For using this site, please activate JavaScript.

Matches Apr 11, 2020

Matchday 26 Septemvri Sofia Septemvri Sofia 12:00 AM CSKA 1948 CSKA 1948
  PFC Montana PFC Montana 12:00 AM Spartak Varna Spartak Varna
  OFK Pirin OFK Pirin Blagoevgrad 12:00 AM Kariana Erden Kariana Erden
  Strumska Slava Strumska Slava 12:00 AM FK Botev Galabovo B. Galabovo
  C. Balchik Chernomorets Balchik 12:00 AM Neftochimik Burgas Neftochimik
  Lokomotiv GO FC Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 12:00 AM Lokomotiv Sofia Lok. Sofia
  Litex Lovetch FC Litex Lovetch 12:00 AM Hebar Pazardzhik Hebar P.
  Pomorie OFK Pomorie moved PFK Spartak Pleven Spartak Pleven
Matchday 28 TSV Neudrossenfeld TSV Neudrossenfeld 2:00 PM SV Mitterteich SV Mitterteich
  1.SC Feucht 1.SC Feucht 2:00 PM SC Großschwarzenlohe SC Groß'lohe
  FSV Erlangen-B. FSV Erlangen-Bruck 2:00 PM Baiersdorfer SV Baiersdorfer SV
  1.FC H'aurach 1.FC Herzogenaurach 2:00 PM ASV Vach ASV Vach
  SC 04 Schwabach SC 04 Schwabach 2:00 PM SV Schwaig SV Schwaig
  Jahn Forchheim SpVgg Jahn Forchheim 2:00 PM TSV Kornburg TSV Kornburg
  Quelle Fürth SG Quelle Fürth 2:00 PM TSV Buch (Bay.) TSV Buch
  Feuchtwangen TuS Feuchtwangen 2:00 PM Kickers Selb Kickers Selb
  FSV Stadeln FSV Stadeln 2:00 PM FC Vorwärts Röslau Vorw. Röslau
  VfL Frohnlach VfL Frohnlach 3:00 PM 1.FC Lichtenfels FC Lichtenfels
  ASV Rimpar ASV Rimpar 4:00 PM FC Coburg FC Coburg
  Kleinrinderfeld TSV Kleinrinderfeld 4:00 PM 1.FC Fuchsstadt 1.FC Fuchsstadt
  SV Euerbach-K. SV Euerbach-Kützberg 4:00 PM SV Memmelsdorf SV Memmelsdorf
  TuS Röllbach TuS Röllbach 4:00 PM SV Vatanspor Aschaffenburg SVV Aschaffenb.
  TSV Lengfeld TSV Lengfeld (Bay.) 4:00 PM 1.FC Geesdorf 1.FC Geesdorf
  Schwebenried DJK Schwebenried 4:00 PM Alemannia Haibach Alem. Haibach
  SV Friesen SV Friesen 4:00 PM TG Höchberg TG Höchberg
  Unterpleichfeld TSV Unterpleichfeld 4:00 PM FT Schweinfurt FT Schweinfurt
  VfB Hallbergmoos VfB Hallbergmoos 2:00 PM FC Töging FC Töging
  TSV Grünwald TSV Grünwald 2:00 PM SB Chiemgau Traunstein SB Traunstein
  Kirchheimer SC Kirchheimer SC 2:00 PM SpVgg Landshut SpVgg Landshut
  SB Rosenheim Sportbund DJK Rosenheim 2:00 PM TSV Waldkirchen TSV Waldkirchen
  1.FC Passau 1.FC Passau 2:00 PM TSV Kastl TSV Kastl
  TSV Ampfing TSV Ampfing 2:00 PM SV Erlbach SV Erlbach
  St. Hauzenberg FC Sturm Hauzenberg 2:00 PM SC Eintracht Freising SE Freising
  E. Karlsfeld Eintracht Karlsfeld 2:00 PM ASV Dachau ASV Dachau
  TuS Holzkirchen TuS Holzkirchen 3:00 PM FC Töging FC Töging
Matchday 16 1.FC Sonneberg 1.FC Sonneberg moved FC Thüringen Weida Thüringen Weida
  SpVgg Geratal SpVgg Geratal moved SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar
Matchday 20 FC Waldbrunn FC Waldbrunn moved SV Zeilsheim SV Zeilsheim
Matchday 23 Offenburger FV Offenburger FV 2:30 PM SC Lahr SC Lahr
  SV Endingen SV Endingen 3:30 PM FC Denzlingen FC Denzlingen
  SV Weil SV Weil 3:30 PM FV Lörrach-Brombach FV Lörrach-Br.
  FC Teningen FC Teningen 3:30 PM DJK Donaueschingen DJK Donauesch.
  FC Auggen FC Auggen 3:30 PM FC Waldkirch FC Waldkirch
  SV Bühlertal SV Bühlertal 5:00 PM FC Radolfzell FC Radolfzell
Matchday 4 Gorodeya FK Gorodeya 1:0 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
  FK Slutsk FK Slutsk 1:1 FK Vitebsk Vitebsk
  Torpedo Zhodino Torpedo-BelAZ Zhodino 2:0 Energetik-BGU Minsk Energetik-BGU
Matchday 6 Kansas City II Sporting Kansas City II moved Pittsburgh Riverhounds SC Pittsburgh
