For using this site, please activate JavaScript.

Matches Apr 18, 2020

Matchday 29 UR La Louvière UR La Louvière Centre moved Olympic Club Charleroi Farciennes Olym. Charleroi
  KVC Winkel Sp. KVC Winkel Sport moved AFC Tubize AFC Tubize
  RFC Seraing RFC Seraing moved Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden
  FCV Dender EH FCV Dender EH moved URSL Visé URSL Visé
  RFC Lüttich RFC Lüttich moved KVV Thes Sport Thes Sport
  KSK Lierse Kem. KSK Lierse Kempenzonen moved FC Rupel Boom Rupel Boom
  KSK Heist KSK Heist moved KFC Dessel Sport Dessel Sport
  SK Deinze KMSK Deinze moved RWD Molenbeek (2015) RWDM
Matchday 27 Lok. Sofia Lokomotiv Sofia 12:00 AM Strumska Slava Strumska Slava
  Neftochimik Neftochimik Burgas 12:00 AM Kariana Erden Kariana Erden
  PFC Montana PFC Montana 12:00 AM OFK Pirin Blagoevgrad OFK Pirin
  Ludogorets II PFK Ludogorets Razgrad II 12:00 AM Septemvri Sofia Septemvri Sofia
  Spartak Varna Spartak Varna moved OFK Pomorie Pomorie
  CSKA 1948 CSKA 1948 12:00 AM FC Litex Lovetch Litex Lovetch
  Spartak Pleven PFK Spartak Pleven 12:00 AM FC Lokomotiv Gorna Oryahovitsa Lokomotiv GO
  Hebar P. Hebar Pazardzhik 12:00 AM Chernomorets Balchik C. Balchik
Matchday 29 Kickers Selb Kickers Selb 3:00 PM TSV Neudrossenfeld TSV Neudrossenfeld
  Vorw. Röslau FC Vorwärts Röslau 3:00 PM 1.SC Feucht 1.SC Feucht
  SV Schwaig SV Schwaig 4:00 PM FSV Erlangen-Bruck FSV Erlangen-B.
  SV Mitterteich SV Mitterteich 4:00 PM SC 04 Schwabach SC 04 Schwabach
  TSV Kornburg TSV Kornburg 4:00 PM FSV Stadeln FSV Stadeln
  SC Groß'lohe SC Großschwarzenlohe 4:00 PM 1.FC Herzogenaurach 1.FC H'aurach
  Baiersdorfer SV Baiersdorfer SV 4:00 PM SpVgg Jahn Forchheim Jahn Forchheim
  1.FC Geesdorf 1.FC Geesdorf 2:00 PM TSV Unterpleichfeld Unterpleichfeld
  SV Memmelsdorf SV Memmelsdorf 3:00 PM SV Friesen SV Friesen
  TG Höchberg TG Höchberg 4:00 PM VfL Frohnlach VfL Frohnlach
  FC Coburg FC Coburg 4:00 PM SV Euerbach-Kützberg SV Euerbach-K.
  Alem. Haibach Alemannia Haibach 4:00 PM ASV Rimpar ASV Rimpar
  FC Lichtenfels 1.FC Lichtenfels 4:00 PM TSV Lengfeld (Bay.) TSV Lengfeld
  FT Schweinfurt FT Schweinfurt 4:00 PM TSV Kleinrinderfeld Kleinrinderfeld
  ASV Dachau ASV Dachau 1:00 PM TuS Holzkirchen TuS Holzkirchen
  FC Unterföhring FC Unterföhring 2:00 PM Kirchheimer SC Kirchheimer SC
  FC Töging FC Töging 2:30 PM FC Sturm Hauzenberg St. Hauzenberg
  TSV Waldkirchen TSV Waldkirchen 3:00 PM TSV Ampfing TSV Ampfing
  SpVgg Landshut SpVgg Landshut 3:00 PM 1.FC Passau 1.FC Passau
  TSV Kastl TSV Kastl 4:00 PM VfB Hallbergmoos VfB Hallbergmoos
Matchday 22 Einheit Kamenz SV Einheit Kamenz moved BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa
  Budissa Bautzen Budissa Bautzen moved FSV Neusalza-Spremberg FSV Neusalza-S.
  BW Leipzig FC Blau-Weiß Leipzig moved VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz
  K. Markkleeberg Kickers 94 Markkleeberg moved FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz
  SG Taucha 99 SG Taucha 99 moved SG Motor Wilsdruff Motor Wilsdruff
  Radebeuler BC Radebeuler BC 08 moved SG Handwerk Rabenstein SG Rabenstein
  Großenhainer FV Großenhainer FV 1990 moved SV Germania Mittweida Germ. Mittweida
  Schott Jena SV Schott Jena moved FC Wacker Teistungen Teistungen
  Bad Langensalza FSV Preußen Bad Langensalza moved 1.SC 1911 Heiligenstadt Heiligenstadt
