National League
England
League level:
Fifth Tier
- Number of teams: 24 teams
- Players: 615
- Foreigners: 144 Players 23.4%
- ø-Market value: €11k
- ø-Age: 26.7
Complete National League schedule
This page displays all fixtures for the current season. All matchdays are displayed in chronological order.
1.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 8/21/214:00 PM | ||||||
(19.) Aldershot | 0:2 | Chesterfield FC (5.) | ||||
(22.) Barnet | 0:5 | Notts County (1.) | ||||
(13.) Halifax Town | 1:2 | Maidenhead Utd. (9.) | ||||
(15.) King's Lynn | 0:1 | Southend United (10.) | ||||
(18.) Stockport | 1:3 | Dag & Red FC (4.) | ||||
(16.) Torquay | 1:3 | Altrincham (2.) | ||||
(14.) Wealdstone | 1:2 | Woking (8.) | ||||
(20.) Weymouth FC | 0:2 | Boreham Wood (6.) | ||||
Tue 9/21/218:45 PM | ||||||
(23.) Dover Athletic | 0:0 | Solihull Moors (11.) | ||||
Tue 9/28/216:20 PM | ||||||
(3.) Bromley | 3:1 | Grimsby Town (17.) | ||||
Tue 11/30/218:45 PM | ||||||
(21.) Wrexham | 0:2 | Yeovil Town (7.) |
2.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 8/28/214:00 PM | ||||||
(4.) Boreham Wood | 1:0 | Aldershot (21.) | ||||
(2.) Chesterfield FC | 2:0 | Wealdstone (20.) | ||||
(1.) Dag & Red FC | 4:2 | Bromley (8.) | ||||
(19.) Eastleigh | 0:2 | Wrexham (11.) | ||||
(14.) Grimsby Town | 1:0 | Weymouth FC (22.) | ||||
(3.) Maidenhead Utd. | 2:0 | Dover Athletic (23.) | ||||
(5.) Notts County | 1:1 | Torquay (17.) | ||||
(16.) Solihull Moors | 1:1 | Barnet (18.) | ||||
(9.) Woking | 2:3 | Halifax Town (10.) | ||||
(7.) Yeovil Town | 1:2 | King's Lynn (12.) | ||||
6:20 PM | ||||||
(13.) Southend United | 0:1 | Stockport (15.) |
3.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mon 8/30/214:00 PM | ||||||
(21.) Aldershot | 1:2 | Yeovil Town (7.) | ||||
(20.) Barnet | 0:2 | Dag & Red FC (1.) | ||||
(5.) Bromley | 3:0 | Eastleigh (22.) | ||||
(23.) Dover Athletic | 0:1 | Boreham Wood (3.) | ||||
(6.) Halifax Town | 2:0 | Altrincham (14.) | ||||
(16.) King's Lynn | 0:2 | Chesterfield FC (2.) | ||||
(19.) Torquay | 0:4 | Woking (4.) | ||||
(18.) Wealdstone | 0:0 | Southend United (11.) | ||||
(15.) Weymouth FC | 3:1 | Maidenhead Utd. (8.) | ||||
8:30 PM | ||||||
(10.) Wrexham | 1:1 | Notts County (9.) | ||||
Tue 8/31/218:45 PM | ||||||
(12.) Stockport | 0:0 | Grimsby Town (13.) |
4.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 9/4/214:00 PM | ||||||
(9.) Altrincham | 3:2 | Dover Athletic (23.) | ||||
(3.) Boreham Wood | 0:0 | Stockport (15.) | ||||
(2.) Chesterfield FC | 2:2 | Bromley (6.) | ||||
(1.) Dag & Red FC | 2:2 | Wealdstone (19.) | ||||
(20.) Eastleigh | 3:3 | King's Lynn (16.) | ||||
(7.) Grimsby Town | 4:3 | Barnet (21.) | ||||
(11.) Maidenhead Utd. | 3:4 | Torquay (17.) | ||||
(5.) Notts County | 3:2 | Aldershot (22.) | ||||
(18.) Solihull Moors | 3:4 | Weymouth FC (12.) | ||||
(14.) Southend United | 2:2 | Wrexham (13.) | ||||
6:15 PM | ||||||
(4.) Yeovil Town | 1:0 | Halifax Town (10.) |
5.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 9/11/214:00 PM | ||||||
(22.) Aldershot | 1:2 | Solihull Moors (14.) | ||||
(21.) Barnet | 1:1 | Eastleigh (20.) | ||||
(9.) Bromley | 2:3 | Boreham Wood (2.) | ||||
(23.) Dover Athletic | 0:0 | Chesterfield FC (4.) | ||||
(7.) Halifax Town | 3:1 | Southend United (15.) | ||||
(17.) Stockport | 0:3 | Yeovil Town (3.) | ||||
(19.) Torquay | 1:3 | Grimsby Town (5.) | ||||
(16.) Wealdstone | 1:0 | Altrincham (13.) | ||||
(10.) Weymouth FC | 1:1 | Notts County (6.) | ||||
(8.) Wrexham | 1:0 | Woking (11.) | ||||
6:20 PM | ||||||
(18.) King's Lynn | 1:2 | Dag & Red FC (1.) |
6.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tue 9/14/218:45 PM | ||||||
(3.) Boreham Wood | 2:2 | Halifax Town (8.) | ||||
(2.) Chesterfield FC | 4:2 | Barnet (22.) | ||||
(1.) Dag & Red FC | 4:2 | Weymouth FC (13.) | ||||
(16.) Eastleigh | 4:1 | Dover Athletic (23.) | ||||
