Georgia | 1:1 | Ireland | |||||||||
Serbia | 3:0 | Moldova | |||||||||
Finland | 1:0 | Iceland | |||||||||
Albania | 2:0 | Liechtenstein | |||||||||
Wales | 1:0 | Austria | |||||||||
Ukraine | 2:0 | Türkiye | |||||||||
Israel | 0:1 | North Macedonia | |||||||||
Spain | 3:0 | Italy | |||||||||
Croatia | 1:0 | Kosovo | |||||||||
KVC Westerlo | 2:2 | OH Leuven | |||||||||
Cercle Brugge | 2:0 | Lierse SK | |||||||||
KMSK Deinze | 2:0 | Dessel Sport | |||||||||
RFC Seraing | 0:2 | ASV Geel | |||||||||
Lommel SK | 2:1 | KSV Oudenaarde | |||||||||
Napredak U19 | 1:1 | OFK Beograd U19 | |||||||||
Radnicki P. U19 | 0:3 | Internacional | |||||||||
FC Vaajakoski | 3:2 | SC Riverball | |||||||||
Joensuun Palloseura | 2:1 | FC Blackbird | |||||||||
Reipas U19 | 1:4 | TPS U19 | |||||||||
Ilves U19 | 1:3 | Kaarinan U19 | |||||||||
SJK U19 | 0:1 | HIFK U19 | |||||||||
PK-35 U19 | 2:1 | JJK U19 | |||||||||
St. Hauzenberg | 2:2 | TSV Bad Abbach | |||||||||
Tegernheim | 0:3 | ASV Cham | |||||||||
SV Raigering | 0:0 | Ettmannsdorf | |||||||||
Schwarzenfeld | 1:3 | Bad Kötzting | |||||||||
Rotenburger SV | 0:1 | TuSG Ritterhude | |||||||||
TuS Harsefeld | 1:1 | BW Bornreihe | |||||||||
TSV Ofterdingen | 0:9 | VfR Aalen |
|
||||||||
Woltmershausen | 1:2 | Melchiorshausen | |||||||||
DJK Blumenthal | 3:1 | TV Bremen-Walle | |||||||||
VfB Lübeck II | 4:3 | GW Siebenbäumen | |||||||||
TSV Pansdorf | 6:1 | SV Schackendorf | |||||||||
BSC Brunsbüttel | 2:3 | Oldenburger SV | |||||||||
VfR Horst | 0:2 | Phönix Lübeck | |||||||||
TSV Travemünde | 3:0 | Kellinghusen | |||||||||
Pfarrkirchen | 0:1 | SpVgg Landshut | |||||||||
TSV Neuried | 5:2 | ESV Freilassing | |||||||||
FC Töging | 2:0 | Hallbergmoos | |||||||||
TSV Kastl | 0:2 | TSV Moosach | |||||||||
SV Erlbach | 0:1 | SV Manching | |||||||||
Schleswig 06 | 0:3 | TSV Klausdorf | |||||||||
C. Schönkirchen | 1:3 | TSV Rantrum | |||||||||
Gettorfer SC | 0:2 | FC Kilia Kiel | |||||||||
TSV Bordesholm | 4:1 | Husumer SV | |||||||||
1.FC Bruchsal | 3:0 | VfB Eppingen | |||||||||
SG Kirchheim | 1:1 | SV Schwetzingen | |||||||||
SpVgg Neckarelz | 5:1 | VfR Gommersdorf | |||||||||
Friedrichstal | 3:0 | F. Heddesheim | |||||||||
FC Espanol | 2:0 | ASV Durlach | |||||||||
FC Zuzenhausen | 1:1 | VfB Gartenstadt | |||||||||
VfL Frohnlach | 3:0 | SV Friesen | |||||||||
FC Lichtenfels | 2:2 | Baiersdorfer SV | |||||||||
ATSV Erlangen | 1:0 | 1.SC Feucht | |||||||||
FC Dorndorf | 2:3 | FSV Fernwald | |||||||||