  1.FC Sonneberg 1.FC Sonneberg moved SV Ehrenhain SV Ehrenhain
  SV 09 Arnstadt SV 09 Arnstadt moved Eintracht Sondershausen Sondershausen
  Frankenhausen SV Blau-Weiß Bad Frankenhausen moved SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar
  E. Eisenberg SV Eintracht Eisenberg moved FC Thüringen Weida Thüringen Weida
  SpVgg Geratal SpVgg Geratal moved BSG Wismut Gera BSG Wismut Gera
Matchday 24 SC Pfullendorf SC Pfullendorf 2:00 PM SV 08 Kuppenheim SV Kuppenheim
  FC Radolfzell FC Radolfzell 2:30 PM FC Auggen FC Auggen
  FC Denzlingen FC Denzlingen 3:00 PM 1.SV Mörsch 1.SV Mörsch
  FV Lörrach-Br. FV Lörrach-Brombach 3:30 PM SV Endingen SV Endingen
  Kehler FV Kehler FV 07 3:30 PM SV Bühlertal SV Bühlertal
  SC Lahr SC Lahr 3:30 PM FC Teningen FC Teningen
Matchday 5 Isloch Isloch Minskiy Rayon 2:1 Slavia Mozyr Slavia
  Rukh Rukh Brest 1:0 FK Minsk FK Minsk
  Vitebsk FK Vitebsk 1:0 Dynamo Brest Dynamo Brest
  BATE Borisov BATE Borisov 0:0 Torpedo-BelAZ Zhodino Torpedo Zhodino
Matchday 7 Real Monarchs Real Monarchs SLC 12:00 AM Tacoma Defiance Tacoma Defiance
  Orange County Orange County SC 12:00 AM Phoenix Rising FC Phoenix Rising
  Louisville City Louisville City FC 1:00 AM Tampa Bay Rowdies TB Rowdies
  NY Red Bulls II New York Red Bulls II 1:00 AM Memphis 901 FC Memphis 901
Matchday 4 Orlando B Orlando City B moved FC Tucson FC Tucson
Matchday 34 Forfar Athletic Forfar Athletic FC moved Peterhead FC Peterhead FC
  Montrose Montrose FC moved Falkirk FC Falkirk FC
  Clyde FC Clyde FC moved Raith Rovers FC Raith Rovers
  Stranraer Stranraer FC moved Airdrieonians FC Airdrieonians
  Dumbarton FC Dumbarton FC moved East Fife FC East Fife
Matchday 30 FC Lisse FC Lisse moved ODIN '59 Heemskerk ODIN '59
  DOVO VV DOVO Veenendaal moved HSV Hoek Hoek
  VVOG VVOG Harderwijk moved VV SteDoCo SteDoCo
  Ajax Amateurs Ajax Amateurs moved Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk
  VV Goes VV Goes moved BVV Barendrecht Barendrecht
  Almere City U21 Almere City FC U21 moved VV Ter Leede Ter Leede
  Harkemase Boys Harkemase Boys moved Excelsior '31 Rijssen Excelsior '31
  VVSB VVSB Noordwijkerhout moved ONS Sneek ONS Sneek
  RKVV DEM RKVV DEM 6:00 PM RKVV Westlandia Westlandia
  HSC '21 HSC '21 Haaksbergen 7:30 PM Blauw Geel '38 Blauw Geel '38
Matchday 34 Queen's Park Queen's Park FC moved Brechin City FC Brechin City
  Albion Rovers Albion Rovers FC moved Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC
  Stirling Stirling Albion FC moved Edinburgh City FC Edinburgh City
  Cove Rangers Cove Rangers FC moved Stenhousemuir FC Stenhousemuir
  Elgin City Elgin City FC moved Annan Athletic FC Annan Athletic
Matchday 9 Shamrock U19 Shamrock Rovers U19 moved Cobh Ramblers FC Cobh Ramblers
  Longford Town Longford Town FC moved Wexford FC Wexford FC
Matchday 5 Ratchaburi FC Ratchaburi Mitr Phol FC moved True Bangkok United Bangkok Utd.
  Chiangrai Utd. Singha Chiangrai United moved PT Prachuap FC PT Prachuap FC
  Suphanburi FC Suphanburi FC moved Nakhonratchasima Mazda FC Swat Cat
  Sukhothai FC Sukhothai FC moved SCG Muangthong United Muangthong Utd.
Matchday 7 Hougang Utd. Hougang United FC moved Lion City Sailors LC Sailors
Matchday 16 Moyola Park Moyola Park AFC 12:00 AM Bangor FC Bangor
Matchday 34 Arbroath Arbroath FC moved Dundee FC Dundee FC
