Man City | 2:1 | Newcastle |
|
||||||||
Chelsea | 2:0 | Bournemouth | |||||||||
Leicester | 1:2 | Liverpool |
|
||||||||
Brighton | 2:2 | Fulham |
|
||||||||
West Ham | 0:1 | Wolves |
|
||||||||
Crystal Palace | 0:2 | Southampton |
|
||||||||
Everton | 1:1 | Huddersfield | |||||||||
VfB Stuttgart | 0:3 | Bayern Munich |
|
||||||||
B. Leverkusen | 1:3 | VfL Wolfsburg |
|
||||||||
E. Frankfurt | 1:2 | Werder Bremen |
|
||||||||
TSG Hoffenheim | 3:1 | SC Freiburg |
|
||||||||
FC Augsburg | 1:1 | Bor. M'gladbach |
|
||||||||
1.FC Nuremberg | 1:1 | 1.FSV Mainz 05 |
|
||||||||
Real Madrid | 4:1 | CD Leganés | |||||||||
Celta de Vigo | 2:0 | Atlético Madrid |
|
||||||||
Nîmes Olympique | 2:4 | Paris SG |
|
||||||||
Angers SCO | 1:0 | LOSC Lille |
|
||||||||
R. Strasbourg | 2:3 | FC Nantes | |||||||||
Stade Reims | 0:1 | Montpellier | |||||||||
Guingamp | 1:2 | Toulouse | |||||||||
Dijon | 0:2 | SM Caen | |||||||||
Bologna | 0:3 | Inter |
|
||||||||
Parma | 1:2 | Juventus |
|
||||||||
Brentford | 2:1 | Nottm Forest | |||||||||
Sheff Utd | 4:1 | Aston Villa |
|
||||||||
Hull City | 1:2 | Derby | |||||||||
West Brom | 2:1 | Stoke City | |||||||||
Millwall | 1:2 | Swansea |
|
||||||||
Birmingham | 0:0 | QPR |
|
||||||||
Preston | 2:2 | Bolton | |||||||||
Reading | 1:2 | Sheff Wed | |||||||||
Wigan | 1:0 | Rotherham | |||||||||
Sporting CP | 1:0 | Feirense | |||||||||
Santa Clara | 4:2 | Boavista | |||||||||
B SAD | 0:0 | Vitória Setúbal | |||||||||
PSV Eindhoven | 6:1 | Willem II | |||||||||
Fortuna Sittard | 1:1 | FC Utrecht | |||||||||
VVV-Venlo | 1:1 | Heerenveen | |||||||||
Excelsior | 2:4 | ADO Den Haag | |||||||||
Trabzonspor | 4:0 | Galatasaray |
|
||||||||
Fenerbahce | 2:3 | Kayserispor |
|
||||||||
Alanyaspor | 1:0 | Göztepe | |||||||||
Akhisarspor | 1:1 | Sivasspor |
|
||||||||
FC Metz | 2:0 | Lens | |||||||||
Al-Ahli | 1:1 | Al-Taawoun | |||||||||
Krasnodar | 2:1 | Loko Moscow | |||||||||
CSKA Moscow | 4:0 | Ural | |||||||||
KS Samara | 1:0 | Anzhi | |||||||||
Grêmio | 4:0 | Botafogo |
|
||||||||
EC Vitória | 1:0 | América-MG |
|
||||||||
Shakhtar D. | 2:0 | FK Mariupol | |||||||||
Real Zaragoza | 1:1 | UD Las Palmas | |||||||||
Cádiz CF | 1:1 | Real Oviedo | |||||||||
Elche CF | 0:2 | Reus Deportiu | |||||||||
CD Tenerife | 2:2 | Dep. La Coruña | |||||||||
CD Lugo | 3:2 | CD Numancia | |||||||||
Puebla FC | 2:1 | Monterrey |
|
||||||||
Club Tijuana | 1:0 | Necaxa | |||||||||
Morelia | 1:4 | Querétaro FC | |||||||||
Slavia Prague | 4:0 | Viktoria Plzen | |||||||||
Slovan Liberec | 0:0 | Banik Ostrava | |||||||||
Mlada Boleslav | 1:1 | Teplice | |||||||||
SFC Opava | 2:0 | Jablonec | |||||||||
Zlin | 3:0 | Pribram | |||||||||
Cosenza | 0:3 | Hellas Verona | |||||||||
Spezia Calcio | 3:2 | Brescia | |||||||||
Padova | 1:0 | Venezia | |||||||||
Carpi | 0:1 | Cittadella | |||||||||
Seattle | 3:1 | Kansas City | |||||||||
KAS Eupen | 2:1 | Standard Liège |
|
||||||||
Sint-Truiden | 1:0 | KV Oostende | |||||||||
R Charleroi SC | 3:1 | Mouscron | |||||||||
KSC Lokeren | 1:0 | SK Beveren | |||||||||
Asteras Tripoli | 0:1 | AEK Athens | |||||||||
Panathinaikos | 3:1 | PAS Lamia | |||||||||
Atromitos | 0:0 | AO Xanthi | |||||||||
FC Sion | 0:3 | BSC Young Boys |
|
||||||||
FC Lugano | 1:0 | FC Zürich |
|
||||||||
CA Talleres | 1:0 | Godoy Cruz | |||||||||
Defensa | 1:1 | Belgrano | |||||||||
Argentinos Jrs. | 2:0 | Lanús | |||||||||
San Martín (SJ) | 1:2 | Huracán | |||||||||
Banfield | 1:0 | Patronato | |||||||||
OH Leuven | 1:3 | KVC Westerlo | |||||||||
KSV Roeselare | 2:2 | Lommel SK | |||||||||
Slaven Belupo | 1:1 | Hajduk Split | |||||||||
NK Osijek | 2:1 | NK Lokomotiva | |||||||||
Al-Arabi SC | 5:1 | Umm Salal SC | |||||||||
Al-Rayyan SC | 2:1 | Al-Kharaitiyat | |||||||||
Lech Poznan | 1:1 | Piast Gliwice | |||||||||
Slask Wroclaw | 0:1 | Wisla Kraków | |||||||||
Arka Gdynia | 2:2 | Z. Sosnowiec | |||||||||
AIK | 3:0 | Häcken | |||||||||
Örebro SK | 2:1 | Östersund | |||||||||
CD Mirandés | 1:1 | Racing | |||||||||
Real Sociedad B | 3:0 | SCD Durango | |||||||||
Gimnástica | 0:0 | Bilbao Athletic | |||||||||
UD Logroñés | 1:1 | Barakaldo CF | |||||||||
Arenas Club | 0:1 | CD Izarra | |||||||||
Gernika | 0:0 | Sporting B | |||||||||
SD Leioa | 1:1 | Calahorra | |||||||||
Pafos FC | 1:1 | Anorthosis | |||||||||
AEL Limassol | 2:0 | Doxa Katokopias | |||||||||
Raków | 2:0 | Stomil Olsztyn | |||||||||
GKS Tychy | 1:0 | Warta Poznan | |||||||||
Sandecja | 2:0 | Stal Mielec | |||||||||
P. Niepolomice | 3:2 | Podbeskidzie | |||||||||