FSV Braunfels | 1:4 | FC Waldbrunn | |||||||||
SpVgg Vreden | 1:1 | SC Roland | |||||||||
Vatanspor HG | 1:2 | FC Alsbach | |||||||||
Viktoria Nidda | 2:5 | G. Ober-Roden | |||||||||
FC 07 Bensheim | 3:3 | Hanauer SC 1960 | |||||||||
Offenburger FV | 3:3 | FC Neustadt | |||||||||
FC Radolfzell | 0:0 | SC Lahr | |||||||||
SV Linx | 5:0 | FC 04 Singen | |||||||||
SC Hofstetten | 2:5 | Freiburger FC | |||||||||
FV Lörrach-Br. | 0:0 | Kehler FV | |||||||||
Auersmacher | 2:2 | B. Neunkirchen | |||||||||
VfL Primstal | 2:0 | Friedrichsthal | |||||||||
FSG Steinbach | 0:0 | SG Mettlach | |||||||||
SG Lebach | 2:3 | VfB Dillingen | |||||||||
TSV Abtswind | 3:1 | TSV Karlburg | |||||||||
Alem. Haibach | 1:3 | SV Euerbach-K. | |||||||||
TSV Meerbusch | 2:0 | Odenkirchen | |||||||||
SSV Sand | 1:1 | Schwalmstadt | |||||||||
SC Willingen | 4:1 | FSV Dörnberg | |||||||||
SC Melle 03 | 0:2 | VfL Oythe | |||||||||
SV Bevern | 0:3 | BV Essen | |||||||||
SF Eisbachtal | 4:1 | FSV Tarforst | |||||||||
SG Malberg/R. | 2:2 | TuS Mayen | |||||||||
TuS Rüssingen | 4:1 | Ludwigshaf. SC | |||||||||
SC Hauenstein | 0:2 | ASV Fußgönheim | |||||||||
Egestorf/L. II | 5:0 | HSC/BW Tündern | |||||||||
Duisburger SV | 0:1 | SV Schwafheim | |||||||||
TSV Solingen | 1:3 | SW Essen | |||||||||
FSV Duisburg | 8:0 | 1.FC Viersen | |||||||||
1.FC Gievenbeck | 0:2 | SF Lotte | |||||||||
CA Talleres | 3:5 on pens | Gimnasia (M) | |||||||||
Atl. Rafaela | 2:4 | Banfield | |||||||||
Huracán | 1:0 | Colon | |||||||||
Defensores (VR) | 6:7 on pens | Belgrano | |||||||||
Dep. Coopsol | 2:1 | César Vallejo | |||||||||
Fortaleza CEIF | 2:2 | Boyacá Chicó | |||||||||
Real C. | 2:1 | Cúcuta Dep. | |||||||||
Tigres FC | 1:1 | Deportes Tolima | |||||||||
Atlético Huila | 3:3 | Jaguares FC | |||||||||
a. cl. Numazu | 5:0 | FC Tokyo Res. | |||||||||
Fujieda MYFC | 1:1 | Kagoshima Utd. | |||||||||
Yokohama SCC | 1:1 | Kataller Toyama | |||||||||
HanUHS | 1:1 | Hig. Fukuoka HS | |||||||||
Vissel U18 | 1:1 | Sanfrecce U18 | |||||||||
Esperanza SC | 3:2 | Nihon Kogaku. | |||||||||
Waseda A-Style | 1:2 | Yokohama GS | |||||||||
Toin Univ. FC | 1:3 | Tokyo Int'l Uni | |||||||||
Kyoto Shiko SC | 3:2 | Laran. Kyoto | |||||||||
Diablo. Takada | 2:1 | Basara Hyogo | |||||||||
Ococias Kyoto | 0:1 | Hannan Uni Club | |||||||||
Tiamo Hirakata | 1:0 | Lagend Shiga | |||||||||
Arte. Wakayama | 1:0 | Cen.Cuo. Harima | |||||||||
Thróttur | 2:0 | Leiknir F. | |||||||||
Deportivo JBL | 0:0 | Atl. Venezuela | |||||||||