  Dundee United Dundee United FC moved Dunfermline Athletic FC Dunfermline A.
  Alloa Athletic Alloa Athletic FC moved Queen of the South FC Queen o. t. S.
  Partick Thistle Partick Thistle FC moved Inverness Caledonian Thistle FC Inverness Cal.
Matchday 25 Bron Radom Bron Radom moved Znicz Biala Piska Znicz Biala P.
  Ruch W.M. Ruch Wysokie Mazowieckie moved RKS Radomsko RKS Radomsko
  Lechia Tomaszow Lechia Tomaszow Mazowiecki moved Huragan Morag Huragan Morag
  Pelikan Lowicz Pelikan Lowicz moved Unia Skierniewice Unia Skierniewice
  Pogon Grodzisk Pogon Grodzisk Mazowiecki moved Polonia Warsaw Pol. Warsaw
  Swit N.D.M. Swit Nowy Dwor Mazowiecki moved Concordia Elblag C. Elblag
  O. Zambrow Olimpia Zambrow moved Ursus Warszawa Ursus Warszawa
  Aleksandrow L. Sokol Aleksandrow Lodzki moved Sokol Ostroda Sokol Ostroda
  KS Wasilków KS Wasilków moved Legia Warsaw II Legia II
Matchday 24 Baltyk Gdynia Baltyk Gdynia moved Radunia Stezyca Radunia Stezyca
  Swit Szczecin Swit Szczecin moved Grom Nowy Staw Grom N.S.
  Gwardia Koszalin Gwardia Koszalin moved KP Starogard Gdanski KP Starogard
  Sokol Kleczew Sokol Kleczew moved Polonia Sroda Wielkopolska Polonia Sroda
  B. Koszalin Baltyk Koszalin moved Kotwica Kolobrzeg Kotwica
  Chemik Police Chemik Police moved Pogon Szczecin II Pogon II
  Górnik Konin Górnik Konin moved Jarota Jarocin Jarota Jarocin
  Unia Janikowo Unia Janikowo moved Nielba Wagrowiec Nielba
  Mieszko Gniezno Mieszko Gniezno moved KKS 1925 Kalisz KKS Kalisz
Matchday 2 York9 FC York9 FC moved Valour FC Valour FC
  Pacific FC Pacific FC moved HFX Wanderers FC HFX Wanderers
  Forge FC Forge FC moved Atlético Ottawa Atl. Ottawa
  FC Edmonton FC Edmonton moved Cavalry FC Cavalry FC
Matchday 29 VfR Garching VfR Garching moved SV Viktoria Aschaffenburg Aschaffenburg
  SpVgg Bayreuth SpVgg Bayreuth moved SpVgg Greuther Fürth II Gr. Fürth II
  FC Augsburg II FC Augsburg II moved 1.FC Schweinfurt 05 Schweinfurt 05
  Türkgücü Münch. Türkgücü München moved TSV Aubstadt Aubstadt
  FV Illertissen FV Illertissen moved TSV Rain/Lech TSV Rain/Lech
  1860 Rosenheim TSV 1860 Rosenheim moved VfB Eichstätt VfB Eichstätt
  Nuremberg II 1.FC Nuremberg II moved SV Wacker Burghausen W. Burghausen
Matchday 30 Meiendorfer SV Meiendorfer SV moved HSV Barmbek-Uhlenhorst Barmbek-U.
Matchday 29 Eintr. Bamberg FC Eintracht Bamberg moved ASV Cham ASV Cham
  Seligenporten SV Seligenporten moved SpVgg Ansbach SpVgg Ansbach
  Bayern Hof SpVgg Bayern Hof moved TSV Großbardorf TSV Großbardorf
  Würzburger FV Würzburger FV moved DJK Gebenbach DJK Gebenbach
  Viktoria Kahl Viktoria Kahl moved DJK Vilzing DJK Vilzing
  TSV Karlburg TSV Karlburg moved 1.FC Sand 1.FC Sand
  Ammerthal DJK Ammerthal moved ATSV Erlangen ATSV Erlangen
Matchday 12 TSV Wasserburg TSV 1880 Wasserburg moved TSV 1865 Dachau 1865 Dachau
Matchday 29 1865 Dachau TSV 1865 Dachau 2:00 PM TSV 1880 Wasserburg TSV Wasserburg
  FC Ismaning FC Ismaning moved FC Pipinsried FC Pipinsried
  SV Pullach SV Pullach moved TSV Schwabmünchen Schwabmünchen
  Kirchansch. SV Kirchanschöring moved TSV 1860 München II 1860 München II
  TSV Nördlingen TSV Nördlingen moved Türkspor Augsburg Türk. Augsburg
  Schwaben Augsb. Schwaben Augsburg moved TSV Landsberg TSV Landsberg
  SpVgg Hankofen SpVgg Hankofen-Hailing moved FC Deisenhofen FC Deisenhofen
