SSC Napoli | 0:1 | Arsenal |
|
||||||||
Valencia | 2:0 | Villarreal |
|
||||||||
E. Frankfurt | 2:0 | Benfica |
|
||||||||
Chelsea | 4:3 | Slavia Prague | |||||||||
EC Bahia | 4:0 | Londrina-PR | |||||||||
Chapecoense | 1:0 | Corinthians |
|
||||||||
Anzhi II | 0:2 | Akhmat II | |||||||||
Doxa Dramas | 4:0 | Apollon Pontou | |||||||||
Esbjerg fB | 1:0 | Bröndby IF | |||||||||
FC Copenhagen | 3:0 | FC Midtjylland | |||||||||
Aarhus GF | 2:1 | Sönderjyske | |||||||||
AC Horsens | 0:0 | Vejle BK | |||||||||
SJK Seinäjoki | 0:0 | HJK Helsinki | |||||||||
Haldensleber SC | 0:0 | IMO Merseburg | |||||||||
Halle-Ammendorf | 0:0 | SV Dessau 05 | |||||||||
SV Kelbra | 0:4 | FSV Barleben | |||||||||
RW Thalheim | 2:0 | Fort. Magdeburg | |||||||||
SV Mesum | 1:1 | SpVgg Vreden | |||||||||
TuS 05 Sinsen | 1:3 | Westf. Wickede | |||||||||
FC Iserlohn | 4:3 | DJK TuS Hordel | |||||||||
YEG Hassel | 4:0 | FC Lennestadt | |||||||||
Erkenschwick | 0:0 | Finnentrop/Bam. | |||||||||
C. Wiemelhausen | 1:2 | BSV Schüren | |||||||||
SV Horst 08 | 0:3 | Lüner SV | |||||||||
BG Überruhr | 2:4 | VfL Rhede | |||||||||
FC Kray | 3:2 | GSV Moers | |||||||||
A. Klosterhardt | 0:1 | SV Genc Osman | |||||||||
Scherpenberg | 1:1 | Niederwenigern | |||||||||
PSV Wesel | 1:0 | Königshardt | |||||||||
SV Sonsbeck | 2:1 | ESC Rellinghsn. | |||||||||
SV Hö/Nie | 2:2 | Duisburger SV | |||||||||
TuS Jevenstedt | 1:0 | Büdelsd. TSV | |||||||||
SG Kinzenbach | 3:3 | VfB Marburg | |||||||||
SG Rehlingen | 0:4 | Elversberg II | |||||||||
Auersmacher | 8:0 | FC Homburg II | |||||||||
TSV Kareth | 2:1 | SpVgg Pfreimd | |||||||||
RWO Alzey | 2:2 | Bad Kreuznach | |||||||||
TSV Rudow 1888 | 3:4 | TuS Makkabi | |||||||||
SG Neitersen/A. | 1:2 | SF Eisbachtal | |||||||||
VfB Linz | 3:1 | SG 99 Andernach | |||||||||
SV Mehring | 5:1 | SV Windhagen | |||||||||
TV Meckelfeld | 0:5 | E. Lüneburg | |||||||||
Bad Pyrmont | 0:1 | VfL Bückeburg | |||||||||
Spvg Wesseling | 2:1 | FC Inde Hahn | |||||||||
River Plate | 3:0 | Arg. de Merlo | |||||||||
Vancouver | 1:0 | LAFC | |||||||||
Chalatenango | 1:0 | CD Águila | |||||||||
L.A. Firpo | 0:0 | CD Audaz | |||||||||
Alianza FC | 1:0 | FAS | |||||||||
ADI Metapán | 2:2 | Pasaquina | |||||||||
Limeño | 2:0 | Sonsonate | |||||||||
Atlético Huila | 0:3 | Indep. Santa Fe | |||||||||
Millonarios | 1:2 | Deportes Tolima | |||||||||
Deportivo Cali | 0:0 | Junior FC | |||||||||
Union Magdalena | 0:3 | CD América |
|
||||||||
Bolívar | 4:1 | Club Blooming | |||||||||
Real Potosí | 1:2 | Wilstermann | |||||||||
Al-Nassr | 5:0 | Al-Fateh | |||||||||
Al-Ittihad | 2:0 | Al-Ettifaq | |||||||||
Sydney FC | 1:0 | Perth Glory | |||||||||
Sarajevo U17 | 0:0 | S. Brijeg U17 | |||||||||
Lala FC | 2:1 | Dep. La Guaira | |||||||||
Atl. Venezuela | 1:0 | Táchira | |||||||||
Estudiantes | 4:0 | Zulia FC | |||||||||
Hassania | 2:1 | Wydad AC | |||||||||
Ismaily | 0:2 | Zamalek | |||||||||
Al Ahly | 0:1 | Pyramids FC | |||||||||