Deportivo Lara | 3:0 | Táchira | |||||||||
Carabobo FC | 1:1 | Dep. La Guaira | |||||||||
Zvijezda 09 | 1:0 | Slavija S. | |||||||||
Sloga Meridian | 1:1 | Kozara Gradiska | |||||||||
Mrkonjic | 1:2 | Tekstilac | |||||||||
Drina Zvornik | 1:0 | Napredak | |||||||||
Sutjeska Foca | 0:1 | Podrinje | |||||||||
S. Morning | 4:2 | CD SM (Arica) | |||||||||
AC Barnechea | 4:2 | Rangers Talca | |||||||||
La Calera | 1:0 | Puerto Montt | |||||||||
Gwangju FC | 0:1 | Jeju United | |||||||||
ND Ilirija | 2:0 | NK Fuzinar | |||||||||
NK Rogaska | 0:2 | Zarica Kranj | |||||||||
Verzej | 1:1 | Tabor Sezana | |||||||||
NK Brezice 1919 | 3:1 | NK Krka | |||||||||
Cincinnati | 1:1 | Pittsburgh | |||||||||
NY Red Bulls II | 4:2 | TB Rowdies | |||||||||
Louisville City | 1:0 | Charleston | |||||||||
Cheonan City | 2:1 | Gangneung Cit. | |||||||||
Suwon FC | 3:1 | Seoul E-Land | |||||||||
FC Anyang | 1:4 | Gyeongnam FC | |||||||||
Seongnam FC | 1:0 | Ansan Greeners | |||||||||
Banks O' Dee | 2:1 | Linlithgow Rose | |||||||||
Glasgow Uni | 1:1 | Threave Rovers | |||||||||
Colville Park | 5:0 | Preston AFC | |||||||||
Lothian Thistle | 4:0 | Coldstream | |||||||||
Glenafton Athletic FC | 6:1 | Golspie SFC | |||||||||
St. Cuthbert | 3:5 | Girvan FC | |||||||||
Venezia U19 | 1:3 | Cremonese U19 | |||||||||
Parma U19 | 2:1 | Foggia U19 | |||||||||
Sol de América | 1:0 | Luqueño | |||||||||
CD Capiatá | 0:0 | Trinidense | |||||||||
Wanderers | 2:2 | River Plate | |||||||||
CA Fénix | 0:1 | Danubio FC | |||||||||
Rampla Jrs | 2:1 | Juventud | |||||||||
Trat FC | 1:0 | Songkhla Utd. | |||||||||
PT Prachuap FC | 4:2 | Lampang FC | |||||||||
Chiangmai FC | 1:1 | Nakhonpathom | |||||||||
Krabi FC | 1:1 | Chainat FC | |||||||||
Ballyclare | 1:1 | Newry City | |||||||||
Dergview | 1:1 | HW Welders | |||||||||
Limavady | 1:0 | Larne FC | |||||||||
Loughgall | 0:1 | Knockbreda FC | |||||||||
Lurgan Celtic | 3:0 | PSNI FC | |||||||||
Portadown | 1:2 | Institute FC | |||||||||
Armagh City FC | 4:1 | Annagh United | |||||||||
Banbridge | 2:2 | Donegal Celtic | |||||||||
Lisburn FC | 1:0 | Dundela FC | |||||||||
Moyola Park | 1:2 | Queen's Uni | |||||||||
Tobermore | 2:2 | Portstewart FC | |||||||||
Belfast Celtic | 2:1 | Newington FC | |||||||||
Ballymena Utd | 1:0 | Cliftonville | |||||||||
Coleraine | 4:2 | Glenavon | |||||||||
Dungannon | 2:0 | Ballinamallard | |||||||||
Glentoran | 2:0 | Warrenpoint | |||||||||
Brescia | 0:0 | Palermo | |||||||||
Giana Erminio | 2:3 | Arezzo | |||||||||