(4.) Grimsby Town | 3:1 | Wrexham (11.) | ||||
(15.) Maidenhead Utd. | 0:2 | Stockport (12.) | ||||
(5.) Notts County | 3:2 | Wealdstone (18.) | ||||
(10.) Solihull Moors | 2:1 | Torquay (20.) | ||||
(17.) Southend United | 2:3 | Aldershot (21.) | ||||
Tue 9/28/218:45 PM | ||||||
(9.) Altrincham | 4:1 | King's Lynn (19.) | ||||
Tue 11/2/218:45 PM | ||||||
(14.) Woking | 0:2 | Bromley (7.) |
7.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 9/18/214:00 PM | ||||||
(6.) Bromley | 2:0 | Barnet (22.) | ||||
(7.) Halifax Town | 3:0 | Stockport (14.) | ||||
(2.) Grimsby Town | 2:0 | Eastleigh (18.) | ||||
(3.) Notts County | 1:0 | Maidenhead Utd. (17.) | ||||
(9.) Solihull Moors | 3:1 | Boreham Wood (5.) | ||||
(15.) Torquay | 1:0 | Southend United (19.) | ||||
(16.) Wealdstone | 2:2 | Aldershot (20.) | ||||
(10.) Wrexham | 1:0 | Dag & Red FC (1.) | ||||
6:20 PM | ||||||
(13.) Weymouth FC | 1:1 | Dover Athletic (23.) | ||||
Tue 9/28/218:45 PM | ||||||
(12.) Woking | 3:1 | Chesterfield FC (4.) | ||||
Tue 10/12/218:45 PM | ||||||
(8.) Yeovil Town | 1:1 | Altrincham (11.) |
8.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 9/25/214:00 PM | ||||||
(21.) Aldershot | 0:1 | Halifax Town (5.) | ||||
(9.) Altrincham | 1:0 | Notts County (6.) | ||||
(20.) Barnet | 3:1 | Weymouth FC (16.) | ||||
(3.) Boreham Wood | 2:1 | Yeovil Town (8.) | ||||
(1.) Dag & Red FC | 5:1 | Solihull Moors (10.) | ||||
(23.) Dover Athletic | 0:1 | Bromley (4.) | ||||
(15.) Eastleigh | 3:2 | Woking (13.) | ||||
(22.) King's Lynn | 0:1 | Wealdstone (14.) | ||||
(18.) Maidenhead Utd. | 1:1 | Grimsby Town (2.) | ||||
(12.) Stockport | 2:1 | Wrexham (11.) | ||||
6:20 PM | ||||||
(7.) Chesterfield FC | 2:2 | Torquay (17.) |
9.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 10/2/214:00 PM | ||||||
(20.) Barnet | 0:0 | Halifax Town (5.) | ||||
(2.) Dag & Red FC | 2:3 | Altrincham (7.) | ||||
(1.) Grimsby Town | 6:0 | Dover Athletic (23.) | ||||
(18.) Maidenhead Utd. | 2:3 | King's Lynn (19.) | ||||
(8.) Notts County | 1:4 | Woking (13.) | ||||
(10.) Solihull Moors | 2:0 | Southend United (21.) | ||||
(14.) Torquay | 5:0 | Wealdstone (16.) | ||||
(17.) Weymouth FC | 1:2 | Stockport (11.) | ||||
6:20 PM | ||||||
(15.) Eastleigh | 1:1 | Boreham Wood (4.) | ||||
Tue 11/9/218:45 PM | ||||||
(22.) Aldershot | 0:5 | Wrexham (9.) | ||||
Sat 2/26/226:20 PM | ||||||
(3.) Chesterfield FC | 1:0 | Yeovil Town (12.) |
10.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tue 10/5/218:45 PM | ||||||
(7.) Altrincham | 2:3 | Grimsby Town (1.) | ||||
(2.) Boreham Wood | 2:0 | Torquay (14.) | ||||
(5.) Bromley | 3:0 | Weymouth FC (20.) | ||||
(23.) Dover Athletic | 1:2 | Aldershot (22.) | ||||
(3.) Halifax Town | 3:2 | Notts County (10.) | ||||
(19.) King's Lynn | 1:1 | Barnet (21.) | ||||
(18.) Southend United | 1:0 | Eastleigh (16.) | ||||
(15.) Wealdstone | 0:0 | Solihull Moors (11.) | ||||
(8.) Woking | 1:0 | Dag & Red FC (4.) | ||||
(9.) Wrexham | 1:1 | Chesterfield FC (6.) | ||||
(12.) Yeovil Town | 0:0 | Maidenhead Utd. (17.) |
11.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 10/9/214:00 PM | ||||||
(7.) Altrincham | 2:0 | Maidenhead Utd. (18.) | ||||
(2.) Boreham Wood | 2:0 | Dag & Red FC (6.) | ||||
(4.) Bromley | 2:0 | Torquay (15.) | ||||
(23.) Dover Athletic | 1:2 | Barnet (17.) | ||||
(3.) Halifax Town | 2:0 | Weymouth FC (21.) | ||||
(19.) King's Lynn | 0:1 | Solihull Moors (9.) | ||||
(20.) Southend United | 0:4 | Chesterfield FC (5.) | ||||
(10.) Stockport | 1:0 | Aldershot (22.) | ||||
(16.) Wealdstone | 1:2 | Eastleigh (14.) | ||||
(11.) Woking | 0:1 | Grimsby Town (1.) | ||||
(13.) Yeovil Town | 0:2 | Notts County (8.) |
12.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 10/23/214:00 PM | ||||||
(22.) Aldershot | 2:3 | Bromley (2.) | ||||
(18.) Barnet | 0:3 | Wrexham (10.) | ||||
(3.) Chesterfield FC | 2:1 | Boreham Wood (4.) | ||||