  TSV Kottern TSV Kottern-St. Mang moved FC Ingolstadt 04 II Ingolstadt II
Matchday 24 Puchov MSK Puchov moved MSK Zilina B Zilina B
  FK Poprad FK Poprad moved FC Petrzalka FC Petrzalka
  FC Kosice FC Kosice moved KFC Komarno Komarno
  MFK Skalica MFK Skalica moved FK Dubnica nad Vahom Dubnica
  Liptovsky Mik. Tatran Liptovsky Mikulas moved MFK Dukla Banska Bystrica Banska Bystrica
Matchday 10 PSV U19 PSV Eindhoven U19 2:30 PM Feyenoord U19 Feyenoord U19
  Ajax U19 Ajax Amsterdam U19 2:30 PM SC Heerenveen U19 Heerenveen U19
  Groningen U19 FC Groningen U19 moved AZ Alkmaar U19 AZ Alkmaar U19
  FC Twente U19 FC Twente Enschede U19 moved FC Utrecht U19 FC Utrecht U19
  Volendam U19 FC Volendam U19 12:00 PM Roda JC Kerkrade U19 Roda JC U19
  Zeeburgia U19 AVV Zeeburgia U19 2:15 PM Fortuna Sittard U19 Fortuna U19
  Excelsior U19 Excelsior Rotterdam U19 3:00 PM VVV-Venlo U19 VVV U19
  Graafschap U19 De Graafschap Doetinchem U19 3:00 PM Spartaan '20 U19 Spartaan U19
Matchday 12 ADO U19 ADO Den Haag U19 12:00 PM NAC Breda U19 NAC Breda U19
  Willem II U19 Willem II Tilburg U19 12:00 PM NEC Nijmegen U19 NEC U19
  Alphense B. U19 Alphense Boys U19 12:00 PM Almere City FC U19 Almere City U19
  Vitesse U19 Vitesse Arnhem U19 12:00 PM FC Emmen U19 Emmen U19
  PEC Zwolle U19 PEC Zwolle U19 12:00 PM Sparta Rotterdam U19 Sparta U19
Matchday 1 Dzerzhinsk Arsenal Dzerzhinsk 0:3 Oshmyany-BDUFK Oshmyany-BDUFK
  Krumkachi Krumkachi 4:1 Granit Mikashevichi Granit
  Sputnik Sputnik Rechitsa 1:1 FK Smorgon FK Smorgon
  Gomel FK Gomel 0:0 Naftan Novopolotsk Naftan
  Volna Pinsk Volna Pinsk 0:0 FK Slonim 2017 Slonim 2017
  Orsha FK Orsha 3:2 FK Lida FK Lida
Matchday 11 Sparta R. U17 Sparta Rotterdam U17 2:30 PM FC Utrecht U17 FC Utrecht U17
  Heerenveen U17 sc Heerenveen U17 2:30 PM Feyenoord U17 Feyenoord U17
  Ajax U17 Ajax Amsterdam U17 2:30 PM PSV Eindhoven U17 PSV U17
  AZ Alkmaar U17 AZ Alkmaar U17 2:30 PM PEC Zwolle U17 PEC Zwolle U17
Matchday 23 W. Bremen U19 SV Werder Bremen U19 moved 1.FC Union Berlin U19 U. Berlin U19
  Chemnitz U19 Chemnitzer FC U19 moved Hannover 96 U19 Hannover 96 U19
  Hertha BSC U19 Hertha BSC U19 12:00 AM FC Energie Cottbus U19 E. Cottbus U19
  D. Dresden U19 Dynamo Dresden U19 12:00 AM RasenBallsport Leipzig U19 RB Leipzig U19
  Magdeburg U19 1.FC Magdeburg U19 moved Niendorfer TSV U19 Niendorf U19
  St. Pauli U19 FC St. Pauli U19 moved Holstein Kiel U19 Holst. Kiel U19
  Leverkusen U19 Bayer 04 Leverkusen U19 12:00 AM Wuppertaler SV U19 Wuppertal U19
  Pr. Münster U19 Preußen Münster U19 moved Fortuna Düsseldorf U19 Düsseldorf U19
  Schalke 04 U19 FC Schalke 04 U19 12:00 AM Alemannia Aachen U19 Aachen U19
  Duisburg U19 MSV Duisburg U19 12:00 AM Borussia Dortmund U19 B. Dortmund U19
  Vikt. Köln U19 FC Viktoria Köln U19 moved 1.FC Köln U19 1.FC Köln U19
  Bielefeld U19 Arminia Bielefeld U19 moved Borussia Mönchengladbach U19 M'gladbach U19
  Oberhausen U19 Rot-Weiß Oberhausen U19 moved VfL Bochum U19 VfL Bochum U19
Matchday 25 FC Bayern U17 FC Bayern Munich U17 moved SV Darmstadt 98 U17 Darmstadt U17
  Hoffenheim U17 TSG 1899 Hoffenheim U17 moved Karlsruher SC U17 Karlsruhe U17
  Gr. Fürth U17 SpVgg Greuther Fürth U17 moved 1.FSV Mainz 05 U17 Mainz 05 U17
  SC Freiburg U17 SC Freiburg U17 moved SpVgg Unterhaching U17 U'haching U17