Akragas | 2:3 | Rende | |||||||||
Fondi Calcio | 0:1 | Monopoli | |||||||||
Sicula Leonzio | 2:1 | Matera | |||||||||
Casertana | 1:0 | Catania | |||||||||
Reggio Calabria | 2:1 | Catanzaro | |||||||||
Bisceglie | 2:1 | V. Francavilla | |||||||||
Cosenza | 0:2 | Paganese | |||||||||
Lecce | 2:1 | Trapani | |||||||||
Palestino | 1:2 | Curicó Unido | |||||||||
U. de Chile | 1:0 | Audax Italiano | |||||||||
CD Lugo | 0:1 | Cádiz CF |
|
||||||||
CD Numancia | 1:0 | UD Almería | |||||||||
CA Osasuna | 1:1 | SD Huesca | |||||||||
Gimnàstic | 0:4 | Sporting Gijón | |||||||||
Lorca FC | 0:0 | Rayo Vallecano |
|
||||||||
FC Rouen 1899 | 1:0 | Pacy Ménilles | |||||||||
Mondeville | 1:1 | FC Saint-Lô | |||||||||
Bayeux FC | 1:0 | ESM Gonfreville | |||||||||
CMS Oissel | 0:0 | QRM B | |||||||||
Évreux FC 27 | 2:1 | Avranches B | |||||||||
US Alençon | 2:2 | FC Dieppe | |||||||||
USL Dunkerque | 1:1 | Stade Lavallois | |||||||||
Murom | 0:0 | Loko-Kazanka M. | |||||||||
M. Lipetsk | 1:1 | Ararat Moskau | |||||||||
FK Kaluga | 0:2 | Dinamo Bryansk | |||||||||
Legion | 1:3 | Krasnodar 2 | |||||||||
Angusht Nazran | 0:0 | Spartak Nalchik | |||||||||
Kuban 2 | 0:2 | Afips Afipskiy | |||||||||
Biolog | 4:0 | Druzhba Maikop | |||||||||
Spartak V. | 1:2 | SKA Rostov | |||||||||
Armavir | 2:0 | Chernomorets N. | |||||||||
Chaika Pes. | 1:0 | Mashuk-KMV | |||||||||
RKC Waalwijk | 0:0 | De Graafschap | |||||||||
Portimonense | 3:1 | Chaves | |||||||||
Rio Ave | 2:0 | Cova Piedade | |||||||||
Chrudim | 7:0 | Domazlice | |||||||||
Pisek | 2:1 | Benatky n/Jiz | |||||||||
Litomericko | 1:2 | Loko Vltavin | |||||||||
Sokol Cizova | 1:3 | Dobrovice | |||||||||
Usti nad Orlici | 2:1 | Sokol Brozany | |||||||||
Uhersky Brod | 0:3 | 1.SK Prostejov | |||||||||
MFK Vyskov | 2:0 | HS Kromeriz | |||||||||
Petrkovice | 0:0 | Hodonin | |||||||||
Mohelnice | 0:1 | Velke Mezirici | |||||||||
Hulin | 1:1 | Zlinsko | |||||||||
FC Roskilde | 0:2 | Vendsyssel FF | |||||||||
QD FC | 2:1 | IM Zhongyou | |||||||||
CZ Mighty Lions | 2:2 | XJ T. Leopard | |||||||||
ZJ FC | 1:0 | SX KQ Yuejia | |||||||||
BJ BSU | 1:2 | SH Shenxin | |||||||||
MZ Hakka | 3:1 | DL Transcen. | |||||||||
Kjelsås | 2:1 | Raufoss | |||||||||
Brumunddal | 2:1 | Bærum | |||||||||
Grorud | 0:1 | Skeid | |||||||||
KFUM | 1:3 | HamKam | |||||||||
Asker | 4:0 | Alta | |||||||||
Fram | 3:1 | Vindbjart FK | |||||||||
Egersund | 0:0 | Hønefoss | |||||||||
Fana | 1:1 | Nest-Sotra FK | |||||||||