NY Red Bulls II | 4:0 | Hartford | |||||||||
Bold FC | 1:0 | Phoenix Rising | |||||||||
Oriente P. | 1:4 on pens | Rionegro Águila | |||||||||
Independiente | 6:2 on pens | CA Unión | |||||||||
General Diaz | 1:4 | Sol de América | |||||||||
Libertad | 1:1 | Guaraní | |||||||||
Afturelding | 3:2 | Selfoss | |||||||||
Víkingur Ó. | 2:6 | Úlfarnir | |||||||||
ÍR | 3:0 | KV Vesturbaejar | |||||||||
Valur | 5:6 on pens | Stjarnan | |||||||||
Rakvere Tarvas | 0:3 | TJK Legion | |||||||||
FCI Levadia U21 | 2:1 | JK Tammeka U21 | |||||||||
SO Cholet | 0:1 | Le Mans FC | |||||||||
Baltika | 1:1 | Sibir | |||||||||
Sakhalin | 4:3 | Dinamo Barnaul | |||||||||
Chita | 1:1 | Irkutsk | |||||||||
Sibir-2 | 0:3 | Irtysh Omsk | |||||||||
Zirka | 0:3 | Prykarpattya | |||||||||
PFK Sumy | 0:0 | Obolon | |||||||||
Girnyk-Sport | 2:1 | Kolos Kovalivka | |||||||||
Agrobiznes | 0:2 | Balkany Zorya | |||||||||
NK Dugopolje | 1:0 | Din. Zagreb II | |||||||||
Pogon II | 1:0 | Sokol Kleczew | |||||||||
Polonia Sroda | 1:1 | Lech Poznan II | |||||||||
Podbeskidzie | 3:3 | Wigry Suwalki | |||||||||
Bytovia Bytow | 2:2 | Raków | |||||||||
Stomil Olsztyn | 0:2 | Chrobry Glogow | |||||||||
Djursholm U19 | 1:2 | Sundsvall U19 | |||||||||
FK Andijon | 3:1 | Nasaf Qarshi | |||||||||
Pakhtakor | 2:0 | Dinamo | |||||||||
FC Buxoro | 0:2 | Loko Tashkent | |||||||||
West Brom U21 | 1:1 | Southampton U21 | |||||||||
Cameroon U17 | 2:1 | Morocco U17 | |||||||||
Senegal U17 | 1:2 | Guinea U17 | |||||||||
Rozwój Katowice | 0:1 | Gornik Leczna | |||||||||
Barakaldo CF | 1:1 | CD Tudelano | |||||||||
UP Langreo | 0:2 | Bilbao Athletic | |||||||||
SCD Durango | 4:4 | Gimnástica | |||||||||
Pontevedra | 3:1 | Bouzas | |||||||||
RM Castilla | 1:0 | Depor Fabril | |||||||||
SC Freiburg II | 2:1 | FSV Mainz 05 II | |||||||||
BFC Dynamo | 1:4 | Bischofswerda | |||||||||
Lok Leipzig | 1:3 | Altglienicke | |||||||||
VfB Auerbach | 2:1 | ZFC Meuselwitz | |||||||||
G. Halberstadt | 2:0 | FCO Neugersdorf | |||||||||
Chemnitzer FC | 1:0 | Hertha BSC II | |||||||||
VfB Oldenburg | 3:0 | VfL Oldenburg | |||||||||
TSV Havelse | 1:1 | Hamburger SV II | |||||||||
SSV Jeddeloh II | 0:3 | W. Bremen II | |||||||||
St. Pauli II | 2:1 | G. Egestorf/L. | |||||||||
M'gladbach II | 4:2 | SV Straelen | |||||||||
Alem. Aachen | 2:1 | SC Verl |
|
||||||||
Stadl-Paura | 5:1 | VST Völkermarkt | |||||||||
SC Neusiedl/See | 3:0 | Rapid Wien II | |||||||||
FC Breitenrain | 1:4 | Stade Nyonnais | |||||||||
FC Bavois | 3:3 | SC Cham | |||||||||
FC Sion U21 | 0:1 | FC Köniz | |||||||||
Kitzbühel | 2:2 | USK Anif | |||||||||
BSC YB U21 | 1:1 | Lancy FC | |||||||||
FC Langenthal | 3:0 | Luzern U21 | |||||||||
CD Petapa | 1:2 | Chiantla | |||||||||
CD Olimpia | 1:1 | Real de Minas | |||||||||
Árabe Unido | 1:4 | San Francisco | |||||||||
Alianza FC | 1:0 | Potros del Este | |||||||||
Tauro FC | 2:1 | San Miguelito | |||||||||
Plaza Amador | 0:0 | Universitario | |||||||||
Santa Gema | 0:3 | Independiente | |||||||||