  ATL UTD 2 Atlanta United 2 moved North Carolina FC North Carolina
  NY Red Bulls II New York Red Bulls II moved Saint Louis FC St. Louis FC
Matchday 33 Falkirk FC Falkirk FC moved Clyde FC Clyde FC
  Peterhead FC Peterhead FC moved Stranraer FC Stranraer
  Airdrieonians Airdrieonians FC moved Montrose FC Montrose
  Raith Rovers Raith Rovers FC moved Dumbarton FC Dumbarton FC
  East Fife East Fife FC moved Forfar Athletic FC Forfar Athletic
Matchday 29 FC Lisse FC Lisse moved Ajax Amateurs Ajax Amateurs
  ODIN '59 ODIN '59 Heemskerk moved Harkemase Boys Harkemase Boys
  Excelsior '31 Excelsior '31 Rijssen moved Almere City FC U21 Almere City U21
  SteDoCo VV SteDoCo moved HSV Hoek Hoek
  DVS '33 DVS '33 Ermelo moved VVSB Noordwijkerhout VVSB
  Barendrecht BVV Barendrecht moved VVOG Harderwijk VVOG
  Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk moved VV Ter Leede Ter Leede
  ONS Sneek ONS Sneek moved VV DOVO Veenendaal DOVO
  USV Hercules USV Hercules 2:00 PM VV Gemert VV Gemert
  ADO U21 ADO Den Haag U21 2:30 PM FC Lienden Lienden
  Blauw Geel '38 Blauw Geel '38 2:30 PM RKVV DEM RKVV DEM
  OFC Oostzaan OFC Oostzaan 2:30 PM HV & CV Quick Quick DH
  VV UNA VV UNA Veldhoven 2:30 PM RKSV Groene Ster Groene Ster
  Westlandia RKVV Westlandia 3:00 PM VV Dongen Dongen
Matchday 33 Edinburgh City Edinburgh City FC moved Elgin City FC Elgin City
  Annan Athletic Annan Athletic FC moved Cove Rangers FC Cove Rangers
  Stenhousemuir Stenhousemuir FC moved Stirling Albion FC Stirling
  Brechin City Brechin City FC moved Albion Rovers FC Albion Rovers
  Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC moved Queen's Park FC Queen's Park
Semi-Finals Heart of Midl. Heart of Midlothian FC moved Hibernian FC Hibernian FC
Matchday 8 Cobh Ramblers Cobh Ramblers FC moved Longford Town FC Longford Town
Matchday 6 Albirex Niigata Albirex Niigata (S) moved Tampines Rovers Tampines Rovers
  DPMM FC Brunei DPMM FC moved Geylang International Geylang
Matchday 20 Armagh City FC Armagh City FC 12:00 AM Limavady United Limavady United
  Moyola Park Moyola Park AFC 12:00 AM Banbridge Town Banbridge
  Bangor Bangor FC 12:00 AM Annagh United FC Annagh United
  Newington YC Newington YC 12:00 AM Lisburn Distillery FC Lisburn FC
  Dollingstown FC Dollingstown FC 12:00 AM Tobermore United FC Tobermore
  Lurgan Celtic Lurgan Celtic FC 12:00 AM Portstewart FC Portstewart FC
Matchday 33 Dundee FC Dundee FC moved Greenock Morton FC Morton
  Dunfermline A. Dunfermline Athletic FC moved Arbroath FC Arbroath
  Queen o. t. S. Queen of the South FC moved Partick Thistle FC Partick Thistle
  Ayr United Ayr United FC moved Alloa Athletic FC Alloa Athletic
Matchday 24 Pol. Warsaw Polonia Warsaw moved Olimpia Zambrow O. Zambrow
  C. Elblag Concordia Elblag moved Sokol Aleksandrow Lodzki Aleksandrow L.
  Unia Skierniewice Unia Skierniewice moved Huragan Morag Huragan Morag
  Bron Radom Bron Radom moved Pogon Grodzisk Mazowiecki Pogon Grodzisk
  Legia II Legia Warsaw II moved Lechia Tomaszow Mazowiecki Lechia Tomaszow
  RKS Radomsko RKS Radomsko moved Znicz Biala Piska Znicz Biala P.
  Ursus Warszawa Ursus Warszawa moved KS Wasilków KS Wasilków
  Sokol Ostroda Sokol Ostroda moved Ruch Wysokie Mazowieckie Ruch W.M.
  Pelikan Lowicz Pelikan Lowicz moved Swit Nowy Dwor Mazowiecki Swit N.D.M.
Matchday 23 Jarota Jarocin Jarota Jarocin moved Mieszko Gniezno Mieszko Gniezno
  Pogon II Pogon Szczecin II moved Unia Janikowo Unia Janikowo