(6.) Dag & Red FC | 3:0 | Southend United (21.) | ||||
(13.) Eastleigh | 2:1 | Altrincham (9.) | ||||
(1.) Grimsby Town | 2:0 | Yeovil Town (14.) | ||||
(7.) Notts County | 2:1 | Stockport (11.) | ||||
(8.) Solihull Moors | 1:0 | Halifax Town (5.) | ||||
(15.) Torquay | 2:0 | King's Lynn (20.) | ||||
(19.) Weymouth FC | 1:1 | Wealdstone (17.) | ||||
6:20 PM | ||||||
(16.) Maidenhead Utd. | 3:2 | Woking (12.) |
13.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tue 10/26/218:45 PM | ||||||
(22.) Aldershot | 0:2 | Weymouth FC (19.) | ||||
(9.) Altrincham | 1:2 | Solihull Moors (6.) | ||||
(2.) Chesterfield FC | 1:0 | Eastleigh (14.) | ||||
(5.) Halifax Town | 1:0 | Dag & Red FC (7.) | ||||
(21.) King's Lynn | 0:1 | Boreham Wood (3.) | ||||
(16.) Maidenhead Utd. | 3:2 | Wrexham (10.) | ||||
(8.) Notts County | 1:1 | Bromley (4.) | ||||
(12.) Stockport | 1:2 | Barnet (18.) | ||||
(17.) Wealdstone | 1:0 | Grimsby Town (1.) | ||||
(11.) Yeovil Town | 2:0 | Woking (13.) | ||||
Tue 11/2/218:45 PM | ||||||
(20.) Southend United | 4:1 | Dover Athletic (23.) |
14.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 10/30/214:00 PM | ||||||
(1.) Boreham Wood | 1:0 | Southend United (20.) | ||||
(4.) Bromley | 0:0 | Halifax Town (5.) | ||||
(8.) Dag & Red FC | 2:2 | Chesterfield FC (3.) | ||||
(23.) Dover Athletic | 2:5 | Stockport (9.) | ||||
(14.) Eastleigh | 1:0 | Maidenhead Utd. (18.) | ||||
(2.) Grimsby Town | 0:1 | Notts County (6.) | ||||
(7.) Solihull Moors | 0:0 | Yeovil Town (13.) | ||||
(17.) Weymouth FC | 1:0 | King's Lynn (21.) | ||||
(12.) Woking | 3:2 | Altrincham (11.) | ||||
(10.) Wrexham | 1:1 | Torquay (16.) | ||||
6:20 PM | ||||||
(15.) Barnet | 2:1 | Aldershot (22.) |
15.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 11/13/214:00 PM | ||||||
(21.) Aldershot | 2:1 | Grimsby Town (3.) | ||||
(13.) Altrincham | 1:1 | Boreham Wood (2.) | ||||
(1.) Chesterfield FC | 4:0 | Weymouth FC (18.) | ||||
(22.) King's Lynn | 2:6 | Wrexham (9.) | ||||
(19.) Maidenhead Utd. | 1:4 | Dag & Red FC (7.) | ||||
(5.) Notts County | 2:0 | Solihull Moors (8.) | ||||
(20.) Southend United | 0:2 | Woking (10.) | ||||
(14.) Torquay | 2:1 | Dover Athletic (23.) | ||||
(16.) Wealdstone | 1:0 | Barnet (17.) | ||||
(11.) Yeovil Town | 2:1 | Eastleigh (15.) | ||||
6:20 PM | ||||||
(12.) Stockport | 1:1 | Bromley (4.) |
16.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 11/19/218:45 PM | ||||||
(3.) Grimsby Town | 1:0 | Southend United (20.) | ||||
Sat 11/20/214:00 PM | ||||||
(7.) Dag & Red FC | 0:1 | Yeovil Town (9.) | ||||
(23.) Dover Athletic | 1:3 | Halifax Town (5.) | ||||
(14.) Eastleigh | 2:0 | Notts County (6.) | ||||
(8.) Solihull Moors | 0:2 | Chesterfield FC (1.) | ||||
(18.) Weymouth FC | 1:4 | Altrincham (12.) | ||||
(13.) Woking | 1:2 | Stockport (10.) | ||||
(11.) Wrexham | 0:0 | Wealdstone (17.) | ||||
(15.) Barnet | 2:1 | Torquay (16.) | ||||
(2.) Boreham Wood | 4:0 | Maidenhead Utd. (19.) | ||||
(4.) Bromley | 3:2 | King's Lynn (22.) |
17.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tue 11/23/218:45 PM | ||||||
(20.) Aldershot | 1:0 | Torquay (17.) | ||||
(2.) Boreham Wood | 1:1 | Notts County (6.) | ||||
(4.) Bromley | 1:2 | Yeovil Town (9.) | ||||
(1.) Chesterfield FC | 2:2 | Altrincham (12.) | ||||
(10.) Dag & Red FC | 0:1 | Eastleigh (14.) | ||||
(23.) Dover Athletic | 2:3 | Wealdstone (15.) | ||||
(5.) Halifax Town | 1:2 | Wrexham (11.) | ||||
(7.) Solihull Moors | 2:0 | Grimsby Town (3.) | ||||
(8.) Stockport | 5:0 | King's Lynn (22.) | ||||
(19.) Weymouth FC | 2:3 | Woking (13.) | ||||
Tue 12/7/218:45 PM | ||||||
(21.) Southend United | 1:1 | Maidenhead Utd. (18.) |
18.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 11/27/214:00 PM | ||||||
(13.) Altrincham | 1:2 | Southend United (20.) | ||||
(22.) King's Lynn | 0:1 | Aldershot (19.) | ||||
(17.) Torquay | 2:3 | Halifax Town (4.) | ||||