LKS Lodz | 2:3 | Bytovia Bytow | |||||||||
GKS Jastrzebie | 4:2 | Nieciecza | |||||||||
Chojniczanka | 2:1 | GKS Katowice | |||||||||
MSV Duisburg | 0:1 | Greuther Fürth |
|
||||||||
Arm. Bielefeld | 5:3 | J. Regensburg |
|
||||||||
Maccabi Haifa | 2:0 | FC Ashdod | |||||||||
Maccabi Netanya | 1:1 | Bnei Sakhnin | |||||||||
Hapoel Tel Aviv | 1:0 | Hapoel Haifa | |||||||||
Hapoel Raanana | 2:1 | Kiryat Shmona | |||||||||
RWDM | 1:0 | RFC Lüttich | |||||||||
KMSK Deinze | 3:1 | RSC Chatelet | |||||||||
KSV Oudenaarde | 0:0 | FCV Dender EH | |||||||||
KSK Lierse Kem. | 1:1 | FC Knokke | |||||||||
Dessel Sport | 0:3 | RE Virton | |||||||||
Thes Sport | 2:1 | ASV Geel | |||||||||
FK Cukaricki | 1:1 | Radnicki Nis | |||||||||
Napredak | 0:0 | Vozdovac | |||||||||
Radnik | 0:0 | Proleter | |||||||||
Cova Piedade | 0:4 | Estoril Praia | |||||||||
FC Porto B | 2:1 | Académico Viseu | |||||||||
Coimbra | 1:1 | Benfica B | |||||||||
Mafra | 1:1 | Oliveirense | |||||||||
Braga B | 0:3 | Penafiel | |||||||||
Barça Atlètic | 0:1 | SD Ejea | |||||||||
Ontinyent CF | 2:1 | Castellón | |||||||||
UB Conquense | 2:0 | CE Sabadell | |||||||||
UE Cornellà | 1:0 | Atl. Levante | |||||||||
CD Ebro | 0:0 | CF Badalona | |||||||||
CS U Craiova | 3:0 | FC Dinamo | |||||||||
FC Hermannstadt | 0:1 | Gaz Metan | |||||||||
Astra Giurgiu | 0:0 | FC Voluntari | |||||||||
Nacional | 1:0 | Racing Club | |||||||||
CA Fénix | 1:3 | River Plate | |||||||||
Rampla Jrs | 0:1 | Wanderers | |||||||||
Sochi | 1:1 | Krasnodar 2 | |||||||||
Shinnik | 1:0 | Pari NN | |||||||||
Spartak 2 | 2:1 | Baltika | |||||||||
Fakel Voronezh | 2:2 | Zenit 2 S-Pb | |||||||||
Tom Tomsk | 4:1 | SKA Khabarovsk | |||||||||
Chertanovo | 4:0 | Tyumen | |||||||||
Avangard Kursk | 1:0 | Armavir | |||||||||
Luch | 0:1 | Mordovia | |||||||||
Gangwon FC | 0:0 | FC Seoul | |||||||||
Gimcheon Sangmu | 1:2 | Jeonnam Dragons | |||||||||
Heart of Midl. | 4:1 | St. Mirren | |||||||||
Livingston FC | 2:1 | Hibernian FC | |||||||||
Aberdeen FC | 0:2 | Kilmarnock FC | |||||||||
Dundee FC | 1:3 | Motherwell FC | |||||||||
Hamilton Acad. | 1:2 | St. Johnstone | |||||||||
Union Española | 1:1 | U. Católica | |||||||||
U. de Chile | 2:1 | Deportes Temuco | |||||||||
CD Iquique | 3:1 | O'Higgins | |||||||||
San Luis | 0:0 | Audax Italiano | |||||||||
Botev Plovdiv | 0:0 | CSKA-Sofia | |||||||||
Levski Sofia | 1:0 | Beroe | |||||||||
Septemvri Sofia | 0:2 | Etar | |||||||||
Lyngby BK | 0:5 | Viborg FF | |||||||||
FC Fredericia | 3:1 | HB Köge | |||||||||
Naestved BK | 3:1 | FC Roskilde | |||||||||
Kaizer Chiefs | 0:1 | SuperSport Utd. | |||||||||
SV Elversberg | 0:1 | SSV Ulm 1846 |
|
||||||||
FC 08 Homburg | 1:2 | Hoffenheim II | |||||||||
FK Pirmasens | 1:4 | SC Freiburg II |
|
||||||||
FCA Walldorf | 0:2 | FSV Mainz 05 II | |||||||||
A. Lustenau | 1:0 | FC Liefering | |||||||||
Paysandu | 3:3 | Juventude |
|
||||||||
Londrina-PR | 4:1 | Atlético-GO |
|
||||||||
Ponte Preta | 1:1 | Vila Nova FC | |||||||||
Avaí FC | 0:1 | Figueirense FC | |||||||||
CRB | 2:1 | Sampaio-MA | |||||||||
Enppi SC | 1:4 | Zamalek | |||||||||
Instituto AC | 0:1 | Agropecuario | |||||||||
Chacarita Jrs. | 0:2 | Platense | |||||||||
Sarmiento Junin | 1:1 | Atl. Rafaela | |||||||||
Ferro | 2:0 | Guillermo Brown | |||||||||
CA Temperley | 0:2 | Villa Dálmine | |||||||||
Brown (Adrogué) | 3:0 | Olimpo | |||||||||
South Korea U23 | 2:1 AET | Japan U23 | |||||||||
Vietnam U23 | 4:5 on pens | U. A. E. U23 | |||||||||
Karlsruher SC | 1:3 | SF Lotte | |||||||||
Unterhaching | 3:0 | E. Braunschweig |
|
||||||||
Würzb. Kickers | 3:1 | Wehen Wiesbaden |
|
||||||||
Hallescher FC | 1:1 | VfL Osnabrück |
|
||||||||
SV Meppen | 1:3 | Hansa Rostock |
|
||||||||
Pr. Münster | 0:1 | KFC Uerdingen | |||||||||
Sport. Cristal | 4:0 | Sport Boys | |||||||||
Cusco FC | 2:2 | Sport Huancayo | |||||||||
Comerciantes | 0:2 | Ayacucho FC | |||||||||
Stade Lavallois | 2:0 | Concarneau | |||||||||
Rukh Lviv | 0:2 | Kolos Kovalivka | |||||||||
Zirka | 2:0 | Ingulets | |||||||||
Girnyk-Sport | 2:2 | Prykarpattya | |||||||||
FC Winterthur | 1:1 | FC Schaffhausen | |||||||||
Rapperswil-Jona | 2:1 | FC Aarau | |||||||||
Reggiana | 1:0 | Lentigione | |||||||||
Axys Zola | 0:1 | Mantova | |||||||||
Belluno | 2:4 on pens | Trento | |||||||||
Arzignano | 2:1 | Cartigliano | |||||||||
Fezzanese | 5:7 on pens | Lavagnese | |||||||||
Ambrosiana | 3:2 | Ciliverghe | |||||||||
MSK Zilina | 0:1 | Slo. Bratislava | |||||||||
Dunajska Streda | 5:0 | SKF Sered | |||||||||