Unia Solec | 0:0 | Wierzyca Pelplin | |||||||||
Baltyk Gdynia | 3:0 | Ener. Gryfino | |||||||||
Polonia Sroda | 1:1 | Elana Torun | |||||||||
KP Starogard | 3:0 | Pogon II | |||||||||
Sokol Kleczew | 1:1 | Górnik Konin | |||||||||
Jarota Jarocin | 1:0 | GKS Przodkowo | |||||||||
Wislanie J. | 1:1 | Avia Swidnik | |||||||||
Stal Rzeszow | 5:1 | Karpaty Krosno | |||||||||
JKS Jaroslaw | 1:4 | Resovia Rzeszow | |||||||||
Unia Tarnow | 0:4 | Motor Lublin | |||||||||
Sola Oswiecim | 3:1 | KSZO Ostrowiec | |||||||||
Odra Opole | 2:1 | Chojniczanka | |||||||||
Bytovia Bytow | 4:1 | Pogon Siedlce | |||||||||
Stomil Olsztyn | 2:1 | Gornik Leczna | |||||||||
Legia II | 1:2 | Widzew Lodz | |||||||||
O. Zambrow | 2:1 | Warta Sieradz | |||||||||
Drweca NML | 2:0 | Sokol Ostroda | |||||||||
GKS Wikielec | 1:2 | LKS Lomza | |||||||||
Huragan Morag | 4:1 | Swit N.D.M. | |||||||||
Ursus Warszawa | 2:1 | Victoria Sulejowek | |||||||||
Degerfors | 3:2 | Brommapojkarna | |||||||||
Falkenbergs FF | 0:4 | Gefle | |||||||||
AIK U19 | 2:0 | Gefle U19 | |||||||||
Hammarby U19 | 0:1 | IFK Lidingö U19 | |||||||||
Åtvidaberg U19 | 4:4 | Vasalund U19 | |||||||||
Djurgården U19 | 1:1 | Örebro SK U19 | |||||||||
Assyriska U19 | 1:2 | Djursholm U19 | |||||||||
IF Bromma U19 | 3:1 | Täby FK U19 | |||||||||
IFK U19 | 2:1 | Östers IF U19 | |||||||||
Malmö FF U19 | 0:1 | BK Häcken U19 | |||||||||
GAIS U19 | 3:1 | BoIS U19 | |||||||||
Falkenberg U19 | 1:1 | Trelleborg U19 | |||||||||
Halmstad U19 | 2:0 | Kalmar FF U19 | |||||||||
L. Hradok | 0:8 | AS Trencin | |||||||||
Bilbao Athletic | 4:0 | Real Unión | |||||||||
SD Amorebieta | 1:2 | CD Tudelano | |||||||||
CD Vitoria | 1:0 | Real Sociedad B | |||||||||
CF Fuenlabrada | 2:2 | Navalcarnero | |||||||||
Valladolid Prom | 1:2 | Atl. Madrid B | |||||||||
UE Costa Brava | 1:2 | CD Ebro | |||||||||
Atl. Baleares | 0:0 | RCD Mallorca | |||||||||
Recre Granada | 1:0 | Mérida AD | |||||||||
Hannover 96 II | 0:1 | SSV Jeddeloh II | |||||||||
Eutin 08 | 2:4 | VfB Lübeck |
|
||||||||
BSV Rehden | 3:1 | SC Weiche 08 | |||||||||
Westf. Rhynern | 1:3 | KFC Uerdingen | |||||||||
Wattenscheid 09 | 1:0 | 1.FC Köln II | |||||||||
Wegberg-Beeck | 0:0 | Bonner SC | |||||||||
Alem. Aachen | 0:0 | RW Oberhausen | |||||||||
Viktoria Köln | 2:2 | TuS Erndtebrück | |||||||||
SV Rödinghausen | 4:3 | Düsseldorf II | |||||||||
SC Freiburg II | 5:1 | K. Offenbach | |||||||||
SV Röchling | 0:0 | Schott Mainz | |||||||||
Hessen Kassel | 3:0 | TSV Steinbach | |||||||||
