Record Second League Division B Gruppe 2 (-2023) 22/23
|
Matches |
Wins |
Draws |
Losses |
ø pts |
Goals |
ø spectators |
Home record |
15 |
7 |
3 |
5 |
1.60 |
18:16 |
264 |
Away record |
15 |
3 |
7 |
5 |
1.07 |
20:22 |
312 |
Overall balance |
30 |
10 |
10 |
10 |
1.33 |
38:38 |
288 |
Matchday |
Date |
Time |
Venue |
Ranking |
Opponent |
System of play |
Attendance |
Result |
Second Round |
Wed Aug 31, 2022 |
4:30 PM |
A |
|
|
Energia V. Luki |
4-4-2 Diamond |
318 |
3:5 on pens |
Third Round |
Wed Sep 14, 2022 |
6:00 PM |
H |
|
|
Leningradets |
4-3-1-2 |
505 |
5:4 on pens |
Fourth Round |
Wed Oct 5, 2022 |
6:00 PM |
H |
|
|
Alania Vl. |
4-4-2 double 6 |
3.018 |
2:3 |
Matchday |
Date |
Time |
Venue |
Ranking |
Opponent |
System of play |
Attendance |
Result |
1 |
Sun Jul 17, 2022 |
4:00 PM |
H |
|
|
Enisey 2 |
3-5-2 Attacking |
203 |
2:0 |
2 |
Sat Jul 23, 2022 |
4:00 PM |
A |
|
|
Rodina-M Moscow |
4-4-2 Diamond |
85 |
0:1 |
3 |
Sun Jul 31, 2022 |
3:00 PM |
H |
|
|
Yadro Spb |
4-1-4-1 |
403 |
1:0 |
4 |
Fri Aug 5, 2022 |
5:00 PM |
A |
|
|
Zenit 2 S-Pb |
3-5-2 flat |
479 |
1:1 |
5 |
Wed Aug 10, 2022 |
5:00 PM |
A |
|
|
Energia V. Luki |
4-4-2 Diamond |
415 |
3:2 |
6 |
Sun Aug 14, 2022 |
3:00 PM |
H |
|
|
Electron |
4-3-3 Attacking |
253 |
1:0 |
7 |
Mon Aug 22, 2022 |
1:00 PM |
A |
|
|
Zvezda S-Pb |
4-1-4-1 |
235 |
1:1 |
8 |
Sun Aug 28, 2022 |
3:00 PM |
H |
|
|
Baltika-BFU |
4-1-4-1 |
211 |
1:3 |
10 |
Sat Sep 10, 2022 |
6:00 PM |
H |
|
|
Leningradets |
4-3-1-2 |
651 |
0:2 |
11 |
Sun Sep 18, 2022 |
3:00 PM |
A |
|
|
Zorkiy |
4-2-3-1 |
700 |
3:1 |
12 |
Thu Oct 27, 2022 |
6:00 PM |
H |
|
|
Rodina-M Moscow |
3-5-2 Attacking |
151 |
6:1 |
13 |
Mon Sep 26, 2022 |
1:00 PM |
A |
|
|
Yadro Spb |
4-4-2 double 6 |
97 |
2:2 |
14 |
Sun Oct 2, 2022 |
3:00 PM |
H |
|
|
Zenit 2 S-Pb |
4-4-2 double 6 |
405 |
1:1 |
15 |
Sun Oct 9, 2022 |
7:00 PM |
H |
|
|
Energia V. Luki |
3-5-2 Attacking |
116 |
0:0 |
16 |
Fri Oct 14, 2022 |
6:00 PM |
A |
|
|
Electron |
4-2-3-1 |
300 |
2:1 |
17 |
Wed Oct 19, 2022 |
6:00 PM |
H |
|
|
Zvezda S-Pb |
4-2-3-1 |
126 |
0:1 |
18 |
Mon Oct 24, 2022 |
2:00 PM |
A |
|
|
Baltika-BFU |
3-5-2 Attacking |
106 |
0:0 |
20 |
Sat Nov 5, 2022 |
5:00 PM |
A |
|
|
Leningradets |
3-5-2 Attacking |
352 |
1:0 |
21 |
Wed Nov 9, 2022 |
6:00 PM |
H |
|
|
Zorkiy |
4-2-3-1 |
115 |
1:1 |
22 |
Sun Nov 13, 2022 |
10:00 AM |
A |
|
|
Enisey 2 |
4-2-3-1 |
260 |
2:2 |
23 |
Sat Apr 1, 2023 |
1:00 PM |
H |
|
|
FC Tver |
4-2-3-1 |
263 |
1:0 |
24 |
Sun Apr 9, 2023 |
1:00 PM |
H |
|
|
Torpedo 2 |
4-2-3-1 |
325 |
1:0 |
25 |
Sun Apr 16, 2023 |
2:00 PM |
H |
|
|
Znamya Truda OZ |
4-2-3-1 |
307 |
2:1 |
26 |
Sun Apr 23, 2023 |
3:00 PM |
A |
|
|
Dynamo 2 |
4-2-3-1 |
124 |
2:2 |
27 |
Sat Apr 29, 2023 |
1:00 PM |
H |
|
|
Khimik Dzer. |
4-2-3-1 |
164 |
0:3 |
28 |
Sun May 7, 2023 |
1:00 PM |
A |
|
|
FC Tver |
4-4-2 double 6 |
232 |
1:3 |
30 |
Sun May 14, 2023 |
1:00 PM |
A |
|
|
Torpedo 2 |
4-2-3-1 |
280 |
1:2 |
31 |
Sun May 21, 2023 |
4:00 PM |
A |
|
|
Znamya Truda OZ |
4-4-2 double 6 |
500 |
1:1 |
32 |
Sat May 27, 2023 |
1:00 PM |
H |
|
|
Dynamo 2 |
4-1-4-1 |
260 |
1:3 |
33 |
Sat Jun 3, 2023 |
1:00 PM |
A |
|
|
Khimik Dzer. |
4-1-4-1 |
510 |
2:1 |