Michalovce | 2:0 | Podbrezova | |||||||||
Ruzomberok | 4:0 | FK Senica | |||||||||
FC Nitra | 4:1 | FC ViOn | |||||||||
Gwangju FC | 3:3 | Busan IPark | |||||||||
FC Anyang | 3:0 | Asan Mugunghwa | |||||||||
Strømsgodset | 2:4 | Tromsø | |||||||||
Stabæk | 3:3 | Sandefjord | |||||||||
Uni. Católica | 1:2 | CD El Nacional | |||||||||
Club Africain | 1:0 | US Monastir | |||||||||
CS Sfaxien | 2:1 | US Tataouine | |||||||||
Stade Tunisien | 1:0 | Stade Gabèsien | |||||||||
AS Gabès | 0:2 | CA Bizertin | |||||||||
MC Algiers | 0:1 | ES Sétif | |||||||||
JS Saoura | 3:0 | USM Alger | |||||||||
CR Belouizdad | 2:1 | DRB Tadjenanet | |||||||||
Paradou AC | 3:0 | O Médéa | |||||||||
MO Béjaïa | 1:0 | CS Constantine | |||||||||
AS Aïn M'lila | 0:0 | JS Kabylie | |||||||||
USM Bel Abbès | 3:1 | MC Oran | |||||||||
Austria Vienna | 2:1 | SV Mattersburg | |||||||||
SCR Altach | 1:2 | SKN St. Pölten | |||||||||
FC Wacker | 2:1 | TSV Hartberg |
|
||||||||
HB FC | 1:1 | SH Port | |||||||||
DL Pro | 4:3 | SD Taishan | |||||||||
GZ City | 2:0 | TJ Jinmen Tiger | |||||||||
Atlante | 1:0 | Dorados Sinaloa | |||||||||
Correcaminos | 1:2 | Min. Zacatecas | |||||||||
Potros UAEM | 0:0 | Venados FC | |||||||||
Cimarrones | 2:1 | Tampico Madero | |||||||||
Diósgyőr | 0:0 | Paksi FC | |||||||||
Mezőkövesd | 2:0 | Puskás AFC | |||||||||
MTK Budapest | 0:1 | Kisvárda | |||||||||
Debrecen | 1:1 | Haladás | |||||||||
Újpest FC | 0:0 | Honvéd | |||||||||
Boyacá Chicó | 0:1 | CD La Equidad | |||||||||
Atlético Huila | 2:3 | Leones FC | |||||||||
Pardubice | 2:0 | C. Budejovice | |||||||||
Banik Sokolov | 1:0 | Viktoria Zizkov | |||||||||
Riga | 3:0 | Valmiera | |||||||||
JFK Ventspils | 2:0 | RFS | |||||||||
Spartaks | 2:2 | Liepaja | |||||||||
Metta | 3:0 | Jelgava | |||||||||
Coquimbo Unido | 1:0 | Magallanes | |||||||||
S. Morning | 0:1 | Wanderers | |||||||||
Puerto Montt | 1:0 | AC Barnechea | |||||||||
Khémisset | 1:0 | FAR Rabat | |||||||||
Nahdat Zemamra | 0:1 | Hassania | |||||||||
Beni Mellal | 0:1 | OC Safi | |||||||||
Nessma Settat | 0:1 | Rapide Oued Zem | |||||||||
SC Bastia | 2:1 | Cannes | |||||||||
Villefranche | 4:1 | EF Bastia | |||||||||
FC Annecy | 0:0 | Hyères 83 | |||||||||
FC Martigues | 1:1 | Monaco U21 | |||||||||
Olymp. Lyon B | 6:0 | CA Pontarlier | |||||||||
Pays de Grasse | 2:1 | GOAL FC | |||||||||
Marseille B | 1:3 | Athl. Marseille | |||||||||
OGC Nice B | 1:3 | Jura Sud | |||||||||
Miramar | 3:1 | Plaza Colonia | |||||||||
Club Oriental | 0:1 | Cerrito | |||||||||
Central | 1:0 | Juventud | |||||||||
Villa Teresa | 2:0 | Villa Española | |||||||||
A. Keciörengücü | 1:1 | Sakaryaspor | |||||||||
Hacettepe | 0:0 | Usak Spor | |||||||||
Sönderjyske | 1:1 | Hobro IK | |||||||||
ACS Poli | 0:3 | UTA Arad | |||||||||
CS Mioveni | 5:0 | Metaloglobus | |||||||||
Aerostar | 1:2 | SSU Poli | |||||||||
Daco-Getica | 2:2 | Pandurii | |||||||||
Dacia U. Braila | 0:3 | Sportul Snagov | |||||||||
Sol de América | 1:1 | Nacional | |||||||||
CD Capiatá | 2:1 | Luqueño | |||||||||
Kocaelispor | 2:0 | Fatsa Belediye | |||||||||
Beykoz Ishakli | 2:2 | Turgutluspor | |||||||||
Alashkert FC | 6:0 | FC Noah | |||||||||
Ararat-Armenia | 3:1 | Shirak Gyumri | |||||||||
FC Urartu | 1:0 | Gandzasar | |||||||||
Pyunik Yerevan | 0:3 | Lori Vanadzor | |||||||||
FK Krupa | 1:2 | Zrinjski Mostar | |||||||||
Celik Zenica | 0:0 | FK Sarajevo | |||||||||
FK Tuzla City | 3:1 | Zvijezda 09 | |||||||||
Radnik Bijelj. | 1:0 | GOSK Gabela | |||||||||
Mladost Kakanj | 1:0 | Sloboda Tuzla | |||||||||
Louisville City | 2:2 | Charleston | |||||||||
Toronto FC II | 1:2 | ATL UTD 2 | |||||||||
NY Red Bulls II | 1:0 | Ottawa Fury | |||||||||
Ümraniyespor | 2:0 | Giresunspor | |||||||||
Altay SK | 2:2 | Adanaspor | |||||||||
Elazigspor | 1:2 | Balikesirspor | |||||||||
SZ Peng City | 4:1 | SZ Renren | |||||||||
NT Zhiyun | 4:1 | HN Boying | |||||||||
HF Guiguan | 0:3 | SZ Dongwu | |||||||||
JX Lushan | 0:1 | YN F. Tigers | |||||||||
SH Sunfun | 1:6 | HN Billows | |||||||||
SZ Pengcheng | 1:3 | SC Longfor | |||||||||
KS FC | 1:2 | FJ Tianxin | |||||||||
Partick Thistle | 1:0 | Morton | |||||||||
Ross County | 2:0 | Falkirk | |||||||||
Dunfermline A. | 0:3 | Inverness CT | |||||||||
Alloa Athletic | 1:1 | Dundee United | |||||||||
Queen o. t. S. | 5:0 | Ayr United | |||||||||
Feronikeli 74 | 1:0 | FC Ballkani | |||||||||
KF Llapi | 5:1 | KF Ferizaj | |||||||||
NK Varazdin | 1:0 | NK Lucko | |||||||||
HNK Zadar | 0:2 | HNK Sibenik | |||||||||