Wormatia Worms | 2:3 | Stadtallendorf | |||||||||
FSV Frankfurt | 0:2 | W. Mannheim |
|
||||||||
Stuttg. Kickers | 1:5 | Stuttgart II | |||||||||
FV Illertissen | 3:1 | Seligenporten | |||||||||
SV Schalding | 1:3 | VfR Garching | |||||||||
Union Gurten | 2:2 | SC Weiz | |||||||||
SV Lafnitz | 1:0 | Vorwärts Steyr | |||||||||
SC Kalsdorf | 3:1 | Wolfsberg II | |||||||||
Mauerwerk | 1:0 | Traiskirchen | |||||||||
Altach Juniors | 3:1 | Saalfelden | |||||||||
Wals-Grünau | 0:0 | FC Dornbirn | |||||||||
USK Anif | 0:2 | Schwaz | |||||||||
FC Echallens | 2:0 | FC Portalban | |||||||||
Lancy FC | 1:3 | FC Fribourg | |||||||||
SC Düdingen | 1:0 | Lausanne II | |||||||||
Meyrin FC | 2:0 | Martigny-Sports | |||||||||
FC Thun U21 | 1:4 | BSC YB U21 | |||||||||
FC Black Stars | 1:2 | FC Solothurn | |||||||||
FC Baden 1897 | 2:1 | Luzern U21 | |||||||||
FC Sursee | 2:2 | FC Münsingen | |||||||||
SC Buochs | 2:2 | FC Schötz | |||||||||
Kickers Luzern | 1:0 | Zug 94 | |||||||||
SR Delémont | 3:2 | GC Zürich U21 | |||||||||
FC Mendrisio | 1:1 | FC Thalwil | |||||||||
Winterthur U21 | 2:4 | AC Bellinzona | |||||||||
Red Star ZH | 1:0 | St. Gallen U21 | |||||||||
FC Gossau | 3:0 | FC Wettswil | |||||||||
Xelajú | 2:0 | Comunicaciones | |||||||||
AD Carmelita | 3:1 | Guadalupe FC | |||||||||
FC Karbach | 2:4 | Pfeddersheim | |||||||||
FSV Jägersburg | 0:2 | FC 08 Homburg | |||||||||
FV Diefflen | 2:1 | FK Pirmasens | |||||||||
FSV Salmrohr | 0:2 | FV Engers 07 | |||||||||
RW Koblenz | 0:2 | Idar-Oberstein | |||||||||
FSC Lohfelden | 1:0 | RW Frankfurt | |||||||||
FC Gießen | 3:3 | Vikt. Griesheim | |||||||||
OSC Vellmar | 2:2 | RW Hadamar | |||||||||
FC Ederbergland | 2:2 | Buch. Flieden | |||||||||
SG Barockstadt | 2:0 | SC Waldgirmes | |||||||||
VfB Ginsheim | 0:2 | Bayern Alzenau | |||||||||
Wedeler TSV | 1:6 | SC Victoria | |||||||||
DJK Gebenbach | 3:0 | TSV Aubstadt | |||||||||
SV Erlenbach | 2:0 | Schweinfurt II | |||||||||
FSV Erlangen-B. | 3:2 | FC Amberg | |||||||||
1.FC Sand | 1:1 | Ammerthal | |||||||||
TSV Großbardorf | 1:2 | SpVgg Ansbach | |||||||||
TSV Schilksee | 2:0 | SV Frisia 03 | |||||||||
TB Uphusen | 0:1 | VfL Oldenburg | |||||||||
SV Atlas | 1:1 | 1.FC Wunstorf | |||||||||
Inter Bratislava | 2:1 | Pohronie | |||||||||
Komarno | 3:3 | Bardejov | |||||||||
STK Samorin | 2:3 | MSK Zilina B | |||||||||
Nove Mesto | 0:3 | Lok. Kosice | |||||||||
FK Poprad | 3:1 | Spisska N. Ves | |||||||||
NEC U17 | 0:2 | Vitesse U17 | |||||||||
