Montenegro U15 | 0:1 | Serbia U15 | |||||||||
Bosnia U15 | 2:1 | Macedonia U15 | |||||||||
Czechia U16 | 1:1 | Hungary U16 | |||||||||
Ecuador U20 | 0:1 | South Korea U20 | |||||||||
KS Samara II | 2:2 | Spartak II | |||||||||
Ufa II | 3:3 | Orenburg II | |||||||||
CSKA Moscow II | 7:1 | Akhmat II | |||||||||
Kasimpasa U21 | 2:1 | Konyaspor U21 | |||||||||
Kasimpasa | 1:1 | Konyaspor | |||||||||
FC Botosani | 1:0 | Gaz Metan | |||||||||
Dundee United | 3:0 | Inverness CT | |||||||||
Zlin | 3:1 | Mlada Boleslav | |||||||||
Red Star U17 | 6:0 | Apolon 4 U17 | |||||||||
FC Inter | 1:0 | KuPS | |||||||||
TPV | 0:3 | AC Oulu | |||||||||
HPS | 0:4 | EsPa | |||||||||
Atlantis FC | 4:2 | NuPS | |||||||||
FC Espoo II | 3:0 | FC Finnkurd | |||||||||
LehPa | 4:0 | Kings SC | |||||||||
PAVE Iisalmi | 1:3 | Warkaus JK | |||||||||
JPS | 2:1 | AC Barca | |||||||||
Valtti | 2:2 | Jokelan Kisa | |||||||||
FC Kontu | 5:0 | FC Kuusysi | |||||||||
CLE | 2:1 | Atletico Malmi | |||||||||
LPS | 2:1 | TuPS | |||||||||
F. Regensburg | 4:3 | Tegernheim | |||||||||
BW Bornreihe | 1:2 | Rotenburger SV | |||||||||
Ahlerstedt/Ott. | 2:3 | TSV Winsen/Luhe | |||||||||
FC Dornbreite | 4:6 | TSV Pansdorf | |||||||||
SpVg Eidertal | 3:0 | GW Siebenbäumen | |||||||||
Ahrweiler BC | 4:1 | SV Mehring | |||||||||
Füchse Berlin | 3:1 | Al-Dersimspor | |||||||||
RW Thalheim | 3:0 | Haldensleber SC | |||||||||
Sangerhausen | 4:1 | FSV Barleben | |||||||||
SG Kinzenbach | 2:4 | SF/BG Marburg | |||||||||
SV Bauerbach | 2:3 | TuS Dietkirchen | |||||||||
SV Falkensee/F. | 4:1 | Pr. Eberswalde | |||||||||
Victoria Seelow | 3:1 | U. Klosterfelde | |||||||||
Delbrücker SC | 2:1 | SpVgg Vreden | |||||||||
Odenkirchen | 6:4 | VfR Fischeln | |||||||||
GW Firrel | 4:2 | SV Brake | |||||||||
Gimnasia | 1:2 | Argentinos Jrs. | |||||||||
Boca Juniors | 5:4 on pens | Vélez Sarsfield |
|
||||||||
LAFC | 2:0 | Dallas | |||||||||
Oriente P. | 1:2 | Bolívar | |||||||||
Kawasaki Front. | 1:1 | Nagoya Grampus | |||||||||
Sanf. Hiroshima | 0:1 | Sagan Tosu | |||||||||
Urawa Reds | 2:3 | Shonan Bellmare | |||||||||
Thróttur | 1:2 | Víkingur Ó. | |||||||||
Leiknir | 1:2 | Njardvík | |||||||||
Keflavík | 5:0 | Afturelding | |||||||||
AC Barnechea | 0:1 | Cobreloa | |||||||||
GOSK U17 | 0:4 | Zvijezda 09 U17 | |||||||||
Energetik-BGU | 3:3 | FK Minsk | |||||||||
Neman Grodno | 0:1 | BATE Borisov | |||||||||
Gorodeya | 1:0 | Slavia | |||||||||
Zalgiris | 3:0 | Atlantas | |||||||||
Ismaily | 2:0 | El Dakhlia | |||||||||
FC Gagra | 1:2 | Shukura | |||||||||
Kolkheti Poti | 2:0 | Zugdidi | |||||||||
FAC | 3:0 | FC Liefering | |||||||||
FC Wacker II | 1:1 | SV Horn | |||||||||
Wiener Neustadt | 0:0 | SV Kapfenberg | |||||||||
A. Klagenfurt | 2:0 | SV Lafnitz | |||||||||
Blau Weiss Linz | 0:5 | Young Violets | |||||||||
A. Lustenau | 0:0 | SV Ried |