  Frankfurt U17 Eintracht Frankfurt U17 moved Stuttgarter Kickers U17 St. Kickers U17
  Stuttgart U17 VfB Stuttgart U17 moved FC Augsburg U17 FC Augsburg U17
  SV Wehen U17 SV Wehen Wiesbaden U17 moved 1.FC Nürnberg U17 Nürnberg U17
Matchday 16 Vorarlberg U18 AKA Vorarlberg U18 moved AKA LASK Juniors OÖ U18 AKA OÖ U18
  AKA Bgld. U18 AKA Burgenland U18 moved AKA St. Pölten U18 St. Pölten U18
  AKA Austria U18 AKA Austria Wien U18 moved AKA Wolfsberger AC U18 AKA WAC U18
  AKA Tirol U18 AKA Tirol U18 moved AKA Red Bull Salzburg U18 AKA Salzb. U18
  AKA Admira U18 AKA Admira Wacker Mödling U18 moved AKA Steiermark - Sturm Graz U18 Stmk.-Sturm U18
  AKA SV Ried U18 AKA SV Ried U18 moved AKA Rapid Wien U18 AKA Rapid U18
  AKA Austria U16 AKA Austria Wien U16 12:00 AM AKA Wolfsberger AC U16 AKA WAC U16
  Burgenland U16 AKA Burgenland U16 12:00 AM AKA St. Pölten U16 St. Pölten U16
  AKA Admira U16 AKA Admira Wacker Mödling U16 12:00 AM AKA Steiermark - Sturm Graz U16 Stmk.-Sturm U16
  Vorarlberg U16 AKA Vorarlberg U16 12:00 AM AKA LASK Juniors OÖ U16 AKA OÖ U16
  AKA Tirol U16 AKA Tirol U16 12:00 AM AKA Red Bull Salzburg U16 AKA Salzb. U16
  AKA SV Ried U16 AKA SV Ried U16 12:00 AM AKA Rapid Wien U16 AKA Rapid U16
Matchday 23 Gornik U19 Gornik Zabrze U19 moved Slask Wroclaw U19 Slask U19
  Arka Gdynia U19 Arka Gdynia U19 moved Hutnik Cracow U19 Hutnik U19
  Pogon U19 Pogon Szczecin U19 moved Lech Poznan U19 Lech U19
  Korona U19 Korona Kielce U19 moved Gwarek Zabrze U19 Gwarek U19
  Escola U19 FCB Escola Varsovia U19 moved Legia Warsaw U19 Legia U19
  Lubin U19 Zaglebie Lubin U19 moved Wisla Cracow U19 Wisla U19
  Cracovia U19 Cracovia Krakow U19 moved Jagiellonia Bialystok U19 Jagiellonia U19
  UKS SMS U19 UKS SMS Lodz U19 moved Lechia Gdansk U19 Lechia U19
Matchday 15 Southern Southern District moved Happy Valley AA Happy Valley
Matchday 5 Kara-Balta FK Kara-Balta moved FK Ilbirs Bishkek Ilbirs Bishkek
Matchday 3 Dushanbe-83 FK Dushanbe-83 0:0 FK Fayzkand Vose Fayzkand Vose
  FC Regar-TadAZ Regar-TadAZ Tursunzoda 4:1 FK Istaravshan FK Istaravshan
Matchday 22 NAC Nußdorfer AC 3:00 PM SC Columbia Floridsdorf Columbia
  A11 - R.Oberlaa FC Austria 11 - Rapid Oberlaa 3:00 PM SC Red Star Penzing Red Star
  Hellas Kagran Hellas Kagran 4:00 PM KSV Siemens/Großfeld Siemens/Großfeld
  1980 Wien FC 1980 Wien 4:00 PM SV Dinamo Helfort 15 Young Stars Helfort
Matchday 26 Rijnvogels FC Rijnvogels moved VV Duno Doorwerth VV Duno
  sv ARC ARC Alphen aan den Rijn moved AZSV Aalten AZSV Aalten
  Smitshoek VV Smitshoek moved VV Rijsoord VV Rijsoord
  Spijkenisse VV Spijkenisse moved Sportlust '46 Sportlust '46
  DHSC Utrecht DHSC Utrecht moved CVV de Jodan Boys Jodan Boys
  Achilles '29 Achilles '29 moved FC 's-Gravenzande Gravenzande
  Achilles Veen Achilles Veen moved SC Feyenoord Rotterdam SC Feyenoord
  Zwaluwen VV Zwaluwen Vlaardingen moved VV Capelle VV Capelle
  Buitenpost VV Buitenpost moved HZVV Hoogeveen HZVV Hoogeveen
  De Dijk ASV De Dijk moved SC Genemuiden Genemuiden
  DETO VV DETO Twenterand moved ACV Assen ACV Assen
  Flevo Boys Flevo Boys Emmeloord moved SV Urk SV Urk
  NSC Nijkerk NSC Nijkerk moved VV Eemdijk VV Eemdijk
  Swift AVV Swift moved VPV Purmersteijn Purmersteijn
  Staphorst VV Staphorst moved SDC Putten SDC Putten
  RKAV Volendam RKAV Volendam moved VV Berkum Berkum