(16.) Wealdstone | 1:4 | Stockport (7.) | ||||
(14.) Woking | 1:2 | Barnet (15.) | ||||
(8.) Wrexham | 2:0 | Bromley (6.) | ||||
(10.) Yeovil Town | 1:1 | Dover Athletic (23.) | ||||
6:20 PM | ||||||
(5.) Notts County | 2:1 | Dag & Red FC (11.) | ||||
Tue 12/14/218:45 PM | ||||||
(12.) Eastleigh | 0:0 | Solihull Moors (9.) | ||||
Tue 1/18/228:45 PM | ||||||
(18.) Maidenhead Utd. | 3:2 | Chesterfield FC (1.) | ||||
Tue 5/10/228:45 PM | ||||||
(2.) Grimsby Town | 1:0 | Boreham Wood (3.) |
19.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 12/4/214:00 PM | ||||||
(9.) Solihull Moors | 2:0 | Woking (15.) | ||||
(21.) Weymouth FC | 1:2 | Torquay (16.) | ||||
(20.) Aldershot | 2:2 | Altrincham (12.) | ||||
(14.) Barnet | 3:0 | Maidenhead Utd. (19.) | ||||
(5.) Bromley | 3:2 | Wealdstone (17.) | ||||
(10.) Dag & Red FC | 3:2 | Grimsby Town (3.) | ||||
(23.) Dover Athletic | 0:1 | Wrexham (7.) | ||||
Tue 12/14/218:45 PM | ||||||
(2.) Halifax Town | 2:0 | King's Lynn (22.) | ||||
Tue 1/11/228:45 PM | ||||||
(18.) Southend United | 2:1 | Yeovil Town (11.) | ||||
Tue 1/18/228:45 PM | ||||||
(6.) Stockport | 3:0 | Eastleigh (13.) | ||||
Tue 3/1/228:45 PM | ||||||
(1.) Chesterfield FC | 3:1 | Notts County (8.) |
20.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 12/11/214:00 PM | ||||||
(12.) Altrincham | 0:1 | Bromley (4.) | ||||
(13.) Eastleigh | 0:3 | Aldershot (18.) | ||||
(6.) Grimsby Town | 0:1 | Chesterfield FC (1.) | ||||
(22.) King's Lynn | 2:1 | Dover Athletic (23.) | ||||
(20.) Maidenhead Utd. | 0:4 | Solihull Moors (8.) | ||||
(7.) Notts County | 4:1 | Southend United (19.) | ||||
(16.) Torquay | 2:1 | Stockport (9.) | ||||
(17.) Wealdstone | 0:1 | Halifax Town (2.) | ||||
(15.) Woking | 0:2 | Boreham Wood (3.) | ||||
(10.) Yeovil Town | 1:0 | Barnet (14.) | ||||
6:20 PM | ||||||
(5.) Wrexham | 1:0 | Weymouth FC (21.) |
21.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 12/26/214:00 PM | ||||||
(18.) Aldershot | 1:1 | Woking (15.) | ||||
(23.) Dover Athletic | 0:2 | Dag & Red FC (10.) | ||||
(7.) Stockport | 5:1 | Altrincham (14.) | ||||
(13.) Torquay | 3:0 | Yeovil Town (11.) | ||||
6:20 PM | ||||||
(3.) Bromley | 1:1 | Southend United (19.) | ||||
Tue 1/11/228:45 PM | ||||||
(2.) Halifax Town | 1:0 | Grimsby Town (9.) | ||||
(22.) King's Lynn | 2:4 | Notts County (5.) | ||||
Tue 2/15/228:45 PM | ||||||
(21.) Weymouth FC | 1:0 | Eastleigh (16.) | ||||
Tue 3/15/228:45 PM | ||||||
(12.) Barnet | 1:0 | Boreham Wood (4.) | ||||
Tue 4/5/228:45 PM | ||||||
(17.) Wealdstone | 0:0 | Maidenhead Utd. (20.) | ||||
Fri 4/15/224:00 PM | ||||||
(6.) Wrexham | 1:1 | Solihull Moors (8.) |
22.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tue 12/28/214:00 PM | ||||||
(16.) Altrincham | 0:2 | Wrexham (4.) | ||||
(1.) Chesterfield FC | 1:1 | Halifax Town (2.) | ||||
(10.) Dag & Red FC | 1:0 | Aldershot (20.) | ||||
(13.) Eastleigh | 2:1 | Torquay (15.) | ||||
(19.) Maidenhead Utd. | 1:0 | Bromley (6.) | ||||
(9.) Solihull Moors | 0:1 | Stockport (5.) | ||||
(12.) Woking | 3:2 | Dover Athletic (23.) | ||||
Tue 1/11/228:45 PM | ||||||
(3.) Boreham Wood | 1:0 | Wealdstone (17.) | ||||
Tue 2/1/228:45 PM | ||||||
(18.) Southend United | 2:1 | Barnet (14.) | ||||
(11.) Yeovil Town | 1:1 | Weymouth FC (21.) | ||||
Tue 2/8/228:45 PM | ||||||
(8.) Grimsby Town | 0:0 | King's Lynn (22.) |
23.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 1/1/224:00 PM | ||||||
(1.) Chesterfield FC | 1:0 | King's Lynn (22.) | ||||
Sun 1/2/224:00 PM | ||||||
(15.) Woking | 2:3 | Aldershot (19.) | ||||
(11.) Yeovil Town | 1:2 | Torquay (13.) | ||||
(4.) Boreham Wood | 0:0 | Barnet (14.) | ||||
(7.) Dag & Red FC | 3:1 | Dover Athletic (23.) | ||||
(12.) Eastleigh | 3:2 | Weymouth FC (21.) | ||||
(5.) Notts County | 3:1 | Wrexham (6.) | ||||
Mon 1/3/224:00 PM | ||||||
(9.) Grimsby Town | 1:1 | Halifax Town (2.) | ||||
