For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 10:09:10 PM
Matchday 2 Maktaaral FK Maktaaral 0:0 FK Aktobe Aktobe
Matchday 2 Zhetysu B Zhetysu Taldykorgan B 0:1 FK Atyrau Atyrau
Matchday 2 Akad. Ontustik Akademia Ontustik Shymkent 3:0 Shakhter-Bulat Shakhter-Bulat
Matchday 2 Baikonur Baikonur Kyzylorda 2:3 FC Arys FC Arys
Matchday 2 Kyran Kyran Shymkent 1:0 FK Ekibastuz FK Ekibastuz
77'
Bayern Munich Bayern Munich 7:0 FC Schalke 04 FC Schalke 04
Matchday 1
Hamburger SV Hamburger SV 2:1 Fortuna Düsseldorf F. Düsseldorf
Matchday 1
Jahn Regensburg SSV Jahn Regensburg 1:1 1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg
Matchday 1
1.FC K'lautern 1.FC Kaiserslautern 0:1 SG Dynamo Dresden Dynamo Dresden
Second Round Riga Riga FC 1:0 SP Tre Fiori Tre Fiori
52' Olympique Lyon Olympique Lyon 0:0 Nîmes Olympique Nîmes Olympique
4th round Botafogo Botafogo Rio de Janeiro 1:0 Club de Regatas Vasco da Gama Vasco da Gama
Matchday 8 Krasnodar FK Krasnodar 7:2 FK Khimki Khimki
Group Stage Defensa Defensa y Justicia 3:0 Delfín SC Delfín SC
Group Stage São Paulo São Paulo Futebol Clube 2:2 Club Atlético River Plate River Plate
Group Stage Libertad Club Libertad Asunción 0:2 Club Atlético Boca Juniors Boca Juniors
Group Stage Independiente Independiente del Valle 5:0 Clube de Regatas do Flamengo Flamengo
Group Stage Guaraní Club Guaraní 4:1 Club Atlético Tigre Tigre
Group Stage Barcelona SC Barcelona SC Guayaquil 1:2 Junior FC Junior FC
Matchday 2 Y. Malatyaspor Yeni Malatyaspor 1:1 Göztepe Göztepe
Matchday 2 VVV-Venlo VVV-Venlo 1:1 FC Utrecht FC Utrecht
Matchday 3 SK Dnipro-1 SK Dnipro-1 1:2 FK Mariupol FK Mariupol
Matchday 2 PAOK Salonika PAOK Thessaloniki 1:1 Atromitos Athen Atromitos Athen
65' RSC Charleroi RSC Charleroi 2:0 K. Beerschot V.A. Beerschot V.A.
Matchday 4 Slavia Prague SK Slavia Prague 5:1 FK Teplice FK Teplice
Matchday 8 Vojvodina FK Vojvodina Novi Sad 2:0 FK Radnik Surdulica Radnik
Matchday 5 HNK Sibenik HNK Sibenik 3:2 NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva
Matchday 4 Podbeskidzie Podbeskidzie Bielsko-Biala 1:4 Rakow Czestochowa Rakow
77' Wisla Kraków Wisla Kraków 0:3 Wisla Plock Wisla Plock
Matchday 6 Tsarsko Selo Tsarsko Selo Sofia 1:2 POFK Botev Vratsa Botev Vratsa
Matchday 6 PFC Montana PFC Montana 3:1 Botev Plovdiv Botev Plovdiv
Group Stage Londrina-PR Londrina Esporte Clube (PR) 1:0 Esporte Clube São José (RS) EC São José
Matchday 3 Penzliner SV Penzliner SV 3:1 Malchower SV 90 Malchower SV
Matchday 3 FCM Schwerin FC Mecklenburg Schwerin 2:1 FC Anker Wismar Anker Wismar
Matchday 16 C. Osaka U23 Cerezo Osaka U23 2:1 Kataller Toyama Kataller Toyama
Matchday 5 Tampico Madero Tampico Madero 1:2 Club Atlético Morelia Morelia
Matchday 8 S. Brijeg U17 NK Siroki Brijeg U17 0:3 HSK Zrinjski Mostar U17 Zr. Mostar U17
Matchday 2 Hatta Club Hatta Club moved Al-Wasl Sports Club Al-Wasl
Matchday 2 Fujairah SC Al-Fujairah SC moved FC Baniyas FC Baniyas