|
||||||||
Amateure OÖ | 4:1 | Vorwärts Steyr | |||||||||
FC Midtjylland | 5:4 on pens | Bröndby IF | |||||||||
Ermis Aradippou | 1:2 | Pafos FC | |||||||||
Kalju FC | 3:2 | Kuressaare | |||||||||
JK Viljandi | 0:3 | FCI Levadia | |||||||||
Dep. Binacional | 1:3 | Sport Huancayo | |||||||||
Selangor FC II | 1:2 | Johor DT | |||||||||
PJ City FC | 1:0 | Kuala Lumpur | |||||||||
Cork City | 0:2 | Dundalk FC | |||||||||
St. Pat's | 1:1 | Bohemians | |||||||||
UCD | 0:1 | Shamrock Rovers | |||||||||
Finn Harps | 3:2 | Waterford FC | |||||||||
Athlone Town | 0:5 | Bray Wanderers | |||||||||
Galway United | 2:1 | Longford Town | |||||||||
Wexford FC | 1:2 | Shelbourne | |||||||||
Warriors FC | 2:0 | Young Lions | |||||||||
Palestino | 3:0 | Cobresal | |||||||||
Real Zaragoza | 4:2 | Sporting Gijón | |||||||||
SC Braga | 2:0 | Portimonense | |||||||||
Altay SK | 4:0 | Elazigspor |
|
||||||||
Boluspor | 3:2 | Eskisehirspor | |||||||||
Balikesirspor | 0:3 | Hatayspor | |||||||||
Afyonspor | 2:2 | Ümraniyespor | |||||||||
Pardubice U19 | 2:1 | Slovacko U19 | |||||||||
Sp. Prague U19 | 1:3 | Olomouc U19 | |||||||||
SK Slavia U19 | 3:0 | M. Boleslav U19 | |||||||||
Hulin | 2:2 | Val. Mezirici | |||||||||
Lisen | 2:1 | Uhersky Brod | |||||||||
HN FC | 0:1 | SH Port | |||||||||
BJ Guoan | 2:1 | TJ Tianhai | |||||||||
WH Yangtze | 2:3 | GuaZ FC | |||||||||
SH Shenhua | 1:3 | SD Taishan | |||||||||
B. Koszalin | 6:1 | Baltyk Gdynia | |||||||||
Chojniczanka | 4:1 | GKS Tychy | |||||||||
Loko Tashkent | 0:0 | Bunyodkor | |||||||||
H Rishon leZion | 1:0 | Hapoel Marmorek | |||||||||
Hapoel Ikhsal | 2:5 | H. Petah Tikva | |||||||||
Hapoel Bnei Lod | 2:2 | Hapoel Acre | |||||||||
Ramat haSharon | 1:0 | M. Ahi Nazareth | |||||||||
Valour FC | 0:2 | Forge FC | |||||||||
Rot-Weiß Erfurt | 2:0 | BFC Dynamo | |||||||||
SC Weiz | 1:2 | FC Lendorf | |||||||||
Allerheiligen | 3:2 | Grazer AK 1902 | |||||||||
Vöcklamarkt | 0:0 | Deutschlandsbg. | |||||||||
SPG Wels II | 0:5 | FC Gleisdorf 09 | |||||||||
VST Völkermarkt | 0:1 | SC Kalsdorf | |||||||||
W. Bremen II | 3:2 | Holst. Kiel II | |||||||||
Traiskirchen | 2:4 | SC Neusiedl/See | |||||||||
SC/ESV Parndorf | 0:3 | Ebreichsdorf | |||||||||
Mattersburg II | 2:1 | TWL Elektra | |||||||||
Wiener SC | 2:0 | FC Marchfeld | |||||||||
Mauerwerk | 2:0 | Rapid Wien II | |||||||||
USK Anif | 3:3 | Grödig | |||||||||
FC Kufstein | 2:0 | Reichenau | |||||||||
St. Johann | 0:0 | Seekirchen | |||||||||
Saalfelden | 1:2 | Wals-Grünau | |||||||||
SV Wörgl | 5:0 | Bischofshofen | |||||||||
Bayern Hof | 1:1 | Eltersdorf | |||||||||
Velbert 02 | 5:0 | Jahn Hiesfeld | |||||||||
Mechtersheim | 1:1 | K'lautern II | |||||||||
Wegberg-Beeck | 3:0 | Frechen 20 | |||||||||
FC Eilenburg | 2:0 | VfL Halle 96 | |||||||||
TuS Bersenbrück | 1:2 | Spelle-Venhaus | |||||||||