Tue 1/11/228:45 PM | ||||||
(16.) Altrincham | 1:4 | Stockport (3.) | ||||
Tue 2/8/228:45 PM | ||||||
(18.) Southend United | 2:0 | Bromley (8.) | ||||
Tue 3/8/228:45 PM | ||||||
(20.) Maidenhead Utd. | 0:2 | Wealdstone (17.) |
24.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 1/8/224:00 PM | ||||||
(19.) Aldershot | 1:1 | Maidenhead Utd. (20.) | ||||
(14.) Barnet | 1:1 | Altrincham (18.) | ||||
(7.) Bromley | 2:1 | Solihull Moors (10.) | ||||
(2.) Halifax Town | 4:0 | Eastleigh (13.) | ||||
(12.) Torquay | 2:2 | Dag & Red FC (8.) | ||||
(21.) Weymouth FC | 0:1 | Southend United (17.) | ||||
Tue 2/8/228:45 PM | ||||||
(4.) Stockport | 2:2 | Chesterfield FC (1.) | ||||
(16.) Wealdstone | 2:1 | Yeovil Town (11.) | ||||
Tue 3/8/228:45 PM | ||||||
(22.) King's Lynn | 0:0 | Woking (15.) | ||||
(5.) Wrexham | 4:2 | Boreham Wood (6.) | ||||
Tue 4/26/228:45 PM | ||||||
(23.) Dover Athletic | 0:3 | Notts County (3.) |
25.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 1/21/228:45 PM | ||||||
(15.) Southend United | 2:1 | King's Lynn (22.) | ||||
Sat 1/22/224:00 PM | ||||||
(18.) Altrincham | 1:2 | Torquay (11.) | ||||
(7.) Boreham Wood | 1:1 | Weymouth FC (21.) | ||||
(1.) Chesterfield FC | 0:0 | Aldershot (19.) | ||||
(10.) Grimsby Town | 1:2 | Bromley (6.) | ||||
(20.) Maidenhead Utd. | 1:0 | Halifax Town (3.) | ||||
(9.) Solihull Moors | 5:0 | Dover Athletic (23.) | ||||
(12.) Woking | 2:0 | Wealdstone (17.) | ||||
(13.) Yeovil Town | 1:2 | Wrexham (5.) | ||||
6:20 PM | ||||||
(8.) Dag & Red FC | 0:2 | Stockport (4.) | ||||
Tue 2/8/228:45 PM | ||||||
(2.) Notts County | 6:1 | Barnet (16.) |
26.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 1/15/224:00 PM | ||||||
(16.) Barnet | 1:4 | Chesterfield FC (1.) | ||||
Tue 1/25/228:45 PM | ||||||
(11.) Torquay | 0:2 | Solihull Moors (9.) | ||||
(18.) Wealdstone | 0:0 | Notts County (3.) | ||||
(21.) Weymouth FC | 1:2 | Dag & Red FC (8.) | ||||
(4.) Wrexham | 1:0 | Grimsby Town (10.) | ||||
(19.) Aldershot | 1:1 | Southend United (14.) | ||||
(6.) Bromley | 1:0 | Woking (12.) | ||||
(23.) Dover Athletic | 1:0 | Eastleigh (15.) | ||||
(5.) Halifax Town | 0:1 | Boreham Wood (7.) | ||||
(2.) Stockport | 3:0 | Maidenhead Utd. (20.) | ||||
Sat 2/12/224:00 PM | ||||||
(22.) King's Lynn | 0:1 | Altrincham (17.) |
27.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 1/29/224:00 PM | ||||||
(21.) Weymouth FC | 0:1 | Aldershot (16.) | ||||
(14.) Woking | 0:1 | Yeovil Town (11.) | ||||
(5.) Wrexham | 1:1 | Maidenhead Utd. (20.) | ||||
(17.) Barnet | 0:5 | Stockport (2.) | ||||
(6.) Boreham Wood | 3:1 | King's Lynn (22.) | ||||
(4.) Bromley | 1:0 | Notts County (7.) | ||||
(9.) Dag & Red FC | 1:3 | Halifax Town (3.) | ||||
(23.) Dover Athletic | 0:1 | Southend United (12.) | ||||
(10.) Grimsby Town | 2:1 | Wealdstone (19.) | ||||
(8.) Solihull Moors | 5:0 | Altrincham (18.) | ||||
6:20 PM | ||||||
(15.) Eastleigh | 0:1 | Chesterfield FC (1.) |
28.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 2/5/224:00 PM | ||||||
(2.) Stockport | 1:0 | Dover Athletic (23.) | ||||
(12.) Torquay | 1:0 | Wrexham (5.) | ||||
(13.) Yeovil Town | 0:0 | Solihull Moors (8.) | ||||
(18.) Aldershot | 1:3 | Barnet (15.) | ||||
(17.) Altrincham | 2:2 | Woking (14.) | ||||
(1.) Chesterfield FC | 2:1 | Dag & Red FC (10.) | ||||
(22.) King's Lynn | 3:0 | Weymouth FC (21.) | ||||
(20.) Maidenhead Utd. | 2:2 | Eastleigh (16.) | ||||
(7.) Notts County | 1:2 | Grimsby Town (9.) | ||||
Tue 3/15/228:45 PM | ||||||
(3.) Halifax Town | 1:0 | Bromley (4.) | ||||
Tue 4/26/228:45 PM | ||||||
(11.) Southend United | 1:0 | Boreham Wood (6.) |
29.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 2/12/224:00 PM | ||||||
(16.) Barnet | 1:3 | Wealdstone (17.) | ||||
(23.) Dover Athletic | 1:3 | Torquay (12.) | ||||
(15.) Eastleigh | 0:0 | Yeovil Town (13.) | ||||
(9.) Grimsby Town | 3:1 | Aldershot (19.) | ||||