Matchday 2 Al-Jazira Al-Jazira (Abu Dhabi) moved Al-Dhafra SCC Al-Dhafra SCC
Matchday 24 Smolevichi FK Smolevichi 0:6 Rukh Brest Rukh
Matchday 24 Neman Grodno Neman Grodno 2:0 FK Minsk FK Minsk
Matchday 27 Harras Hodoud Harras El Hodoud 3:2 Enppi SC Enppi SC
Matchday 28 Aswan SC Aswan SC 1:0 Zamalek SC Zamalek
Matchday 13 Reno FC Reno 1868 FC 3:2 Tacoma Defiance Tacoma Defiance
Matchday 2 Young Violets Young Violets Austria Wien 2:4 Grazer AK 1902 Grazer AK 1902
Matchday 2
FC Wacker FC Wacker Innsbruck 0:0 Floridsdorfer AC FAC
Matchday 2 Vorwärts Steyr SK Vorwärts Steyr 0:3 SV Kapfenberg SV Kapfenberg
Matchday 2 FC Dornbirn FC Dornbirn 1:1 SK Austria Klagenfurt A. Klagenfurt
Matchday 2 Rapid Wien II SK Rapid Wien II 1:1 FC Juniors OÖ Juniors OÖ
86' SV Lafnitz SV Lafnitz 2:2 SKU Amstetten SKU Amstetten
64' Coventry Coventry City 2:1 Queens Park Rangers QPR
Group Stage Al-Sadd SC Al-Sadd SC 4:0 Al-Ain FC Al-Ain FC
Group Stage Sharjah FC Sharjah Cultural Sports Club 4:2 Al-Duhail SC Al-Duhail SC
Group Stage Taawon Al-Taawon 0:1 Persepolis FC Persepolis
Group Stage Al-Nassr Al-Nassr FC 2:0 Sepahan FC Sepahan
Matchday 12 FC Carlos Stein FC Carlos Stein 1:1 Club Atlético Grau Atlético Grau
Matchday 12 Binacional Deportivo Binacional 2:1 Deportivo Llacuabamba Llacuabamba
Line-ups FBC Melgar FBC Melgar 10:30 PM Universidad San Martín de Porres USM Porres
Matchday 12 Derry City Derry City 0:0 St. Patricks Athletic St. Patricks
64' Sligo Rovers Sligo Rovers 0:0 Bohemian Football Club Dublin Bohemians
61' Athlone Town Athlone Town AFC 0:1 Cobh Ramblers FC Cobh Ramblers
59' Bray Wanderers Bray Wanderers 1:0 Longford Town FC Longford Town
61' Galway United Galway United FC 1:0 Wexford FC Wexford FC
64' UCD University College Dublin 1:2 Drogheda United FC Drogheda United
62' Shamrock U19 Shamrock Rovers U19 0:0 Cabinteely FC Cabinteely
Matchday 6 Bourg-en-Bresse Bourg-en-Bresse Péronnas 01 3:3 US Boulogne US Boulogne
Matchday 6 Bastia-Borgo FC Bastia-Borgo 1:1 Le Mans FC Le Mans FC
Matchday 6 US Orléans US Orléans 1:1 Sporting Club de Lyon SC Lyon
Matchday 6 US Créteil US Créteil-Lusitanos 1:0 SO Cholet SO Cholet
Matchday 6 FC Sète 34 FC Sète 34 moved Red Star FC Red Star FC
Matchday 6 US Avranches US Avranches 2:1 Stade Briochin Stade Briochin
Matchday 6 Concarneau US Concarneau 1:1 Quevilly-Rouen Métropole Quevilly-Rouen
Matchday 6 FC Villefranche FC Villefranche-Beaujolais 0:3 SC Bastia SC Bastia
Matchday 4 PSV U21 PSV Eindhoven U21 1:2 FC Eindhoven FC Eindhoven
Matchday 4 Helmond Sport Helmond Sport 0:1 FC Volendam FC Volendam
47' Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles Deventer 0:1 Ajax Amsterdam U21 Ajax U21
52' Roda JC Roda JC Kerkrade 3:0 FC Dordrecht FC Dordrecht
Matchday 2 Oliveirense UD Oliveirense 2:1 FC Penafiel Penafiel
Matchday 2 Chaves GD Chaves 0:0 Varzim SC Varzim
Matchday 2 Vilafranquense UD Vilafranquense 0:4 CD Feirense Feirense