Select date

Player birthdays

Coach birthdays

Transfers

  • Pavel Pampukha
    Age: 24 Years  Belarus
    Position: Centre-Forward
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    Rukh Brest
     
    Dynamo Brest 1960
  • Nicolas Oberson
    Age: 23 Years  Switzerland
    Position: Centre-Forward
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    FC Conthey
     
    FC Vernayaz
  • Ryan Koolwijk
    Age: 34 Years  Netherlands
    Position: Central Midfield
    Market value: 450 thousand €
    Fee: -
    AS Trencin
     
    Without Club
  • Guilherme Romão
    Age: 22 Years  Brazil
    Position: Left-Back
    Market value: 325 thousand €
    Fee: End of loan
    Botafogo Futebol Clube (SP)
     
    Sport Club Corinthians Paulista
  • Josh Wicks
    Age: 36 Years  United States
    Position: Goalkeeper
    Market value: 100 thousand €
    Fee: -
    Disqualification
     
    Athletic Eskilstuna
  • Lukács Gábor
    Age: 21 Years  Hungary
    Position: Right Midfield
    Market value: 25 thousand €
    Fee: -
    Kazincbarcikai SC
     
    Without Club
  • Jérémy Clément
    Age: 35 Years  France
    Position: Defensive Midfield
    Market value: -
    Fee: -
    FC Bourgoin Jallieu
     
    Retired
  • Danilo
    Age: 21 Years  Brazil
    Position: Attacking Midfield
    Market value: -
    Fee: -
    FC São Paulo B
     
    Without Club