NK Solin | 1:0 | Hajduk Split II | |||||||||
Din. Zagreb II | 3:1 | Bijelo Brdo | |||||||||
Isloch | 0:1 | Gomel | |||||||||
Dynamo Brest | 2:1 | FK Minsk | |||||||||
Dnepr Mogilev | 0:0 | Luch | |||||||||
Degerfors | 1:1 | Helsingborgs IF | |||||||||
Brage | 1:0 | IK Frej Täby | |||||||||
Rabotnicki | 1:0 | Brera Strumica | |||||||||
Renova | 1:1 | Makedonija | |||||||||
Sileks | 0:0 | Pobeda Prilep | |||||||||
Belasica | 1:1 | Vardar | |||||||||
NK Rogaska | 1:1 | NK Bravo | |||||||||
NK Nafta 1903 | 1:1 | Drava Ptuj | |||||||||
NK Brezice 1919 | 1:1 | Tabor Sezana | |||||||||
ND Ilirija | 4:2 | NK Brda | |||||||||
NK Dob | 4:1 | NK Ankaran | |||||||||
FK Partizani | 1:0 | KS Kastrioti | |||||||||
FC Luftëtari | 0:1 | Flamurtari FC | |||||||||
Cobán Imperial | 0:3 | Comunicaciones | |||||||||
B. Podgorica | 1:1 | OFK Petrovac | |||||||||
FK Iskra | 2:0 | Mornar Bar | |||||||||
Rudar Pljevlja | 0:0 | FK Lovcen | |||||||||
Zeta Golubovac | 0:0 | OFK Grbalj | |||||||||
B. Banja Luka | 3:0 | Rudar Prijedor | |||||||||
Sutjeska Foca | 1:2 | Slavija S. | |||||||||
Drina Zvornik | 1:2 | Mrkonjic | |||||||||
Kozara Gradiska | 2:4 | FK Alfa Modriča | |||||||||
Zeljeznicar BL | 2:2 | OFK Sloga | |||||||||
Komarno | 3:1 | Skalica | |||||||||
Inter Bratislava | 3:2 | Banska Bystrica | |||||||||
STK Samorin | 1:2 | Tatran Presov | |||||||||
Lipt. Mikulas | 3:2 | Bardejov | |||||||||
Viktoria Köln | 3:0 | SC Wiedenbrück | |||||||||
M'gladbach II | 2:1 | Wuppertaler SV | |||||||||
Alem. Aachen | 1:1 | SV Rödinghausen | |||||||||
Wattenscheid 09 | 0:1 | RW Oberhausen | |||||||||
SV Lippstadt 08 | 2:1 | TV Herkenrath | |||||||||
SV Straelen | 3:2 | 1.FC Kaan-M. | |||||||||
Benfica U23 | 1:1 | Feirense Sub-23 | |||||||||
Portimonense 23 | 1:3 | Aves U23 | |||||||||
Guimarães U23 | 2:0 | Vitória FC U23 | |||||||||
SJK Seinäjoki | 1:2 | KuPS | |||||||||
Skeid | 2:3 | KFUM | |||||||||
Hødd | 2:2 | Egersund | |||||||||
Fløy | 2:1 | Vard | |||||||||
Kjelsås | 1:1 | Stjørdals-Blink | |||||||||
Slavia | 6:0 | FK Smorgon | |||||||||
Belshina | 1:1 | Naftan | |||||||||
Orsha | 0:1 | Energetik-BGU | |||||||||
Underdog | 3:1 | Volna Pinsk | |||||||||
FK Baranovichi | 1:2 | Mikashevichi | |||||||||
Zhitkovichi | 1:2 | FK Lida | |||||||||
Svetlogorsk | 3:0 | Slonim | |||||||||
CD Guijuelo | 1:0 | CF Fuenlabrada | |||||||||
UD Sanse | 4:3 | Inter de Madrid | |||||||||
Bouzas | 0:3 | Navalcarnero | |||||||||
Noisy-le-Sec | 1:0 | FC Versailles | |||||||||
Paris FC B | 2:1 | Aubervilliers | |||||||||
Lisen | 2:1 | HS Kromeriz | |||||||||
Uhersky Brod | 3:0 | Jiskra Rymarov | |||||||||
Petrkovice | 2:2 | Hlucin | |||||||||
Frydek-Mistek | 2:1 | Unicov | |||||||||
Hulin | 1:1 | Velke Mezirici | |||||||||
Val. Mezirici | 0:5 | Vrchovina NMnM | |||||||||
Pomorie | 0:0 | Loko Sofia | |||||||||
Dob. Dobrich | 0:0 | Montana | |||||||||
Strumska Slava | 0:1 | Litex Lovech | |||||||||
Kariana Erden | 2:1 | Pirin | |||||||||
Tsarsko Selo | 4:2 | C. Balchik | |||||||||
Raith Rovers | 4:0 | Forfar Athletic | |||||||||
Airdrieonians | 2:0 | Stranraer | |||||||||
Arbroath | 2:2 | Brechin City | |||||||||
Stenhousemuir | 2:1 | Dumbarton | |||||||||
Montrose | 0:2 | East Fife | |||||||||
Grazer AK 1902 | 2:2 | FC Gleisdorf 09 | |||||||||
FCI Levadia | 3:2 | Kalev | |||||||||
Paide | 2:1 | JK Tammeka | |||||||||
Kuressaare | 1:4 | JK Viljandi | |||||||||
Monagas SC | 1:1 | Trujillanos | |||||||||
Estudiantes | 2:3 | Dep. La Guaira | |||||||||
Aragua FC | 0:0 | Dep. Anzoátegui | |||||||||
MZ Hakka | 2:1 | SH Shenxin | |||||||||
Liaoning FC | 2:1 | CZ Mighty Lions | |||||||||
HLJ Ice City | 2:0 | YB Funde | |||||||||
SX KQ Yuejia | 3:3 | GD Sou. Tigers | |||||||||
XJ T. Leopard | 0:5 | WH Yangtze | |||||||||
Kolkheti Poti | 0:2 | FC Dila | |||||||||
Patro Eisden | 1:0 | KVV Vosselaar | |||||||||
RC Hades | 2:2 | Lokeren-Temse | |||||||||
Glenavon | 1:1 | Glentoran | |||||||||
Newry City | 1:0 | Cliftonville | |||||||||
Linfield | 0:0 | Ards FC | |||||||||
Institute FC | 0:0 | Dungannon | |||||||||
Warrenpoint | 1:6 | Ballymena Utd | |||||||||
Bischofswerda | 0:1 | Hertha BSC II | |||||||||
BFC Dynamo | 1:0 | Lok Leipzig | |||||||||
Rot-Weiß Erfurt | 1:0 | Budissa Bautzen | |||||||||
CSF Speranta | 1:2 | Petrocub | |||||||||
Zaria Balti | 3:4 | Milsami | |||||||||
Dinamo-Auto | 3:0 | Zimbru Chisinau | |||||||||
Queen's Park | 0:0 | Cowdenbeath | |||||||||
Annan Athletic | 1:2 | Clyde FC | |||||||||
Peterhead | 0:1 | Edinburgh City | |||||||||
Elgin City | 0:3 | Stirling Albion | |||||||||
