3:00 PM TSV Buch (Bay.) TSV Buch
  Baiersdorfer SV Baiersdorfer SV 4:00 PM SC Großschwarzenlohe SC Groß'lohe
  FSV Stadeln FSV Stadeln 4:00 PM Kickers Selb Kickers Selb
  TSV Kornburg TSV Kornburg 4:00 PM FC Vorwärts Röslau Vorw. Röslau
  1.FC Geesdorf 1.FC Geesdorf 2:00 PM FT Schweinfurt FT Schweinfurt
  VfL Frohnlach VfL Frohnlach 3:00 PM SV Vatanspor Aschaffenburg SVV Aschaffenb.
  Schwebenried DJK Schwebenried 4:00 PM SV Euerbach-Kützberg SV Euerbach-K.
  FC Lichtenfels 1.FC Lichtenfels 4:00 PM 1.FC Fuchsstadt 1.FC Fuchsstadt
matchday 18 Schott Jena SV Schott Jena postponed Eintracht Sondershausen Sondershausen
  Bad Langensalza FSV Preußen Bad Langensalza postponed SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar
  1.FC Sonneberg 1.FC Sonneberg postponed SV Blau-Weiß Bad Frankenhausen Frankenhausen
  Thüringen Weida FC Thüringen Weida postponed SV 09 Arnstadt SV 09 Arnstadt
  BSG Wismut Gera BSG Wismut Gera postponed TSV Gera Westvororte G. Westvororte
  SpVgg Geratal SpVgg Geratal postponed SV Ehrenhain SV Ehrenhain
  FC Fahner Höhe FC An der Fahner Höhe postponed SV Eintracht Eisenberg E. Eisenberg
matchday 19 Offenburger FV Offenburger FV 2:30 PM SC Pfullendorf SC Pfullendorf
  1.SV Mörsch 1.SV Mörsch 3:00 PM SV 08 Kuppenheim SV Kuppenheim
  FC Waldkirch FC Waldkirch 3:00 PM FC Denzlingen FC Denzlingen
  SV Endingen SV Endingen 3:30 PM SV Bühlertal SV Bühlertal
  SV Weil SV Weil 3:30 PM FC Radolfzell FC Radolfzell
  SC Lahr SC Lahr 3:30 PM FV Lörrach-Brombach FV Lörrach-Br.
  FC Teningen FC Teningen 3:30 PM Kehler FV 07 Kehler FV
  FC Auggen FC Auggen 3:30 PM DJK Donaueschingen DJK Donauesch.
matchday 21 Defensores Defensores de Belgrano 1:0 Deportivo Santamarina Dep. Santamarin
  Rafaela Atlético de Rafaela 3:2 CA All Boys Buenos Aires All Boys
  CA Mitre Club Atlético Mitre 0:0 AA Estudiantes de Río Cuarto AA Estudiantes
  CA Estudiantes CA Estudiantes (Buenos Aires) 2:2 Club Atlético Temperley CA Temperley
  CA Alvarado CA Alvarado 0:3 Independiente Rivadavia Ind. Rivadavia
Group A CA Patronato Club Atlético Patronato 1:3 Club Atlético San Lorenzo de Almagro San Lorenzo
  Independiente Club Atlético Independiente 1:0 Club Atlético Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
matchday 10 Morelia Club Atlético Morelia 4:0 Querétaro FC Querétaro FC
  Club Tijuana Club Tijuana 3:2 CF Pachuca CF Pachuca
matchday 12 Bolívar Bolívar La Paz 1:1 Club Jorge Wilstermann Wilstermann
Group 1 Atlético-GO Atlético Clube Goianiense 2:1 Grêmio Esportivo Anápolis (GO) Anápolis-GO
  Vila Nova FC Vila Nova Futebol Clube (GO) 2:0 Anápolis Futebol Clube (GO) Anápolis
matchday 8 Correcaminos Correcaminos de la UAT 1:2 Club Atlético Zacatepec Zacatepec
  Dorados de Sin. Dorados de Sinaloa 2:2 Tampico Madero Tampico Madero
matchday 23 Sydney FC Sydney FC 0:0 Perth Glory Perth Glory
  Melbourne City Melbourne City FC 1:1 Western Sydney Wanderers Western Sydney
matchday 19 Fujairah SC Al-Fujairah SC 0:3 Sharjah Cultural Sports Club Sharjah FC
  Al-Dhafra SCC Al-Dhafra SCC 1:2 Al-Wahda FC Abu Dhabi Al-Wahda FC
  FC Baniyas FC Baniyas 2:1 Al Ittihad Kalba Sports Club Ittihad Kalba
  Al-Jazira Al-Jazira (Abu Dhabi) 3:1 Al-Ain FC Al-Ain FC
matchday 22 AS Aïn M'lila AS Aïn M'lila 1:0 NA Hussein Dey NA Hussein Dey