Sparta R. U17 | 1:2 | Groningen U17 | |||||||||
Utrecht U17 | 3:3 | AZ U17 | |||||||||
Ajax U17 | 2:0 | PSV U17 | |||||||||
Emmen U17 | 2:1 | ADO U17 | |||||||||
Heerenveen U17 | 1:5 | Feyenoord U17 | |||||||||
Osnabrück U19 | 0:1 | Braunschw. U19 | |||||||||
FavAC | 4:0 | Mannswörth | |||||||||
1210 Wien | 0:2 | Union Mauer | |||||||||
Wiener Viktoria | 1:1 | ASK Elektra | |||||||||
SC Retz | 3:0 | Zwettl | |||||||||
Gaflenz | 2:3 | Spratzern | |||||||||
Eltendorf | 2:4 | Drassburg | |||||||||
Horitschon | 0:4 | Pinkafeld | |||||||||
Markt Allhau | 5:1 | Deutschkreutz | |||||||||
Wimpassing | 1:0 | Klingenbach | |||||||||
SV Bad Ischl | 2:5 | SPG Wels | |||||||||
Andorf | 1:4 | ASKÖ Oedt | |||||||||
Hamburg U17 | 3:1 | Magdeburg U17 | |||||||||
Wolfsburg U17 | 2:1 | E. Cottbus U17 | |||||||||
Holst. Kiel U17 | 2:5 | Hannover 96 U17 | |||||||||
Hertha BSC U17 | 5:1 | Braunschw. U17 | |||||||||
Saarbrücken U19 | 1:2 | M'gladbach U19 | |||||||||
VfL Bochum U17 | 1:0 | Duisburg U17 | |||||||||
M'gladbach U17 | 0:2 | Schalke 04 U17 | |||||||||
Düsseldorf U17 | 0:1 | Bielefeld U17 | |||||||||
B. Dortmund U17 | 10:0 | Aachen U17 | |||||||||
Unterrath U17 | 0:5 | Pr. Münster U17 | |||||||||
FC Trofaiach | 3:5 | Bad Radkersburg | |||||||||
Wildon | 0:2 | Lebring | |||||||||
Grazer AK 1902 | 1:0 | Heiligenkreuz | |||||||||
KAC 1909 | 1:0 | ATSV Wolfsberg | |||||||||
Kirchbichl | 1:2 | Hall | |||||||||
Völs | 5:1 | SK St. Johann | |||||||||
Union Innsbruck | 2:2 | SV Zams | |||||||||
SW Bregenz | 2:2 | Höchst | |||||||||
Feldkirch | 3:0 | A. Lustenau II | |||||||||
ÖTSU Hallein | 2:2 | Bergheim | |||||||||
Bischofshofen | 2:0 | SAK 1914 | |||||||||
Neumarkt | 2:1 | Altenmarkt | |||||||||
AKA Tirol U18 | 1:2 | AKA Admira U18 | |||||||||
Vorarlberg U18 | 3:3 | Burgenland U18 | |||||||||
Veyrier Sports | 5:2 | Signal FC | |||||||||
Servette U21 | 2:3 | US Terre Sainte | |||||||||
Montreux-Sports | 2:1 | Perly-Certoux | |||||||||
FC Monthey | 3:4 | FC Chippis | |||||||||
CS Chênois | 6:1 | FC Bex | |||||||||
FC Conthey | 3:1 | CS Interstar | |||||||||
FC Lerchenfeld | 4:1 | FC Reinach | |||||||||
FC Tavannes | 1:1 | FC Liestal | |||||||||
FC Konolfingen | 3:0 | FC Allschwil | |||||||||
SC Goldau | 0:0 | FC Locarno | |||||||||
Perlen-Buchr. | 3:2 | FC Eschenbach | |||||||||
FC Olten | 1:1 | FC Muri | |||||||||
FC Dietikon | 4:0 | FC Rothrist | |||||||||
Blue Stars ZH | 1:2 | NK Pajde | |||||||||
FC Wettingen | 1:1 | SC Schöftland | |||||||||