Albion Rovers | 3:5 | Berwick Rangers | |||||||||
Pol. Warsaw | 1:0 | U. Skierniewice | |||||||||
O. Zambrow | 2:2 | Lechia Tomaszow | |||||||||
Znicz Biala P. | 3:1 | Victoria Sulejowek | |||||||||
LKS Lomza | 3:1 | Mazur Elk | |||||||||
Åtvidabergs FF | 2:1 | Utsiktens BK | |||||||||
Skövde AIK | 0:0 | Kristianstad FC | |||||||||
Grebbestads IF | 2:2 | Eskilsminne IF | |||||||||
Oskarshamns AIK | 2:2 | Lunds BK | |||||||||
Tvååkers IF | 1:2 | Ljungskile SK | |||||||||
Frauental | 3:0 | DSV Leoben | |||||||||
Real C. | 2:0 | Atlético FC | |||||||||
ASPTT Caen | 0:1 | FC Rouen 1899 | |||||||||
Pacy Ménilles | 1:1 | QRM B | |||||||||
AL Déville M. | 2:0 | SM Caen B | |||||||||
FC Dieppe | 0:0 | Avranches B | |||||||||
US Alençon | 3:2 | FC Saint-Lô | |||||||||
Évreux FC 27 | 1:1 | ESM Gonfreville | |||||||||
AS Cherbourg | 3:0 | Bayeux FC | |||||||||
Türkiye U19 | 0:1 | Kazakhstan U19 | |||||||||
PSNI FC | 1:2 | Larne FC | |||||||||
Dundela FC | 5:2 | Loughgall | |||||||||
Dergview | 3:0 | Knockbreda FC | |||||||||
HW Welders | 3:4 | Ballyclare | |||||||||
Ballinamallard | 1:2 | Portadown | |||||||||
Schalke 04 II | 0:2 | 1.FC Gievenbeck | |||||||||
CF Talavera | 2:0 | UD Almería B | |||||||||
Siracusa | 3:3 | Reggio Calabria | |||||||||
San Francisco | 1:2 | Potros del Este | |||||||||
Moghavemat | 3:2 | Fajr Sepasi | |||||||||
Mes Kerman | 5:0 | Sam Hirmand FC | |||||||||
Damash Gilan | 1:0 | Qashqai Shiraz | |||||||||
Sh. Mahshahr | 2:1 AET | Foolad Novin | |||||||||
Baadraan | 4:5 on pens | Chooka Talesh | |||||||||
Khooneh | 6:5 on pens | Shahin Bushehr | |||||||||
AC Oulu | 2:1 | Helsinki IFK | |||||||||
FF Jaro | 3:0 | Kokkolan PV | |||||||||
AC Kajaani | 3:1 | FC KTP | |||||||||
HJK Klubi 04 | 2:2 | JJK Jyväskylä | |||||||||
FC Dornbirn | 2:0 | Wals-Grünau | |||||||||
SV Wörgl | 0:4 | Altach Juniors | |||||||||
USK Anif | 2:0 | Kitzbühel | |||||||||
FC Kufstein | 1:3 | St. Johann | |||||||||
Spartakus Daleszyce | 1:1 | Stal Rzeszow | |||||||||
Czarni Polaniec | 2:1 | Stal Krasnik | |||||||||
Avia Swidnik | 2:2 | NKP Podhale | |||||||||
Podlasie B.P. | 0:3 | KSZO Ostrowiec | |||||||||
Orleta R.P. | 0:0 | Wólczanka | |||||||||
Balestier Khals | 1:0 | Geylang | |||||||||
Albirex N. (S) | 2:0 | Hougang Utd. | |||||||||
Fulham U21 | 1:1 | Southampton U21 | |||||||||
Newcastle U21 | 2:4 | Reading U21 | |||||||||
AD Carmelita | 1:2 | Grecia | |||||||||
Nuremberg II | 3:0 | SV Heimstetten | |||||||||
W. Burghausen | 2:1 | TSV Buchbach | |||||||||
FV Illertissen | 0:2 | SV Schalding | |||||||||
Gr. Fürth II | 0:1 | 1860 Rosenheim | |||||||||
Ingolstadt II | 3:0 | VfR Garching | |||||||||
IF Gnistan | 2:2 | JäPS | |||||||||
JIPPO | 3:0 | Pallo-Kissat | |||||||||
Pallokerho | 3:2 | LPS | |||||||||
MYPA | 2:0 | Nurmijärvi | |||||||||
Alta | 1:2 | Raufoss | |||||||||
Grorud | 3:3 | Elverum | |||||||||
Asker | 3:1 | Fram | |||||||||
FC Fleury 91 | 2:2 | SAS Epinal | |||||||||
IC de Croix | 1:0 | RC Lens B | |||||||||
Stade Reims B | 0:1 | US Créteil-L | |||||||||
LOSC Lille B | 0:0 | Ste. Geneviève | |||||||||
FR Haguenau | 0:1 | Schiltigheim | |||||||||
Kataller Toyama | 0:1 | FC Tokyo Res. | |||||||||
NSÍ Runavík | 1:2 | B36 Tórshavn | |||||||||
Skála | 5:0 | 07 Vestur | |||||||||
HB Tórshavn | 3:0 | AB Argir | |||||||||
TB/FCS/Royn | 2:1 | EB/Streymur | |||||||||
Red Star ZH | 2:2 | St. Gallen U21 | |||||||||
FC Wettswil | 2:1 | FC Gossau | |||||||||
United Zürich | 1:6 | SV Höngg | |||||||||
FC Mendrisio | 0:0 | FC Tuggen | |||||||||
Eschen/Mauren | 4:2 | FC Linth 04 | |||||||||
Barry Town | 2:0 | Connah's Quay | |||||||||
Newtown | 2:0 | Bala | |||||||||
Carmarthen | 2:0 | Cardiff Met | |||||||||
Cefn Druids | 2:1 | Llandudno | |||||||||
CS Chênois | 1:2 | Etoile Carouge | |||||||||
FC Bulle | 0:0 | Lausanne II | |||||||||
Lancy FC | 2:0 | BSC YB U21 | |||||||||
FC Thun U21 | 1:2 | Vevey-Sports | |||||||||
Servette U21 | 3:4 | Veyrier Sports | |||||||||
Luzern U21 | 0:2 | FC Langenthal | |||||||||
FC Biel-Bienne | 5:1 | SC Buochs | |||||||||
GC Zürich U21 | 2:2 | BSC Old Boys | |||||||||
SC Zofingen | 1:1 | SR Delémont | |||||||||
FC Schötz | 1:3 | FC Solothurn | |||||||||
FC Black Stars | 3:1 | Zug 94 | |||||||||
BD Yingli ETS | 0:2 | LN Tieren | |||||||||
IM Caoshangfei | 0:4 | BJ IT | |||||||||
SX Chang'an At. | 2:0 | DL Chanjoy | |||||||||
SY Dongjin | 0:3 | HB Zhuoao | |||||||||
YC Elk Sea | 0:0 | YC Helanshan | |||||||||
KKS Kalisz | 1:2 | Lech Poznan II | |||||||||
Mieszko Gniezno | 7:1 | Pogon II | |||||||||