  USM Alger USM Alger 4:1 MC Oran MC Oran
  MC Algiers MC Algiers 3:2 NC Magra NC Magra
Quarter-Finals 2nd leg Slavia Slavia Mozyr 3:0 Dnyapro Mogilev Dnyapro Mogilev
  Soligorsk Shakhtjor Soligorsk 2:0 Torpedo-BelAZ Zhodino Torpedo Zhodino
  BATE Borisov BATE Borisov 3:2 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
matchday 29 Peterhead FC Peterhead FC postponed Raith Rovers FC Raith Rovers
  Dumbarton FC Dumbarton FC postponed Falkirk FC Falkirk FC
  Stranraer Stranraer FC postponed Clyde FC Clyde FC
  East Fife East Fife FC postponed Montrose FC Montrose
  Forfar Athletic Forfar Athletic FC postponed Airdrieonians FC Airdrieonians
Group 1 Tombense Tombense Futebol Clube (MG) 2:1 Associação Atlética Caldense (MG) Caldense
  Villa Nova AC Villa Nova Atlético Clube (MG) 1:3 Clube Atlético Mineiro Atlético-MG
Group A Flamengo Clube de Regatas do Flamengo 2:1 AA Portuguesa (RJ) AA Portuguesa
  Boavista SC Boavista Sport Club (RJ) 2:0 Associação Desportiva Cabofriense (RJ) Cabofriense
Group B Resende Resende Futebol Clube (RJ) 0:1 Macaé Esporte Futebol Clube (RJ) Macaé
matchday 29 Albion Rovers Albion Rovers FC postponed Queen's Park FC Queen's Park
  Stirling Stirling Albion FC postponed Annan Athletic FC Annan Athletic
  Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC postponed Cove Rangers FC Cove Rangers
  Edinburgh City Edinburgh City FC postponed Stenhousemuir FC Stenhousemuir
  Elgin City Elgin City FC postponed Brechin City FC Brechin City
matchday 2 Ethnikos Ethnikos Achnas postponed Doxa Katokopias Doxa Katokopias
  APOEL Nicosia APOEL Nicosia postponed Anorthosis Famagusta Anorthosis
  AEK Larnaca AEK Larnaca postponed AEL Limassol AEL Limassol
matchday 17 Waitakere Utd. Waitakere United 5:2 Hawke’s Bay United Hawke’s Bay
  Southern United Southern United 0:1 Team Wellington Team Wellington
matchday 4 Sabah Sabah FA 2:2 Perak TBG Perak TBG
  Johor DT Johor Darul Ta'zim 1:1 FELDA United FC FELDA United
  Melaka Utd. SA Melaka United SA 0:1 Pahang FA Pahang FA
matchday 3 Young Lions Garena Young Lions 0:2 Balestier Khalsa Balestier Khals
  Tampines Rovers Tampines Rovers 2:0 Tanjong Pagar United Tanjong Pagar
matchday 39 Maidenhead Utd. Maidenhead United 1:2 Stockport County Stockport
  Sutton Utd Sutton United 1:1 Hartlepool United Hartlepool Utd.
  Dover Athletic Dover Athletic 1:1 Chesterfield FC Chesterfield FC
  Notts County Notts County 4:0 Eastleigh FC Eastleigh FC
  Fylde AFC Fylde 1:0 Aldershot Town Aldershot Town
  Halifax Town FC Halifax Town 0:1 Ebbsfleet United Ebbsfleet Utd
matchday 32 Crusaders Crusaders FC postponed Glentoran FC Glentoran
  Warrenpoint Warrenpoint Town FC postponed Ballymena United Ballymena
  Glenavon Glenavon FC postponed Carrick Rangers Carrick Rangers
  Institute FC Institute FC postponed Cliftonville FC Cliftonville
  Coleraine Coleraine FC postponed Dungannon Swifts Dungannon
  Linfield Linfield FC postponed Larne FC Larne FC
  Dergview Dergview FC postponed Knockbreda FC Knockbreda FC
  Loughgall Loughgall FC postponed PSNI FC PSNI FC
  Queen's Uni Queen's University postponed Ballinamallard United Ballinamallard
  Ballyclare Ballyclare Comrades FC postponed Harland & Wolff Welders HW Welders
  Dundela FC Dundela FC postponed Portadown FC Portadown