  Kotwica Kotwica Kolobrzeg moved Górnik Konin Górnik Konin
  Polonia Sroda Polonia Sroda Wielkopolska moved Chemik Police Chemik Police
  KP Starogard KP Starogard Gdanski moved Baltyk Gdynia Baltyk Gdynia
  Grom N.S. Grom Nowy Staw moved Baltyk Koszalin B. Koszalin
  Radunia Stezyca Radunia Stezyca moved Sokol Kleczew Sokol Kleczew
  KKS Kalisz KKS 1925 Kalisz moved Gwardia Koszalin Gwardia Koszalin
  Nielba Nielba Wagrowiec moved Swit Szczecin Swit Szczecin
  Bielsko-Biala Rekord Bielsko-Biala moved Slask Wroclaw II Sl. Wroclaw II
  Polonia Bytom Polonia Bytom moved Gwarek Tarnowskie Góry Gwarek T.G.
  Lubin II Zaglebie Lubin II moved Foto-Higiena Gac Foto-Higiena
  Ruch Zd. Ruch Zdzieszowice moved Stal Brzeg Stal Brzeg
  Pniowek P.S. Pniowek Pawlowice Slaskie moved Sleza Wroclaw Sleza Wroclaw
  LZS Starowice LZS Starowice Dolne moved MKS Kluczbork MKS Kluczbork
  Zielona Gora Lechia Zielona Góra moved Piast Zmigrod Piast Zmigrod
  Ruch Chorzow Ruch Chorzow moved Gornik Zabrze II Gornik II
Matchday 1 Forge FC Forge FC moved Cavalry FC Cavalry FC
Matchday 28 VfB Eichstätt VfB Eichstätt moved Türkgücü München Türkgücü Münch.
  Schweinfurt 05 1.FC Schweinfurt 05 moved TSV Buchbach TSV Buchbach
  Gr. Fürth II SpVgg Greuther Fürth II moved 1.FC Nuremberg II Nuremberg II
  W. Burghausen SV Wacker Burghausen moved FV Illertissen FV Illertissen
  Aschaffenburg SV Viktoria Aschaffenburg moved TSV 1860 Rosenheim 1860 Rosenheim
  TSV Rain/Lech TSV Rain/Lech moved FC Augsburg II FC Augsburg II
  Aubstadt TSV Aubstadt moved SpVgg Bayreuth SpVgg Bayreuth
Matchday 4 SV Steinbach SV Steinbach moved SV Rot-Weiß Hadamar RW Hadamar
Matchday 20 SV 1910 Neuhof SV 1910 Neuhof moved SC Viktoria 06 Griesheim Vikt. Griesheim
Matchday 23 FC Eddersheim FC Eddersheim 3:00 PM Türkgücü Friedberg Türk. Friedbg.
Matchday 29 TuS Dassendorf TuS Dassendorf moved TSV Sasel TSV Sasel
  Union Tornesch FC Union Tornesch moved TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08
Matchday 28 1.FC Sand 1.FC Sand 3:00 PM SV Seligenporten Seligenporten
  SpVgg Ansbach SpVgg Ansbach 3:00 PM Würzburger FV Würzburger FV
  DJK Vilzing DJK Vilzing 3:00 PM SC Eltersdorf Eltersdorf
  ATSV Erlangen ATSV Erlangen 4:00 PM Viktoria Kahl Viktoria Kahl
  DJK Gebenbach DJK Gebenbach 4:00 PM FC Eintracht Bamberg Eintr. Bamberg
  TSV Abtswind TSV Abtswind 4:00 PM TSV Karlburg TSV Karlburg
Matchday 11 1860 München II TSV 1860 München II 1:0 SV Pullach SV Pullach
Matchday 28 Ingolstadt II FC Ingolstadt 04 II 1:00 PM SpVgg Hankofen-Hailing SpVgg Hankofen
  TSV Landsberg TSV Landsberg 2:00 PM SSV Jahn Regensburg II Regensburg II
  1865 Dachau TSV 1865 Dachau 2:00 PM SV Kirchanschöring Kirchansch.
  FC Pipinsried FC Pipinsried 3:00 PM TSV 1880 Wasserburg TSV Wasserburg
  FC Deisenhofen FC Deisenhofen 3:00 PM Schwaben Augsburg Schwaben Augsb.
  SV Donaustauf SV Donaustauf 3:00 PM TSV Nördlingen TSV Nördlingen
  SV Pullach SV Pullach 3:30 PM TSV 1860 München II 1860 München II
  Schwabmünchen TSV Schwabmünchen 3:30 PM TSV Kottern-St. Mang TSV Kottern
  Türk. Augsburg Türkspor Augsburg 3:30 PM FC Ismaning FC Ismaning
Matchday 23 Dubnica FK Dubnica nad Vahom 4:00 PM FK Poprad FK Poprad
  Banska Bystrica MFK Dukla Banska Bystrica 4:00 PM MFK Skalica MFK Skalica
  Komarno KFC Komarno 4:00 PM Tatran Liptovsky Mikulas Liptovsky Mik.
  Bardejov NFL Partizan Bardejov 4:00 PM MSK Puchov Puchov
Matchday 22 Lechia U19 Lechia Gdansk U19 moved Arka Gdynia U19 Arka Gdynia U19