(21.) Weymouth FC | 1:1 | Chesterfield FC (2.) | ||||
6:20 PM | ||||||
(14.) Woking | 2:3 | Southend United (11.) | ||||
Tue 2/15/228:45 PM | ||||||
(5.) Boreham Wood | 2:0 | Altrincham (18.) | ||||
(6.) Bromley | 1:3 | Stockport (1.) | ||||
Tue 3/1/228:45 PM | ||||||
(4.) Wrexham | 2:0 | King's Lynn (22.) | ||||
(10.) Dag & Red FC | 3:0 | Maidenhead Utd. (20.) | ||||
Tue 3/8/228:45 PM | ||||||
(8.) Solihull Moors | 3:3 | Notts County (7.) |
30.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 2/19/224:00 PM | ||||||
(12.) Torquay | 2:2 | Barnet (14.) | ||||
(18.) Wealdstone | 1:2 | Wrexham (4.) | ||||
(2.) Chesterfield FC | 2:3 | Solihull Moors (7.) | ||||
(5.) Notts County | 2:0 | Eastleigh (17.) | ||||
(1.) Stockport | 1:0 | Woking (15.) | ||||
6:20 PM | ||||||
(19.) Maidenhead Utd. | 2:0 | Boreham Wood (6.) | ||||
Tue 3/8/228:45 PM | ||||||
(13.) Yeovil Town | 0:3 | Dag & Red FC (9.) | ||||
(16.) Altrincham | 5:0 | Weymouth FC (21.) | ||||
(11.) Southend United | 1:0 | Grimsby Town (10.) | ||||
Sat 3/12/224:00 PM | ||||||
(3.) Halifax Town | 2:1 | Dover Athletic (23.) | ||||
Tue 4/5/228:45 PM | ||||||
(22.) King's Lynn | 1:0 | Bromley (8.) |
31.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 1/15/224:00 PM | ||||||
(10.) Grimsby Town | 2:0 | Altrincham (17.) | ||||
Tue 2/22/228:45 PM | ||||||
(5.) Notts County | 1:1 | Halifax Town (4.) | ||||
(6.) Solihull Moors | 2:1 | Wealdstone (18.) | ||||
(12.) Torquay | 0:0 | Boreham Wood (7.) | ||||
(21.) Weymouth FC | 2:2 | Bromley (8.) | ||||
(20.) Aldershot | 0:0 | Dover Athletic (23.) | ||||
(14.) Barnet | 0:0 | King's Lynn (22.) | ||||
(2.) Chesterfield FC | 0:2 | Wrexham (3.) | ||||
(9.) Dag & Red FC | 1:1 | Woking (15.) | ||||
(16.) Eastleigh | 1:1 | Southend United (11.) | ||||
(19.) Maidenhead Utd. | 1:1 | Yeovil Town (13.) |
32.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 9/18/214:00 PM | ||||||
(13.) Yeovil Town | 0:2 | Chesterfield FC (2.) | ||||
Sat 2/26/224:00 PM | ||||||
(17.) Woking | 0:2 | Notts County (5.) | ||||
(3.) Wrexham | 4:1 | Aldershot (20.) | ||||
(14.) Altrincham | 3:0 | Dag & Red FC (10.) | ||||
(6.) Boreham Wood | 1:0 | Eastleigh (18.) | ||||
(23.) Dover Athletic | 1:3 | Grimsby Town (8.) | ||||
(4.) Halifax Town | 1:0 | Barnet (16.) | ||||
(22.) King's Lynn | 1:4 | Maidenhead Utd. (15.) | ||||
(11.) Southend United | 1:1 | Solihull Moors (7.) | ||||
(1.) Stockport | 1:0 | Weymouth FC (21.) | ||||
6:15 PM | ||||||
(19.) Wealdstone | 1:1 | Torquay (12.) |
33.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 3/5/224:00 PM | ||||||
(7.) Solihull Moors | 2:2 | King's Lynn (22.) | ||||
(12.) Torquay | 0:0 | Bromley (9.) | ||||
(21.) Weymouth FC | 0:2 | Halifax Town (2.) | ||||
(14.) Barnet | 6:0 | Dover Athletic (23.) | ||||
(3.) Chesterfield FC | 2:2 | Southend United (11.) | ||||
(16.) Eastleigh | 4:1 | Wealdstone (19.) | ||||
(8.) Grimsby Town | 1:0 | Woking (18.) | ||||
(17.) Maidenhead Utd. | 0:0 | Altrincham (15.) | ||||
(5.) Notts County | 1:1 | Yeovil Town (13.) | ||||
6:20 PM | ||||||
(20.) Aldershot | 0:2 | Stockport (1.) | ||||
Tue 4/5/228:45 PM | ||||||
(10.) Dag & Red FC | 0:0 | Boreham Wood (6.) |
34.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 3/12/224:00 PM | ||||||
(18.) Wealdstone | 3:2 | Weymouth FC (21.) | ||||
(16.) Woking | 1:0 | Maidenhead Utd. (19.) | ||||
(14.) Yeovil Town | 0:2 | Grimsby Town (5.) | ||||
(13.) Altrincham | 4:0 | Eastleigh (17.) | ||||
(22.) King's Lynn | 2:3 | Torquay (11.) | ||||
6:20 PM | ||||||
(6.) Boreham Wood | 1:1 | Chesterfield FC (4.) | ||||
Tue 3/15/228:45 PM | ||||||
(1.) Stockport | 3:0 | Notts County (7.) | ||||
(12.) Southend United | 0:3 | Dag & Red FC (9.) | ||||
Tue 4/5/228:45 PM | ||||||
(2.) Wrexham | 6:0 | Barnet (15.) | ||||
(3.) Halifax Town | 0:0 | Solihull Moors (8.) | ||||
Tue 4/26/228:45 PM | ||||||
(10.) Bromley | 1:1 | Aldershot (20.) |