  Newry City Newry City AFC postponed Ards FC Ards FC
matchday 17 Bangor Bangor FC postponed Limavady United Limavady United
  Tobermore Tobermore United FC postponed Portstewart FC Portstewart FC
  Lisburn FC Lisburn Distillery FC postponed Dollingstown FC Dollingstown FC
  Lurgan Celtic Lurgan Celtic FC 12:00 AM Annagh United FC Annagh United
  Armagh City FC Armagh City FC postponed Moyola Park AFC Moyola Park
  Newington FC Newington FC postponed Banbridge Town Banbridge
matchday 8 Cobresal CD Cobresal 0:1 CD Universidad Católica CDUC
matchday 28 Sariyer Sariyer 1:0 Hacettepe Spor Hacettepe
  Pendikspor Pendikspor 1:1 Kirklarelispor Kirklarelispor
  Etimesgut Bld Etimesgut Belediyespor 1:2 Eyüpspor Eyüpspor
  Ankara Demir Ankara Demirspor 1:0 Bayburt Özel Idare Spor Bayburt ÖI
matchday 19 Spartak Nalchik Spartak Nalchik 0:4 Volgar Astrakhan Volgar
  Biolog Biolog Novokubansk 3:0 Dinamo Stavropol Stavropol
  Alania Vl. Alania Vladikavkaz 4:0 FK Krasnodar 3 Krasnodar 3
  SKA Rostov SKA Rostov-na-Donu 1:1 FK Makhachkala Makhachkala
  Druzhba Maikop Druzhba Maikop 1:0 Spartak Vladikavkaz Spartak V.
  Legion-Dinamo Legion-Dinamo Makhachkala 3:0 Mashuk-KMV Pyatigorsk Mashuk-KMV
matchday 29 Morton Greenock Morton FC postponed Dundee United FC Dundee United
  Partick Thistle Partick Thistle FC postponed Alloa Athletic FC Alloa Athletic
  Arbroath Arbroath FC postponed Inverness Caledonian Thistle FC Inverness Cal.
  Dundee FC Dundee FC postponed Dunfermline Athletic FC Dunfermline A.
matchday 28 Karagümrük Fatih Karagümrük 2:2 Altay SK Altay SK
  Bursaspor Bursaspor 1:1 Boluspor Boluspor
matchday 10 RB Bragantino Red Bull Bragantino 4:0 Esporte Clube Água Santa (SP) EC Água Santa
  Ferroviária Associação Ferroviária de Esportes (SP) 0:0 Grêmio Novorizontino (SP) Novorizontino
  Internacional AA Internacional Limeira 0:0 Sociedade Esportiva Palmeiras Palmeiras
  São Paulo São Paulo Futebol Clube 2:1 Santos FC Santos FC
matchday 26 Smederevo FK Smederevo 0:0 FK Zlatibor Cajetina Zlatibor
  Sindjelic Bg FK Sindjelic Belgrad 0:1 OFK Zarkovo Zarkovo
matchday 20 Unia Skierniewice Unia Skierniewice postponed Ursus Warszawa Ursus Warszawa
  Sokol Ostroda Sokol Ostroda postponed KS Wasilków KS Wasilków
  Aleksandrow L. Sokol Aleksandrow Lodzki postponed Ruch Wysokie Mazowieckie Ruch W.M.
  Pol. Warsaw Polonia Warsaw postponed Legia Warsaw II Legia II
  C. Elblag Concordia Elblag postponed Olimpia Zambrow O. Zambrow
  Bron Radom Bron Radom postponed Huragan Morag Huragan Morag
  Pelikan Lowicz Pelikan Lowicz postponed Pogon Grodzisk Mazowiecki Pogon Grodzisk
  RKS Radomsko RKS Radomsko postponed Lechia Tomaszow Mazowiecki Lechia Tomaszow
  Swit N.D.M. Swit Nowy Dwor Mazowiecki postponed Znicz Biala Piska Znicz Biala P.
matchday 19 Grom N.S. Grom Nowy Staw postponed KP Starogard Gdanski KP Starogard
  Polonia Sroda Polonia Sroda Wielkopolska postponed Górnik Konin Górnik Konin
  Sokol Kleczew Sokol Kleczew postponed Swit Szczecin Swit Szczecin
  Nielba Nielba Wagrowiec postponed Gwardia Koszalin Gwardia Koszalin
  Jarota Jarocin Jarota Jarocin postponed Baltyk Gdynia Baltyk Gdynia
  Kotwica Kotwica Kolobrzeg postponed KKS 1925 Kalisz KKS Kalisz
matchday 2 Zhetysu Zhetysu Taldykorgan 0:0 Tobol Kostanay Tobol Kostanay