  Jagiellonia U19 Jagiellonia Bialystok U19 moved Gornik Zabrze U19 Gornik U19
  Wisla U19 Wisla Cracow U19 moved UKS SMS Lodz U19 UKS SMS U19
  Legia U19 Legia Warsaw U19 moved Cracovia Krakow U19 Cracovia U19
  Gwarek U19 Gwarek Zabrze U19 moved Zaglebie Lubin U19 Lubin U19
  Pogon U19 Pogon Szczecin U19 moved FCB Escola Varsovia U19 Escola U19
  Lech U19 Lech Poznan U19 moved Hutnik Cracow U19 Hutnik U19
  Slask U19 Slask Wroclaw U19 moved Korona Kielce U19 Korona U19
Matchday 4 Neftchi Neftchi Kochkor-Ata moved FK Dordoi Bishkek Dordoi Bishkek
  Alga Bishkek Alga Bishkek moved FK Abdysh-Ata Kant Abdysh-Ata Kant
Matchday 2 Fayzkand Vose FK Fayzkand Vose 3:2 Regar-TadAZ Tursunzoda FC Regar-TadAZ
  FK Istaravshan FK Istaravshan 0:3 FK Kuktosh Kuktosh
  Lokomotiv Pamir Lokomotiv Pamir Dushanbe 1:0 FK Dushanbe-83 Dushanbe-83
Matchday 17 Gloggnitz SV Gloggnitz 4:30 PM FC Mistelbach FC Mistelbach
  Obergänsernd. TSU Obergänserndorf 4:30 PM SC Leopoldsdorf/Mfd. Leopoldsdorf
  Bad Vöslau ASK Bad Vöslau 4:30 PM SV Sierndorf Sierndorf
Matchday 27 Polokwane City Polokwane City FC moved Highlands Park FC Highlands Park
  Black Leopards Black Leopards FC moved SuperSport United SuperSport Utd.
  Sundowns Mamelodi Sundowns FC moved Lamontville Golden Arrows Golden Arrows
  AmaZulu FC AmaZulu FC moved Bloemfontein Celtic Bloemfontein
Portugal U16 Portugal U16 6:00 PM England U16 England U16
  Algeria U16 Algeria U16 6:00 PM Mexico U16 Mexico U16
  France U16 France U16 6:00 PM Argentina U16 Argentina U16
  Brazil U16 Brazil U16 6:00 PM Japan U16 Japan U16
Matchday 25 Jodan Boys CVV de Jodan Boys moved VV Zwaluwen Vlaardingen Zwaluwen
  AZSV Aalten AZSV Aalten moved VV Smitshoek Smitshoek
  VV Rijsoord VV Rijsoord moved Achilles Veen Achilles Veen
  Gravenzande FC 's-Gravenzande moved ARC Alphen aan den Rijn sv ARC
  VV Capelle VV Capelle moved FC Rijnvogels Rijnvogels
  Sportlust '46 Sportlust '46 moved DHSC Utrecht DHSC Utrecht
  SC Feyenoord SC Feyenoord Rotterdam moved Achilles '29 Achilles '29
  VV Duno VV Duno Doorwerth moved VV Spijkenisse Spijkenisse
  Alcides MVV Alcides moved Alphense Boys Alphense Boys
  RKVV Velsen RKVV Velsen moved RKAVV Leidschendam RKAVV
  Hollandia HVV Hollandia moved MSC Meppel MSC Meppel
  SJC Noordwijk SJC Noordwijk moved JOS Watergraafsmeer Watergraafsmeer
  VV Emmen VV Emmen moved KVV Quick '20 Quick '20
  Leonidas RKSV Leonidas moved Be Quick 1887 Be Quick 1887
  SDO Bussum SDO Bussum moved VV Hoogeveen VV Hoogeveen
  HBS HBS Craeyenhout moved VOC Rotterdam VOC
  SDC Putten SDC Putten moved VV DETO Twenterand DETO
  VV Eemdijk VV Eemdijk moved RKAV Volendam RKAV Volendam
  Berkum VV Berkum moved Flevo Boys Emmeloord Flevo Boys
  ACV Assen ACV Assen moved AVV Swift Swift
  Genemuiden SC Genemuiden moved VV Staphorst Staphorst
  HZVV Hoogeveen HZVV Hoogeveen moved NSC Nijkerk NSC Nijkerk
  SV Urk SV Urk moved VV Buitenpost Buitenpost
  Purmersteijn VPV Purmersteijn moved ASV De Dijk De Dijk
  Juliana '31 Juliana '31 moved LONGA '30 LONGA '30
  EHC Hoensbroek EHC Hoensbroek moved RKSV Nuenen RKSV Nuenen
  RKSV Halsteren RKSV Halsteren moved VV Moerse Boys VV Moerse Boys
  SP Silvolde Sportclub Silvolde moved RKSV Minor RKSV Minor
  IFC Ambacht IFC Ambacht moved GVV Unitas Unitas
  RKZVC RKZVC Zieuwent moved UDI'19/Beter Bed UDI '19
  SV Meerssen SV Meerssen moved OJC Rosmalen OJC Rosmalen
  Baronie VV Baronie moved AWC Wijchen AWC