Ostbahn XI | 0:1 | Wiener Viktoria | |||||||||
Mannswörth | 1:2 | Wienerberg | |||||||||
SV Donau | 3:1 | Post SV | |||||||||
Ardagger | 0:2 | SV Stripfing | |||||||||
Kottingbrunn | 0:1 | Kremser SC | |||||||||
Waidhofen/T. | 0:2 | SC Retz | |||||||||
Langenrohr | 3:1 | Scheiblingkir. | |||||||||
Eltendorf | 2:2 | Oberwart | |||||||||
Stegersbach | 4:3 | Wimpassing | |||||||||
Bad Sauerbrunn | 0:5 | Pinkafeld | |||||||||
Deutschkreutz | 2:1 | St. Margarethen | |||||||||
Drassburg | 2:1 | Leithaprodersd. | |||||||||
Edelweiß | 1:1 | SV Wallern | |||||||||
UnionSt.Florian | 4:2 | SC Marchtrenk | |||||||||
SPG Pregarten | 1:1 | ASKÖ Donau Linz | |||||||||
Union Perg | 1:0 | SV Bad Ischl | |||||||||
Mettersdorf | 1:2 | Lafnitz II | |||||||||
Fürstenfeld | 0:2 | DSV Leoben | |||||||||
Liezen | 0:2 | Bruck/Mur | |||||||||
Gnas | 3:0 | Heiligenkreuz | |||||||||
ASK Voitsberg | 2:0 | TSV Pöllau | |||||||||
ASKÖ Gmünd | 5:2 | Wölfnitz | |||||||||
SAK Klagenfurt | 3:1 | SVG Bleiburg | |||||||||
SK Treibach | 2:1 | Union Lind | |||||||||
SV Spittal/Drau | 2:3 | SV Feldkirchen | |||||||||
ATSV Wolfsberg | 3:0 | ATUS Ferlach | |||||||||
Kematen | 2:4 | Telfs | |||||||||
Kundl | 0:4 | Zirl | |||||||||
Straßwalchen | 1:2 | SAK 1914 | |||||||||
Altenmarkt | 2:2 | Thalgau | |||||||||
Manisa FK | 1:0 | Karagümrük | |||||||||
Sakaryaspor | 4:0 | Sariyer | |||||||||
Libertas | 0:4 | La Fiorita | |||||||||
Barcelona SC | 2:0 | Mineros SC | |||||||||
RFS | 2:2 | Metta | |||||||||
Liepaja | 1:0 | Jelgava | |||||||||
Quang Ninh FC | 1:2 | HCMC FC | |||||||||
Lions Gibraltar | 0:1 | St Joseph's FC | |||||||||
Armenien U16 | 3:0 | Avan Academy | |||||||||
Copenhagen U19 | 1:4 | Odense BK U19 | |||||||||
Naesby BK U19 | 2:4 | Helsingör U19 | |||||||||
Roskilde U19 | 2:2 | Thisted FC U19 | |||||||||
EB/S II | 1:1 | 07 Vestur | |||||||||
AB Argir II | 7:1 | EB/Streymur III | |||||||||
Skála | 1:2 | B36 Tórshavn | |||||||||
ÍF Fuglafjördur | 0:4 | Víkingur | |||||||||
Oberweikertsh. | 0:8 | Memmingen II | |||||||||
Genoa U19 | 1:1 | Cagliari U19 | |||||||||
Persela | 1:5 | Madura United | |||||||||
AS Capoise | 3:2 | Real Hope FA | |||||||||
Portmore United | 1:1 | Waterhouse | |||||||||
Deportivo Cali | 1:2 | Junior FC | |||||||||
Atl. Nacional | 1:2 | Deportes Tolima | |||||||||
América | 0:1 | León | |||||||||
KV Kortrijk | 4:0 | Cercle Brugge | |||||||||
Mouscron | 2:4 | SK Beveren | |||||||||
Zulte Waregem | 2:1 | Union SG | |||||||||
Charlton | 6:6 on pens | Doncaster | |||||||||
Spezia Calcio | 1:2 | Cittadella | |||||||||
Bramfelder SV | 1:3 | Hamm United | |||||||||
Klub Kosova | 1:3 | TuS Berne | |||||||||
Rahlstedter SC | 2:0 | VfL Lohbrügge | |||||||||
Harburger TB | 1:1 | SV Halstenbek | |||||||||
FC Elmshorn | 0:3 | FC Türkiye | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club
Match