matchday 7 América-RN América Futebol Clube (RN) 0:2 Esporte Clube Bahia EC Bahia
  Confiança-SE Associação Desportiva Confiança (SE) 0:1 Clube de Regatas Brasil (AL) CRB
  Náutico Clube Náutico Capibaribe 0:3 Fortaleza Esporte Clube Fortaleza
  Imperatriz-MA Sociedade Imperatriz de Desportos (MA) 3:4 ABC Futebol Clube (RN) ABC FC
matchday 3 Mash'al Mash'al Mubarek 1:1 Qizilqum Zarafshan Qizilqum
  Kokand 1912 FK Kokand 1912 2:1 Sogdiana Jizzakh Sogdiana
  Pakhtakor Pakhtakor Tashkent 4:1 Metallurg Bekabad Metallurg Bk.
matchday 28 Vác Vác FC 0:1 Kazincbarcikai SC Kazincbarcika
  Budafoki MTE Budafoki MTE 0:0 Duna Aszfalt Tiszakécskei LC Tiszakécske
  Szeged Szeged-Csanád - GA 1:0 Budaörsi SC Budaörs
  MTK Budapest MTK Budapest 3:1 Vasas FC Vasas FC
  Haladás Szombathelyi Haladás 3:1 Békéscsaba 1912 Elöre SE Békéscsaba
  Nyíregyháza Nyíregyháza Spartacus 0:1 ETO FC Győr ETO FC Győr
  BFC Siófok BFC Siófok 0:0 Dorogi FC Dorog
  Szolnok Szolnoki MÁV FC 1:1 Aqvital FC Csákvár Csákvár
  Turgutluspor Turgutluspor 1:1 Belediye Derince Spor Bld Derince
  Fethiyespor Fethiyespor 2:3 Büyükcekmece Tepecik Spor Tepecik Spor
  Payasspor Payasspor 0:1 Kozan Spor FK Kozan Spor FK
  Modafen Modafen 2:0 Muglaspor Muglaspor
  Adivar SK Halide Edip Adivarspor 2:1 Gölcükspor Gölcükspor
matchday 15 Pérez Zeledón Municipal Pérez Zeledón 1:1 Deportivo Saprissa Saprissa
matchday 24 KSV Baunatal KSV Baunatal 2:00 PM VfB Ginsheim VfB Ginsheim
  Hessen Kassel KSV Hessen Kassel 2:00 PM FC Hanau 93 FC Hanau 93
  Stadtallendorf Eintracht Stadtallendorf 2:00 PM SC Viktoria 06 Griesheim Vikt. Griesheim
  RW Hadamar SV Rot-Weiß Hadamar 3:00 PM SG Barockstadt Fulda-Lehnerz SG Barockstadt
  Türk. Friedbg. Türkgücü Friedberg 3:00 PM SV Steinbach SV Steinbach
  SC Waldgirmes SC Waldgirmes 3:00 PM FC Eddersheim FC Eddersheim
  Hessen Dreieich SC Hessen Dreieich 3:00 PM TuS Dietkirchen TuS Dietkirchen
matchday 23 Spfr. Siegen Sportfreunde Siegen 6:30 PM 1.FC Kaan-Marienborn 1.FC Kaan-M.
matchday 22 Brinkumer SV Brinkumer SV postponed FC Union 60 Bremen Union 60 Bremen
  Blumenthaler SV Blumenthaler SV postponed BTS Neustadt BTS Neustadt
matchday 7 Fortuna U19 Fortuna Sittard U19 1:00 PM Roda JC Kerkrade U19 Roda JC U19
  Graafschap U19 De Graafschap Doetinchem U19 3:00 PM FC Volendam U19 Volendam U19
  Spartaan U19 Spartaan '20 U19 3:30 PM VVV-Venlo U19 VVV U19
  Zeeburgia U19 AVV Zeeburgia U19 4:00 PM Excelsior Rotterdam U19 Excelsior U19
matchday 9 Almere City U19 Almere City FC U19 12:00 PM NAC Breda U19 NAC Breda U19
  Sparta U19 Sparta Rotterdam U19 12:00 PM NEC Nijmegen U19 NEC U19
  Willem II U19 Willem II Tilburg U19 12:00 PM Vitesse Arnhem U19 Vitesse U19
  Alphense B. U19 Alphense Boys U19 12:00 PM ADO Den Haag U19 ADO U19
  PEC Zwolle U19 PEC Zwolle U19 12:00 PM FC Emmen U19 Emmen U19
matchday 7 Feyenoord U19 Feyenoord U19 2:30 PM SC Heerenveen U19 Heerenveen U19
  FC Twente U19 FC Twente Enschede U19 2:30 PM Ajax Amsterdam U19 Ajax U19
  PSV U19 PSV Eindhoven U19 2:30 PM FC Groningen U19 Groningen U19
  FC Utrecht U19 FC Utrecht U19 2:30 PM AZ Alkmaar U19 AZ Alkmaar U19
matchday 8 PEC Zwolle U17 PEC Zwolle U17 2:30 PM PSV Eindhoven U17 PSV U17
  Ajax U17 Ajax Amsterdam U17 2:30 PM FC Utrecht U17 FC Utrecht U17