Radunia Stezyca | 2:0 | Wierzyca Pelplin | |||||||||
Sokol Kleczew | 0:2 | Polonia Sroda | |||||||||
B. Koszalin | 2:3 | Chemik Bydgoszcz | |||||||||
KP Starogard | 2:0 | Gwardia Koszalin | |||||||||
FC Nantes B | 0:0 | Lorient B | |||||||||
Vannes | 1:2 | Le Havre B | |||||||||
ACBB | 1:6 | Stade Briochin | |||||||||
AS Furiani | 2:2 | Paris SG B | |||||||||
C'Chartres | 2:2 | Borgo | |||||||||
St. Beaucairois | 1:2 | Montpellier B | |||||||||
FC Blagnac | 2:0 | Rodez AF B | |||||||||
Manchester 62 | 0:1 | Europa Point FC | |||||||||
Leo FC | 1:2 | FC College 1975 | |||||||||
Čukarički U19 | 2:0 | Spartak U19 | |||||||||
Indjija U19 | 4:1 | Trayal U19 | |||||||||
FC Paradiso | 3:0 | FC Eschenbach | |||||||||
Silkeborg U19 | 2:1 | Bröndby IF U19 | |||||||||
Odense BK U19 | 2:3 | Copenhagen U19 | |||||||||
Aalborg BK U19 | 2:4 | Esbjerg fB U19 | |||||||||
Lyngby BK U19 | 1:2 | Vejle BK U19 | |||||||||
Aarhus GF U19 | 1:2 | Sönderjyske U19 | |||||||||
Kaya-Iloilo | 4:0 | Global FC | |||||||||
United City | 1:3 | Davao Aguilas | |||||||||
Gornik II | 2:2 | Lubin II | |||||||||
Gwarek T.G. | 1:0 | Sleza Wroclaw | |||||||||
Warta Gorzow | 2:2 | Piast Zmigrod | |||||||||
M. Legnica II | 5:0 | Stal Brzeg | |||||||||
Rekord B-B | 5:2 | Radzionkow | |||||||||
Vict. Rosport | 0:3 | E. Ettelbrück | |||||||||
Thai Honda FC | 2:1 | Lampang FC | |||||||||
Magni | 2:3 | ÍA Akranes | |||||||||
G. Bordeaux B | 1:2 | Nîmes B | |||||||||
Saint-Étienne B | 2:2 | Andrézieux | |||||||||
Blois Foot 41 | 2:0 | Trélissac FC | |||||||||
Groningen U21 | 1:2 | Quick Boys | |||||||||
VVOG | 2:1 | FC Lisse | |||||||||
ODIN '59 | 2:1 | Harkemase Boys | |||||||||
HSV Hoek | 3:2 | VV Eemdijk | |||||||||
SteDoCo | 2:2 | Noordwijk | |||||||||
Ajax Amateurs | 2:2 | ASWH | |||||||||
DVS '33 | 6:0 | De Dijk | |||||||||
ONS Sneek | 4:0 | Achilles '29 | |||||||||
FC Gießen | 3:1 | Hessen Kassel | |||||||||
Bayern Alzenau | 2:1 | SG Barockstadt | |||||||||
KSV Baunatal | 3:0 | SC Waldgirmes | |||||||||
Türk. Friedbg. | 4:0 | FC Ederbergland | |||||||||
Hünfelder SV | 0:2 | Neu-Isenburg | |||||||||
FSC Lohfelden | 1:1 | Buch. Flieden | |||||||||
TSV Aubstadt | 6:0 | ASV Neumarkt | |||||||||
DJK Gebenbach | 5:2 | SpVgg Ansbach | |||||||||
Bayern Hof | 1:0 | FSV Erlangen-B. | |||||||||
FV 04 Würzburg | 3:1 | Jahn Forchheim | |||||||||
ATSV Erlangen | 3:0 | Würzb. Kick. II | |||||||||
Timor-Leste | 3:1 | Brunei | |||||||||
Phönix Lübeck | 7:0 | Heikendorfer SV | |||||||||
Oldenburger SV | 4:2 | Lübecker SC | |||||||||
SC Weiche 08 | 1:0 | VfL Oldenburg | |||||||||
SSV Jeddeloh II | 2:1 | BSV Rehden | |||||||||
Olympiacos U19 | 4:1 | PAS U19 | |||||||||
Panetolikos U19 | 4:2 | OFI Crete U19 | |||||||||
Ast.Tripoli U19 | 0:1 | AEK Athens U19 | |||||||||
Aris U19 | 1:1 | AE Larisa U19 | |||||||||
PAO U19 | 2:0 | PAS Lamia U19 | |||||||||
Atromitos U19 | 1:0 | AO Xanthi U19 | |||||||||
FSV Luckenwalde | 2:1 | BSG Wismut Gera | |||||||||
Chemie Leipzig | 3:0 | CZ Jena II | |||||||||
VfL Halle 96 | 1:0 | Askan. Bernburg | |||||||||
VfB Krieschow | 1:0 | Ein. Rudolstadt | |||||||||
Sandersdorf | 0:1 | Nordhausen II | |||||||||
FC Ismaning | 3:1 | DJK Vilzing | |||||||||
SV Pullach | 3:1 | TuS Holzkirchen | |||||||||
TSV Kottern | 4:0 | Nördlingen | |||||||||
Rennes B | 3:1 | Fougères | |||||||||
EA Guingamp B | 2:1 | Plabennec | |||||||||
Brest B | 1:2 | Montagnarde | |||||||||
Tepecik Spor | 1:2 | Bucaspor 1928 | |||||||||
Sile Yildiz | 4:1 | Gebzespor | |||||||||
AC Amiens | 2:1 | Dunkerque B | |||||||||
Grande-Synthe | 2:1 | Amiens SC B | |||||||||
FC Jazz | 2:3 | SalPa | |||||||||
KaaPo | 2:0 | Grankulla IFK | |||||||||
FC Honka II | 2:1 | FC Kiffen | |||||||||
Red Star U17 | 5:1 | Vozdovac U17 | |||||||||
Sloboda U17 | 2:2 | Rad (Z) U17 | |||||||||
Čukarički U17 | 4:1 | Spartak U17 | |||||||||
Catalcaspor | 0:0 | Hacettepe 1945 | |||||||||
Bergama FK | 0:0 | Kizilcabölük | |||||||||
Arameisk SIF | 1:2 | Sandvikens IF | |||||||||
Karlslunds IF | 0:1 | Syrianska FC | |||||||||
BK Forward | 3:1 | Linköping City | |||||||||
Eintr. Bamberg | 3:1 | 1.SC Feucht | |||||||||
FC Lichtenfels | 1:2 | SV Mitterteich | |||||||||
Baiersdorfer SV | 0:3 | 1.FC H'aurach | |||||||||
FC Coburg | 2:0 | TSV Kornburg | |||||||||
Sp. Prague U19 | 1:3 | Hr. Kralove U19 | |||||||||
Z. Brno U19 | 3:0 | Olomouc U19 | |||||||||
SK Slavia U19 | 5:2 | Jihlava U19 | |||||||||
Slovacko U19 | 1:0 | Budejovice U19 | |||||||||
Dukla Prag U19 | 1:2 | Pribram U19 | |||||||||