35.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 3/19/224:00 PM | ||||||
(23.) Dover Athletic | 0:2 | Yeovil Town (13.) | ||||
(2.) Halifax Town | 2:0 | Torquay (12.) | ||||
(6.) Solihull Moors | 5:3 | Eastleigh (17.) | ||||
(11.) Southend United | 2:0 | Altrincham (15.) | ||||
(1.) Stockport | 4:2 | Wealdstone (18.) | ||||
(20.) Aldershot | 0:3 | King's Lynn (21.) | ||||
(16.) Barnet | 0:2 | Woking (14.) | ||||
(8.) Boreham Wood | 0:0 | Grimsby Town (7.) | ||||
(9.) Bromley | 0:0 | Wrexham (4.) | ||||
(3.) Chesterfield FC | 1:0 | Maidenhead Utd. (19.) | ||||
(10.) Dag & Red FC | 1:2 | Notts County (5.) |
36.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 1/15/224:00 PM | ||||||
(16.) Wealdstone | 2:1 | Dover Athletic (23.) | ||||
Tue 3/22/228:45 PM | ||||||
(14.) Woking | 2:0 | Weymouth FC (22.) | ||||
(2.) Wrexham | 3:1 | Halifax Town (3.) | ||||
(13.) Yeovil Town | 2:1 | Bromley (10.) | ||||
(15.) Altrincham | 1:0 | Chesterfield FC (4.) | ||||
(19.) Eastleigh | 0:1 | Dag & Red FC (9.) | ||||
(7.) Grimsby Town | 1:2 | Solihull Moors (6.) | ||||
(21.) King's Lynn | 0:3 | Stockport (1.) | ||||
(17.) Maidenhead Utd. | 2:1 | Southend United (12.) | ||||
(5.) Notts County | 1:0 | Boreham Wood (8.) | ||||
(11.) Torquay | 4:0 | Aldershot (20.) |
37.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 3/26/224:00 PM | ||||||
(11.) Torquay | 3:0 | Weymouth FC (22.) | ||||
(17.) Wealdstone | 1:1 | Bromley (10.) | ||||
(15.) Woking | 2:3 | Solihull Moors (5.) | ||||
(2.) Wrexham | 6:5 | Dover Athletic (23.) | ||||
(13.) Yeovil Town | 2:0 | Southend United (12.) | ||||
(14.) Altrincham | 1:0 | Aldershot (20.) | ||||
(19.) Eastleigh | 0:2 | Stockport (1.) | ||||
(7.) Grimsby Town | 2:1 | Dag & Red FC (9.) | ||||
(21.) King's Lynn | 2:0 | Halifax Town (4.) | ||||
(18.) Maidenhead Utd. | 1:2 | Barnet (16.) | ||||
(6.) Notts County | 1:1 | Chesterfield FC (3.) |
38.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 4/2/224:00 PM | ||||||
(4.) Solihull Moors | 3:1 | Maidenhead Utd. (19.) | ||||
(12.) Southend United | 0:3 | Notts County (5.) | ||||
(20.) Aldershot | 0:2 | Eastleigh (18.) | ||||
(16.) Barnet | 2:2 | Yeovil Town (13.) | ||||
(6.) Chesterfield FC | 1:4 | Grimsby Town (7.) | ||||
(23.) Dover Athletic | 1:1 | King's Lynn (21.) | ||||
(3.) Halifax Town | 2:0 | Wealdstone (17.) | ||||
6:20 PM | ||||||
(8.) Boreham Wood | 0:1 | Woking (15.) | ||||
Tue 4/26/228:45 PM | ||||||
(22.) Weymouth FC | 1:6 | Wrexham (2.) | ||||
Tue 5/10/228:45 PM | ||||||
(1.) Stockport | 1:0 | Torquay (11.) | ||||
(10.) Bromley | 1:1 | Altrincham (14.) |
39.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 4/9/224:00 PM | ||||||
(18.) Wealdstone | 1:2 | Chesterfield FC (5.) | ||||
(22.) Weymouth FC | 0:0 | Grimsby Town (7.) | ||||
(2.) Wrexham | 3:2 | Eastleigh (19.) | ||||
(20.) Aldershot | 2:1 | Boreham Wood (9.) | ||||
(17.) Barnet | 0:2 | Solihull Moors (4.) | ||||
(11.) Bromley | 0:2 | Dag & Red FC (8.) | ||||
(23.) Dover Athletic | 0:1 | Maidenhead Utd. (16.) | ||||
(3.) Halifax Town | 2:1 | Woking (15.) | ||||
(21.) King's Lynn | 2:2 | Yeovil Town (12.) | ||||
(10.) Torquay | 5:1 | Notts County (6.) | ||||
6:20 PM | ||||||
(1.) Stockport | 5:0 | Southend United (13.) |
40.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 8/21/214:00 PM | ||||||
(4.) Solihull Moors | 2:2 | Wrexham (2.) | ||||
Fri 4/15/224:00 PM | ||||||
(13.) Southend United | 0:1 | Wealdstone (17.) | ||||
(15.) Woking | 0:1 | Torquay (9.) | ||||
(12.) Yeovil Town | 0:2 | Aldershot (20.) | ||||
(14.) Altrincham | 1:1 | Halifax Town (3.) | ||||
(10.) Boreham Wood | 1:2 | Dover Athletic (23.) | ||||
(8.) Dag & Red FC | 7:3 | Barnet (18.) | ||||
(19.) Eastleigh | 0:2 | Bromley (11.) | ||||
(7.) Grimsby Town | 2:1 | Stockport (1.) | ||||
(16.) Maidenhead Utd. | 2:0 | Weymouth FC (22.) | ||||
(5.) Notts County | 4:1 | King's Lynn (21.) |