  Sparta R. U17 Sparta Rotterdam U17 2:30 PM Feyenoord U17 Feyenoord U17
  Heerenveen U17 sc Heerenveen U17 2:30 PM AZ Alkmaar U17 AZ Alkmaar U17
matchday 21 D. Dresden U19 Dynamo Dresden U19 10:00 AM Holstein Kiel U19 Holst. Kiel U19
  M'gladbach U19 Borussia Mönchengladbach U19 11:00 AM 1.FC Köln U19 1.FC Köln U19
matchday 22 St. Kickers U17 Stuttgarter Kickers U17 1:00 PM SV Darmstadt 98 U17 Darmstadt U17
  SC Freiburg U17 SC Freiburg U17 2:00 PM TSG 1899 Hoffenheim U17 Hoffenheim U17
matchday 13 AKA Rapid U18 AKA Rapid Wien U18 10:30 AM AKA Tirol U18 AKA Tirol U18
  AKA Bgld. U18 AKA Burgenland U18 12:00 PM AKA Vorarlberg U18 Vorarlberg U18
  AKA WAC U18 AKA Wolfsberger AC U18 3:00 PM AKA Steiermark - Sturm Graz U18 Stmk.-Sturm U18
  AKA Salzb. U18 AKA Red Bull Salzburg U18 3:00 PM AKA Austria Wien U18 AKA Austria U18
  St. Pölten U18 AKA St. Pölten U18 3:00 PM AKA SV Ried U18 AKA SV Ried U18
  AKA OÖ U18 AKA LASK Juniors OÖ U18 3:15 PM AKA Admira Wacker Mödling U18 AKA Admira U18
  Burgenland U16 AKA Burgenland U16 10:00 AM AKA Vorarlberg U16 Vorarlberg U16
  AKA Rapid U16 AKA Rapid Wien U16 12:30 PM AKA Tirol U16 AKA Tirol U16
  AKA Salzb. U16 AKA Red Bull Salzburg U16 1:00 PM AKA Austria Wien U16 AKA Austria U16
  St. Pölten U16 AKA St. Pölten U16 1:00 PM AKA SV Ried U16 AKA SV Ried U16
  AKA OÖ U16 AKA LASK Juniors OÖ U16 1:00 PM AKA Admira Wacker Mödling U16 AKA Admira U16
  AKA WAC U16 AKA Wolfsberger AC U16 1:00 PM AKA Steiermark - Sturm Graz U16 Stmk.-Sturm U16
matchday 18 Cracovia U19 Cracovia Krakow U19 postponed Gornik Zabrze U19 Gornik U19
  Pogon U19 Pogon Szczecin U19 postponed Zaglebie Lubin U19 Lubin U19
  Jagiellonia U19 Jagiellonia Bialystok U19 postponed Arka Gdynia U19 Arka Gdynia U19
  Slask U19 Slask Wroclaw U19 postponed Hutnik Cracow U19 Hutnik U19
  Legia U19 Legia Warsaw U19 postponed UKS SMS Lodz U19 UKS SMS U19
matchday 5 Técnico U. Técnico Universitario 3:1 LDU de Portoviejo LDU Portoviejo
  Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC 2:0 CD Macará CD Macará
matchday 2 SL Nghe An FC Song Lam Nghe An FC 1:0 BECAMEX Binh Duong FC B.Binh Duong FC
  D.N.H. Nam Dinh DUOC NAM HA Nam Dinh FC 2:1 Hong Linh Ha Tinh FC HL Ha Tinh FC
matchday 1 Kaganat FK Kaganat 0:0 Alga Bishkek Alga Bishkek
matchday 2 Abdysh-Ata Kant FK Abdysh-Ata Kant 2:0 FK Kara-Balta Kara-Balta
matchday 18 Hellas Kagran Hellas Kagran 2:00 PM FV Wien Floridsdorf Wien Floridsd.
  Simmering 1. Simmeringer SC 3:00 PM SC Ostbahn XI Ostbahn XI
  1980 Wien FC 1980 Wien 3:00 PM L.A. Riverside L.A. Riverside
  FAC II Floridsdorfer AC II 3:00 PM Nußdorfer AC NAC
  Helfort SV Dinamo Helfort 15 Young Stars 5:15 PM KSV Siemens/Großfeld Siemens/Großfeld
matchday 15 Legon Cities FC Legon Cities FC 0:2 Medeama SC Medeama
matchday 3 PSIS PSIS Semarang 2:0 Arema FC Arema FC
  Persik Kediri Persik Kediri 0:1 Persiraja Banda Aceh Persiraja
  Bhayangkara FC Bhayangkara FC 2:2 Persija Jakarta Persija Jakarta
Quarter-Finals Baroka FC Baroka FC 1:0 Black Leopards FC Black Leopards
  Highlands Park Highlands Park FC 0:1 AET Mamelodi Sundowns FC Sundowns
matchday 6 Uttar Baridhara Uttar Baridhara SC 1:4 Mohammedan SC (Dhaka) Mohammedan
Final ATK ATK 3:1 Chennaiyin FC Chennaiyin FC
matchday 18 NEROCA FC NEROCA FC 2:2 Chennai City FC Chennai City