Pardubice U19 | 2:0 | Zlin U19 | |||||||||
SV Ried II | 4:0 | Gmunden | |||||||||
ASKÖ Oedt | 4:0 | Union Perg | |||||||||
St. Martin/M. | 3:1 | SV Grieskirchen | |||||||||
Grandvillars | 0:1 | AJ Auxerre B | |||||||||
Jura Dolois | 1:3 | Dijon FCO B | |||||||||
CO Avallonnais | 1:1 | FC Sochaux B | |||||||||
AKA Salzb. U18 | 10:0 | AKA SV Ried U18 | |||||||||
Vorarlberg U18 | 0:1 | Burgenland U18 | |||||||||
ES Thaon | 1:0 | AS Nancy B | |||||||||
Troyes B | 2:2 | US Sarre-Union | |||||||||
Paris FC U19 | 1:1 | Orléans U19 | |||||||||
K'lautern II | 0:1 | FV Engers 07 | |||||||||
Eintracht Trier | 4:0 | FC Karbach | |||||||||
Idar-Oberstein | 0:3 | Pfeddersheim | |||||||||
SV Röchling | 4:0 | A. Ludwigshafen | |||||||||
Hassia Bingen | 0:3 | Mechtersheim | |||||||||
Hertha Wiesbach | 0:0 | FV Diefflen | |||||||||
FC Wil II | 2:1 | FC Amriswil | |||||||||
FC Frauenfeld | 3:4 | FC Rüti | |||||||||
FC Le Locle | 4:1 | FC Portalban | |||||||||
FC Colombier | 3:2 | Sarraz-Eclépens | |||||||||
SC Düdingen | 2:1 | CS Romontois | |||||||||
URSL Visé | 1:0 | Couvin-Mariemb. | |||||||||
RUW Ciney | 2:3 | RFC Meux | |||||||||
Lisburn FC | 1:1 | Newington FC | |||||||||
Annagh United | 3:2 | Banbridge | |||||||||
Portstewart FC | 2:0 | Moyola Park | |||||||||
Dollingstown FC | 2:2 | Tobermore | |||||||||
Armagh City FC | 1:2 | Lurgan Celtic | |||||||||
Belfast Celtic | 0:1 | Queen's Uni | |||||||||
Pisek | 2:1 | Karlovy Vary | |||||||||
Olympia | 4:2 | Domazlice | |||||||||
Vysehrad | 3:0 | Slovan Velvary | |||||||||
Litomericko | 0:1 | Kraluv Dvur | |||||||||
Randers FC U19 | 1:1 | Hvidovre IF U19 | |||||||||
B.93 U19 | 1:2 | Akademisk U19 | |||||||||
Roskilde U19 | 5:0 | AC Horsens U19 | |||||||||
HB Köge U19 | 1:1 | Hellerup IK U19 | |||||||||
Thisted FC U19 | 2:0 | Naestved BK U19 | |||||||||
Braunschweig II | 3:3 | Arm. Hannover | |||||||||
1.FC Wunstorf | 1:2 | Wolfenbüttel | |||||||||
SV Atlas | 0:0 | Eintr. Northeim | |||||||||
Halberg Brebach | 1:1 | FC Homburg II | |||||||||
B. Neunkirchen | 2:3 | Elversberg II | |||||||||
FSG Steinbach | 2:5 | SV Saar 05 | |||||||||
TuS Harsefeld | 1:0 | Drocht./A. II | |||||||||
TuSG Ritterhude | 0:4 | MTV TB Lbg. | |||||||||
Gyeongju KHNP | 0:0 | Gimhae FC | |||||||||
Preston AFC | 0:2 | Linlithgow Rose | |||||||||
Beith Juniors | 3:2 | Lothian Thistle | |||||||||
Girvan FC | 0:1 | Burntisland | |||||||||
Auchinleck | 10:0 | Wigtown | |||||||||
Newton Stewart | 0:3 | Coldstream | |||||||||
Bonnyrigg | 3:0 | Shortlees | |||||||||
Honduras Progr. | 0:1 | Real de Minas | |||||||||
SV Erlbach | 1:1 | TSV Bogen | |||||||||
TSV Neuried | 1:2 | ASV Dachau | |||||||||
SB Rosenheim | 1:2 | FC Deisenhofen | |||||||||
SpVgg Landshut | 4:0 | FC Moosinning | |||||||||
FC Lerchenfeld | 1:2 | FC Konolfingen | |||||||||
FC Tavannes | 0:8 | SV Muttenz | |||||||||
FC Liestal | 1:0 | FC Cornol | |||||||||
SC Dornach | 3:0 | FC Köniz II | |||||||||
KVC Winkel Sp. | 5:0 | Dikkelvenne | |||||||||
FC Honka II | 1:1 | Grankulla IFK | |||||||||
Korona U19 | 2:0 | Lubin U19 | |||||||||
Belchatow U19 | 2:2 | Cracovia U19 | |||||||||
Lech U19 | 0:2 | Legia U19 | |||||||||
Wisla U19 | 1:2 | Pogon U19 | |||||||||
Vaasa IFK | 2:2 | TPV | |||||||||
Tampere United | 0:2 | TP-47 | |||||||||
Puebla FC U20 | 1:1 | Monterrey U20 | |||||||||
Cruz Azul U20 | 0:1 | Veracruz U20 | |||||||||
Yokohama GS | 3:4 | Kanagawa Teach. | |||||||||
Waseda A-Style | 1:3 | aries Tokyo | |||||||||
St.Andrews FC | 4:0 | Basara Hyogo | |||||||||
Lagend Shiga | 1:0 | Renaiss Koka | |||||||||
Enisey II | 1:1 | Arsenal Tula II | |||||||||
Dynamo M II | 2:1 | Orenburg II | |||||||||
Tsukuba FC | 1:5 | Tokyo United | |||||||||
Ingolstadt U17 | 0:4 | Hoffenheim U17 | |||||||||
Heidenheim U17 | 1:5 | FC Augsburg U17 | |||||||||
Frankfurt U17 | 3:4 | Stuttgart U17 | |||||||||
SV Wehen U17 | 2:4 | Mainz 05 U17 | |||||||||
FC Bayern U17 | 1:0 | St. Kickers U17 | |||||||||
Vorarlberg U16 | 7:1 | Burgenland U16 | |||||||||
Hennef 05 U17 | 1:1 | Düsseldorf U17 | |||||||||
Schalke 04 U17 | 1:1 | RW Essen U17 | |||||||||
Pr. Münster U17 | 2:0 | Bielefeld U17 | |||||||||
Leverkusen U17 | 3:1 | Duisburg U17 | |||||||||
Paderborn U17 | 2:5 | B. Dortmund U17 | |||||||||
VfL Bochum U17 | 2:1 | M'gladbach U17 | |||||||||
Sloboda T U17 | 2:2 | FK MDK U17 | |||||||||
Zeljeznicar U17 | 4:1 | S. Brijeg U17 | |||||||||
King Fung | 1:4 | Orion | |||||||||
Almere City U19 | 3:3 | PEC Zwolle U19 | |||||||||
Go Ahead U19 | 5:1 | Alexandria U19 | |||||||||