Select date

Player birthdays

  • Dele Alli
    Date of birth: Apr 11, 1996  England
    Position: Attacking Midfield
    Market value: 64,00 mil. €
    Tottenham Hotspur
    Age: 24 years

Coach birthdays

Transfers

  • Alessandro Zavan
    Age: 20 Years  Italy
    Position: Centre-Back
    Market value: -
    Fee: ?
    Cjarlins Muzane
     
    Kvarnsvedens IK
  • Ramon
    Age: 29 Years  Brazil
    Position: Centre-Forward
    Market value: 675 thousand €
    Fee: -
    Esporte Clube Santo André (SP)
     
    Without Club
  • Leandrão
    Age: 36 Years  Brazil
    Position: Centre-Forward
    Market value: 350 thousand €
    Fee: -
    Boavista Sport Club (RJ)
     
    Without Club
  • Alef Manga
    Age: 25 Years  Brazil
    Position: Centre-Forward
    Market value: 75 thousand €
    Fee: -
    Resende Futebol Clube (RJ)
     
    Without Club
  • Murilo Freire
    Age: 30 Years  Brazil
    Position: Centre-Back
    Market value: -
    Fee: -
    Resende Futebol Clube (RJ)
     
    Without Club
  • Ricardo Luz
    Age: 25 Years  Brazil
    Position: Right-Back
    Market value: -
    Fee: -
    Esporte Clube Santo André (SP)
     
    Without Club
  • Branquinho
    Age: 30 Years  Brazil
    Position: Left Winger
    Market value: -
    Fee: -
    Esporte Clube Santo André (SP)
     
    Without Club
  • Thauan
    Age: 29 Years  Brazil
    Position: Centre-Forward
    Market value: -
    Fee: -
    Resende Futebol Clube (RJ)
     
    Without Club
  • Gabriel
    Age: 25 Years  Brazil
    Position: Goalkeeper
    Market value: -
    Fee: -
    Boavista Sport Club (RJ)
     
    Without Club