Select date

Player birthdays

  • Nicolas Anelka
    Date of birth: Mar 14, 1979  France
    Position: Centre-Forward
    Market value: -
    Retired
    Age: 41 years

Coach birthdays

Transfers

  • Bojan Kovacevic
    Age: 23 Years  Serbia
    Position: Left-Back
    Market value: 400 k €
    Fee: loan transfer
    FK Proleter Novi Sad
     
    Kaspiy Aktau
  • Go Hayama
    Age: 26 Years  Japan
    Position: Central Midfield
    Market value: 25 k €
    Fee: free transfer
    Machida Zelvia
     
    Sydney Olympic
  • Oleg Malac
    Age: 18 Years  Moldova
    Position: Goalkeeper
    Market value: 25 k €
    Fee: free transfer
    Dacia Buiucani
     
    FC Milsami Orhei
  • Tomás Luján
    Age: 20 Years  Argentina
    Position: Sturm
    Market value: 25 k €
    Fee: loan transfer
    Club Atlético Platense
     
    Sport Club Internacional B
  • Martín Escudero
    Age: - Years  Chile
    Position: Right Winger
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Escuela de Futbol Macul
     
    CDSC Aguará
  • Elliot Rokka
    Age: 23 Years  England
    Position: Centre-Forward
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Radcliffe FC
     
    Atherton Collieries
  • Callum Ward
    Age: 24 Years  England
    Position: Centre-Back
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Unknown
     
    Lincoln United
  • Harvey White
    Age: 19 Years  England
    Position: Goalkeeper
    Market value: -
    Fee: loan transfer
    Watford FC U23
     
    Hendon Town FC
  • Evan Moran
    Age: 22 Years  Ireland
    Position: Goalkeeper
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Warrenpoint Town FC
     
    FC United of Manchester
  • Jovan Ponorac
    Age: 21 Years  Bosnia-Herzegovina
    Position: Centre-Forward
    Market value: -
    Fee: free transfer
    OFK Vrsac
     
    FK Laktasi
  • Taiki Yukutake
    Age: 22 Years  Japan
    Position: Centre-Forward
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Meiji Gakuin University
     