41.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mon 4/18/222:00 PM | ||||||
(22.) Weymouth FC | 0:0 | Yeovil Town (13.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(16.) Wealdstone | 2:0 | Boreham Wood (11.) | ||||
(2.) Wrexham | 4:0 | Altrincham (15.) | ||||
(20.) Aldershot | 0:2 | Dag & Red FC (8.) | ||||
(18.) Barnet | 1:3 | Southend United (12.) | ||||
(10.) Bromley | 0:0 | Maidenhead Utd. (17.) | ||||
(23.) Dover Athletic | 1:4 | Woking (14.) | ||||
(21.) King's Lynn | 0:1 | Grimsby Town (5.) | ||||
(1.) Stockport | 1:0 | Solihull Moors (4.) | ||||
(9.) Torquay | 0:0 | Eastleigh (19.) | ||||
6:20 PM | ||||||
(3.) Halifax Town | 2:0 | Chesterfield FC (7.) |
42.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 4/23/224:00 PM | ||||||
(12.) Southend United | 1:0 | Halifax Town (3.) | ||||
(13.) Yeovil Town | 2:1 | Stockport (1.) | ||||
(15.) Altrincham | 4:2 | Wealdstone (16.) | ||||
(9.) Boreham Wood | 2:0 | Bromley (11.) | ||||
(7.) Chesterfield FC | 3:2 | Dover Athletic (23.) | ||||
(8.) Dag & Red FC | 1:1 | King's Lynn (21.) | ||||
(19.) Eastleigh | 2:3 | Barnet (18.) | ||||
(5.) Grimsby Town | 2:1 | Torquay (10.) | ||||
(6.) Notts County | 3:1 | Weymouth FC (22.) | ||||
(4.) Solihull Moors | 2:1 | Aldershot (20.) | ||||
6:20 PM | ||||||
(14.) Woking | 2:1 | Wrexham (2.) |
43.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 4/30/224:00 PM | ||||||
(11.) Torquay | 1:1 | Maidenhead Utd. (16.) | ||||
(17.) Wealdstone | 1:2 | Dag & Red FC (8.) | ||||
(22.) Weymouth FC | 2:4 | Solihull Moors (4.) | ||||
(2.) Wrexham | 1:0 | Southend United (12.) | ||||
(20.) Aldershot | 3:1 | Notts County (6.) | ||||
(18.) Barnet | 2:2 | Grimsby Town (5.) | ||||
(10.) Bromley | 4:2 | Chesterfield FC (7.) | ||||
(23.) Dover Athletic | 0:1 | Altrincham (13.) | ||||
(3.) Halifax Town | 1:0 | Yeovil Town (14.) | ||||
(21.) King's Lynn | 3:3 | Eastleigh (19.) | ||||
6:20 PM | ||||||
(1.) Stockport | 1:2 | Boreham Wood (9.) |
44.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mon 5/2/224:00 PM | ||||||
(4.) Solihull Moors | 3:0 | Bromley (10.) | ||||
(12.) Southend United | 1:1 | Weymouth FC (22.) | ||||
(15.) Woking | 0:3 | King's Lynn (21.) | ||||
(14.) Yeovil Town | 0:0 | Wealdstone (17.) | ||||
(13.) Altrincham | 1:1 | Barnet (18.) | ||||
(9.) Boreham Wood | 1:1 | Wrexham (2.) | ||||
(7.) Chesterfield FC | 0:1 | Stockport (1.) | ||||
(8.) Dag & Red FC | 0:0 | Torquay (11.) | ||||
(19.) Eastleigh | 1:2 | Halifax Town (3.) | ||||
(16.) Maidenhead Utd. | 2:2 | Aldershot (20.) | ||||
(5.) Notts County | 1:0 | Dover Athletic (23.) |
45.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 5/7/221:30 PM | ||||||
(10.) Torquay | 2:0 | Chesterfield FC (7.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(22.) Weymouth FC | 1:2 | Barnet (18.) | ||||
(15.) Woking | 1:2 | Eastleigh (19.) | ||||
(13.) Yeovil Town | 2:2 | Boreham Wood (9.) | ||||
(11.) Bromley | 2:2 | Dover Athletic (23.) | ||||
(4.) Halifax Town | 1:1 | Aldershot (20.) | ||||
(6.) Grimsby Town | 1:3 | Maidenhead Utd. (16.) | ||||
(5.) Notts County | 3:0 | Altrincham (14.) | ||||
(3.) Solihull Moors | 3:1 | Dag & Red FC (8.) | ||||
(17.) Wealdstone | 2:1 | King's Lynn (21.) | ||||
Sun 5/8/221:30 PM | ||||||
(2.) Wrexham | 3:0 | Stockport (1.) |
46.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 5/15/224:00 PM | ||||||
(19.) Eastleigh | 4:4 | Grimsby Town (6.) | ||||
(17.) Maidenhead Utd. | 0:1 | Notts County (5.) | ||||
(13.) Southend United | 1:1 | Torquay (11.) | ||||
(1.) Stockport | 2:0 | Halifax Town (4.) | ||||
(20.) Aldershot | 1:3 | Wealdstone (16.) | ||||
(14.) Altrincham | 0:1 | Yeovil Town (12.) | ||||
(18.) Barnet | 2:4 | Bromley (10.) | ||||
(9.) Boreham Wood | 0:3 | Solihull Moors (3.) | ||||
(7.) Chesterfield FC | 0:0 | Woking (15.) | ||||
(8.) Dag & Red FC | 3:0 | Wrexham (2.) | ||||
(23.) Dover Athletic | 1:2 | Weymouth FC (22.) |