1.Göppinger SV | 2:0 | SV Spielberg | |||||||||
Stuttg. Kickers | 0:1 | TSG Backnang | |||||||||
FC Nöttingen | 3:2 | FSV Bissingen | |||||||||
SU Neckarsulm | 1:1 | SGV Freiberg | |||||||||
Eltersdorf | 1:3 | ASV Vach | |||||||||
Eintracht Trier | 2:0 | Idar-Oberstein | |||||||||
Arnoldsweiler | 2:2 | BW Friesdorf | |||||||||
Anker Wismar | 0:1 | Greifswalder FC | |||||||||
H. Zehlendorf | 5:0 | SC Staaken | |||||||||
Altlüdersdorf | 0:2 | BW Berlin | |||||||||
FC Eilenburg | 4:2 | Nordhausen II | |||||||||
TB Uphusen | 0:0 | Braunschweig II | |||||||||
SV Atlas | 0:0 | VfL Oythe | |||||||||
Arman Gohar | 1:0 | Persepolis Gen | |||||||||
Bandar Abbas | 2:3 | Naft Gachsaran | |||||||||
Etehad Fuman | 3:0 | Naft Omidiyeh | |||||||||
PAS Hamedan | 2:2 | Mes Shahr Babak | |||||||||
Kheybar FC | 2:3 | Sh. Babolsar | |||||||||
Est Ramshir | 3:0 | Be'sat K | |||||||||
B. Podgorica | 0:0 | Sutjeska Niksic | |||||||||
DJK Donauesch. | 0:3 | Rielasingen | |||||||||
FC Bayern U19 | 1:3 | SC Freiburg U19 | |||||||||
ASKÖ Donau Linz | 1:1 | St. Martin/M. | |||||||||
Union Perg | 0:3 | Weißkirchen | |||||||||
Lebring | 3:0 | Wildon | |||||||||
Stuttgart U17 | 0:1 | Karlsruhe U17 | |||||||||
SK Treibach | 3:3 | ATSV Wolfsberg | |||||||||
SV Spittal/Drau | 2:2 | SV St.Jakob/Ros | |||||||||
SAK Klagenfurt | 1:0 | ATUS Ferlach | |||||||||
Hall | 3:1 | SV Innsbruck | |||||||||
FC Zürich U18 | 2:4 on pens | FC Basel U18 | |||||||||
BSC YB U17 | 1:0 | FC Basel U17 | |||||||||
Lausanne U17 | 0:2 | Luzern U17 | |||||||||
FC Zürich U17 | 3:2 | BEJUNE U17 | |||||||||
St. Gallen U17 | 1:3 | FC Vaduz U18 | |||||||||
Lausanne U18 | 1:2 | Servette U18 | |||||||||
Jagiellonia U19 | 1:1 | Arka Gdynia U19 | |||||||||
Wisla U19 | 2:0 | Escola V. U19 | |||||||||
Pogon U19 | 3:3 | Korona U19 | |||||||||
Lech U19 | 1:3 | Gornik U19 | |||||||||
Elana U19 | 2:2 | Ruch U19 | |||||||||
Motor U19 | 1:2 | Belchatow U19 | |||||||||
Legia U19 | 2:0 | Slask U19 | |||||||||
Sumgayit | 1:2 | FK Sabail | |||||||||
Qarabag FK | 3:0 | Shamakhi | |||||||||
Lyngby BK U19 | 2:2 | Copenhagen U19 | |||||||||
Skála | 1:2 | EB/Streymur | |||||||||
B36 Tórshavn | 0:3 | KÍ Klaksvík | |||||||||
TB Tvøroyri | 1:2 | Víkingur | |||||||||
HB Tórshavn | 4:3 | AB Argir | |||||||||
NSÍ Runavík | 3:1 | ÍF Fuglafjördur | |||||||||
Gela | 4:0 | Acireale | |||||||||
FC Messina | 2:1 | Locri | |||||||||
Igea Virtus | 0:1 | Castrovillari | |||||||||
Nocerina | 0:0 | Cittanovese | |||||||||
Palmese | 1:0 | Turris | |||||||||
Portici | 2:0 | Marsala | |||||||||
Roccella | 0:0 | ACR Messina | |||||||||
Rotonda | 2:2 | Sancataldese | |||||||||
Troina | 0:1 | Bari | |||||||||
Saipa FC | 2:5 | Sepahan | |||||||||
Naft M.I.S F.C. | 0:0 | Esteghlal Khz. | |||||||||
Celaya | 1:1 | San Luis | |||||||||
Oaxaca | 1:0 | Min. Zacatecas | |||||||||
NoFeL SC | 0:0 | Sheikh Jamal | |||||||||
Bashund. Kings | 3:0 | CTG Abahani | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club
Match