Roda JC U19 | 0:2 | Excelsior U19 | |||||||||
VVV U19 | 3:1 | Emmen U19 | |||||||||
Den Bosch U19 | 1:4 | FC Twente U19 | |||||||||
Feyenoord U17 | 3:1 | AZ U17 | |||||||||
Sparta R. U17 | 2:1 | FC Twente U17 | |||||||||
NEC U17 | 1:2 | Heerenveen U17 | |||||||||
Groningen U17 | 1:2 | PSV U17 | |||||||||
Volendam U17 | 2:0 | Excelsior U17 | |||||||||
Ajax U17 | 2:0 | Utrecht U17 | |||||||||
PEC Zwolle U17 | 2:2 | Vitesse U17 | |||||||||
E. Cottbus U17 | 1:4 | U. Berlin U17 | |||||||||
SC Borgfeld U17 | 1:2 | Hannover 96 U17 | |||||||||
RB Leipzig U17 | 5:1 | TeBe Berlin U17 | |||||||||
Hertha BSC U17 | 2:2 | Wolfsburg U17 | |||||||||
Viltis | 0:3 | Stumbras | |||||||||
KuPS U19 | 0:6 | Ilves U19 | |||||||||
TPS U19 | 2:3 | FC Inter U19 | |||||||||
Reipas U19 | 1:0 | FC Espoo U19 | |||||||||
Willem II U19 | 0:3 | Ajax U19 | |||||||||
Utrecht U19 | 3:1 | Volendam U19 | |||||||||
Heerenveen U19 | 0:3 | PSV U19 | |||||||||
NEC U19 | 3:2 | NAC Breda U19 | |||||||||
Groningen U19 | 3:0 | ADO U19 | |||||||||
AZ U19 | 1:2 | Feyenoord U19 | |||||||||
Vitesse U19 | 1:3 | Sparta U19 | |||||||||
Schwachhausen | 2:3 | ESC Geestemünde | |||||||||
Blumenthaler SV | 1:1 | OSC Bremerhaven | |||||||||
SG Eppenbrunn | 3:2 AET | SV Rodenbach | |||||||||
ÖTSU Hallein | 3:3 | Adnet | |||||||||
Einheit Kamenz | 3:1 | Eintr. Niesky | |||||||||
Pirna-Copitz | 6:0 | Germ. Mittweida | |||||||||
BSG Stahl Riesa | 1:3 | FC Grimma | |||||||||
Radebeuler BC | 1:1 | FSV Neusalza-S. | |||||||||
SG Taucha 99 | 1:2 | FC 1910 Lößnitz | |||||||||
SV Lengede | 3:0 | F. Lebenstedt | |||||||||
MSV Pampow | 3:2 | SV Pastow | |||||||||
E. Ueckermünde | 4:1 | SGA Boizenburg | |||||||||
Grimmener SV | 1:3 | FCM Schwerin | |||||||||
Rostocker FC | 3:3 | TSV Bützow | |||||||||
SV 90 Görmin | 3:1 | FC Förderkader | |||||||||
Brandenburg. SC | 0:3 | Lichtenberg 47 | |||||||||
Eutin 08 | 2:3 | TSV Kropp | |||||||||
TSV Bordesholm | 1:0 | Heider SV | |||||||||
TSV Altenholz | 2:1 | Friedrichsberg | |||||||||
Nordmark Satrup | 1:3 | Husumer SV | |||||||||
BSC Brunsbüttel | 2:2 | Büdelsd. TSV | |||||||||
SC Olching | 3:0 | SV Mering | |||||||||
VfR Neuburg/D. | 2:0 | SpV Kaufbeuren | |||||||||
Oberweikertsh. | 0:2 | FC Gundelfingen | |||||||||
Freiburger FC | 3:1 | FV Lörrach-Br. | |||||||||
Kehler FV | 1:4 | FC Radolfzell | |||||||||
SV Kuppenheim | 0:2 | SV Endingen | |||||||||
SV Curslack-N. | 0:0 | Meiendorfer SV | |||||||||
Romonta Amsdorf | 1:4 | IMO Merseburg | |||||||||
Eintr. Elster | 2:0 | Haldensleber SC | |||||||||
SC 1903 Weimar | 0:1 | Sondershausen | |||||||||
Meuselwitz II | 4:1 | SGG Schweina | |||||||||
SV 09 Arnstadt | 2:0 | Heiligenstadt | |||||||||
Thüringen Weida | 1:2 | SpVgg Geratal | |||||||||
SV Ehrenhain | 0:2 | Teistungen | |||||||||
Schott Jena | 1:1 | E. Eisenberg | |||||||||
CSC 03 Kassel | 0:2 | OSC Vellmar | |||||||||
Eintr. Baunatal | 0:1 | SG Johannesberg | |||||||||
Sandershausen | 1:0 | SV 07 Eschwege | |||||||||
Düneberger SV | 1:2 | Nettelnburg/A. | |||||||||
Melchiorshausen | 3:0 | Lesum-Burgdamm | |||||||||
KAC 1909 | 2:1 | ASKÖ Gmünd | |||||||||
St. Hauzenberg | 2:0 | Bad Kötzting | |||||||||
SV Etzenricht | 0:2 | TSV Bad Abbach | |||||||||
Ehingen-Süd | 1:2 | TSV Essingen | |||||||||
FC 07 Albstadt | 1:1 | VfL Nagold | |||||||||
Sindelfingen | 3:2 | FSV Hollenbach | |||||||||
Olymp. Laupheim | 3:0 | FC Wangen 05 | |||||||||
TSG Tübingen | 3:1 | L-Echterdingen | |||||||||
FSV Salmrohr | 2:0 | TuS Oberwinter | |||||||||
FV Lauda | 1:2 | Durlach-Aue | |||||||||
FC Kirrlach | 1:0 | SV Schwetzingen | |||||||||
VfB Eppingen | 0:3 | VfR Mannheim | |||||||||
Trabzonspor U21 | 0:1 | Galatasaray U21 | |||||||||
Fussach | 0:1 | Höchst | |||||||||
Nenzing | 2:1 | Alberschwende | |||||||||
FC Bizau | 3:2 | FC Egg | |||||||||
Düsseldorf-West | 1:3 | VfB Homberg | |||||||||
Biolog | 0:1 | V. Ponedelnik | |||||||||
SV Erlenbach | 1:2 | 1.FC Geesdorf | |||||||||
Alem. Haibach | 3:1 | SV Euerbach-K. | |||||||||
Bad Kreuznach | 4:1 | TuS Marienborn | |||||||||
SC Hauenstein | 1:3 | Waldalgesheim | |||||||||
MTV Almstedt | 3:2 | Iraklis Hellas | |||||||||
TuS Sulingen | 3:3 | SV Bavenstedt | |||||||||
FSV Fernwald | 3:0 | FV Biebrich 02 | |||||||||
VfB Marburg | 0:2 | SG Kinzenbach | |||||||||
Post SV | 2:3 | 1210 Wien | |||||||||
Al-Dersimspor | 1:3 | TuS Makkabi | |||||||||
Kirchbichl | 2:0 | Telfs | |||||||||
WSG Tirol II | 2:1 | SV Zams | |||||||||
Zeljeznicar U19 | 6:0 | V. Mostar U19 | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club
Match