SC Zofingen | 3:2 | FC Dulliken | |||||||||
Aargau U21 | 2:0 | FC Wohlen U23 | |||||||||
Chur 97 | 3:3 | Schaffhausen II | |||||||||
FC Frauenfeld | 1:4 | FC Linth 04 | |||||||||
FC Kreuzlingen | 1:0 | FC Uzwil | |||||||||
FC Winkeln SG | 1:0 | FC Buchs | |||||||||
AKA Tirol U16 | 3:4 | AKA Admira U16 | |||||||||
AKA Rapid U16 | 1:2 | St. Pölten U16 | |||||||||
Vorarlberg U16 | 1:1 | Burgenland U16 | |||||||||
AKA Austria U16 | 0:1 | AKA Salzb. U16 | |||||||||
FC Thun U18 | 2:3 | St. Gallen U18 | |||||||||
FC Sion U18 | 2:0 | BEJUNE U18 | |||||||||
BSC YB U18 | 2:0 | FC Zürich U18 | |||||||||
Aarau U18 | 1:1 | Lausanne U18 | |||||||||
Servette U18 | 0:1 | Luzern U18 | |||||||||
Villa Teresa | 5:1 | Central | |||||||||
Club Oriental | 1:0 | Villa Española | |||||||||
Mvd City Torque | 4:0 | Maldonado | |||||||||
Progreso | 2:2 | Rentistas | |||||||||
Huracán | 2:1 | Tacuarembó | |||||||||
Wisla U19 | 4:1 | Znicz U19 | |||||||||
MOSP U19 | 2:1 | Stomil U19 | |||||||||
UKS SMS U19 | 1:3 | Progres U19 | |||||||||
Wisla Plock U19 | 0:5 | LKS U19 | |||||||||
Korona U19 | 2:1 | Jagiellonia U19 | |||||||||
Motor U19 | 4:1 | Cracovia U19 | |||||||||
Legia U19 | 6:1 | Resovia U19 | |||||||||
Glogow U19 | 2:2 | Wa. Poznan U19 | |||||||||
USA | 0:2 | Costa Rica | |||||||||
Trinidad | 1:2 | Honduras | |||||||||
Mexico | 1:0 | Panama | |||||||||
Zambia | 3:1 | Algeria | |||||||||
Gabon | 0:3 | Ivory Coast | |||||||||
Senegal | 0:0 | Burkina Faso | |||||||||
CD Macará | 1:1 | Dep. Cuenca | |||||||||
Uni. Católica | 3:1 | CS Emelec | |||||||||
Fuerza Amarilla | 1:2 | Independiente | |||||||||
Citizen | 3:0 | Kwun Tong | |||||||||
Eastern Dist. | 2:0 | Double Flower | |||||||||
Sandvikens IF | 2:2 | Sollentuna FK | |||||||||
Ängelholms FF | 2:1 | Skövde AIK | |||||||||
Qviding FIF | 1:1 | Utsiktens BK | |||||||||
Assyriska BK | 2:1 | Oskarshamns AIK | |||||||||
Akademisk U19 | 3:1 | Thisted FC U19 | |||||||||
Hellerup IK U19 | 2:3 | Roskilde U19 | |||||||||
HB Köge U19 | 2:3 | Hvidovre IF U19 | |||||||||
Holbaek B&I U19 | 2:1 | Viborg FF U19 | |||||||||
B.93 U19 | 2:2 | Sönderjyske U19 | |||||||||
Memmingen II | 3:0 | SpV Kaufbeuren | |||||||||
FC Gundelfingen | 1:0 | TSV Gilching-A. | |||||||||
Nördlingen | 4:0 | Oberweikertsh. | |||||||||
Arzignano | 2:2 | Cjarlins Muzane | |||||||||
Nadur Y. | 4:1 | Xaghra United | |||||||||
Meiendorfer SV | 5:0 | FC Elazig Spor | |||||||||
SV Altengamme | 0:6 | TuS Berne | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club
Match