Matchday 1 Famalicão FC Famalicão 1:5 SL Benfica Benfica
Line-ups Vit. Guimarães Vitória Guimarães SC 10:15 PM Belenenses SAD Belenenses SAD
Matchday 2 Eskisehirspor Eskisehirspor 0:0 Adanaspor Adanaspor
Matchday 1 FC Thun FC Thun 2:2 FC Stade-Lausanne-Ouchy Stade-Lausanne
Matchday 1
Grasshoppers Grasshopper Club Zurich 3:2 FC Winterthur FC Winterthur
Matchday 4 FC Vysocina FC Vysocina Jihlava 1:1 SK Lisen SK Lisen
Matchday 3 FC Helsingör FC Helsingör 3:0 Vendsyssel FF Vendsyssel FF
Matchday 4 Arka Gdynia Arka Gdynia 4:0 Miedz Legnica Miedz Legnica
Matchday 9 Okzhetpes Okzhetpes Kokshetau 2:2 Kaspiy Aktau Kaspiy Aktau
Matchday 15 Brighton U18 Brighton & Hove Albion U18 1:3 Fulham FC U18 Fulham U18
Matchday 2 Tottenham U23 Tottenham Hotspur U23 3:0 West Ham United U23 West Ham U23
Matchday 2 Reading U23 Reading FC U23 0:4 Fulham FC U23 Fulham U23
Matchday 2 Leeds U23 Leeds United U23 2:2 Wolverhampton Wanderers U23 Wolves U23
Matchday 2 Brighton U23 Brighton & Hove Albion U23 2:2 Arsenal FC U23 Arsenal U23
Matchday 2 Derby U23 Derby County U23 2:1 Liverpool FC U23 Liverpool U23
Matchday 2 Southampton B Southampton FC B 1:4 Chelsea FC U23 Chelsea U23
Matchday 2 Aston Villa U23 Aston Villa U23 3:0 Norwich City U23 Norwich U23
Matchday 2 Blackburn U23 Blackburn Rovers U23 2:1 Manchester City U23 Man City U23
Matchday 4 BSV Rehden BSV Schwarz-Weiß Rehden 0:1 SV Werder Bremen II W. Bremen II
Matchday 3 Wolfsburg II VfL Wolfsburg II 3:2 HSC Hannover HSC Hannover
Matchday 6 ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz 1:4 BSG Chemie Leipzig Chemie Leipzig
Matchday 1 Bramfelder SV Bramfelder SV 1:1 VfL Lohbrügge VfL Lohbrügge
Matchday 1 Concordia Concordia Hamburg 5:2 Meiendorfer SV Meiendorfer SV
Matchday 1 Hamm United Hamm United FC 2:0 SV Rugenbergen SV Rugenbergen
Matchday 1 SC Victoria SC Victoria Hamburg 0:3 SV Curslack-Neuengamme SV Curslack-N.
Matchday 4 Ermis Aradippou Ermis Aradippou 0:1 Olympiakos Nicosia Olympiakos N.
Matchday 8 Albion FC Albion FC 1:3 CS Cerrito Cerrito
Matchday 8 Villa Española Deportivo Villa Española 2:2 Juventud de Las Piedras Juventud
First Round JS Suning Jiangsu Suning 2:0 Shenzhen FC SZ FC
First Round SH Shenhua Shanghai Greenland Shenhua 4:6 on pens Guangzhou R&F GZ R&F
First Round GZ Evergrande Guangzhou Evergrande Taobao 2:0 Henan Jianye HN Jianye
First Round SD Luneng Shandong Luneng Taishan 4:0 Dalian Professional DL Pro
Round of 16 FC Van FC Van 0:0 SC Noravank SC Noravank
Round of 16 West Armenia FC West Armenia 3:2 Gandzasar Kapan Gandzasar
Round of 16 FC Urartu FC Urartu Yerevan 2:1 FC Pyunik Yerevan Pyunik Yerevan
Matchday 1 Ascoli U19 Ascoli Picchio Primavera 2:3 Roma Primavera Roma U19
Matchday 10 Floreşti FC Floreşti	0:5 Dinamo-Auto Tiraspol Dinamo-Auto
Matchday 10 CSF Speranta CSF Speranta Nisporeni 1:2 Sheriff Tiraspol Sheriff
Matchday 5 Ajax Cape Town Ajax Cape Town 0:2 Black Leopards FC Black Leopards