    ReinMeer Aomori
  • Byron Pane
    Age: - Years  Chile
    Position: Centre-Back
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Curacaví FC
     
    EFC Conchalí
  • Neil Martin
    Age: 30 Years  England
    Position: Left-Back
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Dorchester Town
     
    Tiverton Town
  • Yusak Redjauw
    Age: 35 Years  Indonesia
    Position: Goalkeeper
    Market value: -
    Fee: free transfer
    PSBS Biak Numfor
     
    PSPS Riau
  • Fani Aulia
    Age: 25 Years  Indonesia
    Position: Sturm
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Bandung United FC
     
    PSPS Riau
  • Achmad Bachtiar
    Age: 27 Years  Indonesia
    Position: Abwehr
    Market value: -
    Fee: free transfer
    PSBS Biak Numfor
     
    PSPS Riau
  • Benjamín Jerez
    Age: 20 Years  Chile
    Position: Centre-Back
    Market value: 75 k €
    Fee: loan transfer
    CSD Colo Colo
     
    Deportes Santa Cruz
  • Bjarni Rögnvaldsson
    Age: 23 Years  Iceland
    Position: Centre-Back
    Market value: -
    Fee: loan transfer
    ÍF Grótta
     
    KF Kría
  • Tomas Koudelka
    Age: 29 Years  Czech Republic
    Position: Mittelfeld
    Market value: -
    Fee: ?
    FK Libisany
     
    FC Slovan Havlickuv Brod
  • Serafim Cojocari
    Age: 19 Years  Moldova
    Position: Centre-Forward
    Market value: -
    Fee: ?
    FC Zimbru Chisinau U19
     
    Sheriff Tiraspol U19
  • Ruben Araneda
    Age: - Years  Chile
    Position: Mittelfeld
    Market value: -
    Fee: ?
    Rodelindo Román
     
    Deportivo La Granja
  • Noni Madueke
    Age: 18 Years  England
    Position: Right Winger
    Market value: 9,00 m €
    Fee: -
    PSV Eindhoven U21
     
    PSV Eindhoven
  • Cristian Gaitán
    Age: 30 Years  Argentina
    Position: Central Midfield
    Market value: 400 k €
    Fee: -
    Without Club
     
    Deportes Concepción
  • Matthew Briggs
    Age: 29 Years  Guyana
    Position: Centre-Back
    Market value: 150 k €
    Fee: -
    Without Club
     
    Dartford FC
  • Nikolai Micallef
    Age: 16 Years  Malta
    Position: Abwehr
    Market value: 50 k €
    Fee: -
    Hamrun Spartans U19
     
    Hamrun Spartans
  • Matthias Debono
    Age: 18 Years  Malta
    Position: Goalkeeper
    Market value: 50 k €
    Fee: -
    Hamrun Spartans U19
     
    Hamrun Spartans
  • Bekzhan Zykyryanov
    Age: 19 Years  Kazakhstan
    Position: Mittelfeld
    Market value: 25 k €
    Fee: -
    FK Altay II
     
    FK Altay
  • Kürsat Cil
    Age: 22 Years  Turkey
    Position: Central Midfield
    Market value: -
    Fee: -
    Without Club
     
    AGB Amsterdam
  • Róbert Vattnes Mbah Nto
    Age: 18 Years  Iceland
    Position: Mittelfeld
    Market value: -
    Fee: -
    Leiknir Reykjavik/KB Breidholt U19
     
    Leiknir Reykjavík
  • Egor Golod
    Age: 19 Years  Belarus
    Position: Centre-Forward
    Market value: -
    Fee: -
    Without Club
     
    Viktoria Marina Gorka
  • Ricardo Carreira Pires
    Age: 27 Years  Switzerland
    Position: Mittelfeld
    Market value: -
    Fee: -
    FC Portalban/Gletterens
     
    Without Club
  • Ben Hart
    Age: 19 Years  England
    Position: Right-Back
    Market value: -
    Fee: End of loan
    Tamworth FC
     
    Burton Albion
  • Jamie Soule
    Age: 19 Years  England
    Position: Centre-Forward
    Market value: -
    Fee: End of loan
    Barrow AFC
     
    West Bromwich Albion U23
  • Nelson Varela
    Age: 24 Years  Portugal
    Position: Mittelfeld
    Market value: -
    Fee: -
    FC Portalban/Gletterens
     
    Without Club